برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی واسه اورکلاک 4670 از برند msi

SAJJJAD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان یه گارفیک 4670 مارک msi و Ddr3 با مموری 1 گیگابایت دارم . میخواستم بدونم کسی از دوستان این کارت رو داره ؟؟؟آیا برند هم مهمه یا همشون در یه سطح هستن ؟ مثلا 4670 msi که من دارم با یه 4670 از شرکت asus فرق داره ؟؟

من میخوام این کارت رو تا خرخره اور کنم . کسی از دوستان این کارت رو داره و می تونه به من بگه که نهایت memory و core که میشه از این کارت گرفت چه قدره ؟؟؟ راستش از نرم افزار msi overburnur که توی خود سی دی بود استفاده کردم . اما core نهایت تا 840 و مموری نهایت تا 940 رفت و کارت پایدار بود . آیا واقعا نهایت اور کارت همین قدره ؟؟؟

در حالت عادی و بدون اور این کارت به صورت زیر هست . شرمنده کیفیت عکس رو آوردم پایین تا سریع لود شه !

lwto5x8qgjamvdodxl.jpg

لطفا یه نرم افزار حرفه ای و راحت واسه اورکلاک این کارت پیشنهاد بدید .

آیا آپدیت بایوس می تونه core و memory بیشتری رو بده ؟؟؟ لطفا هرچی که موثر هست و می تونم نهایت استفاده رو از این کارت کنم بهم بگید

آدم ریسک پذیری هستم .

ممنون

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
بايد كارت خوب خنك بشه

blooder

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
رفيق كارتت آور شده 4600 هست و تو ،هسته را بيشتر از اين نمي تواني آوركني .شايد تا 800 يا بالاتر بره ولي تو بازي پايدار نيست . تازه من همين 750 خودش را هم پائين آوردم تا 700 چون تو بعضي بازيها قفل ميكنه ولي مموري را تا 1000 مي توني افزايش بدي .چون من خودم تست كردم.مع الوصف كارتهاي خانواده 46 مثل 4650 به بالا همگي آورشده 4600 هستند با اندكي تفاوت در مموري كه اونم بستگي به سازنش داره.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
با خنك كننده استوك بعد از بالا بردن 100 مگاهرتز كارت شما خيلي زود از بين ميره . روي رمهاش هيت سينك بذار و روي اور رم كارت مانور بده

بالا