برگزیده های پرشین تولز

بنزو دختر

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
داشتم برمیگشتم خونه که یک بنز رو دیدم با سرعت هر چه تمام تر از سمت راست من سبقت گرفت و با سرعتی زیاد رد شد ...........تعجب کردم که یک نفر با یک بنز 300 میلیونی همچین سرعتی رو توی خیابونهای تهران تجربه میکنه
پشت چراغ ایستادیم کاشف به عمل آمد که عجله آقا برای رسیدن به ماشین زانتیاست........
2 دختر سوارش بودند داشتند میگفتند و میخندیدند و شماره رد و بدل میکردند زانتیا به سمت چپ رفت و بنز مستقیم اومد این بار به سمت یک خودرد سوزوکی رفتند و هر چه کردند خانمی که سوار سوزوکی بود شیشه اش رو پایین نداد حالا ول هم نمیکردند
خوب خیلی واسشون زور داشت که با اون ماشین اون خانم حتی بهشون نگاه هم نکنه حالا حساب نمیکنند شاید شوهر داشته باشه یا هر چیز دیگه همینجوری که مشغول دید زدن خانوم و کف بالا آوردن بودند با تاکسی پراید سبزی که کنار خیابون ایستاده بود تصادف کردند و جلوی بنز کلی جمع شد ...................
من این مسئله رو با کنجکاوانه دنبال کردم و تا اینحاش رو دیدم پیش خودم فکر کردم که خوب کسی که 300 میلیون پول بابت این میده که در خیابانهای تهران بچرخه دختر بازی کنه و اساسا این ماشین رو برای این منظور خریده چرا نمیره همین پول رو در کلاب ها آمریکا خرج کنه که حداقل معنی دختر بازی رو بیشتر بفهمه و تازه گاها تحقیر شخصیت هم نشه...................

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
داشتم برمیگشتم خونه که یک بنز رو دیدم با سرعت هر چه تمام تر از سمت راست من سبقت گرفت و با سرعتی زیاد رد شد ...........تعجب کردم که یک نفر با یک بنز 300 میلیونی همچین سرعتی رو توی خیابونهای تهران تجربه میکنه
پشت چراغ ایستادیم کاشف به عمل آمد که عجله آقا برای رسیدن به ماشین زانتیاست........
2 دختر سوارش بودند داشتند میگفتند و میخندیدند و شماره رد و بدل میکردند زانتیا به سمت چپ رفت و بنز مستقیم اومد این بار به سمت یک خودرد سوزوکی رفتند و هر چه کردند خانمی که سوار سوزوکی بود شیشه اش رو پایین نداد حالا ول هم نمیکردند
خوب خیلی واسشون زور داشت که با اون ماشین اون خانم حتی بهشون نگاه هم نکنه حالا حساب نمیکنند شاید شوهر داشته باشه یا هر چیز دیگه همینجوری که مشغول دید زدن خانوم و کف بالا آوردن بودند با تاکسی پراید سبزی که کنار خیابون ایستاده بود تصادف کردند و جلوی بنز کلی جمع شد ...................
من این مسئله رو با کنجکاوانه دنبال کردم و تا اینحاش رو دیدم پیش خودم فکر کردم که خوب کسی که 300 میلیون پول بابت این میده که در خیابانهای تهران بچرخه دختر بازی کنه و اساسا این ماشین رو برای این منظور خریده چرا نمیره همین پول رو در کلاب ها آمریکا خرج کنه که حداقل معنی دختر بازی رو بیشتر بفهمه و تازه گاها تحقیر شخصیت هم نشه...................

