برگزیده های پرشین تولز

فروش كارت صداي creative

وضعیت
موضوع بسته شده است.

slash_slash

Registered User
لایک‌ها
0
مدل كارت صدا كريتو اكستريم اديو يا همون x-fi xtreme audio هست هنوز گارانتي داره و تا 48 ساعتم خودم گارانتيش مي كنم كه هر مشكلي داشت كل پولتونو پس مي دم

لينك مشخصات:

http://us.store.creative.com/Sound-Blaster-XFi-Xtreme-Audio-PCI/M/B000W7PNZI.htm

http://ecx.images-amazon.com/images/I/61QANJTFIdL._SL250_.jpg

قيمت پايه هم 50 تومان به هيچ عنوان زير اين پيشنهاد ندين چون تقريبا نصف قيمت بازار هست به جاي 30 درصد

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
عزیز شما که این همه کارت صدا تو دستو بالت هست اگه یه کارت با خروجی 192kHz to stereo output پیدا کنی به قیمت مناسب ازت خریدارم .

slash_slash

Registered User
لایک‌ها
0
تا جايي كه مي دونم همين كارت استريو مي تونه 192khz خروجي داشته باشه و كريتيو تا جايي كه مي دونم 192 خروجي 5 يا 7 كاناله نداره بايد بري توي كارت صداهاي حرفه اي كه ماله استديو هست

حالا يه سوالي شما چه چيزي داري كه 192khz خروجي داشته باشه من نه اهنگي ديدم نه فيلم نه بازي فكر نمي كنم چنين چيزي به كارت بياد و قدرت يه كارتم ابدا به اين چيزا وابسته نيست حالا راهنمايي بيشتر مي خواي بگو تا بهت بگم

اينم يه نمونه كه مي گه مي تونه 192 اجرا كنه كلا از audigy2 به بعد مي كرد حالا بازم اگه اهنگي چيزي داري بده ببينم مي تونه اجرا كنه

http://www.benchmark.pl/artykuly/testy/Creative_X-Fi/Sound_Blaster_X-Fi_Xtreme_Audio.htm

Last edited:

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
تا جايي كه مي دونم همين كارت استريو مي تونه 192khz خروجي داشته باشه و كريتيو تا جايي كه مي دونم 192 خروجي 5 يا 7 كاناله نداره بايد بري توي كارت صداهاي حرفه اي كه ماله استديو هست

حالا يه سوالي شما چه چيزي داري كه 192khz خروجي داشته باشه من نه اهنگي ديدم نه فيلم نه بازي فكر نمي كنم چنين چيزي به كارت بياد و قدرت يه كارتم ابدا به اين چيزا وابسته نيست حالا راهنمايي بيشتر مي خواي بگو تا بهت بگم

اينم يه نمونه كه مي گه مي تونه 192 اجرا كنه كلا از audigy2 به بعد مي كرد حالا بازم اگه اهنگي چيزي داري بده ببينم مي تونه اجرا كنه

http://www.benchmark.pl/artykuly/testy/Creative_X-Fi/Sound_Blaster_X-Fi_Xtreme_Audio.htm

اسپیکرم Z5500 شنیدم اگه به کارتی با این خروجی صدا وصل بشه کیفیش خیلی بهتر میشه .

slash_slash

Registered User
لایک‌ها
0
نه بابا كي بهت اين حرف رو زده اصلا كريتيو خروجي چند بانده در 192khz نداره چون هنوز هيچ فيلم و بازي يا اهنگي با ميزان ساخته نشده شما هر چقدر كارت بهتري برداري تقويت صداي بهتري داري تا چقدر مي خواي هزينه كني براي كارت صدا؟ براي بازي هم مي خواي؟

Last edited:

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
یه چیزی میخوام مناسب بازی اهنگ و فیلم

FALLPRODUCTION

Registered User
لایک‌ها
62
به جز مصارف آهنگ سازي

كريتيو بهترين كارت هاي صدا رو براي بازي و فيلم و گوش دادن به موزيك داره

تفاوتش هم موقع استفاده واقعا" مشخص و تابلو هستش !

اگه اين مدل باشه Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio PCI Express

24 بيت ساپورت ميكنه ... 96khz و سيستم 7.1 داره ...

