برگزیده های پرشین تولز

فروش دامنه Agri-Bank.net

Meteor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام خدمت همه دوستان
دامنه
Agri-Bank[DOT]Net
به فروش می رسد.TLD های دیگر این دامنه را بررسی کنید.متوجه خواهید شد چرا
قیمت پایه100,000,000ریال معادل 10 میلیون تومان است.
Creation date: 30 Mar 2009 18:49:37
Expiration date: 30 Mar 2012 18:49:00
Registration Service Provided By: Pouyasazan IT Solutions & Services
در صورت تمایل P.M بگذارید.

Last edited:

Captain Sparrow

Registered User
لایک‌ها
642
سلام خدمت همه دوستان
دامنه
Agri-Bank[DOT]Net

دوست عزیز ...یه نصیحت برادرانه .... امید نداشته باش که اینجا به این قیمت بفروشید . از سایت های خارجی استفاده کنید :دی
;)

irlogo

Registered User
لایک‌ها
1
خیلی تاپه

"Mohammad"

Registered User
لایک‌ها
116
اينو به شوخي بگيرم يا به جدي؟
شنيدم که چندي پيش بانک سامان مورد حملات فيشينگ قرار گرفته بود.آيا اين دامنه ارزش خريد نداره؟؟؟

این قیمت برای خود بانک خوبه ، برای دلال دامنه نه ، چون 10 ت بگیر به بانک چند بفروشه :D

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
سلام خدمت همه دوستان
دامنه
Agri-Bank[DOT]Net

من درست متوجه نشدم . یه توضیحی میدی؟ چون دات کامش دامنه بانکه؟

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
چون .com .ir .org و... دامنه بانکه
کسي قيمت http://www.bankmellat.com را گرفته؟رقم من در مقابل رقم اونا قيمتي نيست.

مهم اینه که بدونی تو اینجا چه نوع معاملاتی انجام میشه ... مطمینا انتظار نداری مثلا بری نمایشگاه ماشینی

که گرون ترین ماشینی که میخره پژو 26 و بخوای بهش لامبورگینی مورسیلگو بفروشی ;)

اینجا به جز چند معامله قوی که شده همه دنبال فروش دامین از 1000 تا نهایتا 100 هزار هستن

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
توصيه ميشه يه سري به خود بانك بزنيد. اينجا مشتريش نيست.

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656
مهم اینه که بدونی تو اینجا چه نوع معاملاتی انجام میشه ... مطمینا انتظار نداری مثلا بری نمایشگاه ماشینی

که گرون ترین ماشینی که میخره پژو 26 و بخوای بهش لامبورگینی مورسیلگو بفروشی ;)

اینجا به جز چند معامله قوی که شده همه دنبال فروش دامین از 1000 تا نهایتا 100 هزار هستن

کاملا تایید میشه....

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
دوستان تو رو خدا امید بی خود به دوستمون ندید.
بانک هیچ وقت این دومین رو نمیخره.
هر کی هم میگه او آر جی دست خود بانکه برای خودش گفته! چون او آر جیش هم دست یکی بوده که فکر میکرده بانک ازش میخره!

یکم پیش خودتون فکر کنید!
ببینید وقتی بانک کشاورزی میخواسته دومین ثبت کنه این پسوندهای نت و او آر جی خالی نبوده؟
معلومه که بوده!
اگه به کارش میومد ثبت میکردن!

این آی آر رو هم وقتی اجبار شد که سامانه ملی داشته باشن ثبت کردن وگرنه اینا هیچ وقت دامنه دیگه ای نمیگیرن.

اینجا بحث سنگ مفت و گنجشک مفت نیست!
نگید برو بانک خوب میخرن و یا اینکه شاید بخرن.
چون امکان نداره بخرن.
حتی به قیمت ثبت.

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
دوستان تو رو خدا امید بی خود به دوستمون ندید.
بانک هیچ وقت این دومین رو نمیخره.
هر کی هم میگه او آر جی دست خود بانکه برای خودش گفته! چون او آر جیش هم دست یکی بوده که فکر میکرده بانک ازش میخره!

یکم پیش خودتون فکر کنید!
ببینید وقتی بانک کشاورزی میخواسته دومین ثبت کنه این پسوندهای نت و او آر جی خالی نبوده؟
معلومه که بوده!
اگه به کارش میومد ثبت میکردن!

این آی آر رو هم وقتی اجبار شد که سامانه ملی داشته باشن ثبت کردن وگرنه اینا هیچ وقت دامنه دیگه ای نمیگیرن.

اینجا بحث سنگ مفت و گنجشک مفت نیست!
چون امکان نداره بخرن.
حتی به قیمت ثبت.

صحبت بالا رو 1000 % تایید میکنم و یه چیزی هم بهش اضافه میکنم ... مثلا اگر دامین SamanBank.com یا .ir

دست شما باشه , بانک سامان هیچ وقت نمیاد از شما بخره ... به جاش اسم مزخرف ثبت میکنه

مثلا میزاره sBank.ir , Saman-Bank.ir , Sb24.ir و الی آخر ... این قدر پس و پیش میکنه که یدونه اسم

چرت پیدا کنه و بزاره ... پس خیال اینکه اینا میان پول میلیونی به شما میدن خیلی اشتباهه

حالا میتونی امتحان کنی .

ajaxo

Registered User
لایک‌ها
68
چون امکان نداره بخرن.
حتی به قیمت ثبت.

بله، امکان نداره بانک بخره، چون زیاد نمیفهمه کلاً.

اما اگر این دوستمون یه مقدار گول شیطون رو میخورد :D و روی این دامنه کلاهبرداری فیشینگ میکرد، اون موقع هستش که بانک می زد تو سر خودش و خیلی بیشتر هزینه برای اطلاع رسانی میکرد.

این آدرس رو مشاهده کنید: https://irancell.samanepay.com

کلی اطلاعات به سرقت رفته و کلی از اعتبار بانک کم شده. :) دامین اصلی: Samanepay.com - کلاهبردای: Samanpays
یک کاربر مبتدی که اطلاعات زیادی از تراکنش های اینترنتی نداره، با دیدن این خیلی احساس خطر میکنه و ممکنه به همین دلیل بانک سامان تعداد زیادی کاربر رو حداقل برای قسمت پرداخت الکترونیک سامان از دست داده باشه.

این مثالی که زدم، اولین کلاهبرداری فیشینگ نبود که برای بانک های ایرانی اتفاق افتاده.

دامنه معرفی شده توی این تاپیک از لحاظ شباهتی که به آدرس اصلی بانک کشاورزی داره جای خودش رو داره.

برای خود من حداکثر 2 روز زمان میبره که یک سایت فیشینگ تر و تمیز روی این دامنه ره بندازم و ... :cool:

صلاح امنیت خویش بانکیان دانند...

یوسف جان بیا و به نصحیت من گوش کن و این دامین رو بخر که اعتبار بانکت بره بالا :D :p

Last edited:

Meteor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بله، امکان نداره بانک بخره، چون زیاد نمیفهمه کلاً.

اما اگر این دوستمون یه مقدار گول شیطون رو میخورد :D و روی این دامنه کلاهبرداری فیشینگ میکرد، اون موقع هستش که بانک می زد تو سر خودش و خیلی بیشتر هزینه برای اطلاع رسانی میکرد.

این آدرس رو مشاهده کنید: https://irancell.samanepay.com

کلی اطلاعات به سرقت رفته و کلی از اعتبار بانک کم شده. :) دامین اصلی: Samanepay.com - کلاهبردای: Samanpays
یک کاربر مبتدی که اطلاعات زیادی از تراکنش های اینترنتی نداره، با دیدن این خیلی احساس خطر میکنه و ممکنه به همین دلیل بانک سامان تعداد زیادی کاربر رو حداقل برای قسمت پرداخت الکترونیک سامان از دست داده باشه.

این مثالی که زدم، اولین کلاهبرداری فیشینگ نبود که برای بانک های ایرانی اتفاق افتاده.

دامنه معرفی شده توی این تاپیک از لحاظ شباهتی که به آدرس اصلی بانک کشاورزی داره جای خودش رو داره.

برای خود من حداکثر 2 روز زمان میبره که یک سایت فیشینگ تر و تمیز روی این دامنه ره بندازم و ... :cool:

صلاح امنیت خویش بانکیان دانند...

یوسف جان بیا و به نصحیت من گوش کن و این دامین رو بخر که اعتبار بانکت بره بالا :D :p
اوه...اگر ميدونستم لامبورگيني من اينجا را اينجوري ميکنه تاپيک نميزدم.:happy:
راسياتش همه شما حق داريد.اينکه اينجا کسي نميخره درست.اينکه بانک بايد حاليش باشه که نيست هم درسته.راه اندازي يه سايت فيشينگ و کشيدن اطلاعات 16000000کارت اعتباري با آدرسي که 90درصد شباهت داره و اون هم سايتي که .COM و .IR اون ثبت شده کسي...مسئله فيشينگ مسئله کمي نيست که بانک اعتبارش را اينقدر راحت کنار بگذاره.متاسفانه....فکر ميکنيد اگر بانک 100000تا کارت اعتباريش از طريق ماحيگيري لو بره کاري از دستش بر مياد؟
بنده در دومين همايش بانکداري الکترونيک بانک کشاورزي مقاله "ماحيگيري و مضرعه داري" را ارائه دادم و نکات بسياري را مطرح کردم.اما دريغ و صد افسوس....
و عذرخواهي ميکنم که تاپيک بنده اينجوري شد.يک جستجوي به دنبال "ماحي گيري و مضرعه داري" در گوگل بفرمائيد مقاله حقير را خواهيد ديد.البته از نسخه کش شده گوگل استفاده کنيد.اينجا

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
عزیز دامنه شما اگه ارزشمند باشه برای خود بانک ارزشمنده , برای کاربر دیگه ارزش fake داره متاسفانه.

خریدار یا باید دامنه رو به خود بانک بفروشه یا بیاد یه بانک دیگه کنارش بزنه یا اینکه برای مقاصد fake ازش استفاده کنه.

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
اوه...اگر ميدونستم لامبورگيني من اينجا را اينجوري ميکنه تاپيک نميزدم.:happy:
ا[/URL]

دوست عزیز :

دلیل مثال زدن من برای این بود که شما قیمت لامبورگینی روی دامینت گذاشتی ... نه اینکه دامینت واقعا مورسیلگوئه

از دید من این دامین ارزش ثبت نداره ... دلیلشم اینه که فقط به درد بانک میخوره نه هیچ کس دیگه

بانک هم نمیخره ... پس نتیجه میگیریم که ... !

بالا