برگزیده های پرشین تولز

سرور ایرانی برای BF2 باز ها (بتلفیلد)

pashang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به تازگی سروری ایران راه افتاده با پینگ خیلی پایین. تنها نیاز هست که پچ 1.5 رو روی رایانه خود و بازی ریخته باشید

بد نیست ایرانی ها رو خبر دار کنیم حالا که یک سرور ایرانی راه افتاده. خیلی شلوغ نیست باید شلوغ بشه

ویژگی های سرور:

اینجا دارن سرور ایرانی راه می ندازن اگر کسی خواست بیاد اینجا نگاهی بندازه:

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=1460&page=14

Last edited:

pashang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای دریافت پچ 1.5 می تونید از این نشانی که لینک مستقیم هست بهره بگیرید:

کد:
http://www.fileplay.net/file/6020/battlefield-2-patch-v1-50
البته من خودم پچ 1.5 رو از اینجا گرفتم چون مستقیم بود و طی دو شب گرفتمش:

کد:
http://ftp.iinet.net.au/games/bf2/patches/BF2_Patch_1.50.exe
پیش از هر چیزی باید پچ 1.41 رو پیش تر روی رایانه ریخته باشید و بعد 1.5 رو نصب کنید. پس از نصب پچ 1.5 دیگه به مینی ایمیج نیازی نیست

با سلام

دوستان برای اجرای بازی v1.5 حتما باید قبل از Update پچ بازی را کرک نکنید.
بعد از پچ 1.41 هم نیازی به کرک نیست.
وقتی پچ 1.5 را می ریزید بازی بدون نیاز به کرک و mini image اجرا می شود.
Arena-Network.ir
اینم پچ 1.41:

کد:
http://www.fileplay.net/file/249/battlefield-2-patch-v1-41-full-client-patch

---------- Post added at 12:14 PM ---------- Previous post was at 12:13 PM ----------

اگر کسی نصب کرد یک ساعتی رو مشخص کنید تا بتونیم بازی کنیم. به هر کسی هم که میدان نبرد 2 بازی می کنه خبر بدین

Last edited:

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
سلام :)

جناب شما سی دی کی اورجینال رو از کجا و چند خریدی ؟

به نظر خودت این بازی مولتیش بهتر هست یا cod mw2 ?

ممنون :happy:

darioushjh

Registered User
لایک‌ها
28
ممنون برادر
میگم با 128 بازی لگ و این چیزا نداره؟
میشه با خیاله راحت بازی کرد و هی کیک نشد؟

pashang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام :)

جناب شما سی دی کی اورجینال رو از کجا و چند خریدی ؟

به نظر خودت این بازی مولتیش بهتر هست یا cod mw2 ?

ممنون :happy:

درود

ه من بازی رو دانلود کردم از اینترنت. بازی نباید کرک شده باشه. می تونید بازی رو از اینترنت دانلود کنید و بعد نصب کنید. اون زمان دیگه می شه آنلاین بازی کرد. آنلاینش عالی هست و حرف نداره..

pashang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون برادر
میگم با 128 بازی لگ و این چیزا نداره؟
میشه با خیاله راحت بازی کرد و هی کیک نشد؟

درود

نه دوست من. با سرعت 128 توی بعضی از سرورها خیلی خوب جواب می ده. سرورهای روسی و .. ولی این سرور ایرانی سرعت 128 کاملا و بدون هیچ کاستی جواب می ده.

pashang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا ما بتلفیلد 2 رو تو شبکه داریم، داو میافته بیرون، کامل از بازی خارج میشه، مشکل از چیه ؟ این پچه بدردش میخوره ؟

این پچ جدید هست و نقشه های جدید داره و ...

من متوجه نشدم اگر آنلاین بازی می کنید مشکل از پینگ هست. باید بیاید سرور ایرانی که این مشکلات نباشه و پینگمون پایین باشه.