1 خروجي و 1 ورودي اوپتيكال داره ....

من اين مدل ساند رو با همين سيستم Z5500 تست كردم ...

اگه از خروجي اوپتيك استفاده كنيد ميتونيد بهترين صداي ممكن رو باهاش بگيريد ...

قيمتش با گارانتي 90 تومنه ... اين دوستمون خوب قيمت دادن ...

اگه براي كامپيوتر ميخواين چيز خوبيه اما اگه براي سيستم خونه يا لبتاپ لازم دارين بايد مدل هاي اكسترنال رو خريد كنيد كه

البطه گرون هم هست ....

slash_slash

Registered User
لایک‌ها
0
به جز مصارف آهنگ سازي

كريتيو بهترين كارت هاي صدا رو براي بازي و فيلم و گوش دادن به موزيك داره

تفاوتش هم موقع استفاده واقعا" مشخص و تابلو هستش !

اگه اين مدل باشه Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio PCI Express

24 بيت ساپورت ميكنه ... 96khz و سيستم 7.1 داره ...

1 خروجي و 1 ورودي اوپتيكال داره ....

من اين مدل ساند رو با همين سيستم Z5500 تست كردم ...

اگه از خروجي اوپتيك استفاده كنيد ميتونيد بهترين صداي ممكن رو باهاش بگيريد ...

قيمتش با گارانتي 90 تومنه ... اين دوستمون خوب قيمت دادن ...

اگه براي كامپيوتر ميخواين چيز خوبيه اما اگه براي سيستم خونه يا لبتاپ لازم دارين بايد مدل هاي اكسترنال رو خريد كنيد كه

البطه گرون هم هست ....

ممنون از توضيحات خوبتون

يه ضرب امثل هست مي گه هرچقدر بيشتر پول بدي بيشتر اش مي خوري كارت فاتاليتي هست 180 تومان كارت الايت پرو هم هست 300 تومان

PJPeyman

Registered User
لایک‌ها
1
24/192 مخصوص استودیو های حرفه ای هست. برا کار خونگی از 16/44 بیشتر فایده نداره.
در ضمن کیفیت که فقط به resolution نیست به خیلی چیزا بستگی داره و creative فقط برا گیم هست.
پس الکی پول بابتش ندید. Z5500 هم فقط یه اسپیکر معمولی خونگیه نه بیشتر.

my space

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Z5500 اسپیکر معمولی ؟

شما کدوم اسپیکر رو حرفه ای میدونین که Z5500 در مقابل اون معمولی باشه ؟

slash_slash

Registered User
لایک‌ها
0
به کارت صدای انبرد :blush::blush::blush:

مي دوني اين كارت مثل سيستم بدون امپ هست انگار پولي كه بابت اسپيكر دادي بيهوده بوده يه كارت صدا اپتيك دار رديف بگير تا لذت زندگي احساس كني

اما اي كاش جاش سينماي خانگي مي گرفتي بيس خيلي قوي تري هم دارن هم قيمت منطقي تري دارن

24/192 مخصوص استودیو های حرفه ای هست. برا کار خونگی از 16/44 بیشتر فایده نداره.
در ضمن کیفیت که فقط به resolution نیست به خیلی چیزا بستگی داره و creative فقط برا گیم هست.
پس الکی پول بابتش ندید. Z5500 هم فقط یه اسپیکر معمولی خونگیه نه بیشتر.

با حرفون موافقم هم كريتيو هم لاجيتك محصولات خانگي مي زنن و اينا در سطح خانگي تاپ هستن اما پروفشنال نيستن

Z5500 اسپیکر معمولی ؟

شما کدوم اسپیکر رو حرفه ای میدونین که Z5500 در مقابل اون معمولی باشه ؟

اين اسپيكر الكي معروف شده و زيادي هم توي ايران گرون مي دن نمي دونم اواژنگ چرا اينقدر سر اين دزد بازي در اورده اخه 200 تومن بالاتر قيمت جهاني:eek: تازه سابشم مشكل دار و بيس روان و خوبي رو ارائه نمي ده با اين پول يه سينماي پاناسونيك يا سوني عالي مي شه گرفت كه مي تركونه

