برگزیده های پرشین تولز

فروش مجيك ماوس اكبند با قيمت پايين

omidkk

Registered User
لایک‌ها
6
من يكعدد مجيك ماوس اكبند دارم ميخوام بفروشم فقط يكبار برچسب جعبه اش باز شده ولي برچسبهاي ديگري كه به ماوس چسبيده كنده نشده علت باز كردن هم تست كردنش بود.
٠٩٣٦٨٧٠٨٦١٩
قيمت : ٨٥

omidkk

Registered User
لایک‌ها
6
قيمت بالاست داداش!

حالتون خوبه؟؟؟؟؟ مگه پايين تر از اين قيمت هم هست؟ لطفا تو سر جنس نزنين من خودم تو كار لوازم اپل هستم خودم از قيمتها خبر دارم ميتونيد به انجمن ايفون سر بزنيد الان قيمت اين ماوس بين ٩٥ تا ٩٩ تومنه

R3SA

Registered User
لایک‌ها
69
مجیک ماوس به درد Pc نمیخوره ؟
فرقش با موسای دیگه چیه ؟

omidkk

Registered User
لایک‌ها
6
مجیک ماوس به درد Pc نمیخوره ؟
فرقش با موسای دیگه چیه ؟

جدیدترین موس ارائه شده شرکت اپل با صفحه لمسی!
در طراحی این موس از همان تکنولوژی که در ساخت صفحه نمایش آیفون استفاده شده، بکار رفته است.
اگر با نوت بوک های اپل به خصوص سری جدید کار کرده باشید، میدانید که تاچ پد در این نوت بوکها بسیار پیشرفته میباشد. در واقع شرکت اپل همان تکنولوژی را بر روی مجیک موس قرار داده است.

تمامی صفحه شیشه ای موس با تکنولوژی خاص خود، توانایی شناسانی نوع حرکت و تعداد انگشتان دست را دارد و بر اساس آن عکس العمل نشان میدهد.

کافيست تا بر روی سطح موس انگشتان را به چپ و راست و یا بالا و پایین حرکت دهید تا آلبوم تصاویر و یا صفحه وب را کنترل کنید!
جهت آشنایی بیشتر با کارکرد این موس، مجموعه تصاویر را مشاهده نمایید.

جهت کلیک، تمامی سطح موس در اختيار شماست. برای رایت کلیک نیز میتوانید تنظیمات دلخواه خود را انجام دهید.
تکنولوژی لیزری بکار رفته در این موس آنقدر قدرت دارد که به شما این امکان را میدهد تا موس را بدون موس پد هم به راحتی بر روی سطوح مختلف استفاده کنید!

این موس از تکنولوژی Bluetooth برای اتصال به کامپیوتر استفاده میکند و برد آن تا 10 متر میرسد.
باطری دستگاه از نوع AA و به تعداد دو عدد میباشد که به همراه دستگاه عرضه میشود.

این موس با سیستم عامل مکینتاش کار میکند، البته نسخه جدید ویندوز هم این موس را شناسایی میکند ولی به دلیل عدم وجود درایور برای ویندوز، قابلیت صفحه لمسی آن فعال نمیشود و فقط به صورت یک موس ساده و فقط اسکرول و کلید سمت راست و چپ در ویندوز عمل میکند.

swastika_iran

Registered User
لایک‌ها
1
حالتون خوبه؟؟؟؟؟ مگه پايين تر از اين قيمت هم هست؟ لطفا تو سر جنس نزنين من خودم تو كار لوازم اپل هستم خودم از قيمتها خبر دارم ميتونيد به انجمن ايفون سر بزنيد الان قيمت اين ماوس بين ٩٥ تا ٩٩ تومنه

اسپم نیست جهت آگاهی میگم
من هفته ی پیش گرفتم ۷۵ تومن از پایتخت

omidkk

Registered User
لایک‌ها
6
شما از پايتخت بگيريد

بالا