برگزیده های پرشین تولز

مصرف چه چیزی باعث بالا رفتن فشار خون میشه؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kami77i

Registered User
لایک‌ها
14
سلام دوستان نیاز به راهنمایی دارم

میخوام معافیت پزشکی بگیرم فشار خونم بالا هست در حالت عادی حتی 24 ساعت دستگاه هم بهم وصل بود تا ساعت های مختلف فشارم 13 بوده تا 16 اما امروز که دکتر رفتم که پر کنه دفترچه رو گفت معاف از رزمت درصدش زیاده اما معافیت سخته حتما باید چند تا فشار بالای 17 داشته باشی :rolleyes: دوستانی که واردن بگن مصرف چه چیزی باعث میشه فشار خون بره بالا :rolleyes: واسه اون روز باید کاری کنم که معاف بشم واقعا نمیتونم برم خدمت:(

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
آقای چیز کمکش کن اینم به یه نونو نوایی برسه ...
پ.ن : خود اونی که می گم نمی خوام اسم ببرم همین مشکلو داره شاید اگه بخوات کمکت کنه ...
موفق باشی ...

kami77i

Registered User
لایک‌ها
14
آقای چیز کمکش کن اینم به یه نونو نوایی برسه ...
پ.ن : خود اونی که می گم نمی خوام اسم ببرم همین مشکلو داره شاید اگه بخوات کمکت کنه ...
موفق باشی ...

:(اون شخص کیه :(:( بیاین کمک من واقعا نمیخوام برم خدمت:(
استرس و افراط در قند و نمک

استرس که تاثیرش زیاده اما قند و نمک نیمیدونم والا :rolleyes: یه چیزی مصرف کنم که فقط کل اون روز روم اثر داشته باشه :(

√√√

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
افدرين و كافئين (قهوه تلخ) بخور... تپش قلب شديد مياره و فشار خون رو هم وحشتناك ميبره بالا... مواظب باش خطرناكه :f34r:
يا سيتالوپرام (اسالوپرام هم ميگن بهش) بخوري سطح خوني هورمون سروتونين رو ميبره بالا كه باعث هيجان شديد و فشار خون ميشه... البته اگه اين قرص رو با فراورده هاي كدئين دار و مخدر مصرف كني ميري تو كما يا سندروم سروتونين و خطرناكه... همچنين براي افراد باردار مناسب نيست اين دارو (معلومه كه باردار نيستي :p:p اگه بودي معاف ميشدي :eek::blink::D:lol:)

Last edited:

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
آقا نکن فشارت می ره بالا می ترکی احسان باید دیه بده :D

kami77i

Registered User
لایک‌ها
14
افدرين و كافئين (قهوه تلخ) بخور... تپش قلب شديد مياره و فشار خون رو هم وحشتناك ميبره بالا... مواظب باش خطرناكه :f34r:
يا سيتالوپرام (اسالوپرام هم ميگن بهش) بخوري سطح خوني هورمون سروتونين رو ميبره بالا كه باعث هيجان شديد و فشار خون ميشه... البته اگه اين قرص رو با فراورده هاي كدئين دار و مخدر مصرف كني ميري تو كما يا سندروم سروتونين و خطرناكه... همچنين براي افراد باردار مناسب نيست اين دارو (معلومه كه باردار نيستي :p:p اگه بودي معاف ميشدي :eek::blink::D:lol:)
مرسی از راهنمایی تحقیق میکنم در موردش:rolleyes:
آقا نکن فشارت می ره بالا می ترکی احسان باید دیه بده :D

یه روز میرزه به 2 سال خدمت

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
عزیز من خودم کمیسیون پزشکی بازم هنوزم تکلیف روشن نشده ولی خودم تیشه به ریشه خودم نزدم . نکن عمو جوون بده بده !

dashmojtaba6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
یه بابایی برای اینکه "مرخصی" بهش بدم با کلاش تیر زد تو پاش تا آخر عمرش یه پا شد (عین واقعیت)
دوسال خدمت کن مثل بچه خوب این کارا خطرناکه فشار خون که بره بالا سکته میزنی
اینم شد راهکار ؟ تو میگی فقط یه روز بهت بگم حتی دوساعتشم خطر سکته داره این ریسکو نکن

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
یه بابایی برای اینکه "مرخصی" بهش بدم با کلاش تیر زد تو پاش تا آخر عمرش یه پا شد (عین واقعیت)
دوسال خدمت کن مثل بچه خوب این کارا خطرناکه فشار خون که بره بالا سکته میزنی
اینم شد راهکار ؟ تو میگی فقط یه روز بهت بگم حتی دوساعتشم خطر سکته داره این ریسکو نکن
تایید میشود!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا