برگزیده های پرشین تولز

دست دوم فنلاندی یا6120 کره ای N70

sh_nothing

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
N70 نازنینم امروز به درک واصل شد.بیشتر از 150 تومن هم پول ندارم حالا دو تا گوشی دیدم یکی NOKIA 6120 که توش نوشته MADE IN KORIA و فروشنده میگه دیگه اصلا مجار تولید نمیشه !قیمتشم 147000 تومن میگه یه دونه هم
N70 دست دوم فنلاندی داره که 90 تومن میگه .قیافه ی گوشی ام ترو تمیز بود و نسبتا نو بود حالا به نظرتون کدوم بهتره؟؟ با تشکر

MoHaMaD-Z

Registered User
لایک‌ها
224
دوست عزیز ان 70 رو خیلی گرون میگه ! من دوستم یکی داره ساخت فنلاند ، گارانتی مادام العمر + هندزفری دو تیکه و ... میگه 60 تومن ! ( البته قاب اورجینال نداره ولی قاب روش سالم سالمه )
به نظر من 6120 رو بگیرین ! کیفیتش خوبه بد نیست ! الان N900 هم توی کره تولید میشه و کیفیتش اصلا مشکلی نداره ! من نظرم روی 6120 هست !

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
من باشم هیچکدوم رو نمیگیرم. حالا بماند که هر دو قدیمی هستند و قیمت دست دومشون پایینتر از این حرفهاست. اگر دنبال نوکیا سیمبین دار هستین,میتونین 5230 رو با حدود 160 هزار تومان بگیرید.

sh_nothing

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از راهنماییتون ممنون
من مشخصات 5230 رو کامل سرچ کردم و برام واقعا عجیب که با این امکانات چرا اینقدر ارزونه ؟؟؟؟:blink: و ایا از نظر شما گوشیه مقاومیه ؟؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
از راهنماییتون ممنون
من مشخصات 5230 رو کامل سرچ کردم و برام واقعا عجیب که با این امکانات چرا اینقدر ارزونه ؟؟؟؟:blink: و ایا از نظر شما گوشیه مقاومیه ؟؟

قیمتش مناسب هست. خیلی هم ارزون نیست. وای فای نداره. دوربینش هم خیلی معمولی هست. اسپیکرش هم آنچنان قوی نیست. ولی خب اینها برای خیلی ها مشکل به حساب نمیاد.

بالا