در مورد حرفه اي بودنم فقط اينو بگم الان 2 تا باند نسبتا خوب jbl با يه امپ 1.400 مليون قيمت داره تازه خيلي بيشتر از اينا هم مي ره كلا چيزهاي حرفه اي قيمتاي حرفه اي هم دارن:)

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
والا Z5500 ی که ما داریم با همین انبورد صداش به نصف نرسیده خونه و تمام درو دیوارو میلرزونه ریسپانس و عمق باسش حرف نداره . قیمتشم سایت لاجیتک 399 دلار زده تمام دنیا هم از بابت قیمت بالاش شاکی هستن فقط ایران نیست ، یه سرچی تو یوتیوب بکن خیلی چیزا پیدا میکنی .

slash_slash

Registered User
لایک‌ها
0
قيمتش كاهش يافته بعد تو تفاوتي كه توي بيس شفافيت و جزئيات و سوراند و غيره پيدا مي كني از نزديك نديدي كه اينو مي گي يه سر بيا بريم استديو دوستم ببين صداي اينا هيچي نيست جلوش از اون موقعم بود كه اينقدرم توقعم زياد شد كه بدي هايي هم داره

[ame="http://www.amazon.com/Logitech-THX-Certified-Digital-Surround-Speaker/dp/B0002WPSBC"]Amazon.com: Logitech Z-5500 THX-Certified 5.1 Digital Surround Sound Speaker System: Electronics[/ame]

FALLPRODUCTION

Registered User
لایک‌ها
62
قيمتش كاهش يافته بعد تو تفاوتي كه توي بيس شفافيت و جزئيات و سوراند و غيره پيدا مي كني از نزديك نديدي كه اينو مي گي يه سر بيا بريم استديو دوستم ببين صداي اينا هيچي نيست جلوش از اون موقعم بود كه اينقدرم توقعم زياد شد كه بدي هايي هم داره

Amazon.com: Logitech Z-5500 THX-Certified 5.1 Digital Surround Sound Speaker System: Electronics

عزيز اسپيكر مونيتوري كه تو استوديو هستش با اينا فرق ميكنه ها ....!!!! اونا صداشون فلته ....
اينا برا خودشون هيولايي هستن !
درضمن
شما به فضاي اتاق هم توجه كن !
اين لاجيتك ها رو اگه تو فضاي استوديو روشن كني و صداشو رو آخرين درجه بزاري احتمال زياد شنواييتو از دست ميدي !!!!!!
راستي
به اسپيكر هاي Edifire هم نگاهي بندازين !
چيزاي بدي نداره ... :cool:

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
عزيز اسپيكر مونيتوري كه تو استوديو هستش با اينا فرق ميكنه ها ....!!!! اونا صداشون فلته ....
اينا برا خودشون هيولايي هستن !
درضمن
شما به فضاي اتاق هم توجه كن !
اين لاجيتك ها رو اگه تو فضاي استوديو روشن كني و صداشو رو آخرين درجه بزاري احتمال زياد شنواييتو از دست ميدي !!!!!!
راستي
به اسپيكر هاي Edifire هم نگاهي بندازين !
چيزاي بدي نداره ... :cool:

شما خودتون میگین استدیو ، من که استدیو ندارم واسه خونه میخوام :D

از نظر من که عشق صدا هستمو خیلی به تفکیک اهمیت میدم Z5500 خیلی عالی و نصفش هم واسه من کافی بوده (اتاقم 25/30 متری هست ).

S550 ادیفایر رو هم قبل از اینکه اینو بگیریم دیدم 280 واته و از نظر صدا هم به نسبت Z5500 خیلی ضعف داره ولی خر کار تره .

من یه کارت فتالیتی با قیمت مناسب پیدا کنم خیلی عالی .

FALLPRODUCTION

Registered User
لایک‌ها
62
اصلا" روي كارت صداي كريتيو شك نكن ...
هر مدلي باشه عاليه !!!
درضمن
من هم همينو گفتم
بلندي و حجم صدايي كه اسپيكر هاي استوديو دارن خيلي كمتر از اين مدل هاس ولي دقت بسيار زيادي دارن !
( بحث تخصصي ميشه و از موضوع خارج ميشيم :D )

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا