برگزیده های پرشین تولز

مودم جی پی آر اس

arani_ali

Registered User
لایک‌ها
69
اگه کسی از دوستان مودم USB که سیم کارت می خوره و در ابعاد فلش مموری هست و به آدم اجازه میده بدون نیاز به گوشی از GPRS استفاده کنه داره و قصد فروشش رو داره ، بنده در خدمتم .

ضمنا خوشحال میشم اگه کسی تجربه کار کردن با این وسیله رو داره اطلاعتش رو به همه بده .
قربونتونبرم

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
ولی وسیله ای به نام SIMCARD DONGLE هست که به عنوان یک مبدل USB هست که سیم کارت رو داخل اون قرار میدهید و بوسیله نرم افزار همراهش سیستم به مثال یک دستگاه وبایل عمل خواهد کرد.
قیمت این وسیله با پشتیبانی از 3G (شبکه های نسل بعدی با قدرت دریافت یک مگ ) حدد 70 تا 100 تومان است

url
3-broadband-sim-card.jpg

USB%20SIM%20Card%20Manager%20&%20Reader.jpg

شکل 2- نمونه ای از USB دانگل ( که این هم در انواع و اقسام و طرحها و طعمهای گوناگون تولید میشود
N_aggressive%20(4).gif
)

اما چون دارای انواع و اقسام گوناگون هستند به ناچار بهترین مدلها رو بهتون معرفی میکنم .
این دو محصول شرکت dlink هستند و قیمت خوبی دارند ضمن اینکه میدونین dlink در عرصه شبکه حرفی برای گفتن داره به نسبت میکروسیم و ...

DWM-152.jpg.bmp

این مدل به نام DWM - 152 هستش که قیمتش 100 تومنه
سیستمعاملهای زیر رو هم پشتیبانی میکنه.
Windows 2000/XP/VISTA or Mac OS X 10.4.0+
در ایران پیدا میشه و همچنین در سایتهای فروش محصولات شبکه سرچ بزنید میتونید پیدا کنید.
صفحه اطلاعات بیشتر :

کد:
http://www.dlink-me.com/index.php?navigation=products&owner=32&product=262&product_details=262
DWM-156_A1_Image%20L%28Side1%29.jpg

DWM-156/3GA
این مدل کیفیت بهتری نسبت به قبلی داره وقیمتش 110 تومنه
از سیستمهای عامل زیر هم پشتیبانی میکنه
• Operating Systems: Windows VISTA/XP/2000 and MAC OS X 10.4 and higher

سرويس edge بستگي به دو موضوع داره
1. قدرت سيگنال گوشي شما تا انتن bts
2. كلاس Edge گوشي شما
كلاس 10= سرعتي معادل 10تا 18
كلاس 12 =25 تا30
كلاس 32=30تا39 حداكثر
كه ميتونيد در دفترچه اطلاعات گوشي خودتون چك كنيد كه كدوم كلاسه
ضمنا با استفاده از اين سرويس كه همون gprs بهينه سازي شده هست كه بهش ميگن edge و كافيه روي گوشيتون آرم e بجاي g باشه قابل دسترس هست

اين دستگاه هم اسمش
sim cart dongle
هست و يه گوشي همراه هست بواقع
سرويس rdge رو ساپورت ميكنه و حداكثر سرعت شما اگر به bts ها نزديك باشيد و اين سرويس در منطقه شما فعال باشه با سرعت 39kB/sec دريافت خواهيد داشت
البته پينگ ايرانسل بسيار فعلا بالاست ولي در مقابل قيمت پرداختي بسيار عالي هست
لنگه همين مودمو ماله شركت زيسا zisa هست من خودم دو هفته پيش خريدم 80 تومن بازار رضاي تهران- فروشگاه هوشمند
nbfvrs35v7v9v698zqg3.jpg
مزاياشم اينه كه
مثل گوشي باتري نداره كه نگران باتريش باشيد
سطح سيگنال بيشتري ميگيره نسبت به گوشي مثلا در نقطه اي كه گوشي 10 داره ميگيره اين 14 ميگيره
داغ نميكنه
هميشه ميتونه به كامپيوترتون وصل باشه
امكان ارسال مس مس داره
امكان زنگ خورنم داره ولي ما كه خريديدم كيفيت ارتباطي تلفنش خوب نبود
----------------------

یعنی از طریق اینترنت موبایل کانکت میشه؟
به زبان ساده و خیلی راحت GPRS که تا دیروز شما با اون کانکت میشدید سرعتی معادل 5 کیلوبایت در ثانیه داشت یعنی هر ساعت معادل 20 مگابایت دانلود میکرد.
ولی EDGE همون GPRS هست که بهینه شده و فقط بروی یه سری از گوشیهای جدید و وسایل خاص تعبیه شده و میتونه ارتباطی معادل 40 کیلوبایت در ثانیه رو برای شما به ارمغان بیاره.
این سرعت دسترسی معادل حدود 120 مگ در ساعت هست که نسبت به GPRS حدود 6 برابر هست !
اگه اینجوریه چطوری اینترنت سرعت بالا نا محدود اون هم با موبایل میشه ماهی 10000 تومان

اینجاش کمی شک بر انگیزه به نظر من
به گفته ايرانسل اين سرويس نامحدوده اما در بخش چك كردن حساب
حساب ويژه شماره 8 مربوط به اين هست كه وقتي به صفر برسه دانلود نميتونيد بكنيد پس عملا نامحدود نيست
كه ميزانش براي بسته يكك ماهه 10 تومنيش تا 12 گيگ هست
اينم تعرفه هاش در سايت خوده ايرانسل
cntc_gprs_2010.07.04_fa_big.jpg
همراه اولم اين سرويس راه اندازي كرده كه اونم الان حدود يك هفتس سرويسي كه با عنوان نامحدود فروخته ميشه محدود كرده ماله اون ديگه سايتم نداره و بشه چك كرد

ayoob_hb

Registered User
لایک‌ها
13
سلام
دوست عزیز بنده این مودم رو یک ماه پیش خریدم
75 هزار تومن
مارک فیلیپس
اندازه یک فلش
یک سال گارانتی داره
که یک ماه از گارانتیش تموم شده
هندسفری و کابل یو اس بی هم داره
به همراه قاب زیبا و فاکتور خرید
خواستی قیمت مورد نظرتو بگو اگه دیدم به صرفه بود بهت میدمش
علت خرید بی دردسر بودن و از همه مهمتر اینکه موبایلم دیگه داشت میسوخت از بس شارزش میکردم
علت فروش ارائه اینرتنت مخابرات اینجا به قیمت ارزون تر

arani_ali

Registered User
لایک‌ها
69
ولی وسیله ای به نام SIMCARD DONGLE هست که به عنوان یک مبدل USB هست که سیم کارت رو داخل اون قرار میدهید و بوسیله نرم افزار همراهش سیستم به مثال یک دستگاه وبایل عمل خواهد کرد.
قیمت این وسیله با پشتیبانی از 3G (شبکه های نسل بعدی با قدرت دریافت یک مگ ) حدد 70 تا 100 تومان است

url
3-broadband-sim-card.jpg

USB%20SIM%20Card%20Manager%20&%20Reader.jpg

شکل 2- نمونه ای از USB دانگل ( که این هم در انواع و اقسام و طرحها و طعمهای گوناگون تولید میشود
N_aggressive%20(4).gif
)

اما چون دارای انواع و اقسام گوناگون هستند به ناچار بهترین مدلها رو بهتون معرفی میکنم .
این دو محصول شرکت dlink هستند و قیمت خوبی دارند ضمن اینکه میدونین dlink در عرصه شبکه حرفی برای گفتن داره به نسبت میکروسیم و ...

DWM-152.jpg.bmp

این مدل به نام DWM - 152 هستش که قیمتش 100 تومنه
سیستمعاملهای زیر رو هم پشتیبانی میکنه.
Windows 2000/XP/VISTA or Mac OS X 10.4.0+
در ایران پیدا میشه و همچنین در سایتهای فروش محصولات شبکه سرچ بزنید میتونید پیدا کنید.
صفحه اطلاعات بیشتر :

کد:
http://www.dlink-me.com/index.php?navigation=products&owner=32&product=262&product_details=262
DWM-156_A1_Image%20L%28Side1%29.jpg

DWM-156/3GA
این مدل کیفیت بهتری نسبت به قبلی داره وقیمتش 110 تومنه
از سیستمهای عامل زیر هم پشتیبانی میکنه
• Operating Systems: Windows VISTA/XP/2000 and MAC OS X 10.4 and higher

سرويس edge بستگي به دو موضوع داره
1. قدرت سيگنال گوشي شما تا انتن bts
2. كلاس Edge گوشي شما
كلاس 10= سرعتي معادل 10تا 18
كلاس 12 =25 تا30
كلاس 32=30تا39 حداكثر
كه ميتونيد در دفترچه اطلاعات گوشي خودتون چك كنيد كه كدوم كلاسه
ضمنا با استفاده از اين سرويس كه همون gprs بهينه سازي شده هست كه بهش ميگن edge و كافيه روي گوشيتون آرم e بجاي g باشه قابل دسترس هست

اين دستگاه هم اسمش
sim cart dongle
هست و يه گوشي همراه هست بواقع
سرويس rdge رو ساپورت ميكنه و حداكثر سرعت شما اگر به bts ها نزديك باشيد و اين سرويس در منطقه شما فعال باشه با سرعت 39kB/sec دريافت خواهيد داشت
البته پينگ ايرانسل بسيار فعلا بالاست ولي در مقابل قيمت پرداختي بسيار عالي هست
لنگه همين مودمو ماله شركت زيسا zisa هست من خودم دو هفته پيش خريدم 80 تومن بازار رضاي تهران- فروشگاه هوشمند
nbfvrs35v7v9v698zqg3.jpg
مزاياشم اينه كه
مثل گوشي باتري نداره كه نگران باتريش باشيد
سطح سيگنال بيشتري ميگيره نسبت به گوشي مثلا در نقطه اي كه گوشي 10 داره ميگيره اين 14 ميگيره
داغ نميكنه
هميشه ميتونه به كامپيوترتون وصل باشه
امكان ارسال مس مس داره
امكان زنگ خورنم داره ولي ما كه خريديدم كيفيت ارتباطي تلفنش خوب نبود
----------------------

به زبان ساده و خیلی راحت GPRS که تا دیروز شما با اون کانکت میشدید سرعتی معادل 5 کیلوبایت در ثانیه داشت یعنی هر ساعت معادل 20 مگابایت دانلود میکرد.
ولی EDGE همون GPRS هست که بهینه شده و فقط بروی یه سری از گوشیهای جدید و وسایل خاص تعبیه شده و میتونه ارتباطی معادل 40 کیلوبایت در ثانیه رو برای شما به ارمغان بیاره.
این سرعت دسترسی معادل حدود 120 مگ در ساعت هست که نسبت به GPRS حدود 6 برابر هست !

به گفته ايرانسل اين سرويس نامحدوده اما در بخش چك كردن حساب
حساب ويژه شماره 8 مربوط به اين هست كه وقتي به صفر برسه دانلود نميتونيد بكنيد پس عملا نامحدود نيست
كه ميزانش براي بسته يكك ماهه 10 تومنيش تا 12 گيگ هست
اينم تعرفه هاش در سايت خوده ايرانسل
cntc_gprs_2010.07.04_fa_big.jpg
همراه اولم اين سرويس راه اندازي كرده كه اونم الان حدود يك هفتس سرويسي كه با عنوان نامحدود فروخته ميشه محدود كرده ماله اون ديگه سايتم نداره و بشه چك كرد

سلام
75 هزار تومن
مارک فیلیپس
اندازه یک فلش
یک سال گارانتی داره
علت خرید بی دردسر بودن و از همه مهمتر اینکه موبایلم دیگه داشت میسوخت از بس شارزش میکردم

بسیار ممنونم از راهنمایی کامل و خوبت . شما قبلا هم در تاپیک دیگه ای لطف کرده بودی و بنده رو راهنمایی داده بودی

