برگزیده های پرشین تولز

فوری تی وی کارت اینترنال مارک فونیکس#

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
:)با سلام خدمت دوستان دو هفته پیش بود 2 تا تی وی کارت اکسترنال آک فروختم اینجا یکی
((از خریدارا بعد که رسید دستش گفت آقا من اون تی وی کارت دست دوم رو میخواستم بهش گفتم عزیز من وقتی میگم چیزی آکبند هست یعنی استفادش در حد صفر بوده همینه اون تی وی کارت از بس تمیز و جعبش آکبند بوده فکر کرده بود نو هست بنده خدا:D بهش گفتم مبارکت باشه انشالاه یا رو هم خیلی تشکر کرد)):cool:

عکس هم فکر نکنم بخواد چون آک هست و جعبشو پلمپ کردم

این هفته یه تی وی کارت اینترنال مارک PHOENIX یک هفته کارکرده دارم واسه فروش امکاناتش:

قابليت دريافت سيگنال هاي راديويي در موج FM و تمامي سيگنال هاي تلويزيوني در استانداردهاي PAL/SECAm/NTSC
تنظيم جهت ضبط برنامه هاي تلويزيوني در زمان خاموش بودن PC
پشتيباني از SAP جهت تغيير دادن زبان پخش برنامه هاي تلويزيوني( در صورت پخش از فرستنده به صورت چند زبانه)
قابليت خاموش كردن كامپيوتر توسط دستگاه Remote Control
قابليت ضبط ويدئو در لحظه با فرمت هاي MPEG4,2,1
قابليت جستجوي خودكار در تمام كانال هاي تلويزيوني و تشخيص نام در كانال به صورت اتوماتيك ( در صورت ارسال از فرستنده تلويزيوني)
داراي دستگاه Remote Control با تمامي امكانات
قابليت استفاده از تكنولوژي Time Shifting با كليدهاي كنترل از راه دور به صورت Pause/Play/Stop
داراي آخرين نسخه نرم افزار قدرتمند Hyper Media Center

قیمت نو دستگاه رو فکر کنم 35 هزار تومان خریدمش چون به شدت نیاز مالی دارم قیمت + هزنه پست 22 هزار تومان در ضمن اول واریز وجه هستش بعد ارسال کالا من بالای 20 تا معامله کردم اینجا همش همینطوری بوده پس بازم میگم اونایی که تعداد پست بالا دارن نیاین بگین ...... در کل واسه خریدار عالی هستش:D

.......................

دوستان به علت نیاز مالی قیمت به 20 هزار تومان کاهش پیدا کرد

Last edited:

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
سلام دوست عزیز

لینك خود دستگاه رو بذار لطفا

ehsan6811

Registered User
لایک‌ها
70
کدوم شهر هستید
لینک میتونی بزاری

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
والا لینک نزده توی جعبه و یا روی کاتالوگش اگه عکس بخواهید میزارم دوستان اگه لینکم پیدا کردم میزارم شیرازم دوستان

دوستان اگه خیلی لازم شد بگید حتما عکس میزارم (دوربین کیفیت بالا ندارم ) در خدمتم

نبود مشتری؟؟؟؟

Last edited:

hamidalikhani

Registered User
لایک‌ها
7
قیمت به 18 هزار تومان کاهش یافت ............

دوسته عزیز این دیجیتال یا آنالوگ؟؟
ورودی رسیور داره؟؟ یعنی ورودی s video داره؟
آنتن داره خودش؟؟
تله تکست چی؟؟

یه لینک بذار ببینیم محصولو ...
بعد تو این سایتای ایرانی هر چی من گشتم کارت تی وی با مارک فونیکس نبودد شما قیمت بازارشو از کجا گرفتی ؟؟

ممنون دوست عزیز ببخشید زیاد شد سوالاممم:)

بالا