برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای خرید کارت اعتباری یا نقدی برای خرید اینترنتی ارزی

Moskapa

Registered User
لایک‌ها
11
سلام به همه دوستان
من میخوام که از سایتهای خارجی کتاب یا ebook یا یه سری خرت و پرت دیگه بخرم که برای این کار احتیاج به پرداخت دارم.
من تقریبا تمام تاپبک هایی رو که در این مورد اینجا بوده خوندم و حتی خودم یه تاپیک زدم ولی باز نفهمیدم که :

ایا چنین چیزی امکان داره با نه؟

با ادرس ایران میشه؟

اگه شرایط خاصی داره چیه؟

کسی اینجا میتونه کارت مناسب رو برام تهیه کنه؟

قیمتش چه جوریه؟

ترجیحا کارت فیزیکی ولی اصراری ندارم.

در ضمن من کسی رو تو ژاپن دارم که میتونه برام کارت بگیره ( به اسم خودش ) و ایا کارت اون ویژگی خاصی داره با توجه به اینکه تو ژاپن صادر شده

خیلی فک زدما!
مرسی

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
من میخوام که از سایتهای خارجی کتاب یا ebook یا یه سری خرت و پرت دیگه بخرم که برای این کار احتیاج به پرداخت دارم.
من تقریبا تمام تاپبک هایی رو که در این مورد اینجا بوده خوندم و حتی خودم یه تاپیک زدم ولی باز نفهمیدم که :

ایا چنین چیزی امکان داره با نه؟

با ادرس ایران میشه؟

اگه شرایط خاصی داره چیه؟

کسی اینجا میتونه کارت مناسب رو برام تهیه کنه؟

قیمتش چه جوریه؟

ترجیحا کارت فیزیکی ولی اصراری ندارم.

در ضمن من کسی رو تو ژاپن دارم که میتونه برام کارت بگیره ( به اسم خودش ) و ایا کارت اون ویژگی خاصی داره با توجه به اینکه تو ژاپن صادر شده

خیلی فک زدما!
مرسی
یه چیز پی ان بگیر. با ادرس غیر ایرانی با کارتی که از بانک پاسارگاد گرفتی Ebook بخر. کتاب فیزیکی هم نمی تونی بگیری به این راحتی بفرستی ایران. باید با فروشنده جداگانه صحبت کنی ببینی قبول میکنه یا نه.

Moskapa

Registered User
لایک‌ها
11
یه چیز پی ان بگیر. با ادرس غیر ایرانی با کارتی که از بانک پاسارگاد گرفتی Ebook بخر. کتاب فیزیکی هم نمی تونی بگیری به این راحتی بفرستی ایران. باید با فروشنده جداگانه صحبت کنی ببینی قبول میکنه یا نه.

به نظرت 2 ادرسش میشه کرد؟

به نظرت 2 ادرسش میشه کرد؟

Last edited:

Moskapa

Registered User
لایک‌ها
11

در واقع منظورم این بود که با همین کارت پاسارگاد کتاب بخرم و بفرستم یه کشور دیگه تا اون برا من پست کنه ، درست فهمیدم؟
اگه این اینجوری هم باشه خوبه

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
در واقع منظورم این بود که با همین کارت پاسارگاد کتاب بخرم و بفرستم یه کشور دیگه تا اون برا من پست کنه ، درست فهمیدم؟
بله . این کار امکانپذیره.

Nasrolahi

Registered User
لایک‌ها
3

اره این کار درست تره . چون معمولا به ایران اسال نمیکنن
اگه بتونن هم ارسال نمیکنن

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0

Moskapa

Registered User
لایک‌ها
11
Billing address ادرسیه که به بانک دادی و بانک و Credit Card Issuer تورو با اون ادرس میشناسن.

خوب این مسئله در خرید های انلاین چه اهمیتی داره با بهتره بگو چه مشکلی ایجاد میکنه

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
خوب این مسئله در خرید های انلاین چه اهمیتی داره با بهتره بگو چه مشکلی ایجاد میکنه
اگه بخوایم حرفه ای نگاه کنیم. وقتی بانک ادرسی داده یعنی مورد تایید بانک بوده.

یه سیستمی هست به نام (AVS (Address Verification System که ادرسی که وارد میکنی رو با ادرس Billing که رو کارتت هست و تو بانک ثبت شده چک می کنه. اگه یکی باشه معنیش اینه که احتمال هکی بودن کارت کمتره. پس فرونده با خیال راحت Approve میکنه ادرس رو.

بعضی جاها هم که میگن Shipping ادرس و Billing ادرس باید یکی باشه علتش همینه. چون یه هکر ممکنه ادرس طرف رو هم دزدیده باشه و وارد کنه و ادرس پستی رو یه جای دیگه بده.

اینا همه مسایل امنیتی هست که احتمال دزدی رو به حد اقل برسونه.

Moskapa

Registered User
لایک‌ها
11
اگه بخوایم حرفه ای نگاه کنیم. وقتی بانک ادرسی داده یعنی مورد تایید بانک بوده.

یه سیستمی هست به نام (AVS (Address Verification System که ادرسی که وارد میکنی رو با ادرس Billing که رو کارتت هست و تو بانک ثبت شده چک می کنه. اگه یکی باشه معنیش اینه که احتمال هکی بودن کارت کمتره. پس فرونده با خیال راحت Approve میکنه ادرس رو.

بعضی جاها هم که میگن Shipping ادرس و Billing ادرس باید یکی باشه علتش همینه. چون یه هکر ممکنه ادرس طرف رو هم دزدیده باشه و وارد کنه و ادرس پستی رو یه جای دیگه بده.

اینا همه مسایل امنیتی هست که احتمال دزدی رو به حد اقل برسونه.

گرفتم چی شد ، مرسی

بالا