سلام
75 هزار تومن
مارک فیلیپس
اندازه یک فلش
یک سال گارانتی داره

اگه لطف کنی و یه لینک از این دستگاه بزاری ممنونت میشم . ضمنا هم یه قیمت پیشنهاد بده و هم اینکه شما کجا تشریف دارید ؟

arani_ali

Registered User
لایک‌ها
69
من اگر باشم دست دومشو ميخرم 55 تومن
البته من خريدار نيستما

دوستایی که با من خرید و فروش داشتن میدونن با من راحت میشه معامله کرد . اما شرط مهم خرید این قطعه اینه که دوستمون جایی باشن که بشه تست کرد . امید وارم همین دور و ور تهران باشی .ضمنا این وسیله امکان ارسال اس ام اس گروهی هم داره ؟

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
با احترام به صاحب تايپيك و بقيه دوستان
از ريختن هرگونه وجهي به حساب فردي بنام فرشاد بافنده جدا خودداري كنيد كه كلاه بردار هست

دوستایی که با من خرید و فروش داشتن میدونن با من راحت میشه معامله کرد . اما شرط مهم خرید این قطعه اینه که دوستمون جایی باشن که بشه تست کرد . امید وارم همین دور و ور تهران باشی .ضمنا این وسیله امکان ارسال اس ام اس گروهی هم داره ؟
نه خير ايني كه من خريدم امكان ارسال گروهي نداره بلكه تك تك مثل موبايل
این دستگاه 3G ساپورت میکنه ؟ و آیا تهران تشریف داری بزرگوار ؟
عزيز من ايني كه خودم خريدم و ديدم در فوروم همسايه همه دوستان خريدند هيچكدوم 3g رو ساپورت نميكرده
البته اينم بگم اين تكنولوژي كه هنوز در ايران نيومده معلوم نيست شايدم بكنن

arani_ali

Registered User
لایک‌ها
69
بله ساپورت میکنه
بنده تهران نیستم غرب کشور هستم

دوست عزیز ، اول خواهش داشتم یه 5 تومن به من تخفیف بدید :rolleyes:
دوما هزینه پست رو خودم تقبل می کنم ولی نمی تونم بدون تست خرید کنم . شما امکانش رو دارید که ارسال کنید و من بعد از نیم ساعت تست دستگاه ، وجه رو براتون کارت به کارت کنم ؟

با احترام به صاحب تايپيك و بقيه دوستان
از ريختن هرگونه وجهي به حساب فردي بنام فرشاد بافنده جدا خودداري كنيد كه كلاه بردار هست

نه خير ايني كه من خريدم امكان ارسال گروهي نداره بلكه تك تك مثل موبايل

عزيز من ايني كه خودم خريدم و ديدم در فوروم همسايه همه دوستان خريدند هيچكدوم 3g رو ساپورت نميكرده
البته اينم بگم اين تكنولوژي كه هنوز در ايران نيومده معلوم نيست شايدم بكنن

من از شما بسیار ممنونم که وقت میزاری و راهنمایی میکنید . من راجع به 3G پرسیدم از این جهت که شاید در 170 سال آینده اپراتور سوم این سیستم رو راه اندازی کنه :D . ولی نکته جالبش اینه که کاربر خونگی حق نداره بیشتر از 128 سرعت داشته باشه . دلیلش رو هم که همه می دونن ، از وقتی رابطه آدامس با اعتیاد و آلودگی خلیج مکزیک با مایو دو تکه کشف شده محققان متوجه شدن که تشعشعات اینترنت بالا تر از 128 باعث کارکردن بیشتر معده و چاقی مفرط همراه با سرطان چقاقولوس میشه . حالا چطور می خوان سرعت مگابیتی روی موبایل بدن فقط خدا میدونه ...

