برگزیده های پرشین تولز

تولید ساندیس

send2zandi

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزيز
من مي خوام يه خط توليد سانديس(تتراپک) بصورت يه کارگاه يا شرکت رو بزنم.
واسه همين اطلاعاتي در مورد قيمت ماشين الات بصورت دقيق و مقدار سود هر عدد از سانديس و مقدار سرمايه در گردش بصورت دقيق رو مي خوام.

البته مي خوام بدونم که ايا محصولات بفروش ميره و ريسک نداره؟؟
و اطلاعات ديگه در مورد يه کارگاه از قبیل ساختمان و مجوز و اطلاعات ضروري رو مي خوام.
ترجيحا کسي که کارگاه موادغذايي داره واسم توضيح بده خيلي خوب ميشه.

.مي خوام به کارگاهي بزنم که نهايتا تا 100 ميليون سرمايه ببره.و ديگه اگه واقعا نشه با قرض و وام به 200 برسونم .که امکانشم کمه. ولي ميشه.
واسم توضيح بديد ايا مي تونم 200 ميليونشم وام بگيرم از بانک خصوصي یا جاهای دیگه؟ايا فروش کارگاه هم وام و سود رو در مياره.
البته اينم بگم مي خوام تا 1 الي 2 سال ديگه بزنم.چون وضعيت اقتصادي ايران زياد مشخص نيست.واينکه خودم دانشجوي صنايع غذايي ام.
ممنون ميشم

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
سلام ....
دوست عزیز به نظر من این کارا توی ایران هیچ وقت به صرفه نیست مگر اینکه کسی بخواد قید انسانیت رو بزنه !

اخه من نمیدونم توی این ساندیسها مگه چیه ؟ از دو حالت خارج نیست و شما که خودت اینکاره ای حتما بهتر میدونی ...

1 ) اسانس

2 ) اب میوه های گندیده و خراب شده

خداییش غیر از اینه ؟
دیگه ساندیس دونه ای 150 تومن که کسی نمیاد اب میوه ی طبیعی و تازه تولید کنه . دلتون نمیسوزه دست مردم اشغال بدید ؟ لااقل اگر سرمایه بزارید مثلا تولید ماء الشعیر تحت لیسانس یه کشور اروپایی با کیفیت عالی .... اونجوری واقعا خوبه .

تنها مزیت ساندیس اینه که هر چی تولید کنید دولت ازتون میخره واسه پخش بین راهپیمایان عزیز !!!

ولی در کل :
شما که میتونی اینقدر سرمایه بزاری واقعا کارهای کم دردسر تر و پر سودتر میتونی داشته باشی .
به عنوان مثال پسر خاله من همراه یکی از اشناهاش 2 تا دستگاه گذاشتند توی یه کارگاه که باهاش یه نوع فلز رو پرس میکنند ( فکر کنم برنج باشه ) . قیمت هر کدام از دستگاهها رو میگفت 30 میلیونه . دقیقا یادم نیست میگفت هر روز نفری 250 تومن یا 2 نفرمون 250 تومن خالص میمونه براشون . حالا شما 10 تا از این دستگاهها بگیر بنداز خودش میشه یه کارخونه ....

نه تائیده وزارت بهداشت میخواد نه دردسرهای جانبی داره .

lordpc

Registered User
لایک‌ها
64
اگر 120 میلیون سرمایه داری میتونی یه دستگاه اتوبوس مسافربری بخری و روزی 400 هزار تومن میتونه دربیاره.:blink:

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
پستا رو نخوندم ولی گفتم قبل اینکه برم ، یه اسپمی بکنم .

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
اگر 120 میلیون سرمایه داری میتونی یه دستگاه اتوبوس مسافربری بخری و روزی 400 هزار تومن میتونه دربیاره.:blink:
روزي 400 خالص؟ با احتساب خرج ماشين و افت و هزينه؟

send2zandi

Registered User
لایک‌ها
0
سلام ....
دوست عزیز به نظر من این کارا توی ایران هیچ وقت به صرفه نیست مگر اینکه کسی بخواد قید انسانیت رو بزنه !

