برگزیده های پرشین تولز

کدوم بهتره؟

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
سلام
میخوام واسه تست هم که شده شروع به فروش نرم افزار به خارجی ها کنم ببینم میشه یا نه

بعد از سرویس شدن بسیار در مورد یک gateway که با ایران مشکل نداشته باشه به سایت آونگ رسیدیم تو این تاپیک

حالا مسئله اینه که کدوم یک از اینا راحت تره برای انتقال وجه
https://secure.avangate.com/cpanel/resources/AvangatePaymentTerms_Annex.pdf

اگه پیپل یکی از بچه های اینجا رو بدم مشکلی براش پیش نمیاد؟
چک یا بانک چی؟ (با توجه به اینکه آخر خودشونم نفهمیدن با ایران مشکلی دارن یا ندارن تو اون تاپیک بحث شد )
جالبیش اینه که وقتی ایمیلی که فرستادن مبنی بر اینکه ما با ایران مشکلی نداریم رو گذاشتم تو تاپیک دوباره ایمیل زدن گفتن که ما دیدیم شما ایمیل ما رو عمومی کردین و این خلاف هست منم گفتم ادیتش میکنم .. چقدر میترسنا:دی
بگذریم کدوم روش بهتره بید؟

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
به نظرتون یه اکانت دیگه بسازم و کشور رو غیر ایران انتخاب کنم و با چیز پی ان وارد بشم بهتر نیست؟
الان کشور ایران هست و غیر قابل تغییر

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
سلام
میخوام واسه تست هم که شده شروع به فروش نرم افزار به خارجی ها کنم ببینم میشه یا نه

بعد از سرویس شدن بسیار در مورد یک gateway که با ایران مشکل نداشته باشه به سایت آونگ رسیدیم تو این تاپیک

حالا مسئله اینه که کدوم یک از اینا راحت تره برای انتقال وجه
https://secure.avangate.com/cpanel/resources/AvangatePaymentTerms_Annex.pdf

اگه پیپل یکی از بچه های اینجا رو بدم مشکلی براش پیش نمیاد؟
چک یا بانک چی؟ (با توجه به اینکه آخر خودشونم نفهمیدن با ایران مشکلی دارن یا ندارن تو اون تاپیک بحث شد )
جالبیش اینه که وقتی ایمیلی که فرستادن مبنی بر اینکه ما با ایران مشکلی نداریم رو گذاشتم تو تاپیک دوباره ایمیل زدن گفتن که ما دیدیم شما ایمیل ما رو عمومی کردین و این خلاف هست منم گفتم ادیتش میکنم .. چقدر میترسنا:دی
بگذریم کدوم روش بهتره بید؟
الان شما میخوای با استفاده از این سایت امکان دانلود در ازای پرداخت فراهم کنی؟

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
فروش آنلاین نرم افزار رو میخوام شروع کنم .... میشه مثل همون دانلود در ازای پرداخت ولی با امکاناتی مثل ارسال کد رجیستر نرم افزار و ...

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
خب ببین اگر سایت شاخی هست این واسطه یک اکانت خارجی بسازی بنظرم بهتره.

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
خب ببین اگر سایت شاخی هست این واسطه یک اکانت خارجی بسازی بنظرم بهتره.

یه وقت میترسم سر یه چیزی بخوان زنگ بزنن .الان که ایرانه شماره تلفن ایران رو هم دادم و آدرس ایران ولی خارج رو بزنم زنگ بزنن نمیفهمم و تابلو میشه البته بعیده که زنگ بزنن

پ.ن یه سایت هم که ایران رو قبول میکنه آدم استرس داره که نکنه فردا بزنه زیرش

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
یه وقت میترسم سر یه چیزی بخوان زنگ بزنن .الان که ایرانه شماره تلفن ایران رو هم دادم و آدرس ایران ولی خارج رو بزنم زنگ بزنن نمیفهمم و تابلو میشه البته بعیده که زنگ بزنن

پ.ن یه سایت هم که ایران رو قبول میکنه آدم استرس داره که نکنه فردا بزنه زیرش
چیکار کردی بالاخره ؟ ok شد؟
تو این پی دی افی که گذاشتی زده wire transfer هم قبول می کنه! اگه اینجوری باشه که فکر می کنم می تونی بری بانک یه حساب ارزی باز کنی و پول رو مستقیما همین جا دریافت کنی!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
مگه توی این بازار نرم افزار میشه نرم افزاری رو بسازیم و انتظار فروش خوب داشته باشیم؟ :)
اگه اینکارو انجام دادی خوشحال میشم تجربیاتتو بشنوم برادر :)
موفق باشی

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
چیکار کردی بالاخره ؟ ok شد؟
تو این پی دی افی که گذاشتی زده wire transfer هم قبول می کنه! اگه اینجوری باشه که فکر می کنم می تونی بری بانک یه حساب ارزی باز کنی و پول رو مستقیما همین جا دریافت کنی!

آره ولی فی میخوره بهش
150 دلار مینیمم کش اوتش هست

سلام
مگه توی این بازار نرم افزار میشه نرم افزاری رو بسازیم و انتظار فروش خوب داشته باشیم؟ :)
اگه اینکارو انجام دادی خوشحال میشم تجربیاتتو بشنوم برادر :)
موفق باشی

مگه این سربازی میزاره نفس بکشیم از کار و زندگی و زن و بچه و :blink:نوه و نتیجه:blink: مارو انداخته

همه چیزش حله فقط مونده سایتش و دامنه اش که اصلا وقتش نیست

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
آره ولی فی میخوره بهش
150 دلار مینیمم کش اوتش هست

مگه این سربازی میزاره نفس بکشیم از کار و زندگی و زن و بچه و :blink:نوه و نتیجه:blink: مارو انداخته

همه چیزش حله فقط مونده سایتش و دامنه اش که اصلا وقتش نیست

سلام
ایشالا مشکلات حل میشه و میرسی به کارو زندگیت :) منم کماکان خوشحال میشم نتیجه کارتو ببینم :)
موفق باشی

بالا