برگزیده های پرشین تولز

دامنه های تاپ فارسی

.:BEHNAM:.

Registered User
لایک‌ها
59
سلام

فروش دامنه های تاپ فارسی شروع شد ... .
بعضی افراد ذهنیت بدی به دامنه ی فارسی دارند فکر می کنند بدرد نمی خوره رایج نیست ، خب این اولین فکری بود که من در مورد دامنه های فارسی قبلا ها می کردم می گفتم اخه کی میاد این دامنه ی فارسی رو بخره . اما بعد از اون به این دلایلی که عرض می کنم نظرم عوض شد..
نکته ی اصلی که هست باید بدونید که تا چند ماه دیگه دامنه های فارسی اینقدر فراگیر خواهند شد که به خودتون می گید ای بابا ای کاش می گرفتم همینطور که قبل از دامنه ی دات ای ار همه این حرف رو زدن و گفتن کی دات ای ار می گیره و الان هم دنبالشن همینطور در مورد دامنه ی دات نت و ارگ که همه قبلش می گفتن کی میاد بخره . تجربه نشون داده که همیشه قبل از اینکه چیزی جا بیفته چنین حرف هایی زده میشه .
دامنه ها به شکل زیر هست :

e55ee3af45054ebb9f43.jpg

نسبت به دامنه قیمت ها کاملا مناسب هست به دلیل اینکه بیشتر مشتری های من یک نفر نیست مگر اینکه طرف
پولش رو داشته باشه اکثرا چند نفر پول می گذارند و خرند.
در ضمن ما قیمت های تخیلی ملیونی نمیدیم.

پیشنهاد ها فقط از طریق پ.خ .

موفق و شاد باشید ^.^

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656

نکته ی اصلی که هست باید بدونید که تا چند ماه دیگه دامنه های فارسی اینقدر فراگیر خواهند شد

خب! من پیشنهاد میکنم که بزارید همون چند ماه دیگه که همه گیرشدند ،با قیمت خیلی بهتر بفروشید.....

DNL

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
16
یک سئوال اگه کسی فونت فارسی نداشته باشه باید چجوری اسم سایت رو تایپ کنه؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
بسیجی 800 هزار تومان؟ تخفیف بدید مشتری بشیم؟:)

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
من اصلا اعتقادی به این دامنه های فارسی ندارم.
آینده نگری هرکس فرق میکنه! شاید خود من اگر 5-6 سال میدونستم دامنه های ملی اینقدر جا میافتند الان از این کار میلیونر شده بودم!:happy:

.:BEHNAM:.

Registered User
لایک‌ها
59
سلام

از الان دامنه ها به مزایده در میاد همگی با قیمت پایه ی 50 هزار تومان و گام افزایش 2 هزار تومان.

yn_ali

Registered User
لایک‌ها
35
من اصلا اعتقادی به این دامنه های فارسی ندارم.
میگن یه لشکری داشته میرفته جنگ نفرات جلویی وقتی میرسن به رودخونه پاچه شلوارشونو تا میکنن نفرات خیلی عقبتر به اونا نیگاه میکردنو میخندیدن اما وقتی رسیدن لب رودخونه اونام همین کارو انجام دادن
فقط تفاوت در آینده نگریه بعضیا از زمان جلوتر که نوابغین که تو اقلیتن بعضا با زمان پیش میرن که در اکثریتن بعضیام که از زندگی عقبن که حسابشون جداست
البته خدارو شکر همه بچه های پی تی از زمان جلوترن هر کدوم تو زمینه فعالیت خودشون

yn_ali

Registered User
لایک‌ها
35
میشه یه سایتی که از دامنه فارسی استفاده کنه معرفی کنید ؟

قابل توجه دوستانی که به نام دامین فارسی هنوز اعتقاد ندارند کافیه همین کلمات نام دومین رو سرچ کنید ببینید هر کدومشون با 5 تا صفحه و در عرض یکی دوماه به صفحات ابتدایی گوگل راه پیدا کردن اونوقت متوجه قدرت نام دامین فارسی میشین
com.تورترکیه
com.هاست-دامین
com.پیپال

Last edited:
بالا