برگزیده های پرشین تولز

DVBT - Setop Box هشدار به كليه خريداران گيرنده ديجيتال

nilo0far

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خونه ما در محله اي هست كه آنتن دهي تلوزيون خرابه. بعد از ديدن اين فروم، تصميم به خريد اين دستگاه كردم و چشمم به نكاتي راجع به تاييديه صدا و سيما خورد.در سايتي كه به عنوان سايت صدا و سيما معرفي شده (سايت تكتا كه نكاتش رو در آخر اين مطلب آبي كردم) سئوالاتي به ذهنم رسيد. مثلا اينكه : اگر صدا و سيما تصميم بگيره نحوه ارسال و كد شبكه هاي فرستنده رو عوض كنه تكليف ما چيه؟؟؟
خلاصه ميكنم: با توجه به پرس و جو هايي كه كردم : سايت تكتا به من اينجوري پاسخ داد كه :::
در صورتي كه ما بخواهيم در امواجمون تغييري ايجاد كنيم، تنها دستگاهي كه قابليت ارتقا با نرم افزار و امواج صدا و سيما رو دارد و با اون سازگار هست همين دستگاهي هست كه در سايت معرفي كرديم. (ظاهرا xvision رو معرفي كرده).
در ضمن اضافه كرد كه ماشكايات زيادي در مورد فريز شدن تصاوير داريم با دستگاه هاي نتا و ... كه ما مسئولش نيستيم. چون تنها يك دستگاه رو به عنوان استاندارد معرفي كرديم. در آخر هم تاكيد كرد: مطمئنا اگر دستگاهي بياد كه استاندارد باشه و قابليت هاي بيشتري داشته باشه ما خودمون توي سايت اعلام ميكنيم. ولي در حال حاضر همين دستگاه مورد تاييد هست.

اينم لينك تماس با اون سايت و شماره تماس:88055080
http://www.taktadvb.ir/feedback-fa.html

قابلیتهایی یک ست تاپ باکس:

* دریافت و کدگشایی سیگنالهای پخش همگانی تلویزیون دیجیتال زمینی

* قابلیت اتصال تلویزیون به اینترنت

* دریافت و کدگشایی سیگنال¬های شبکه های ماهواره¬ای

* دریافت و کدگشایی سیگنال¬های شبکه های کابلی

اما ست تاپ باکسی که تمام امکانات بالا را به شما بدهد، قیمت زیادی خواهد داشت،

درحوزه DTV
ست تاپ باکس به عنوان یک گیرنده برای سیگنال¬های پخش همگانی زمینی تلویزیون دیجیتال است. این ست تاپ باکس¬ها شامل یک یا چند میکروپروسسور برای راه¬اندازی سیستم عامل (به طور مثالWindows CE یا Linux) و تجزیه تحلیل رشته¬های انتقال MPEG و نیز دارای RAM و چیپ¬هایی برای کدگشایی صدا و سایر پردازش¬ها می¬باشند.

Last edited:

karimipoor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
products_2_20100919104915.jpg

مدل ViViD Hd-110
• قابلیت ضبط بر روی USB و هارد اکسترنال
•راهنمای الکترونیکی برنامه
• تنظیم پیش فرض ساعت برای خاموش و روشن شدن دستگاه
• ذخیره 1000کانال
• نرم افزار قابل ارتقا از طریق USB
• تله تکست کاملا فارسی
• خروجی صدای دیجیتال SPDIF
• فقل کانال و منو
• دارای چندین بازی
• ریموت کنترل با کلید های میانبر رنگی
• اسکن خودکار و دستی
• دارای یک عدد آنتن رومیزی
• كيفيت دريافت صوت و تصوير ديجيتال بدون هر گونه نويز ؛ لرزش و برفك
• نصب سريع و ساده از طريق آنتن UHF خانگي
• امکان اجرای انواع فرمتهای ویدیویی رایج :

•TS, VOB,AVI, WMA, MOV, MKV, Divx , Mpg, Avi

•امکان اجرای انواع فرمتهای صوتی رایج :MP3 و....

• امکان اجرای انواع فرمتهای عکس رایج : JPG, BMPو....

• سازگار باسیستم های PAL و NTSC جهت نمایش فیلم

•امکان جلو و عقب بردن و نیز تکرار و نمایش سریع فیلم یا موسیقی.