کاری نمی شه کرد سرعت اینترنت ایران و پینگ به ویژه خیلی خرابه

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
با توجه به اینکه در حال حاضر سرور ایرانی موجود نمی باشد . لطفا جهت بازی متاسفانه تشریف بیاورید در سرور کشور اکراین : 194.50.9.157 TERMINATOR Battlefield 2 Server

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
ممنون! خیلی زحمت کشیدید!:)

hosein ati

Registered User
لایک‌ها
329
درود

ه من بازی رو دانلود کردم از اینترنت. بازی نباید کرک شده باشه. می تونید بازی رو از اینترنت دانلود کنید و بعد نصب کنید. اون زمان دیگه می شه آنلاین بازی کرد. آنلاینش عالی هست و حرف نداره..

سلام منم می خوام آنلاین بازی کنم .شما لطفا جایی که ازش دانلود کردید و چه کارایی بعدش کردید که الان میتونید آنلاین بازی کنید اونم بدون سریال به ما هم بگید ثواب داره.

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
این روش برای نسخه کرک شده هست ؟ یعنی دیگه اکانت اصلی نمیخاد ؟

ممنون

pashang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لينك دانلود خود بازي

کد:
http://mihandownload.com/2009/11/_battelfield_2.php#more

پچ 1.41

کد:
http://www.ausgamers.com/files/details/html/25595

پچ 1.5

کد:
http://www.filefront.com/14444947/Battlefield-2-Patch-v1.5/

1- در آغاز خود بازی رو نصب کنید(نکته نشانی پیش فرض یعنی درایور ویندوز رو دگرگون نکنید اگر هم فضا کم هست می تونید حجم درایو ویندوز خودتون رو افزایش بدین ولی نشانی رو دگرگون نکنید چرا که گویا برای پچ کردن بازی دچار مشکل خواهد شد)

2- دایمون برای اینه که ایمیج ها رو وارد کنید. شماره سریال هم که می تونید از کیجنش به دست بیارید.

3- پچ 1.41 رو نصب کنید. کمی طول می کشه و باید شکیبا باشید

4- پس از نصب همه ی اینها باید پچ 1.5 رو نصب کنید که زودتر نصب می شه

5- پس از پایان کار برای من آی دی یاهوتونو بفرستید در پیام خصوصی تا ساعت ها رو هماهنگی کنیم یا اینکه توی همین جستار (تاپیک) بگید چه ساعتی می تونید بیاید

6- یه کم به صورت بازی تک نفره تمرین کنید تا با همه چیزش آشنا بشید چرا که اگر یکباره بیاید توی بازی همش کشته می شد و از این بازی بی همتا زده می شید.!

7- ساعت معمولی که بازی می کنیم نزدیک 10 شب به بعد هست

8- نام کاربری که می سازید مهم نیست هر آنچه دوست داشتید بزارید ولی پس از ساختن نام کاربری و در زمان لاگ این شدن اون بالا یه گزینه هست به نام پرفکس یا یه همچین چیزایی اونجا بنویسد persia تا همه ی ایرانی ها این پیشوند رو داشته باشند و توی سرورهای گوناگون همدیگرو بشناسن

پدر پسر شجاع

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا این سرور ایرانی که هزینش سرسام آواره

پارس آنلاین می ده , انداره یه VPS درجه 3 هم نیست ولی کلی می کشه روش

این سرور های تو ایران از کجا میان؟

pashang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا این سرور ایرانی که هزینش سرسام آواره

پارس آنلاین می ده , انداره یه VPS درجه 3 هم نیست ولی کلی می کشه روش

این سرور های تو ایران از کجا میان؟

درود

بله ولی قرار بر این شده که ساعت محدود باشه یعنی سرور از 10 شب راه بیفته تا مثلا 2 بامداد. که هزینه کمتر بشه. شما به همین نشانشی بازی سنتر (در پیام نخست همین تاپیک) که گفتم رجوع کنید در اونجا در این زمینه کامل گفتگو شده

korosh bozorg

Registered User
لایک‌ها
7
دانلود و نصب بازی میدان نبرد 2 (Battlefield 2)

سه شنبه 4 آبان ماه سال 1389 ساعت 4:05 PM
bf2.jpg
با درود. برای دانلود، نصب و بازی گروهی و زیبای Battlefield 2 باید این مراحل را یک به یک دنبال کنید:

