برگزیده های پرشین تولز

کلیه سوالات و مشکلات مربوط به گوشی های سری60ورژن5

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
سخت نیست
- خلاصه ش اینه: کد *#06# رو تو گوشیت وارد کن و شماره سریالی که بهت میده رو یادداشت کن
- بیا تو این تاپیک شماره سریال + مدل گوشی رو بزار و منتظر باش تا فایل هات آماده بشن
- این نرم افزار رو دانلود کن
- وقتی فایل هات رو از اون تاپیک که درخواست دادی گرفتی(دوتا فایل Cer و key) ، دیگه بقیش مشخصه،نرم افزار SignSIS رو تو کامپیوتر باز میکنی،دو تا فایل رو بهش میدی،key رو 12345 وارد میکنی،فایل برنامه رو هم تو input بهش میدی و SignSIS رو میزنی،تو همون پوشه ای که فایل برنامه بود یه فایل جدید ساخته میشه که به آخرش Signed اضافه شده،اون رو منتقل میکنی به گوشی و نصب میکنی

100 تا دکمه ی تشکر اگر بود همش رو میزدم :D این رفیقمونم اگر همین طوری توضیح داده بود ، خیلی راحت بودیم :دی

هر چند خیلی زحمت هم کشیدن واقعا حوصله میخوات این همه توضیحات و...

من شماره سریال و مدل گوشی رو زدم ، حالا بعد که دریافت کردم ادامه کار رو انجام میدم.

بازم تشکر مهدی خان :)

پ.ن: پارسا یاد بگیر. :|

moso6263

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا دوباره آیکونش نیست اگه میتونید کمک کنید در ضمن موبایلم ورژن 11.0.021 هست که با
HelloOX2 v2.02
اون رو هک کردم
آلان میخوام
X-plore v1.51
رو نصب کنم

من اگه جای تو بودم یه بکاپ از گوشی و رم میگرفتم و گوشی رو ریست و رم رو فرمت می کردم و دوباره برنامه ها رو البته ورژن جدید و سالم نصب می کردم فکر نمی کنم مشکل شما اصلا ربطی به ورژن گوش داشته باشه

soosood

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اگه جای تو بودم یه بکاپ از گوشی و رم میگرفتم و گوشی رو ریست و رم رو فرمت می کردم و دوباره برنامه ها رو البته ورژن جدید و سالم نصب می کردم فکر نمی کنم مشکل شما اصلا ربطی به ورژن گوش داشته باشه

دوست من ممنون از پاسختون میشه دستورش رو بگید ؟ در ضمن یک سوال دیگه گوشی من جزء کدوم FP حساب میشه ؟مرسی

peyman_pz

Registered User
لایک‌ها
0
گوشی من نوکیا n97 mini هستش که الان هرکاری میکنم روشن نمیشه و روی لوگوی نوکیا خاموش میشه یک فایل Autorun رو از روی گوشی پاک کردم فکر میکنم به خاطر اون باشه...یک گوشی E71 هم دارم که مموری کارت اون رو گذاشتم توی n97 mini و یک بار روشن شد ولی دوباره که خاموش و روشنش کردم دیگه کار نکرد کسی میتونه کمکی بکنه؟
اگه هم کسی n97 mini داره فایل Autorun رو که روی گوشیش هست واسه من آپلود کنه شاید اگه بریزمش روی مموری کارت گوشیم روشن بشه

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
گوشی من نوکیا n97 mini هستش که الان هرکاری میکنم روشن نمیشه و روی لوگوی نوکیا خاموش میشه یک فایل Autorun رو از روی گوشی پاک کردم فکر میکنم به خاطر اون باشه...یک گوشی E71 هم دارم که مموری کارت اون رو گذاشتم توی n97 mini و یک بار روشن شد ولی دوباره که خاموش و روشنش کردم دیگه کار نکرد کسی میتونه کمکی بکنه؟
اگه هم کسی n97 mini داره فایل Autorun رو که روی گوشیش هست واسه من آپلود کنه شاید اگه بریزمش روی مموری کارت گوشیم روشن بشه

سلام
فکر نمیکنم مشکل بخاطر پاک کردن اون فایل باشه!چون من الان همچین فایلی ندارم تو گوشیم و مشکلی نیست :دی

گوشی رو اینجوری مستر ریسیت کن حل میشه احتمالا (فقط هرچی رو گوشی باشه پاک میشه)

peyman_pz

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
فکر نمیکنم مشکل بخاطر پاک کردن اون فایل باشه!چون من الان همچین فایلی ندارم تو گوشیم و مشکلی نیست :دی

گوشی رو اینجوری مستر ریسیت کن حل میشه احتمالا (فقط هرچی رو گوشی باشه پاک میشه)

مرسی درست شدش :lol:

SOHR4B

Registered User
لایک‌ها
452
بچه ها 5530 رو چه جوریمیشه ریست کرد که همه اپیدتها هم پاک بشه هم گوشی کلا ریست بشه مثل روز اول؟؟؟؟:wacko:

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
بچه ها 5530 رو چه جوریمیشه ریست کرد که همه اپیدتها هم پاک بشه هم گوشی کلا ریست بشه مثل روز اول؟؟؟؟:wacko:
سلام
آپدیت که پاک نمیشه ، ولی این کد رو امتحان کن (مثل حالت شماره گیری کد رو وارد کن) : #7370#*

peyman_pz

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
گوشی من n97 mini هستش یکبار مستر ریست کردم دیگه هرکاری میکنم برنامه های Nokia PC Suite و Nokia OVI Suite اون رو نمیشناسن 3 بار ویندوزم رو عوض کردم چندبار هم خود گوشی رو مسترریست کردم از ورژن های مختلف PC Suite هم استفاده کردم ولی درست نشدش یک گوشی E71 هم دارم که خیلی راحت به PC Suite وصل میشه و هیچ مشکلی نداره واقعا نمیدونم چرا اینجوری شده کسی میتونه کمک کنه؟ :wacko::wacko:
مرسی

sadeghspiderman

کاربر فعال نرم افزار موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
64
سلام
گوشی من n97 mini هستش یکبار مستر ریست کردم دیگه هرکاری میکنم برنامه های Nokia PC Suite و Nokia OVI Suite اون رو نمیشناسن 3 بار ویندوزم رو عوض کردم چندبار هم خود گوشی رو مسترریست کردم از ورژن های مختلف PC Suite هم استفاده کردم ولی درست نشدش یک گوشی E71 هم دارم که خیلی راحت به PC Suite وصل میشه و هیچ مشکلی نداره واقعا نمیدونم چرا اینجوری شده کسی میتونه کمک کنه؟ :wacko::wacko:
مرسی
پیشنهاد میدم گوشی رو با آخرین ورژن موجود فلش کنید دیگه اگر نشناخت اشکال حداقل نرم افزاری از گوشی نیست

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64
اگر گوشی رو آپدیت کردی مثل رو اول هیچ وقت نمیشه (مگر دانگرید کنی که خیلی خطرناکه و احتمالا از الانش هم بدتر میشه)

با نرم افزاری مثل جف و حتما آفلاین گوشی رو با آخرین فریمورش فلش کن مثل اول که نمیشه از اول هم قطعا بهتر میشه

Marji

Registered User
لایک‌ها
0
سلام ، این گوشی ما رسما فک کنم مرد دیگه.:(

این N96 بیچارم ، یه خط شارژ داشت ، یکی بهم زنگید اومدم جواب بدم خاموش شد.یه غلطی کردن شارژر ال جی دوستمو زدم بهش که یه کم شارژ بشه مثلا ولی دیگه مرد.همین که زدم به شارژ صفحه ش روشن شد و همین جوری موند.چند بار باطریشو درآوردم بلکه درست بشه ولی نخیرا!الانم که به شارژر خودش وصل کردم باز اینجوری میشه! :wacko: تو رو خدا کمک کنید.:(

Last edited:

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319

این N97 بیچارم ، یه خط شارژ داشت ، یکی بهم زنگید اومدم جواب بدم خاموش شد.یه غلطی کردن شارژر سانسونگ جت دوستمو زدم بهش که یه کم شارژ بشه مثلا ولی دیگه مرد.همین که زدم به شارژ صفحه ش روشن شد و همین جوری موند.چند بار باطریشو درآوردم بلکه درست بشه ولی نخیرا!الانم که به شارژر خودش وصل کردم باز اینجوری میشه! :wacko: تو رو خدا کمک کنید.:(
سلام
به نظرم به یه مرکز تعمیرات نشون بده گوشی رو

reza3soot

Registered User
لایک‌ها
22
سلام دوستان
کسی میدونه چطوری میشه ساعت هوم اسکرین N97 رو ورداشت؟

sadeghspiderman

کاربر فعال
لایک‌ها
64

این N97 بیچارم ، یه خط شارژ داشت ، یکی بهم زنگید اومدم جواب بدم خاموش شد.یه غلطی کردن شارژر سانسونگ جت دوستمو زدم بهش که یه کم شارژ بشه مثلا ولی دیگه مرد.همین که زدم به شارژ صفحه ش روشن شد و همین جوری موند.چند بار باطریشو درآوردم بلکه درست بشه ولی نخیرا!الانم که به شارژر خودش وصل کردم باز اینجوری میشه! :wacko: تو رو خدا کمک کنید.:(
با جف فلشش کنی احتمالا حل میشه. اگر نشد باید بدی بیرون تا با باکس بزنن برات

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
دوستان برای N97 با s60v5 هنوز زیان فارسی نیومده؟

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319

rezahj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
روشی برای مخفی کردن آیکون برنامه یا تغیر نامش میدانید؟ s60v5

مثلا ایکون X-plore در منو را پنهان کنم یا اسمش را X یا هر چیز دیگری بگذارم.

هر کس بلده یه لطف کنه ایمیل بزنه :wacko:خیلی ممنون میشم.
[email protected]

rezahj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
روشي براي مخفي کردن آيکون برنامه يا تغير نامش ميدانيد؟ s60v5

مثلا ايکون X-plore در منو را پنهان کنم يا اسمش را X يا هر چيز ديگري بگذارم.

هر کس بلده يه لطف کنه ايميل بزنه خيلي ممنون ميشم.
[email protected]

amir9496khw

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
اقا دیشب که خوابیدم صب یهو دیدم گوشیم نیمه هنگ کردده
بعد فهمیدم مشکل از رمشه
رمشو نمیخونه
یهویی شد
قضیه چیه؟

بالا