اخه من نمیدونم توی این ساندیسها مگه چیه ؟ از دو حالت خارج نیست و شما که خودت اینکاره ای حتما بهتر میدونی ...

1 ) اسانس

2 ) اب میوه های گندیده و خراب شده

خداییش غیر از اینه ؟
دیگه ساندیس دونه ای 150 تومن که کسی نمیاد اب میوه ی طبیعی و تازه تولید کنه . دلتون نمیسوزه دست مردم اشغال بدید ؟ لااقل اگر سرمایه بزارید مثلا تولید ماء الشعیر تحت لیسانس یه کشور اروپایی با کیفیت عالی .... اونجوری واقعا خوبه .

تنها مزیت ساندیس اینه که هر چی تولید کنید دولت ازتون میخره واسه پخش بین راهپیمایان عزیز !!!

ولی در کل :
شما که میتونی اینقدر سرمایه بزاری واقعا کارهای کم دردسر تر و پر سودتر میتونی داشته باشی .
به عنوان مثال پسر خاله من همراه یکی از اشناهاش 2 تا دستگاه گذاشتند توی یه کارگاه که باهاش یه نوع فلز رو پرس میکنند ( فکر کنم برنج باشه ) . قیمت هر کدام از دستگاهها رو میگفت 30 میلیونه . دقیقا یادم نیست میگفت هر روز نفری 250 تومن یا 2 نفرمون 250 تومن خالص میمونه براشون . حالا شما 10 تا از این دستگاهها بگیر بنداز خودش میشه یه کارخونه ....

نه تائیده وزارت بهداشت میخواد نه دردسرهای جانبی داره .

دوست عزیز نگا کن درسته اسانس هست ولی ابمیوه های گندیده نیست.مگه به وجدان صاحب کارگاه باشه که از ابمیوه گندیده استفاده کنه.ولی دراصل ساندیس بیشترش اب و شکر ه یعنی قسمت کمی از اون ابمیوه ست.اگه ابمیوه طبیعی مردم بخوان باید از پاکتی ها استفاده کنن.
و اینم میگم به تولیدی افتاده که وجدانشو قاضی کنه یا نه.
در ضمن ساندیس خودشو با نصف 150 از کارخونه ها می خرن.من همه چیزو پیش بینی کردم واسه تولید ساندیس ولی تولید ما.الشعیر کم کمش 1.5 ملیارد تومان میخواد که متاسفانه زورم به این نمیرسه .منم دوست دارم که یه چیز خوب بزنم و به مردم و مملکتم کمک کنم. ولی وضعیت کشور و حمایت دولت از تولیدیها نمیزاره به اون جاها برسه با این حمایتی که میکنن یه ساندیس اشغال هم تو این وضعیت اقتصادی مملکت خیلی خوبه.یعنی اگه ورشکستم نشی خودش زیاده.
تولیدی های ما واسه راهپیماییها نیست و به اونجاها نمیرسه.مطمئن باش
با این طرح من درامدش خیلی بیشتر از روزی 250تومانه.ولی در کل اونم خوبه.کم هزینه برتر و کم دردستر.اگه می تونید در موردش با پسر خاله تون حرف بزنید و چه کاریه و چی انجام میدن و توضیحاتش رو برام بگید اگه زحمت نمیشه.
ممنون میشم این برادری رو در حقم انجام بدی.
مرسی:)

send2zandi

Registered User
لایک‌ها
0

دوست عزیز خوب تحقیق کن.
دردسرهای زیادی داره.
دوراننده و یه شاگرد میخواد.ریسک داره.استراحت میخواد.مسافر میخواد که اکثرا مسافر ندارن.لاستیک میخواد و تعمراتو.سخیتی کارو.هفته ای دو رزشو خونه ای وهمیشه بین جاده.
صد سال به طرف اتوبوس نمیرم.ریسکش خیلی بالاست.در ضمن درامدشون اینقدر نیست من خودم اطلاع دارم که اگه خیلی کار کنن هفته ای 400 -800 در می یارن.که با تعمیراتو و سرمایه و ریسک و سختیش هرگز نمی ارزه

Last edited:
بالا