ضمنا فرشاد عزیز رو که همه بهش ارادت خاصی داریم . اگه صابونش به تن ماها نخورده ، دعای خیر !!!! همه ما پشت و پناه خودش و خانواده اش هست !!!!! :rolleyes:

راستی می تونید لینک تاپیکی که ماجرای این بنده خدا توش پیگیری میشد رو به من بدید ؟

Last edited:

ayoob_hb

Registered User
لایک‌ها
13
من همش یک ماهه خریدم اگه قرار باشه 50 بدم همون نفروشم بهتره
میزارم واسه لپ تاپم که بعضی وقتا بیرون رفتم اینرتنت همراه هم داشته باشم
در مورد تست هم نمیتونم این کارو بکنم
من بهتون عرض کردم یک ماهه خریدم و یازده ماه دیگه گارانتی شرکتی رو داره که ازش خریدم
و از همه مهمتر بنده از اونایی نیستم جنس خراب و سوخته بفروشم به دیگران
موفق باشی

arani_ali

Registered User
لایک‌ها
69
من همش یک ماهه خریدم اگه قرار باشه 50 بدم همون نفروشم بهتره
میزارم واسه لپ تاپم که بعضی وقتا بیرون رفتم اینرتنت همراه هم داشته باشم
در مورد تست هم نمیتونم این کارو بکنم
من بهتون عرض کردم یک ماهه خریدم و یازده ماه دیگه گارانتی شرکتی رو داره که ازش خریدم
و از همه مهمتر بنده از اونایی نیستم جنس خراب و سوخته بفروشم به دیگران
موفق باشی

قیمت رو میشد کنار اومد . ولی متاسفانه مسافت رو نمیشه کاریش کرد . قبول کن که خرید اینجوری یه کم سخته و تمام عرایض من به خاطر جو موجود بود و شما هم تاج سر بنده هستی و قصد جسارت به هیچ وجه نبوده .
به هر حال از همکلامی با شما خوشحال شدم .

دوستان گرامی همچنان خریدارم​

اگر کسی این مودم رو داره همچنان خریدارم .

هنوز چیزی پیدا نکردم . دوست قبلی هم چون غرب کشور بودن قسمت نشد ازشون خرید کنم . همچنان خریدارم

Last edited:

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
قیمت رو میشد کنار اومد . ولی متاسفانه مسافت رو نمیشه کاریش کرد . قبول کن که خرید اینجوری یه کم سخته و تمام عرایض من به خاطر جو موجود بود و شما هم تاج سر بنده هستی و قصد جسارت به هیچ وجه نبوده .
به هر حال از همکلامی با شما خوشحال شدم .
اگر بنده را قبول داريد ايشون بفرسته براي من شما هم هزينه رو بريز براي من
من جنس كه رسيد پولو ميريزم براي ايشون
البته اگر دوستان بنده رو امين بدونن . جاي منم مشخص هست ديگه همه ميدونن تو اين فوروم چندتا معامله داشتم چه خريد چه فروش چه اماني
اگر خواستيد بگيد شماره موبايلم بده بهتون ( هر دو طرف منظورمه)
براي اين كالا هم من باشم 60 بيشتر نميدم چون ميگم تهران بازار رضا فروشگاه هوشمند ميده نوشو 72 تومن شنيدم چند روزه كرده75 تومن ( قيمت ماله 1/6/89)
يه نكته مهم ديگه براي اعتماد سازي اينه دوستمون عكس مودمو بذاره البته يه جوري كه بدونيم دست خودشه الان اين عكسايي كه گذاشتي انگار از نت پيدا كرده گذاشته موقع معامله هم هميشه در اينجور مواقع بهتره شماره همراه اول يا ثابت بگيريد از طرف البته جسارت نشه به طرفين

Last edited:

ayoob_hb

Registered User
لایک‌ها
13
البته اگر دوستان بنده رو امين بدونن . جاي منم مشخص هست ديگه همه ميدونن تو اين فوروم چندتا معامله داشتم چه خريد چه فروش چه اماني
براي اين كالا هم من باشم 60 بيشتر نميدم چون ميگم تهران بازار رضا فروشگاه هوشمند ميده نوشو 72 تومن شنيدم چند روزه كرده75 تومن ( قيمت ماله 1/6/89)
يه نكته مهم ديگه براي اعتماد سازي اينه دوستمون عكس مودمو بذاره البته يه جوري كه بدونيم دست خودشه الان اين عكسايي كه گذاشتي انگار از نت پيدا كرده گذاشته موقع معامله هم هميشه در اينجور مواقع بهتره شماره همراه اول يا ثابت بگيريد از طرف البته جسارت نشه به طرفين

