برگزیده های پرشین تولز

آیا pt نسبت به قبل ضعیفتر شده؟

r333

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
اولین فرومی که من عضو شدم pt بود اونم بخاطر گرفتن نرم افزار با سریال و کرک ،وقتی گذاشتن سریال و کرک توی فروم ممنوع شد یک سالی به pt سر نزدم
بعد از یک سال چون یوزر و پسوردم رو قبول نکرد دوباره ریجستر کردم اینبار به تاپیک مربوط به کارت دی وی بی سر میزدم انصافا بروز و قوی بود (هنوزم اسکای نت رایکو را دارم) بعد از مدتی این بخش هم بسته شد البته در مورد این موضوع فروم زیاده ولی pt زودتر از خیلی ها به این موضوع پرداخت .
من فرصت فروم بازی را نداشتم (این روزا دارم) و همیشه بر حسب نیاز به مطلب یا موضوعی دنبال اون رفتم بعد از بسته شدن بخش م*اهواره از بعضی از بخش های موسیقی استفاده زیادی کردم حالا خیلی از این تاپیک ها بسته شد به دلیل
من مرتب به اینجا سر نمیزنم ولی کلا احساس میکنم این فروم نسبت به قبل هر روز کوچکتر و محدود تر میشود و خیلی از ادامه فعالیت در این فروم صرف نظر کردند و نسبت به قبل ضعیفتر شده ؟ آیا اینطوریه؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
فکر کنم فقط بخش آزاد بمونه و تایپیک پیشنهادات و انتقادات !!

البته اگر حرفه ای هم بخوای به این قضیه نگاه کنی ، مجبوری این تایپیک ها رو قفل و یا محدود کنی ، چون دستور از بالاست.. یا باید نادیده گرفت و بری لاس وگاس یا کهریزک/ . :دی

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
چاره دیگه ای نبود متاسفانه. اگه قرار بر باقی موندن بعضی بخش ها بود فروم خیلی وقت پیش به فنا می رفت

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
تا بوده همین بوده دوست عزیز.

کاری نمیشه کرد.
مجبور بودن.

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
پی تی نسبت به قبل خیلیییییییییییییییییییییییییییییی ضعیف تر شده

یوزر های توپی داشت اینجا حدود 3 تا 4 سال پیش

الان خیلی افت کرده ... اون موقع کلاه برداری و اینا خیلی کم بود

الان مثل نقل و نبات شده ... همه سر هم کلاه میزارن

جالبیش اینجاست که یوزری که کلاه برداره و پول همرو خورده باز آزادانه میچرخه

فقط آیدیشو عوض میکنه و وقتی به مدیرا میگی تنها چیزی که میگن اینه :

اجازه فعالیت تو بازارچه رو نداره ... یعنی نمیتونن درک کنن یارو این همه دزدی کرده نباید تو پی تی آیدی داشته باشه

در کل شدیدا افت کرده اینجا

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
از نظر زور بازو دیگه ؟ :eek: الان احسانو موزمار چند وقته بدنسازی کار می کنن خیلی زور زیاد شدن :eek:

Devilish Song

Registered User
لایک‌ها
51
در اینکه کیفیت Forum نسبت به گذشته کم شده است شکی نیست ... ولی نه از باب بسته و حذف شدن چند انجمن و تاپیک ، ... بلکه این موضوع به کاهش کاربران فعال دانا و کاهش تعداد پست ها و تاپیک های هدفمند بر می گردد و در حال حاضر کمتر شاهد مباحثه های کاربردی و گفتگو های مفید هستیم ...
متاسفانه در این چند سال اخیر PT تبدیل به محلی برای وقت گذرانی و .... تعداد زیادی از افراد شده که اغلب با به تمسخر گرفتن اکثر موضوعات و یا بی احترامی به سایرین ، سبب تغییری اساسی در چارچوب مطالب Forum شده اند.
بی کیفیتی فرهنگی جامعه به وضوح در شالوده PT هم دیده می شود.​

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
در اینکه کیفیت Forum نسبت به گذشته کم شده است شکی نیست ... ولی نه از باب بسته و حذف شدن چند انجمن و تاپیک ، ... بلکه این موضوع به کاهش کاربران فعال دانا و کاهش تعداد پست ها و تاپیک های هدفمند بر می گردد و در حال حاضر کمتر شاهد مباحثه های کاربردی و گفتگو های مفید هستیم ...
متاسفانه در این چند سال اخیر PT تبدیل به محلی برای وقت گذرانی و .... تعداد زیادی از افراد شده که اغلب با به تمسخر گرفتن اکثر موضوعات و یا بی احترامی به سایرین ، سبب تغییری اساسی در چارچوب مطالب Forum شده اند.
تفریح کردن و لذت بردن چیزای کمی نیستن . همین که بسترش فراهم هست که بشه تفریح کرد خودش یه موفقیتیه برا مدیراش حالا با هر کمی و کاستی . همه زندگی که کتاب خوندنو علمو این چیزا نیست که عمو ... :rolleyes:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653

تعداد زیادی از افراد شده که اغلب با به تمسخر گرفتن اکثر موضوعات و یا بی احترامی به سایرین ، سبب تغییری اساسی در چارچوب مطالب Forum شده اند.

خب شما دلیل این امر رو توی چی میدونید؟

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
تفریح کردن و لذت بردن چیزای کمی نیستن . همین که بسترش فراهم هست که بشه تفریح کرد خودش یه موفقیتیه برا مدیراش حالا با هر کمی و کاستی . همه زندگی که کتاب خوندنو علمو این چیزا نیست که عمو ...

