برگزیده های پرشین تولز

کسی راهی عملی برای قطع ریزش مو کرده(عملی)

sia0368

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
موهام چند ماهی هست شروع به ریزش کرده دکتر رفتم قرص اکوفن و زینک پلاس و یه جور سرم نوشت که تاثیری نداشته
شنیدم نخود و تخم مرغ رو بزاریم رو سر ریزش مو رو قطع میکنه کسی تست کرده؟هرکس راه دیگه ای (تست شده) بلده بگه
فقط کسایی که ریزش موشون قطع شده نظر بزارن

yasharhi

Registered User
لایک‌ها
80
موهام چند ماهی هست شروع به ریزش کرده دکتر رفتم قرص اکوفن و زینک پلاس و یه جور سرم نوشت که تاثیری نداشته
شنیدم نخود و تخم مرغ رو بزاریم رو سر ریزش مو رو قطع میکنه کسی تست کرده؟هرکس راه دیگه ای (تست شده) بلده بگه
فقط کسایی که ریزش موشون قطع شده نظر بزارن

من ریزش مو داشتم و یک سال قرص مصرف کردم و ریزش موهام قطع شد . مهمترین نکته در درمان ریزش مو طول زیاد درمان هستش به طوریکه حداقل زمان تاثیر دارو های ریزش مو 6 ماه هستش من در اون مدت یک قرص ویتامین خارجی هم مصرف می کردم که اگه بخوای اسمشو نگاه می کنم میگم ( الان یادم نیست ).البته ریزش مو در ابتدای سنین جوانی ی مساله عادی هستش و معمولا خودش برطرف میشه . البته این رو هم خدمتتون عرض کنم که هیچ راه مقابله 100 % برای ریزش مو وجود نداره و حتی پزشک معروف پوست و موی اردبیل خودش کچله !
در خانمها دلیل این مشکل بیشتر فقر آهن و مشکل غدد هستش و در آقایون ارثی . هیچ شامپو و تخم مرغ و توصیه خاله و عمه ای هم در مورد درمان ریزش مو تا ثیر گذار نیست و ریزش مو به زیر پوست مربوط میشه .

Last edited:

sia0368

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من ریزش مو داشتم و یک سال قرص مصرف کردم و ریزش موهام قطع شد . مهمترین نکته در درمان ریزش مو طول زیاد درمان هستش به طوریکه حداقل زمان تاثیر دارو های ریزش مو 6 ماه هستش من در اون مدت یک قرص ویتامین خارجی هم مصرف می کردم که اگه بخوای اسمشو نگاه می کنم میگم ( الان یادم نیست ).البته ریزش مو در ابتدای سنین جوانی ی مساله عادی هستش و معمولا خودش برطرف میشه . البته این رو هم خدمتتون عرض کنم که هیچ راه مقابله 100 % برای ریزش مو وجود نداره و حتی پزشک معروف پوست و موی اردبیل خودش کچله !
در خانمها دلیل این مشکل بیشتر فقر آهن و مشکل غدد هستش و در آقایون ارثی . هیچ شامپو و تخم مرغ و توصیه خاله و عمه ای هم در مورد درمان ریزش مو تا ثیر گذار نیست و ریزش مو به زیر پوست مربوط میشه .

من 3 ماه استفاده کردم یعنی باز هم بگیرم بخورم؟
اگه قرص ویتامین رو هم بنویسید ممنون میشم

sia0368

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
یه سوال نامربوط هم داشتم
یه استاد داشتیم که جلو و روی سرش هیچ مویی نداشت(به غیر از پس کله و بالای گوشا) اما بعد از عید که اومد مو داشت ما هم رومون نشد ازش بپرسیم چه کار کرده کسی از دوستان میدونه این استادمون مویی رو که کاشته مصنوعیه؟یا رشد میکنه؟

Last edited:

yasharhi

Registered User
لایک‌ها
80
یه سوال نامربوط هم داشتم
یه استاد داشتیم که جلو و روی سرش هیچ مویی نداشت(به غیر از پس کله و بالای گوشا) اما بعد از عید که اومد مو داشت ما هم رومون نشد ازش بپرسیم چه کار کرده کسی از دوستان میدونه این استادمون مویی رو که کاشته مصنوعیه؟یا رشد میکنه؟

کاشت مو هستش . از پشت سر برمیدارن و رو سر بخیه میزنن . رشد هم میکنه مثل معمولی . کیفیت هم به تعداد عمل بستگش داره ( معمولا با یک جلسه نمیشه ) هزینش هم خیلی گرونه

sia0368

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
کاشت مو هستش . از پشت سر برمیدارن و رو سر بخیه میزنن . رشد هم میکنه مثل معمولی . کیفیت هم به تعداد عمل بستگش داره ( معمولا با یک جلسه نمیشه ) هزینش هم خیلی گرونه

نمیشه از موی دست یا پا برداشت؟:D تا دلت بخواد مو دارم

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
يكي هم به ما پشنهاد بده
الكي 3سال شامپو ماينوكسيدا ميزنيم هيچي به هيچي
شايد يك ذره كم شده باشه ولي داريم كچل ميشيم
دكتر هم 4سال پيش رفتم چيزي نشد
يكسري قرض فكنم منيزيم بود داد با يك محلول قطره اي روزي 2بار ميريختم
نشد

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852
من از چند نفر شنیدم که لوسیون رزماری در توقف ریزش مو خیلی موثره!

