برگزیده های پرشین تولز

بهترین بانک یا موسسه برای دریافت وام کجاست ؟؟؟؟؟؟

vazirnia

Registered User
لایک‌ها
80
سلام خدمت تمام دوستان

من میخوام یک وام بگیرم .سودش اصلا واسم مهم نیست (حتی اگه در پایان دوبله بیفته واسم ). فقط میخوام اقساطش زیر 200 تومن باشه ماهانه و سریع هم پرداخت کنن بهم .
سپرده هم خیلی ندارم (زیر 1.5)
وامی هم که میخوام بین 10 تا 15 باشه .

اگه بانک یا موسسه یا کسیو می شناسید که با این شرایط وام بده لطفا دریغ نفرمایید . ضامن معتبر و کارمند هم دارم .

-HONDA

Registered User
لایک‌ها
17
سلام خدمت تمام دوستان

من میخوام یک وام بگیرم .سودش اصلا واسم مهم نیست (حتی اگه در پایان دوبله بیفته واسم ). فقط میخوام اقساطش زیر 200 تومن باشه ماهانه و سریع هم پرداخت کنن بهم .
سپرده هم خیلی ندارم (زیر 1.5)
وامی هم که میخوام بین 10 تا 15 باشه .

اگه بانک یا موسسه یا کسیو می شناسید که با این شرایط وام بده لطفا دریغ نفرمایید . ضامن معتبر و کارمند هم دارم .

داداش اينجوري كه نميشه! پولت خيلي كمه!
بعد وام 10 15 تومني ميخواي با قسط هاي زير 200 تومن؟!!
ميتوني موسسه مهر بزاري پولتو بعد 4 ماه همون قدر پول بهت وام ميدن و پول خودتم ميتوني برداري..سود 13 درصد و اقساط 24 ماهه..به ازاي هر ماه كه پولت(بعد از 4 ماه) بيشر بمونه 6 قسط به قسط هات اضافه ميشه
شرمنده پيشنهاد ديگه ندارم

vazirnia

Registered User
لایک‌ها
80
داداش اينجوري كه نميشه! پولت خيلي كمه!
بعد وام 10 15 تومني ميخواي با قسط هاي زير 200 تومن؟!!
ميتوني موسسه مهر بزاري پولتو بعد 4 ماه همون قدر پول بهت وام ميدن و پول خودتم ميتوني برداري..سود 13 درصد و اقساط 24 ماهه..به ازاي هر ماه كه پولت(بعد از 4 ماه) بيشر بمونه 6 قسط به قسط هات اضافه ميشه
شرمنده پيشنهاد ديگه ندارم
الان مهر حساب دارم . امتیازم به 5 رسیده .
تا 250 هم میتونم بدم قسطاشو اگه گیر بیاد .
اینو در نظر داشته باش که گفتم حتی حاضرم 2 برابر پس بدم . یعنی 10 تومنو 20 تومن پس بدم . الان وام های بان مسکن دقیقا همینجوره و دوبرابر پس میدی . اما دردسرزیاد داره . تو صفموندن و سپرده گذاریش خیلی طول میکشه . سند خونه هم دارم واسه ضمانت .

-HONDA

Registered User
لایک‌ها
17
الان مهر حساب دارم . امتیازم به 5 رسیده .
تا 250 هم میتونم بدم قسطاشو اگه گیر بیاد .
اینو در نظر داشته باش که گفتم حتی حاضرم 2 برابر پس بدم . یعنی 10 تومنو 20 تومن پس بدم . الان وام های بان مسکن دقیقا همینجوره و دوبرابر پس میدی . اما دردسرزیاد داره . تو صفموندن و سپرده گذاریش خیلی طول میکشه . سند خونه هم دارم واسه ضمانت .

چي بگم !!ان شاا... كه گيرت بياد همونجوري كه ميخواي
يه سري هم به آگهي همشهري بزن اگه نزدي..قسمت فروش وام

بالا