برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید آیفون 4

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
با سلام میخوام آیفون 4 بخرم اگه میشه مشاوره کمی در مورد این گوشی بهم بدید و مشکلاتشو بگید.
بعد اگه میشه گوشی در حد آیفون 4 به من معرفی کنید و بگید بهتره اینو بگیرم یا آيفون؟
بعد بگید بهتره آیفون 4 بگیرم یا سامسونگ i9000 galaxi s و یا nokia n8 ؟
اگه میشه مشکلات هر سه گوشی رو بگید و سر جمع کدوم گوشی بهتره.خواهشا اونایی که آیفون 4
دارن یا باهاش کار کردن مشکلاتشو بگن.مشکل پول هم ندارم.
با تشکر سید محمد:cool::rolleyes:

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
اینا مشکلات آیفون 4اند به گفته جی اس ام آرنا :

Main disadvantages
Hardware design is prone to reception issues
MicroSIM card support only
No Flash support in the web browser
No true multitasking for all applications
FaceTime video calls work only over Wi-Fi
No file transfer over Bluetooth or USB Mass Storage mode
No hardware shutter key for the camera
No FM radio
No stereo speakers
No microSD card slot
No smart dialing
Too dependent on iTunes for loading multimedia content
Poor loudspeaker performance

مهم هاش اینا که فقط میکرو سیمکارت ساپورت می کنه - بروزر فلش ساپورت نمی کنه !! - مالتی تسکینگ برای همه برنامه ها وجود نداره - دکمه شاتر دوربین نداره - رادیو نداره - میکرو اسدی ساپورت نمی کنه - به آیتونز خیلی وابستست و حنی USB mass storage نداره یا انتقال فایل با بلوتوث

اینا مشکلات گلکسی :

Main disadvantages
No Flash support for the web browser
No flash for the camera
No dedicated camera key
The all-plastic body is a real fingerprint magnet
Feeble loudspeaker

بروزر فلش ساپورت نمی کنه !
دوربین فلاش نداره !!
دکمه شاتر دوربین نداره

//

N8 هم سیمبینه و سی پی یوش ضعیفه نسبتا ... به نظر من بیخیال شو !

جفتشون گوشی های خوبین اگه هزینش اصلا مهم نیست آیفون رو بگیر ولی اگه مهمه خوب گلکسی بیشتر می ارزه ...
آیفون هم مشکلات زیادی داره که نمیشه ازشون گذشت !

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
توی انجمن ایفون چند تا از بچه ها هستن که ایفون 4 گرفتن همه راضی هستن و میگن این مشکلاتی رو که همه ازش شکایت داشتن نداره !

درباره تلفن هایی که فرمودین ، از نظر بنده N8 یک گوشی هوشمند نیست و فقط یک تلفنه با قابلیت های امروزی مثل بقیه محصولات نوکیا .

سامسونگ گلکسی گوشی خوبی چه از لحاظ نرم افزار چه سخت افزار ، اما بنده کیفیت ساخت بدنشو دوست ندارم ، پلاستیکی هستش .

در انتها بگم تا به حال هیچ گوشی ندیدم که به اندازه ایفون برنامه و کاربرد داشته باشه راجه بهش بیشتر تحقیق کنید .

موفق باشید .

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
با تشکر از آقایان Cold398 و Parsa-Undead .خیلی چاکریم.خودمم خیلی زیاد از n8 به خاطر cpu خوشم نمیاد.کیفیت ساخت گالاکسی
به گفته یکی از آشناهامون در حدافتضاح.بعد از 2 روز ردش کرد و رفت.برای محکم کاری پرسیدم و شما کیفیت رو گفتید.
در کل آیفون 4 مد نظرمه.با این مشکلات که آیفون داره آیا میشه از همه قابلیتاش تو ایران استفاده کرد؟
در ضمن قضیه که هر آمریکایی فقط یک سهمیه آیفون 4 داره دیگه چیه؟
با تشکر سید محمد

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
قضبه سهمیه بندی رو نمی دونم ... مگه بنزینه ؟ :D
چه قابلیتیش مثلا ؟

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
بعضی قابلیتاش مثل خرید از از فروشگاه مجازی نرم افزار اپل مثل آندرویید گوگل و آیا میشه فایل از طریق usb
منتقل کرد به کامپیوتر و برعکس.
برای قضیه سهمیه یکی میخواست از آمریکا برام لاک بیاره گفت هر آمریکایی فقط یکی میتونه بخره.
بعد من میخوام لاک بخرم آیا میشه آنلاک و جیل بریک کرد و اگه میشه روششو لطفا بگین.
خیلی مخلصیم.سید محمد

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
بعضی قابلیتاش مثل خرید از از فروشگاه مجازی نرم افزار اپل مثل آندرویید گوگل و آیا میشه فایل از طریق usb
منتقل کرد به کامپیوتر و برعکس.
برای قضیه سهمیه یکی میخواست از آمریکا برام لاک بیاره گفت هر آمریکایی فقط یکی میتونه بخره.
بعد من میخوام لاک بخرم آیا میشه آنلاک و جیل بریک کرد و اگه میشه روششو لطفا بگین.
خیلی مخلصیم.سید محمد

MoHaMaD-Z

Registered User
لایک‌ها
224
دوستانی که به CPU گوشی N8 ایراد میگیرن به نظر شما هرچی سی پی یو قویتر باشه بهتره ؟!
شما فیلم کارکردن با گوشی N8 رو دیدین ؟ ویرایش فیملهای HD توسط این گوشی رو چه طور ؟
CPU هر چی بیشتر باشه دلیل بر بهتر بودن نیست . مهم اینه که سیستم عامل بتونه به نحو احسن از اون پردازنده استفاده بکنه !
دوست گلم وقتی که میخواین کسی راهنماییتون بکنه باید انتظاراتتونو از گوشی بگین تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنین !
موفق باشین !

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
دوستانی که به CPU گوشی N8 ایراد میگیرن به نظر شما هرچی سی پی یو قویتر باشه بهتره ؟!
شما فیلم کارکردن با گوشی N8 رو دیدین ؟ ویرایش فیملهای HD توسط این گوشی رو چه طور ؟
CPU هر چی بیشتر باشه دلیل بر بهتر بودن نیست . مهم اینه که سیستم عامل بتونه به نحو احسن از اون پردازنده استفاده بکنه !
دوست گلم وقتی که میخواین کسی راهنماییتون بکنه باید انتظاراتتونو از گوشی بگین تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنین !
موفق باشین !
یعنی می خواین بگین iOS - Android نمی تونن درست استفاده کنن ولی سیمبین می تونه ؟

MoHaMaD-Z

Registered User
لایک‌ها
224
یعنی می خواین بگین iOS - Android نمی تونن درست استفاده کنن ولی سیمبین می تونه ؟
نه نه دوست عزیزم . به هیچ وجه منظورم این نبود ! مسلما سیمبین 3 در برابر سیستم عاملهای iOS و مخصوصا آندروید
حرفی برای گفتن نداره ! اما انصافا سیستم عامل خوبیه ( طبق گزارشات و ویدئوهایی که توی نت پخش شده ) این سیمبین نسبت به سیمبین های سری قبل تغییرات زیادی داشته و از مزیت هاش میشه به اپن سورس بودن این سیستم عامل اشاره کرد .
دوستان میگن پردازنده N8 ضعیفه در صورتی که توی ویدئو های پخش شده اینقدر سرعتش بالاست که روی یه عکس 12 مگاپیکسل بدون هیچ هنگی زوم میکنه یا مثلا به راحتی شروع به ادیت یه فیلم HD میکنه بدون اینکه هنگ بکنه ! این بود که من گفتم در حقیقت سیستم عامل باید بتونه به نحو احسن از پردازنده استفاده کنه نه اینکه الکی قدرت پردازنده رو بیشتر کرد .
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم !
موفق باشین !

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
دوستان میگن پردازنده N8 ضعیفه در صورتی که توی ویدئو های پخش شده اینقدر سرعتش بالاست که روی یه عکس 12 مگاپیکسل بدون هیچ هنگی زوم میکنه یا مثلا به راحتی شروع به ادیت یه فیلم HD میکنه بدون اینکه هنگ بکنه ! این بود که من گفتم در حقیقت سیستم عامل باید بتونه به نحو احسن از پردازنده استفاده کنه نه اینکه الکی قدرت پردازنده رو بیشتر کرد .

ادیت فیلم اچدی ؟! فکر نکنم ها ! من با کامپیوتر می خوام اچدی هارو ادیت کنم سیستم کم میاره (4GB ram - CPU7200 - GTS 250) حالا گوشی می خواد چجوری این کارو کنه ...

MoHaMaD-Z

Registered User
لایک‌ها
224
پارسا جان فیلمهایی که خود گوشی میگیره HD هستن ! اونم همون فیلم رو ادیت کرد !
پیداش کردم بزارمش همینجا یا بزارم توی پروفایلتون ؟

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
سلام حالا n8 بی خیال.جواب منو ندادین.کدومو بگیرم به نظر شما؟2 روز دیگه بیشتر وقت ندارم.
با تشکر سید محمد

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
سلام حالا n8 بی خیال.جواب منو ندادین.کدومو بگیرم به نظر شما؟2 روز دیگه بیشتر وقت ندارم.
با تشکر سید محمد

گفتیم که اگه هزینه به طور کلی مهم نیست آیفون4 رو بگیر
اگه مهمه گلکسی...
ولی نگفتی برا چی گوشی و می خوای و چه انتظاری داری :rolleyes:

پارسا جان فیلمهایی که خود گوشی میگیره HD هستن ! اونم همون فیلم رو ادیت کرد !
پیداش کردم بزارمش همینجا یا بزارم توی پروفایلتون ؟

عجـــــــــــــــب ! :blink:
اینجا پروفایل کامنت نداره همین جا بذار :happy:

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
درسته که ایفون 5 همزمان با کریسمس میاد بیرون ؟

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
عصر ارتباطات اگر اشتباه نکنم

iphone

Registered User
لایک‌ها
188
بالا