سلام
به نظر من چیز خاصی نبود خیلی عادی :)
بنز 300 میلیونی مطمئنی ؟
من که امریکا زندگی نکردم ولی یک از دوستامون که اونجا بود گفت اونجا زندگی خیلی سخت تر تا اینجا و پول دراودرن اینجا راحتر این جور مسائل هم همیشه هست این مایه دار ها مشکل نون که ندارند دنبال عشق حالند اینها یک صد تایی دوست دارند منتها ادمی که به نظر من بی افته تو این جور خط ها چشمش سیر نمیشه
این جا روی حساب بنزش خیلی ها با هاش دوست میشن و همه چیز رایگان ولی اونجا فرق داره اونجا بنز ماشین عادی و خیلی چیزها دیگه

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
سلام
به نظر من چیز خاصی نبود خیلی عادی :)
بنز 300 میلیونی مطمئنی ؟
من که امریکا زندگی نکردم ولی یک از دوستامون که اونجا بود گفت اونجا زندگی خیلی سخت تر تا اینجا و پول دراودرن اینجا راحتر این جور مسائل هم همیشه هست این مایه دار ها مشکل نون که ندارند دنبال عشق حالند اینها یک صد تایی دوست دارند منتها ادمی که به نظر من بی افته تو این جور خط ها چشمش سیر نمیشه
این جا روی حساب بنزش خیلی ها با هاش دوست میشن و همه چیز رایگان ولی اونجا فرق داره اونجا بنز ماشین عادی و خیلی چیزها دیگه

خوب به نظر شما کسی که بنز 65 میخره آنقدر پول نداره که بتونه راحت زندگی کنه اونور درسته که به بنز توجه نمیکنن ولی خیلی راحت تر میتونه با این پول به این مهم دست پیدا کنه به این توجه کن طرف برای اینکه براش رایگان بشه داره 300-400 میلیون خرج میکنه نمیدونم این ماشین تو ایران چنده ولی s65 قطعا بالای 300 میلیونه...............این هزینه رو در نظر بگیر درسته که هزینه بالاست ولی.......................
ضمن اینکه خوب تو ایران پول درآوردن راحتتره ولی کسی که این ماشینو میخره دیگه فکر نکنم احتیاج مالی آنچنانی داشته باشه و کلی منبع درآمد داره............

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
خوب به نظر شما کسی که بنز 65 میخره آنقدر پول نداره که بتونه راحت زندگی کنه اونور درسته که به بنز توجه نمیکنن ولی خیلی راحت تر میتونه با این پول به این مهم دست پیدا کنه به این توجه کن طرف برای اینکه براش رایگان بشه داره 300-400 میلیون خرج میکنه نمیدونم این ماشین تو ایران چنده ولی s65 قطعا بالای 300 میلیونه...............این هزینه رو در نظر بگیر درسته که هزینه بالاست ولی.......................
ضمن اینکه خوب تو ایران پول درآوردن راحتتره ولی کسی که این ماشینو میخره دیگه فکر نکنم احتیاج مالی آنچنانی داشته باشه و کلی منبع درآمد داره............

حالا من همه حرف های شما رو قبول دارم
من فقط یک سوال دارم از شما کسی که نیاز مالی نداره مشکل مسکن اینده و خیلی چیزها نداره
ایران و امریکا یا هر کجا دنیا براش فرق میکنه ؟
نه نمی کنه خود من اگر پول داشته باشم به اندازه ای که نیاز ها برطرف کنم دیگه چرا زور بزنم برم خارج از کشور مگر به خاطر مسائل دیگه باشه که جای بحث کردن نداره
الان ادم هایی هستند تو تهران خونشون 50 میلیارد تومان ماشین 300 میلیونی نمیدونم روزی 1 میلیون خرج میکنند خوب اینها لابد خرند که نمیره امریکا یا کشور دیگه ؟ انسان دنبال ارامش و عشق حال میخواهد که همه ش همین جا با پول فراهم میشه
تازه اینها خارجشون هم میرن نمی یان که شیپور دست بگیرند به همه بگن که منتها دوست دارند تو کشور خودشون تو هم زبان ها خودشون زندگی کنند

sh3ll

Registered User
لایک‌ها
25
حالا من همه حرف های شما رو قبول دارم
من فقط یک سوال دارم از شما کسی که نیاز مالی نداره مشکل مسکن اینده و خیلی چیزها نداره
ایران و امریکا یا هر کجا دنیا براش فرق میکنه ؟
نه نمی کنه خود من اگر پول داشته باشم به اندازه ای که نیاز ها برطرف کنم دیگه چرا زور بزنم برم خارج از کشور مگر به خاطر مسائل دیگه باشه که جای بحث کردن نداره
الان ادم هایی هستند تو تهران خونشون 50 میلیارد تومان ماشین 300 میلیونی نمیدونم روزی 1 میلیون خرج میکنند خوب اینها لابد خرند که نمیره امریکا یا کشور دیگه ؟ انسان دنبال ارامش و عشق حال میخواهد که همه ش همین جا با پول فراهم میشه
تازه اینها خارجشون هم میرن نمی یان که شیپور دست بگیرند به همه بگن که منتها دوست دارند تو کشور خودشون تو هم زبان ها خودشون زندگی کنند

