برگزیده های پرشین تولز

مشکل با نصب درایور مودم d-link adsl

peyman_v3i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه ی دوستان انجمن پرشین تولز...
اجازه بدید قبل از پرسیدن سوال یه انتقادی از همه ی انجمن ها کرده باشم.دوستان هدف این انجمن ها بحث و تبادل اطلاعات هست ام جالبه من مشکلی رو که الان دارم تو 3-4 انجمن مطرح کردم اما نهایتا در 3 الی 4 پست متاسفانه همه کم میارن.با این حال الان میخوام حرفه ای های پرشین تولز رو بسنجم... :)
مشکل من با نصب مودم adsl d-link مدل dsl 200 است که موقع نصب تو بعضی نسخه های ویندوز xp با مشکل خاصی مواجه میشم اونم اینه که وقتی میخوام مودم رو نصب کنم ارور error loading newdev.dll میاد و در ادامه یه ارور در مورد تنظیمات مودم و ادمین.در نهایت نصب لغو میشه :(
روش هایی که من امتحان کردم :
1-رفتن از run as و run با adminstar که ارور پسورد داد با اینکه پسوردی نداشتم
2-استفاده از فایل newdev.dll که replace کردم ولی فایده ای نداشت.
تو رو خدا کمکم کنیییییییدددد ممنون.:rolleyes:

.: دوستان جوان من در هر انجمنی فرهنگ بحث و تبادل نظر داشته باشید:.

با سپاس فراوان

b4Ran

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همه ی دوستان انجمن پرشین تولز...
اجازه بدید قبل از پرسیدن سوال یه انتقادی از همه ی انجمن ها کرده باشم.دوستان هدف این انجمن ها بحث و تبادل اطلاعات هست ام جالبه من مشکلی رو که الان دارم تو 3-4 انجمن مطرح کردم اما نهایتا در 3 الی 4 پست متاسفانه همه کم میارن.با این حال الان میخوام حرفه ای های پرشین تولز رو بسنجم... :)
مشکل من با نصب مودم adsl d-link مدل dsl 200 است که موقع نصب تو بعضی نسخه های ویندوز xp با مشکل خاصی مواجه میشم اونم اینه که وقتی میخوام مودم رو نصب کنم ارور error loading newdev.dll میاد و در ادامه یه ارور در مورد تنظیمات مودم و ادمین.در نهایت نصب لغو میشه :(
روش هایی که من امتحان کردم :
1-رفتن از run as و run با adminstar که ارور پسورد داد با اینکه پسوردی نداشتم
2-استفاده از فایل newdev.dll که replace کردم ولی فایده ای نداشت.
تو رو خدا کمکم کنیییییییدددد ممنون.:rolleyes:

.: دوستان جوان من در هر انجمنی فرهنگ بحث و تبادل نظر داشته باشید:.

با سپاس فراوان

سلام
دوست عزیز، اول یه چیز بگم، بچه های پی.تی بیشتر از این حرفا به خودشون اطمینان دارن که با این حرفا تحریک بشن! ;)

ولی در جواب سوال، این مشکل جدیدا پیش اومده یا از اولی که این مودم رو داشتید با این مشکل مواجه بودید؟
آیا امتحان کردید که ویندوزتون رو عوض کنید بعد مودم رو نصب کنید؟ چون مشخصا این ایراد از ویندوز هست

Last edited:

peyman_v3i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیزم این حرف رو واسه تحریک نگفتم من واقعا از دست بعضی انجمن ها ناراحت بودم.:f34r:
بله من با عوض کردن ویندوزم مشکلم حل میشه اما تو ویندوزی که علاقه دارم بهش مودمم نمی نصبه ( نصب نمیشه) :p بلاخره یه راه حلی باید باشه دیگه:) :)

افق

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
مودم من 2540U دی لینک هست
نمیدونم کجای تنظیماتش مشکل داره که چراغ internet قرمز میشه اما کانکت هستم
اگر امکانش هست تنظیمات صفحه به صفحشو توضیح بدین

tambal2oi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان کمک ......
مودم من tp-link -w8901g هستش خواستم با firmware جدید آپگریدش کنم دیگه بالا نمیاد حتی شبکه lan هم نمیشناستش ریست از پشت دستگاه کردم اونم نه یه بار 100 بار با بازه زمانی مختلف ...جواب نداد :(
کسی راه حلشو میدونه .مردونگی کنه کمکم کنه مرسی

بالا