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
خب من یه مدت به خاطر اعصاب بهم ریخته ریزش مو داشتم ! رفتم دکتر بهم لوسیون فولیکا تجویز کرد
الان حدود 4 ماه هست استفاده می کنم موهام خیلی بهتر شده در ضمن از مینرال هم نمیشه غافل شد
خوردن غذاهای شامل میوه و سبزیجات مثل اسفناج خیلی موثر هست

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
من حدود 7 ماه پيش شروع به مصرف دو داروي مشهور درمان ريزش مو كردم: محلول ماينوكسيديل (يه وقت با شامپوي ماينوكسيديل عوضي نگيريد. اون بدرد نمي خوره) و قرص فيناسترايد.

قرص فيناسترايد بهم نيافتاد (عوارض داشت) و خيلي زود ديگه مصرفش رو ادامه ندادم ولي مصرف محلول رو ادامه دادم.

از ماينوكسيديل راضيم. ريزش مويم رو خيلي كم كرد (اما صفر نكرد). اما كافيه يك مدت نزم، روز از نو روزي از نو!

كلا دو دارو مطرح در مورد درمان ريزش مو وجود داره كه اگه شما پيش بهترين متخصص موي آمريكا هم بريد همينها رو بهتون تجويز مي كنه.

Last edited:

malaki_mall

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا من یه سری دارو مصرف می کنم که اگه قطع اش کنم موهای در اومده دوباره میریزن.

ولی موهایی که در میان مثل موهای فابریکم نیست و نازک تر هستن.:(

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
کس دیگه ای از رزماری استفاده نکرده؟
کجا میفروشن؟طبیعیه یا داروخونه ای؟

توی دارو خانه ها میفروش
من میزنم ! یکم تغییر کرده در واقع باعث میشه که کمتر موهات بریزه

شامپو هم از این خارجی مارجی ها فایده نداره ! فقط شامپو بچه ! چون مواد شیمیایی نداره

قرص های Zing Plus هم بگیر بخور روزی یک بار(زینک پلاس) برای روووی بدن هست !

در ضمن من یه دکتر سراغ دارم یه محلول میده میخوری + یه محلول دیگه که میزنی به سرت ولی مشکلش اینه که اقیم میشی نمیتونی بچه دار بشی :happy: ولی از تویه گوش هات هم مو در میاد :D

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
من حدود 7 ماه پيش شروع به مصرف دو داروي مشهور درمان ريزش مو كردم: محلول ماينوكسيديل (يه وقت با شامپوي ماينوكسيديل عوضي نگيريد. اون بدرد نمي خوره) و قرص فيناسترايد.

قرص فيناسترايد بهم نيافتاد (عوارض داشت) و خيلي زود ديگه مصرفش رو ادامه ندادم ولي مصرف محلول رو ادامه دادم.

از ماينوكسيديل راضيم. ريزش مويم رو خيلي كم كرد (اما صفر نكرد). اما كافيه يك مدت نزم، روز از نو روزي از نو!

كلا دو دارو مطرح در مورد درمان ريزش مو وجود داره كه اگه شما پيش بهترين متخصص موي آمريكا هم بريد همينها رو بهتون تجويز مي كنه.

ممکنه بگین عوارضش چی بود؟چون با دوز 1mg گفته شده هیچ عوارضی نداره!!

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
ما که کچل شديم رفت ولی اين قرص پروپشيا و ماينکسيديل روگين مورد تائيد FDA هستند تنها اين 2 تا دارو تو دنيا
اين تائيد رو گرفتن دست کم بايد يه 3-4 ماه مصرف کنيد تا جواب بگيريد معجزه نميکنن
کاشت هم که مشکلات خودش رو داره

hadicg

Registered User
لایک‌ها
14
همونطور که دوستان گفتن فقط دو تا دارو مورد تائيد FDA هستند قرص فيناسترايد و محلول ماينوكسيديل
قرص فيناسترايد بهتره ولی اگه مجردی استفاده کن . موقع بچه دار شدن مشکل ایجاد میکنه چون روی جنین پسر عوارض نشون داده

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
همونطور که دوستان گفتن فقط دو تا دارو مورد تائيد FDA هستند قرص فيناسترايد و محلول ماينوكسيديل
قرص فيناسترايد بهتره ولی اگه مجردی استفاده کن . موقع بچه دار شدن مشکل ایجاد میکنه چون روی جنین پسر عوارض نشون داده

ولی من هرجا که خوندم گفته بودن همه عوارض بعد از قته از بين ميره ولی بايد بيشتر تحقيق کرد

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852
کس دیگه ای از رزماری استفاده نکرده؟
کجا میفروشن؟طبیعیه یا داروخونه ای؟

داروخونه ها دارنش فک کنم یه داروی استاندارد به حساب بیاد!
فقط باید مواظب باشین روی صورت (مثلا ابروها) نماله و اینکه بوشم یه جوریه البته بد نیست:happy:

بالا