برگزیده های پرشین تولز

ثبت تعداد محدود دامنه آي آر 2900 تومان

daytelecom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ثبت دامنه .ir به قيمت 2900 تومان.
شرايط:
اين تخفيف تنها شامل ثبت دامنه جديد خواهد بود.
تنها پرداخت كنندگان آنلاين مجاز به استفاده از تخفيف هستند.
براي استفاده از تخفيف از كد زير هنگام پرداخت آنلاين هزينه دامنه استفاده نماييد:
PT13890601
تنها براي 50 بار اين كد فعال خواهد بود و از نظر زماني تا پايان شهريور.

فقط دامنه هاي.ir كه مستقيما از طريق پورتال اعضاي شبكه دي به ثبت برسد (API-nic) امكان استفاده از تخفيف را دارند.
در صورتي كه قبلا شناسه ثبت داريد تنها كافي است ايميل آن را در فرم نهايي ثبت دامنه در بخش آدرس ايميل وارد نماييد.
لازم به ذكر است دامنه ها همچنان به نام شما و تحت مالكيت شما خواهد بود و علاوه بر كنترل كامل آن در شبكه دي توسط شما از طريق سايت مركز نيز در دسترس شما خواهند بود.
براي ثبت دامنه ابتدا وارد آدرس زير شويد:
بخش ورود اعضا http://day.ir
براي ثبت نام كافي است نام نام حانوادگي و آدرس ايميل را وارد نماييد.
بعد از ورود از بخش دامنه و ميزباني ثبت دامنه را انتخاب نماييد.

نكته آخر اينكه تاييد مشخصات شناسه كاربر جديد توسط مركز حذف شده و زمان تاييد دامنه ها كمتر و سريع ترشده ولي اگر دامنه اي توسط مركز به هر دليل تاييد نشود هزينه آن به حساب كاربر در شبكه دي عودت خواهد شد تا خريد ديگري انجام شود و با توجه به ناچيز بودن به حساب بانكي عودت نخواهد شد.

با احترام
مدير فروش
جعفري

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
ممنون یکی ثبت کردم . چندتا از این کپن های تخفیف برام کنار بزار . :D

daytelecom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ضمن تشكر از استقابل دوستان اين نكته رو مجدد اعلام مي كنم به دليل اينكه 2 بار امروز اتفاق افتاد:
اين كد تخفيف فقط براي دامين هاي جديد كه از طريق پورتال كاربران شبكه دي به ثبت برسد قابل استفاده خواهد بود لطفا براي تمديد يا پرداخت هزينه دامنه هايي كه قبلا ثبت شده به عنوان امور مالي از اين كد استفاده نفرماييد.
با تشكر

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
ضمن تشكر از استقابل دوستان اين نكته رو مجدد اعلام مي كنم به دليل اينكه 2 بار امروز اتفاق افتاد:
اين كد تخفيف فقط براي دامين هاي جديد كه از طريق پورتال كاربران شبكه دي به ثبت برسد قابل استفاده خواهد بود لطفا براي تمديد يا پرداخت هزينه دامنه هايي كه قبلا ثبت شده به عنوان امور مالي از اين كد استفاده نفرماييد.
با تشكر
سلام
یه سوال؟
شما پوینت هم می فروشید؟

daytelecom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متاسفانه با توجه به راه اندازي سيستم جديد در حال حاضر امكان فروش يونيت رو نداريم.
ضمنا طبق اطلاعيه مركز ثبت از روز شبنه ششم شهريور مركز ايرنيك از روش پيش پرداخت براي ثبت دامنه استفاده مي كند و براي روزو دامنه بايد ابتدا هزينه آن پرداخت شود و در همين خصوص ايجاد هرگونه درخواست و ارجاع آن به نمايندگان جهت پرداخت ميسر نخواهد بود و براي ثبت يا تمديد با تخفيف و قيمت كمتر از ايرنيك تنها مي توان از نمايندگاني كه سامانه ثبت آنلاين دارند استفاده نمود.
اين اطلاعيه ديروز به دست نمايندگان رسيد.

blognevis

Registered User
لایک‌ها
9
متاسفانه با توجه به راه اندازي سيستم جديد در حال حاضر امكان فروش يونيت رو نداريم.
ضمنا طبق اطلاعيه مركز ثبت از روز شبنه ششم شهريور مركز ايرنيك از روش پيش پرداخت براي ثبت دامنه استفاده مي كند و براي روزو دامنه بايد ابتدا هزينه آن پرداخت شود و در همين خصوص ايجاد هرگونه درخواست و ارجاع آن به نمايندگان جهت پرداخت ميسر نخواهد بود و براي ثبت يا تمديد با تخفيف و قيمت كمتر از ايرنيك تنها مي توان از نمايندگاني كه سامانه ثبت آنلاين دارند استفاده نمود.
اين اطلاعيه ديروز به دست نمايندگان رسيد.

سلام

دي كه نماينده هست ! چرا نميتوانيد يونيت بفروشيد

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
من نميدونم چي شد اقدام كردم كوپن هم قبول كرد گفت موفقيت آميز هست تا 48 ساعت ديگه انجام ميشه بعد ميل اومد كه كپن براي پرداخت آي آر نيست اگر نيست چرا سيستم بلينگ ثبت سفارش و قبول كرد؟:blink:

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
سلام.
من متوجه نشدم شما معرفی کردید یا خودتون صاحب سایت http://day.ir هستید؟
اگه صاجب این سایت شما هستید لطف کنید دومینی که براتون فرستادم رو به من بفروشید! یعنی قیمت فروش رو برام بفرستید!
چقدر من مکاتبه کردم و جواب نگرفتم!
یک دومینی هست که من بهش نیاز دارم و گویا مال شماست!
براتون پی ام زدم.
چون شما نمیتونید پی ام ارسال کنید لطفا جواب را به این ایمیل بفرستید و در تاپیک صحبتی در مورد دومین مورد نظر من نکنید.

yonaseri واقع در جیمیل.

ممنون.

daytelecom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

دي كه نماينده هست ! چرا نميتوانيد يونيت بفروشيد
سلام
مهندس سياستهاي فروش كلي شركت از ابتداي سال تغيير كرده و در پورتال با توجه به تغييرات ايرنيك اين امكان گنجانده نشده.

من نميدونم چي شد اقدام كردم كوپن هم قبول كرد گفت موفقيت آميز هست تا 48 ساعت ديگه انجام ميشه بعد ميل اومد كه كپن براي پرداخت آي آر نيست اگر نيست چرا سيستم بلينگ ثبت سفارش و قبول كرد؟
دوست عزير 2 بار در همين سايت اعلام شد كه براي پرداخت و امور مالي از اين كد استفاده نكنيد فقط براي ثبت جديد از اين كد استفاده بفرماييد

یک دومینی هست که من بهش نیاز دارم و گویا مال شماست!
با عرض پوزش بنده در اين مورد اختياري ندارم ولي تا آنجا كه اطلاع دارم تا كنون حتي يك دامنه هم توسط شركت ما براي فروش ثبت نشده.

daytelecom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخرين كوپن امروز استفاده شد.
با تشكر از شما.

بالا