[FONT=courier new,courier,monospace]دانلود بازی + پچ ها[/FONT]

1- دریافت خود بازی به صورت کرک نشده از این نشانی: کلیک کنید(BF2)
2- دریافت پچ 1.41 بازی از این نشانی: لینک شماره 1 (1.41) یا لینک شماره 2 (1.41)
3- دریافت پچ 1.5 بازی از این نشانی: لینک شماره 1 (1.5) یا لینک شماره 2 (1.5)

[FONT=courier new,courier,monospace]نصب بازی و پچ ها[/FONT]

پس از دریافت این سه فایل برای نصب بازی باید این مراحل را یک به یک اجرا کنید

1- فایل Battlefield 2.iso را با نرم افزارهایی همانند Virtual CD وارد کنید و کار نصب بازی را بدون تغییر دادن آدرس پیش فرض نصب بازی (درایو ویندوز) آغاز کنید و تنها نکته ای که وجود دارد اینکه به جای یکی از 4 شماره سریالی که در میان فایل ها هست، یکی از این شماره سریال ها را وارد کنید تا بعد به مشکل برنخورید:
TJT3-Y6W5-IGAQ-7K52-DVTL
2HUC-JWS5-E93W-G11Y-3VTL
ZVYY-MMKF-27PE-SUK5-6VTL
226E-CQ5K-04ZA-348N-IVTL
KMY8-KLM8-TXDG-8REV-JVTL​
2- پس از نصب بازی. این بار باید پچ 1.41 را نصب کنید. نصب این پچ ممکن هست که زمان ببرد پس شکیبا باشید
3- پس از نصب شده پچ 1.41 باید به سراغ پچ 1.5 رفت و نصب آن را آغاز کرد. پس از اینکه پچ 1.5 را نصب کنید دیگر کار به پایان رسیده و می توانید بازی رو را به صورت آنلاین و در سرور ایرانی انجام دهید

پس از نصب بازی کوشش کنید کمی به صورت تک نفره بازی کنید تا کاملا آمادگی لازم رو برای بازی آنلاین پیدا کنید. با خودرو و تانک و زره پوش و هواپیماها و بالگردها و همه ی دیگر جنگ افزارها کوشش کنید آشنایی پیدا کنید. پس از این مراحل شما آمادگی بازی به صورت آنلاین رو دارید.

آی پی سرور ایرانی parsiangame: 87.107.120.131 port: 16567

اگر پرسشی داشتید در همین جا مطرح کنید. همچنین برای دیدن فرتور (عکس) های بیش تر از محیط بازی روی ادامه مطلب کلیک کنید
ادامه مطلب ...

foa.neh

Registered User
لایک‌ها
68
دوستان این بازی همونطور که میدونید جدید نیست ولی به علت گیم پلی فوق العادش طرفدار خیلی زیاد داره و من به همه پیشنهاد میکنم حتما اگه بازی آنلاین انجام میدن اینو بازی کنن :cool:
این بازی از نظر گرافیک مثل بازی cod نیست و هر بازی مزیت های خودشو داره و اصلا نباید مقایسه بکنید!
انواع سلاح و ادوات جنگی! + بازی گروهی که معتادش میشید :cool:
266pt1.jpg

160pt2.jpg

41195524-3.jpg

92683566-3.jpg

93570166-3.jpg

این بازی بیش از 1500 سرور واسه بازی داره ولی چون ما نسخه کرک شده رو داریم تو همه سرور ها نمیتونیم بازی کنیم ،من چندتا سرور که خودم تست کردم و خوب هستن رو معرفی میکنم:
سرور پارسیان فعلا فعال نیست پس باید در سرورهای خارجی بازی کنیم:

-=RuleZ=- : این سرور آلمانی هست و باید پینکتون زیر 200 باشه تا بتونید توش بازی کنید این سرور بهترین سرور خارجی (از نظر من) هست چون هم درجه گرفتن توش فعال هست و هم سلاح های مخفیش آزاده
اینم ip این سرور : 188.40.93.133
این سرور اکثرا پر هست یعنی 50-64 نفر در حال بازی هستن

