برگزیده های پرشین تولز

HTC Touch Viva تمیز

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
سلام دوستان
یکعدد گوشی HTC Touch Viva تمیز همراه با تمامی متعلقات که گارانتیش تموم شده با توجه به موارد زیر به بالاترین پیشنهاد به فروش میرسد:
1- پک کامل گوشی شامل:
جعبه,CD ،شارژر، کابل miniUSB
2- مموری 4 گیگ ترنسند
3- قلم خود گوشی گم شده ولی قلم گوشی تاچ معمولی رو جایگزین کردم که شبیه قلم خودشه.
4- قیمت پایه:85
5- هزینه ارسال با خریدار می‌باشد.
6- اسپم ممنوع
7- عکس های گوشی:
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10

sasane

Guest
لایک‌ها
0
حالا درسته این گوشی ارزون شده...ولی دیگه شما هم خیلی ارزون گزاشتی قیمتو

با این قیمت راحت میتونی بری علائدین و بی منت بفروشی.فک کنم دیگه 100 بیرزه گوشی شما

damira_e_n_d

Registered User
لایک‌ها
66

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
با این قیمت راحت میتونی بری علائدین و بی منت بفروشی.فک کنم دیگه 100 بیرزه گوشی شما

دوست عزیز قیمت پایه 85 دادند . فکر میکنم 115-120 تومن واسه این گوشی قیمت عادلانه ای هست :rolleyes:

Doom

Registered User
لایک‌ها
789

دوست عزیز قیمت پایه 85 دادند . فکر میکنم 115-120 تومن واسه این گوشی قیمت عادلانه ای هست :rolleyes:

شما لطف دارید:blush:

دور LCD رنگ رفتگی نیست که ؟

اون یه روکش دور LCD هست که به مرور زمان حاشیه دورش کمی ریخته شده که البته چیز مهمی نیست.اگه دقت کنید توی عکس ها هم مشخصه.

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
یکی از دوستانم گوشی رو میخواد تا فردا صبر میکنم و تصمیم میگیرم.

Last edited:

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
پایان مزایده تا امشب
فعلا بالاترین پیشنهاد رو جناب lop_po206 دادند.

murder

Registered User
لایک‌ها
7

از مدیریت محترم عذر میخوام,اسپمه!
ولی فکر میکنم بهتره دوستان اگه فقط خریدارن پست بدن تو این تاپیک ,و بگن مثلا ما 180 میخریم!و سر قیمت که میخوان بخرن چونه بزنن!
اینکه بیان قیمت تعیین کنند و مالو بکشن بالا و برن و یا برعکس اگه کسی بیاد بزنه تو سر مال و بره فکر نکنم زیاد جالب باشه!
چون تاپیک فروشه نه مشاوره برای فروش!
با تشکر

R3SA

Registered User
لایک‌ها
69
موافقم.
اولین پستتون توی این سایت خیلی مفید بود.
متاسفانه یه عده هستند که هر روز اینجا خرید و فروش دارند و فکر میکنن حق آب و گل دارن و به خو دشون اجازه میدن در مورد هرچیزی اظهار نظر کنن.

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
ولی فکر میکنم بهتره دوستان اگه فقط خریدارن پست بدن تو این تاپیک ,و بگن مثلا ما 180 میخریم!و سر قیمت که میخوان بخرن چونه بزنن!
اینکه بیان قیمت تعیین کنند و مالو بکشن بالا و برن و یا برعکس اگه کسی بیاد بزنه تو سر مال و بره فکر نکنم زیاد جالب باشه!
با تشکر

سلام دوست عزیز ....

ببین این بحث ها قبلا شده ولی یه چیزی .... این دوستمون که ادم منصفی بودند . اما طرف میاد یه جنسی که نوش مثلا 300 تومنه دست دومشو قیمت میزاره 310 تومن ! دیدم که میگما .....

بعدش من یا هر کس دیگه ای وکیل وصی نیستیم اما بحث سر اینجاس واقعا بعضیا ساده هستند و از قیمت بازار اطلاع ندارند . طرف این جنس رو نتونسته شهر خودش پیدا کنه فکر کرده جنس نایابه حالا اومده توی اینترنت میبینه جنس اماده فروش هست بدون اینکه از قیمتش خبر داشته باشه میاد که بخره . اینجا بعضی از فروشنده ها گرگ هستند و جنس تقلبی میارن جای اصل و گاهی به قیمت بالاتر از اصل میفروشند .