راس میگی عمو..تو دنیای بیرون که همش حالمون گرفته میشه..میایم اینجا حداقل یکم شاد باشیم

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
کلا محتوی نسبت به قبل به شدت از نظر کیفی افت کرده.
قبلا صد تا یوزر مثل igmax داشتیم که هر سوالی رو پاسخ میدادن و خیلی چیزها رو آموزش میدادن.
دوستی ها هم عمقش خیلی بیشتر از الان بود.

الان اینجا همکار داریم که تو چشم من نگاه کرد به من گفت اصلا پی تی ارزش وقت گذاشتن نداره! من نمیدونم چرا اگه ارزش نداره چرا مونده و ول نمیکنه بره!

کلا به مسخره گرفتن همه موضوعات و مباحث الان بیداد میکنه.

البته یک سری از این موارد برمیگرده به شرایط جامعه.
کاربرها جایی برای تفریح و خندیدن ندارن جز نت!

خیلی از این موارد هم برمیگرده به مدیریت ضعیف بعضی از بخش ها.
بعضی بخش ها که نام نمیبرم کاربرهای بزرگی داشت.
انقدر بزرگ که بعد از رفتنشون انجمن تاسیس کردن و الان برای خودشون اسم و رسمی دارن.

برخورد ناشایست بعضی مدیرها و رنجش خاطر خیلی کاربرهای بزرگ اینجا و به دنبالش رفتن و کوچ کردنشون باعث شد امروز بیشتر شاهد روند فعلی باشیم.

الان متاسفانه وقتی کسی بخواد پی تی رو به رفیقاش معرفی کنه تا بیان اینجا فعالیت کنن به اونا میگه:
بیا فلان جا عضو شو سیرکیه!

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
تفریح کردن و لذت بردن چیزای کمی نیستن . همین که بسترش فراهم هست که بشه تفریح کرد خودش یه موفقیتیه برا مدیراش حالا با هر کمی و کاستی . همه زندگی که کتاب خوندنو علمو این چیزا نیست که عمو ... :rolleyes:

راس میگی عمو..تو دنیای بیرون که همش حالمون گرفته میشه..میایم اینجا حداقل یکم شاد باشیم

قبلا صد تا یوزر مثل igmax داشتیم که هر سوالی رو پاسخ میدادن و خیلی چیزها رو آموزش میدادن.

الان اینجا همکار داریم که تو چشم من نگاه کرد به من گفت اصلا پی تی ارزش وقت گذاشتن نداره! من نمیدونم چرا اگه ارزش نداره چرا مونده و ول نمیکنه بره!

انقدر بزرگ که بعد از رفتنشون انجمن تاسیس کردن و الان برای خودشون اسم و رسمی دارن.

برخورد ناشایست بعضی مدیرها و رنجش خاطر خیلی کاربرهای بزرگ اینجا و به دنبالش رفتن و کوچ کردنشون باعث شد امروز بیشتر شاهد روند فعلی باشیم.

الان متاسفانه وقتی کسی بخواد پی تی رو به رفیقاش معرفی کنه تا بیان اینجا فعالیت کنن به اونا میگه:

البته من منظورم از شاد بودن و اینا تو گفتگوی آزاد بود.وگرنه مسخره بازی در آوردن مثلا تو بخش سخت افزار و اینا که اصلا خوب نیس..

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653

دقیقا !!!! واقعا ارزش نداره اما یکی نیست بهش بگه تو که راست میگی :دی

پ.ن : تا صد سال دیگه هم اگه پی تی بالا باشه طرف ول کن نیست تا یه جا مدیر بشه ( بجای همکار ) ... البته قبلا هم مدیر بوده :دی

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
الان یه خورده صمیمیتهای واقعی کم شده و یه سری صمیمیتهای افراطی و ظاهری الکی رفته بالا ;)
پخش بازارچه یه خورده کلاه بردار خورش رفته بالا البته الان یه کمی کمتر شده
بخشهای تخصصی هم من به جز فوتبال و بعضی وقتها وبمسترها بقیه رو کمتر میرم ولی اونا هم انگار ضعیف تر شده
الان هم تقریبا هر روز یه خبر از ماده لعنتی 21 داریم :wacko:
پ ن :یاد گروه تنگناشناسان بخیر
گروه کوبوندن مدیرا :دی
و ...

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
پی تی رو غیر از فان نباید با نگاه دیگه ای نگاه کنید . چون واقعا چیز خاص دیگه ای نداره . به غیر از بخش فرهنگ ( که اونم نسبتا خلوته ) و بازارچه ( که روز به روز کلاه برداری بیشتر میشه ) بقیه بخش ها هیچی ندارن . در حد یک فروم تازه تاسیس هستن . میمونه همین گفتگوی آزاد که باید بیایم دور هم یکم خوش باشیم خداحافظ شما تا فردا .

البته بخش موسیقی هم ... بد نیست .

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
از اونوقتی که من کم پیدا شدم قدرت پی تی همینطور کم شد!!

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
یعنی به نظر شما حذف شدن بعضی از بخش ها باعث شده یوزر های بزرگی مثل shahed , first saeed , igmax ، بهروز (مدیر سخت افزار) و... دیگه به پی تی سر نزنن؟
من فکر نمی کنم دلیلش این باشه

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185

کاملا با این دو دوست عزیز موافقم

واقعا همین جوره که میگین ...
بار علمی پرشین تولز روز به روز پایین تر میاد ...

بالا