Vault : این سرور اکراینی هست و تا پینک 450 رو هم جواب میده :blink: و سیستم درجه دادنش هم فعاله
ip : 212.26.144.9
این سرور هم اکثرا شلوغ هست و عالی

TERMINATOR : این سرور هم اکراینی هست و پینک زیر 400 هم جواب میده و سیستم درجه دادنش هم فعاله
این سرور زیاد شلوغ نیست البته

-= Moscow =- : این سرور روسی هست و پینک زیر 400 هم جواب میده و سیستم درجه دادنشم فعاله
این سرور خلوت هست و بدرد کسانی میخوره که میخوان بازی رو یاد بگیرن یا از سرور شلوغ خوششون نمیاد
این سرور معمولا ایرانی ها توش زیاد بازی میکنن! :D
ip: 194.187.205.22

برای دوستانی که نمیدونن چه طور پینگ بگیرن:
منوی start رو بزنید و قسمت run رو کلیک کنید و داخلش تاپ کنیدcmd و اینتر بزنید
cmd که باز شد تاپ کنید :
ping 212.26.144.9 و اینتر بزنید و منتظر باشید کارش تموم شه بعد پایین نگاه کنید جلوی average چه عددی نوشته این عدد پینگ شما تو سروری هست که ip اون رو زدیم که هرچه کمتر باشه بهتره :f34r:

پس سرورهایی که ip اون رو گزاشتم تست کنید هرکدوم پینگش کمتر بود انتخاب کنید

برای وارد شدن به سرور:
وارد بازی بشید و بعد به قسمت multiplayer برید اونجا میبینید که داره تمام 1500 سرور رو لیست میکنه که بدر ما نمیخوره اینجا دوراه داریم:
1: روی قسمت join to ip کلیک و ip سروری که دوست دارید رو وارد کنید و وارد سرور بشید که در این صورت نیمدونید چند نفر تو سرور هستند
2: بالای صفحه قسمت سرچ هست که باید بخشی از اسم سرور رو بنویسید و اینتر بزنید تا سرور مورد نظر ور پیدا کنه

نکته آخر اینکه ؛ یکی از جذابیت های این بازی سیستم درجه دهی اون هست که هرچه بیشتر آدم بکشید یا به دیگران کمک کنید !!(توضیح میدم) درجه میگیرید که خیلی جالبه و این نکته رو از این نظر میگم که در انتخاب سرور دقت کیند چون درجه تو هر سرور مختص همون سرور هست(چون ما بازی رو نخریدیم!)
تو این بازی شما میتونید یکی از 7-8 نوع تجهیزات رو انتخاب کنید مثلا شما میتونید وارد بازی شدید تک تیرانداز یا آنتی تانک رو بردارید و یا ... که هر کدوم سلاح خودشون رو حمل می کنن
ولی میتونید سوار هر نوع وسیله ی نقلیه ای بشید از تانک و نفر بر گرفته تا هلیکوپتر و f35b که عمود پرواز هست!!

دوستانی که تازه میخوان بازی کنن میتونن هماهنگ کنن که با هم تو یه سرور بریم الان 20-15 نفر هستیم که بعضی شبا همه تو یه سرور میریم پس شما هم بپیوندید :D

Last edited:

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
درود

بله ولی قرار بر این شده که ساعت محدود باشه یعنی سرور از 10 شب راه بیفته تا مثلا 2 بامداد. که هزینه کمتر بشه. شما به همین نشانشی بازی سنتر (در پیام نخست همین تاپیک) که گفتم رجوع کنید در اونجا در این زمینه کامل گفتگو شده

سلام
این ارق ملیت منو کشته

درود = سلام
جستار = تاپیک
پارسیان = ایرانی ها

مواظب باش حس وطن پرستیت (ناسیونالیستی) منجر به نژاد پرستی نشه (همون بلایی که دارن سر ایرانی ها در رابطه با اعراب در میارن)

بالا