من حرفم اینه اونایی که از قیمت واقعی و منصفانه یه جنس اطلاع دارند باید بیان بگند که لااقل کسی از روی مطلع نبودن جنسش رو مفت نده یا جنسی رو گرون نخره وگرنه خدا شاهده سر این جنسهایی که خرید و فروش میشه نه 1 قرون به جیب ما میره نه ضرری متوجه ماست ولی به نفع بازارچه و خریدارها و فروشنده هاست که اجناس با قیمتهای واقعی خرید و فروش بشند . :rolleyes:

murder

Registered User
لایک‌ها
7
موافقم.
اولین پستتون توی این سایت خیلی مفید بود.
متاسفانه یه عده هستند که هر روز اینجا خرید و فروش دارند و فکر میکنن حق آب و گل دارن و به خو دشون اجازه میدن در مورد هرچیزی اظهار نظر کنن.

لطف دارید شما

سلام دوست عزیز ....

ببین این بحث ها قبلا شده ولی یه چیزی .... این دوستمون که ادم منصفی بودند . اما طرف میاد یه جنسی که نوش مثلا 300 تومنه دست دومشو قیمت میزاره 310 تومن ! دیدم که میگما .....

بعدش من یا هر کس دیگه ای وکیل وصی نیستیم اما بحث سر اینجاس واقعا بعضیا ساده هستند و از قیمت بازار اطلاع ندارند . طرف این جنس رو نتونسته شهر خودش پیدا کنه فکر کرده جنس نایابه حالا اومده توی اینترنت میبینه جنس اماده فروش هست بدون اینکه از قیمتش خبر داشته باشه میاد که بخره . اینجا بعضی از فروشنده ها گرگ هستند و جنس تقلبی میارن جای اصل و گاهی به قیمت بالاتر از اصل میفروشند .

من حرفم اینه اونایی که از قیمت واقعی و منصفانه یه جنس اطلاع دارند باید بیان بگند که لااقل کسی از روی مطلع نبودن جنسش رو مفت نده یا جنسی رو گرون نخره وگرنه خدا شاهده سر این جنسهایی که خرید و فروش میشه نه 1 قرون به جیب ما میره نه ضرری متوجه ماست ولی به نفع بازارچه و خریدارها و فروشنده هاست که اجناس با قیمتهای واقعی خرید و فروش بشند . :rolleyes:

بله عزیزم درست میفرمایید,من هم منظورم جسارت به شما یا سایر دوستان خدای نکرده نبود
ولی در این مورد با توجه به وضعیت گوشی:
که 1 سال کارکرده/حاشیه ی ال سی دی ریخته/قلمش گم شده/بدون گارانتی/و نوی اون که حدود 180 قیمت داره
به نظرم همن 85-90 ایده آل اومد و اینکه مثلا قیمت بدیم 120 ضمن اینکه خودمان هم خریدار نباشیم ,خوب زیاد جالب نیست ,
وگرنه اگر این مورد شامل مواردی بود که شما در بالا ذکر کردید مطمئنا عمل شما درست هست و بجا :)

با تشکر و موفق باشید

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
با تشکر

نیازی نبود واسه این پست برید یه یوزر دیگه بسازید.

سلام دوست عزیز ....

تایید میشه به دلیل وضعیتی که بازارچه پی تی داره;)

لطف دارید شما

بله عزیزم درست میفرمایید,من هم منظورم جسارت به شما یا سایر دوستان خدای نکرده نبود
ولی در این مورد با توجه به وضعیت گوشی:
که 1 سال کارکرده/حاشیه ی ال سی دی ریخته/قلمش گم شده/بدون گارانتی/و نوی اون که حدود 180 قیمت داره
به نظرم همن 85-90 ایده آل اومد و اینکه مثلا قیمت بدیم 120 ضمن اینکه خودمان هم خریدار نباشیم ,خوب زیاد جالب نیست ,
وگرنه اگر این مورد شامل مواردی بود که شما در بالا ذکر کردید مطمئنا عمل شما درست هست و بجا :)

با تشکر و موفق باشید

درسته قیمت پایه رو 85 گذاشتم ولی دلیل نمیشه که قیمت واقعی این گوشی این باشه. اون حاشیه دور ال سی دی که شما میفرمائید فقط یه روکش هست/قلم مشابه خود جایگزین شده/وقتی یکسال کارکرده باشه خودبخود گارانتی هم باطل میشه.

فروخته شد به یکی از دوستان در HU

End Topic

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا