برگزیده های پرشین تولز

c5سوال راجع به

sh_nothing

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من یه تفکری زدم و به این نتیجه رسیدم که با توجه به اینکه 5230 رم نداره و اگه بخوام یه رم 2 گیگ بگیرم 18 تومن باید پیاده شم و کابل اتصال به کامپیوتر هم نداره اونم 3 تومن که در جمع حدود 20 تومن باید پیاده شم در نتیجه این گوشی با c5 یه جورایی هم قیمت میشه و بهتره c5 بگیرم .نظر شما چیه؟در ضمن یه سوال داشتم ازتون اونم اینکه وقتی مشخصاتc5 رو میدیدم نوشته بود :"این گوشی به همراه مجوز دائمی مقصدیابی در حین رانندگی و در حین پیاده روی عرضه می شود" در صورتی که 5230 رو اینطور زده بود :" مجوز مقصدیابی یک ساله برای 5230 بهایی برابر با یک سوم قیمت خود گوشی دارد"میخواستم ببینم ایا این سرویس در ایران هم جواب میده و واقعا مال c5 کلا رایگانه و ماله 5230 باید پول پرداخت کرد؟
یه سوالم راجع به دوربین 5230 دارم که خیلی ازش بد تعریف میکنن میخواستم ببینم ایا کیفیت عکس و ویدئوش در حد n70 هست یا نه ؟ ببخشید که سوالام زیاد شد . لطفا سریعتر راهنمایی کنید چون فردا باید گوشی بگیرم.با تشکر

Last edited:

sh_nothing

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ای بابا !!پس هیچ کس نیست جواب ما رو بده ؟؟؟پس چه مشاوره ای چه کشکی !!

sh_nothing

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مثل اینکه تو این سایتم همه خود کشی کردن:blink::blink:!!!!!!!یا نمیدونم سوال من خیلی عجیب و پیچیدست:wacko::wacko:
بابا من فقط میخوام بدونم از این مقصد یاب صوتی c5 میشه به صورت رایگان استفاده کرد یا نه؟:grrr::grrr::grrr::grrr::skull:

Last edited:

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
با سلام
من یه تفکری زدم و به این نتیجه رسیدم که با توجه به اینکه 5230 رم نداره و اگه بخوام یه رم 2 گیگ بگیرم 18 تومن باید پیاده شم و کابل اتصال به کامپیوتر هم نداره اونم 3 تومن که در جمع حدود 20 تومن باید پیاده شم در نتیجه این گوشی با c5 یه جورایی هم قیمت میشه و بهتره c5 بگیرم .نظر شما چیه؟در ضمن یه سوال داشتم ازتون اونم اینکه وقتی مشخصاتc5 رو میدیدم نوشته بود :"این گوشی به همراه مجوز دائمی مقصدیابی در حین رانندگی و در حین پیاده روی عرضه می شود" در صورتی که 5230 رو اینطور زده بود :" مجوز مقصدیابی یک ساله برای 5230 بهایی برابر با یک سوم قیمت خود گوشی دارد"میخواستم ببینم ایا این سرویس در ایران هم جواب میده و واقعا مال c5 کلا رایگانه و ماله 5230 باید پول پرداخت کرد؟
یه سوالم راجع به دوربین 5230 دارم که خیلی ازش بد تعریف میکنن میخواستم ببینم ایا کیفیت عکس و ویدئوش در حد n70 هست یا نه ؟ ببخشید که سوالام زیاد شد . لطفا سریعتر راهنمایی کنید چون فردا باید گوشی بگیرم.با تشکر
دوست عزیز C5بگیر خیلی عالیه من خودم داشتم خیلی توپه.البته قیمت مناسبی داره

sh_nothing

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
امروز رفتم پاساژ علائدین که 5230 بگیرم اکثر مغازه ها هم این گوشی رو دارن ولی هر کدوم ساخت یه کشور بود و هر کدومشونم یه قیمت میگفتن در نتیجه بیخیال شدم و رفتم پیش یکی از اشناها تا از اون بگیرم منتهی مشکل اینجاست که 5230 طرف از بیخ قلم نوری نداره و میگه 5230 اصلا قلم نوری نداره و اگه بخوای یه چیزی مثل انگشتانه بهت میدم با اون کار کنی!!! ولی اونایی که تو علاعدین دیدم کلا کنار گوشی قلم نوری داشتن دقیقا مثل 5800 .میشه بگید قضیه چیه؟؟؟؟؟

بالا