شما خیلی لطف دارید
ولی من خوب که فکرشو کردم دیدم به پولشنیازی ندارم پس میزارم باشه شاید بعضی اوقات رفتم بیرون به درد بخوره
اون عکسی هم که گذاشتم دقیقا عکس مودم بنده هستش که از نت پیداکردم
موفق باشید

arani_ali

Registered User
لایک‌ها
69

من نسبت به شخصیت شما احساس خوبی دارم . تقریبا تمام پست های شما رو ، به خصوص در مورد پیگیری های اون لعنت ا.. علیه خوندم . آدمی هستید که که به اتفاقات دور و برت اهمیت میدی .
جالب اون پستهایی بود که جهت تذکر ، توی تاپیک های مردم می دی که کلاه سر کسی نره و بیشتر شون هم که پاک شدن . در حالیکه چه کلاه سر طرف بره و چه نره برای تو مشکلی ایجاد نمی کنه . خیلی ازت ممنونم و من با چشم بسته شما رو قبول دارم . ولی ترجیح شخص من به این جور وسائل اینه که دستم بگیرم ، تست کنم و وجه اش رو پرداخت کنم . این دوست عزیز من هم داره فکر می کنه که نگه داشتن این وسیله براش مقرون به صرفه تر از فروشش هست و کاملا هم راست میگه . من هم ترجیح می دم اگه قراره دسته دوم بخرم یه 25 یا 30 تومنی کمتر بدم . برای حدود 60 تومن به زحمت دادن به شما و برو بیاش نمی ارزه . آدم نوش رو تهیه می کنه .
اگه از دوستان کسی همچنان برای فروش داره در خدمتم​

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
من نسبت به شخصیت شما احساس خوبی دارم . تقریبا تمام پست های شما رو ، به خصوص در مورد پیگیری های اون لعنت ا.. علیه خوندم . آدمی هستید که که به اتفاقات دور و برت اهمیت میدی .
جالب اون پستهایی بود که جهت تذکر ، توی تاپیک های مردم می دی که کلاه سر کسی نره و بیشتر شون هم که پاک شدن . در حالیکه چه کلاه سر طرف بره و چه نره برای تو مشکلی ایجاد نمی کنه . خیلی ازت ممنونم و من با چشم بسته شما رو قبول دارم . ولی ترجیح شخص من به این جور وسائل اینه که دستم بگیرم ، تست کنم و وجه اش رو پرداخت کنم . این دوست عزیز من هم داره فکر می کنه که نگه داشتن این وسیله براش مقرون به صرفه تر از فروشش هست و کاملا هم راست میگه . من هم ترجیح می دم اگه قراره دسته دوم بخرم یه 25 یا 30 تومنی کمتر بدم . برای حدود 60 تومن به زحمت دادن به شما و برو بیاش نمی ارزه . آدم نوش رو تهیه می کنه .

اگه از دوستان کسی همچنان برای فروش داره در خدمتم​
از شما و اون دوستمون بسيار تشكر ميكنم محبت داريد هردوتون و بزرگواريد
در كل من درخدمتم اگر امري باشه و بتونم كمكي كنم خيلي خوشحال ميشم كه هرچند كوچك بتونم كمكي كنم
اگر ديدم كسي از سيم دانگل براي فروش داشت بهتون خبر ميدم حتما

arani_ali

Registered User
لایک‌ها
69
همچنان نیازمند یاری gprs گرمتان هستم . این آخرین آپ کردن تاپیکه . پس فردا میرم بازار رضا و میخرم

AKBAR_TR

Registered User
لایک‌ها
98
اگه کسی قیمت مناسب می فروشی
منم می خوام

vahidi_v

Registered User
لایک‌ها
0
من نميدونم توي بازار ايران موجود هست يا نه ولي نوعي كه فقط GPRS/Edge رو ساپورت
كنه و نه 3G رو حدود قيمتش 30 تومنه