حرف دوستمون تایید میشه! پول داشته باشی مملکت آدم حالا بگو افغانستان(!) بهشت واسه آدم!
منم خیلی ها رو میشناسم که وضعشون توپه ولی اینجا دارن عشق و حال می کنن و پول روی پول میذارن...
مملکت قانون نداره، راه های فرار زیاد داره، پارتی پول داشته باشی 3 سوته جوره، عرق و ورق و خانومم که تا دلت بخوات هست دیگه چی میخوای...
البته کسایی که دنبال زندگی تر تمیز و ایده آل هستن از این قضیه جدان و کلا ربطی به پولداری نداره!

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
طرف یا بنز ماله خودش نبوده یا اگر هم بوده مفت بدستش آورده قدرش رو نمیدونسته!
اگه آدم باشه،دختر رو اصلا ادم حساب نمیکنه!
زندگی بدون دختر = زندگی راحت و بدون دغدغه

masoodregister

Registered User
لایک‌ها
120
طرف یا بنز ماله خودش نبوده یا اگر هم بوده مفت بدستش آورده قدرش رو نمیدونسته!
اگه آدم باشه،دختر رو اصلا ادم حساب نمیکنه!
زندگی بدون دختر = زندگی راحت و بدون دغدغه

حرف حق شنیدن داره والا

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
تنها یک دلیل داره اینا خارج نمی رند !
اینکه خارج نمی تونند اینجور عقده بازی در بیارند و فخر بفروشند !
پ.ن : البته خارج از کشور مثل ایران نمی شه به راحتی با پول هر غلطی کرد

nist engar

Registered User
لایک‌ها
4
100درصد تایید میشه اونجا کسی این چیزا رو به ÷شمشم حساب نمیکنه و کلا مثل اینجا نیست که تا یه ماشین مدل بالا توی خیابون بیاد همه میخش بشن در ضمن هر چیزی فرهنگ میخواد از جمله ثروت واین جور افراد ثروت دارن ولی فرهنگ استفاده درست از اون رو ندارن برای همین هیچ وقت لذت واقعی رو نمیبرن:rolleyes:

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
تو هیچ کشوری اندازه ایران بنز و بی ام و وجود نداره.چون تو هیچ کشوری اندازه ایران راحت نمیشه پولدار شد.ایران پولدار زیاد داره.فاصله طبقاتی هم تو ایران خیی زیاده.

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
دختر کیلو چنده ! گوگل کروم رو بچسبین !! :D
دقیقا درست گفتی فقط به جایه کروم بنوش اپرا 10 :D
حرف حق شنیدن داره والا
من نوکرتم مسعود ثبت نام جان !:lol:
تو هیچ کشوری اندازه ایران بنز و بی ام و وجود نداره.چون تو هیچ کشوری اندازه ایران راحت نمیشه پولدار شد.ایران پولدار زیاد داره.فاصله طبقاتی هم تو ایران خیی زیاده.
شدیدا تایید میشه سینا!

پ.ن: چیزتم سینا:D

Bad Guy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

تكتير!

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
امثال اینا یه مشت بچه پولدار ِ عقده ای هستن که یا با فروش مخدر مایه دار شدن یا باباشون از راه های @$#@ پولدار شده و واسشون ماشین خریده یا طویله های داهاتشون رو فروختن و آدم شدن !
اینا شعورشون به کلاب و ... نمیرسه .
کسایی که واقعآ پولدار هستن هیچوقت این کارا رو نمی کنن

تو همین محل ما یه پسره ساقی ِ شیشه هست و الان 1 ZX 250 داره با یه bmw هشصد و سی !
ولی قیافشو که ببینی معلومه که عقده از سر و کولش میباره . ماشین به اون خدایی که اسپورت خود کارخونه هست رو میاره و باهاش نون بربری می خره و مخ دخترایی که تو صف ِ نون وایسادن رو میزنه !!! : )))

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
امثال اینا یه مشت بچه پولدار ِ عقده ای هستن که یا با فروش مخدر مایه دار شدن یا باباشون از راه های @$#@ پولدار شده و واسشون ماشین خریده یا طویله های داهاتشون رو فروختن و آدم شدن !

تو همین محل ما یه پسره ساقی ِ شیشه هست و الان 1 ZX 250 داره با یه bmw هشصد و سی !
ولی قیافشو که ببینی معلومه که عقده از سر و کولش میباره . ماشین به اون خدایی که اسپورت خود کارخونه هست رو میاره و باهاش نون بربری می خره و مخ دخترایی که تو صف ِ نون وایسادن رو میزنه !!! : )))

همیشه حرفای عمو مران تایید میشه

یکی از این دکترا هم تو محل ما هست، ولی سیکل هم نداره :دی

یه 530 با یه سی 280 جدید داره

مران مگه سری 8 هنوز میزنن؟

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
همیشه حرفای عمو مران تایید میشه

یکی از این دکترا هم تو محل ما هست، ولی سیکل هم نداره :دی

یه 530 با یه سی 280 جدید داره

مران مگه سری 8 هنوز میزنن؟
عمو از اون قدیمی ها نیست . لامصب سری 2010 هست . تو گوگل بزن عکساشو ببین .

لامصب عمو کارشون خیلی سود داره . اون زمان که تایلندیش رو مصرف میکردن ولله یه یارو به من میگفت گرمی 4 میدم تو 12 بفروش !! یعنی 3 برابر سود ! مشتریش رو هم خودش معرفی می کرد . طرف خودش آشپزخونه داشت . میرفت آمفتامین میاورد درست می کرد ولی این پولا نه خوردن داره نه شخصیت میاره واسه آدم . نه سواد ! نه تحصیلات !

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
عمو از اون قدیمی ها نیست . لامصب سری 2010 هست . تو گوگل بزن عکساشو ببین .

لامصب عمو کارشون خیلی سود داره . اون زمان که تایلندیش رو مصرف میکردن ولله یه یارو به من میگفت گرمی 4 میدم تو 12 بفروش !! یعنی 3 برابر سود ! مشتریش رو هم خودش معرفی می کرد . طرف خودش آشپزخونه داشت . میرفت آمفتامین میاورد درست می کرد ولی این پولا نه خوردن داره نه شخصیت میاره واسه آدم . نه سواد ! نه تحصیلات !

ای ول اقا مهران ...
این کلاسی که تو میتونی با انسانیت و شرفت بزاری اون با 100 تا بی ام دبلیو نمیتونه .
تو انسانیتت واست میمونه ولی اون پس فردا با ماشینش میره زیر تریلی :lol:

M a t i n

Registered User
لایک‌ها
0
تا دلت بخواد از این آدما تو این شمال هست که زمین هاشونو فروختن و یه شبه میلیاردر شدن ;)

web gard

Registered User
لایک‌ها
9
ای خدا چی بگم من...؟؟؟:wacko:

یه آشغالایی که با فروش شیشه و مخدر یا هزار جور کثافت بازی و یا کارهای مافیایی و زد و بند بازی و دلالی یا با پول فروش طویلشون تو دهات بنز و بی ام و میخرن اونوقت دخترها واسشون سر و دست میشکنن!!!:wacko:

تف به این مملکت.... کی درست میشه این خراب شده ؟:(

یه چیزی هم بگم... تا مطبوعات و روز نامه و اینترنت آزاد نباشن تا همه چی رو فاش کنن همینه که هست!

Last edited:

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876

عمو مران چطوری پسر ؟ نبودی دلم برات تنگیده بود

اما مران خیلی از حرفاتو قبول ندارم ... الان حوصله توضیح ندارم میخوام برم دکستر ببینم ... امروز بعد از ظهر که

اومدم جواب میدم :)

بالا