برگزیده های پرشین تولز

تا حالا روح از بدنتون خارج شده؟

salhasalha

Registered User
لایک‌ها
0
من امروز صبح از خواب بیدار شدم ، دیدم یازم خوابم میاد...یه نگاهی به ساعت انداختم نمی دونم چی شد یه صدایی شبیه خش خش شنیدم بعد یه گزگزی از پاهام شروع شد و از بدنم جدا شدم ولی خیلی نزدیک به خودم بودم ...ترسیدم دور بشم از خودم. واقعا فکر کردم مردم. خیلی ترسیدم.واسه خودم فاتحه هم خوندم!!! شهادتین هم گفتم! بعد به حالت عادی برگشتم.
کسی تا حالا چنین تجربه ای داشته؟ و کسی می دونه دلیلش چیه؟

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
نگران نباش دوست عزيز. اين حالتي كه شما دچارش شدي بهش ميگن فلج خواب كه در اصطلاح عاميانه بهش ميگن بختك! ربطي هم به روح وجن وپري و ... نداره . من هم دو سه باري به اين حالت دچار شدم! واقعا براي هيچكس پيش نياره:( چون خيلي ازار دهندست:(

http://vsadeghi.blogfa.com/post-289.aspx

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
نگران نباش دوست عزيز. اين حالتي كه شما دچارش شدي بهش ميگن فلج خواب كه در اصطلاح عاميانه بهش ميگن بختك! ربطي هم به روح وجن وپري و ... نداره . من هم دو سه باري به اين حالت دچار شدم! واقعا براي هيچكس پيش نياره:( چون خيلي ازار دهندست:(

نه این فلج خواب نیست !

//

یه معلم داشتیم من نفهمیدم آخر چرت و پرت می گفت یا راست می گفت ولی من یه بار کارایی که گفت رو کردم این جوری شدم !
منتها اون می گفت بذارین روحتون بره !!
ولی من فقط یه بار تونستم این کارو کنم اون یه بارم ترسیدم نذاشتم دورتر بره :eek:

پ ن : خواهشا فکر نکنین دیوونم :دی

salhasalha

Registered User
لایک‌ها
0

من هم چند یار دچار بختک شدم ولی اینطوری نبود. فقط احساس می کردم یه نیرویی اجازه نمیده هیچ حرکتی بکنم.

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
نه این فلج خواب نیست !

//

یه معلم داشتیم من نفهمیدم آخر چرت و پرت می گفت یا راست می گفت ولی من یه بار کارایی که گفت رو کردم این جوری شدم !

فکر نمیکنیم. مطمئنیم.
f_sabzmoom_58d78cf.gif

salhasalha

Registered User
لایک‌ها
0
نه این فلج خواب نیست !

//

دقیقا منم ترسیدم دورتر برم و تلاش می کردم نزدیک خودم باشم. می ترسیدم دورتر بشم و دیگه نتونم برگردم. خیلی دلم می خواد بدونم این به دلیل جسمی یا روانشناسی داره یا فقط یه تجربه بود؟!!

پری

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
20
نه این فلج خواب نیست !

//

به نظر منم برای کسی که تمارین خاصی نداره همون بختک معمولی هست
البته من خودم دچارش نشدم امیدوارم هیچ وقت نشم اما علایم همون بختک رو نشون میدن ایشون ../

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
نه این فلج خواب نیست !

//

فكر ميكنم بستگي داره كه فرد چه پيش زمينه فكري و باوري داشته باشه!كسي كه زياد به اين جور مسائل فكر ميكنه و كمي هم مذهبي باشه استعداد زيادي براي اين طور افكار داره! به نظر من كه تلقين هستش:f34r:

پ.ن:D
ما هم وقتي بچه بوديم برادر يكي از دوستام كه 7 - 8 سال از ما بزرگتر بود روي يه مقوا نلبكي ميذاشت و روش يه سري چرنديات مينوشت. بعد ميگفت انگشتتون رو بذاريد روش و تكونش ميداد. بعد ميگفت كه روحي كه احضار كردم اين كارو داره ميكنه:hmm:ماهم نگو اخر خر كيف بوديم:D:hmm:

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
من یه روش بلدم که یه رگ کنار گردن هست چند ثانیه فشارش میدی بعد طرف چشماش بازه چند (4-5) ثانیه روی زمین مثل کسی که دارن سرش رو میبرن به خودش میپیچه بعد به حالت عادی بر میگرده اولین سوالی که میپرسه اینه که میگه چند ساعته من خوابیدم . اینجا کجاست ؟!
بعد ازش بپرسی چه اتفاقی افتاد میگه تمام زندگیم توی این چند ثانیه دیدم اتفاقاتی که افتاده بعد فکر میکنه چند روزه خوابیده
ولی نمیتونه براتون تعریف کنه چی شده میگه خودم میدونم چی شده نمیتونم بیان کنم
خلاصه حالت فوق العاده خفنیه .

پری

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
20
من یه روش بلدم که یه رگ کنار گردن هست چند ثانیه فشارش میدی بعد طرف چشماش بازه چند (4-5) ثانیه روی زمین مثل کسی که دارن سرش رو میبرن به خودش میپیچه بعد به حالت عادی بر میگرده اولین سوالی که میپرسه اینه که میگه چند ساعته من خوابیدم . اینجا کجاست ؟!
بعد ازش بپرسی چه اتفاقی افتاد میگه تمام زندگیم توی این چند ثانیه دیدم اتفاقاتی که افتاده بعد فکر میکنه چند روزه خوابیده
ولی نمیتونه براتون تعریف کنه چی شده میگه خودم میدونم چی شده نمیتونم بیان کنم
خلاصه حالت فوق العاده خفنیه .
من با همین روش خوابیدمم اما اگاهیم به زمان و مکان رو از دست ندادمم

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
نه این فلج خواب نیست !

//

نه پارسا. فکر نمی کنیم دیوونه ای. کاملا حقیقت داره و اثبات شده است. یادمه تو یه فروم کلی صفحه در همین مورد بحث کرده بودن. چیزهای خیلی جالبی گفته بودن. این که مثلا از بدنت جدا می شی و میری هر جایی که بخوای. یا مثلا میری روح بقیه را اذیت می کنی!:lol: برای همینه می گن وقتی کسی خوابه یهو بیدارش نکنید چون روحش فرصت کنه برگرده به بدنش قبل از این که بخواد بیدار شه. چون روح با سرعت نور حرکت می کنه و اگه خیلی از بدن دور شده باشه و فرصت برگشتن پیدا نکنه متاسفانه کار اون شخص تمومه!
البته این کارها خیلی تمرین و خودسازی می خواد. من که خودم تا حالا تجربه نکرده ام ولی تو که تجربه کردی احتمالا می دونی انقدر ترسناک هست که وقتی ببینی جدا شدی از بدنت جرات نکنی جایی بری.

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
فكر ميكنم بستگي داره كه فرد چه پيش زمينه فكري و باوري داشته باشه!كسي كه زياد به اين جور مسائل فكر ميكنه و كمي هم مذهبي باشه استعداد زيادي براي اين طور افكار داره! به نظر من كه تلقين هستش:f34r:

پ.ن:D
ما هم وقتي بچه بوديم برادر يكي از دوستام كه 7 - 8 سال از ما بزرگتر بود روي يه مقوا نلبكي ميذاشت و روش يه سري چرنديات مينوشت. بعد ميگفت انگشتتون رو بذاريد روش و تكونش ميداد. بعد ميگفت كه روحي كه احضار كردم اين كارو داره ميكنه:hmm:ماهم نگو اخر خر كيف بوديم:D:hmm:
به مذهب چه ربطی داره ! :دی
نمیدونم والا ! می گم که آخر نفهمیدم یارو چی می گفت ! چی می خواست ! چرا فقط یه من و یکی دیگه می گفت و...
ولش !
به نظر منم برای کسی که تمارین خاصی نداره همون بختک معمولی هست
البته من خودم دچارش نشدم امیدوارم هیچ وقت نشم اما علایم همون بختک رو نشون میدن ایشون ../
بختک (فلجخواب) که یه چیز معمولیه ...
من زیاد دچارش میشم هفته ای کم کم 1بار...
دقیقا منم ترسیدم دورتر برم و تلاش می کردم نزدیک خودم باشم. می ترسیدم دورتر بشم و دیگه نتونم برگردم. خیلی دلم می خواد بدونم این به دلیل جسمی یا روانشناسی داره یا فقط یه تجربه بود؟!!

آره آره :D:D:D

salhasalha

Registered User
لایک‌ها
0

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
ظاهرا یکی از حالتهای بختک اینه که روح از بدن خارچ می شه. البته تازگیها کسی که می شناختم توی خواب فوت کرد و مسلما در من بی تاثیر نبوده. ممنون از کمکتون. خیالم راحت شد.
این که تو خواب بمیری یه چرت و پرتیه که آخوندا می گن ! :دی
من که تا حالا ندیدم کسی بخوابه بمیره !!

پری

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
20
ظاهرا یکی از حالتهای بختک اینه که روح از بدن خارچ می شه. البته تازگیها کسی که می شناختم توی خواب فوت کرد و مسلما در من بی تاثیر نبوده. ممنون از کمکتون. خیالم راحت شد.
خواهش مرگ ایشون میتونه دلایل مختلفی چون اپنه داشته باشه ! کسانی که فشار خون دارن یا قرص خواب یا الکل مصرف میکنن میتونه براشون به قیمت جون تموم بشه... و دلایل دیگه خودتو نترسون

پری

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
20

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
اتفاقا يكي از دوستان من همين چند شب پيش بختك شده بود. بري اولين بار. بنده خدا تا مرز ريدن پيش رفته بود!
اومده بود پيش من ميگفت كه ميخواد از امروز ادم خوبي باشه . گناه نكنه و از اين جور حرفها(فكر كرده بود داره ميميره). بعد كه من براش توضيح دادم قضيه چيه. اروم شد:)

wow

Registered User
لایک‌ها
13
این مهم نیست برای من خیلی زیاد پیش میاد ربطی به روح نداره یه حالت هست بینه خواب و بیداری من راحت میتونم باهاش کنار بیام 

Last edited:
بالا