•قابليت ضبط و پخش برنامه هاي راديويي و تلويزيوني مستمر و بدون وقفه

•هماهنگي كامل بين صدا و تصوير

•دارای منوی کاملا فارسی

•وضوح تصوير بسيار بالا (SD, HD (720P,576P,576i,1080i

•دارای خروجی CompositeوComponent ,HDMI جهت اتصال به تلویزیون
هزینه ارسال کالا در تهران رایگان میباشد.

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
در ضمن اضافه كرد كه ماشكايات زيادي در مورد فريز شدن تصاوير داريم با دستگاه هاي نتا و ... كه ما مسئولش نيستيم. چون تنها يك دستگاه رو به عنوان استاندارد معرفي كرديم. در آخر هم تاكيد كرد: مطمئنا اگر دستگاهي بياد كه استاندارد باشه و قابليت هاي بيشتري داشته باشه ما خودمون توي سايت اعلام ميكنيم. ولي در حال حاضر همين دستگاه مورد تاييد هست.[/B][/COLOR]
اينم لينك تماس با اون سايت و شماره تماس:88055080
http://www.taktadvb.ir/feedback-fa.html

من ديروز يدونه ايكس ويژن 121 خريدم 62 هزار تومن.

از توپخونه خريدم.

موقع خريد فروشنده اومد گفت بيا از ماركهاي ديگه بخر كه بهتر هستند و ...

بعد من گفتم نه همين رو ميخوام و... گفتم چه اصراري داري كه من يه مارك ديگه بخرم ؟

بعد گفت كه اين ايكس ويژن ها هي گير ميكنند و بدرد نميخورند و ...

بعد گفتم يه نمونش رو نشونم بده ببينم چطوري گير ميكنه ! بعد بهونه آورد و طفره رفت و...

خلاصه آخرش واسه اينكه كم نياره گفت بايد امضا بدي كه اگه تصويرش گير ميكرد پسش نميدي !

منم گفتم امضا كه هيچي ! انگشت هم ميزنم واست !

خلاصه خريديم اومديم خونه.

به تلوزيون وصلش كردم ديدم مينيويسه No Signal !

بعد يادم افتاد كه اينها يه آنتن روميزي هم بايد داشته باشند !

خلاصه دفترچش رو خوندم ديدم بايد به آنتن هوايي وصل بشه !!!

از اين بابت حسابي حالم گرفته شد !:blink:

من هم آنتن هواييم داغون بود و بدرد نميخورد ! خلاصه وصلش كردم ديدم درصد دريافت سيگنال از 0 اومد رو 50 درصد !

بعد 14 تا كانال پيدا كرد و الآن خوب نشون ميده ! فقط سيم آنتنش شله و تا يه تكون كوچيك ميخوره يه نوشته مياد رو صفحه كه ميگه بايد خاموش روشن كني دستگاه رو ...

Last edited:

arashmidos

Registered User
لایک‌ها
46
من ديروز يدونه ايكس ويژن 121 خريدم 62 هزار تومن.

از توپخونه خريدم.

موقع خلاصه آخرش واسه اينكه كم نياره گفت بايد امضا بدي كه اگه تصويرش گير ميكرد پسش نميدي !

منم گفتم امضا خونه.

به تلوزيون وصلش كردم ديدم مينيويسه No Signal !

بعد يادم افتاد كه اينها يه آنتن روميزي هم بايد داشته باشند !

خلاصه دفترچش رو خوندم ديدم بايد به آنتن هوايي وصل بشه !!!

از اين بابت حسابي حالم گرفته شد !:blink:

من هم آنتن هواييم داغون بود و بدرد نميخورد ! خلاصه وصلش كردم ديدم درصد دريافت سيگنال از 0 اومد رو 50 درصد !

بعد 14 تا كانال پيدا كرد و الآن خوب نشون ميده ! فقط سيم آنتنش شله و تا يه تكون كوچيك ميخوره يه نوشته مياد رو صفحه كه ميگه بايد خاموش روشن كني دستگاه رو ...

مباركه اقا
كيفيت هاي ايكس ويژن از همه dvb ها بيشتر و بهتره
ولي چون برند هاي ديگه سود بيشتري داره براي نمايندگي ها به قيمتاي بهتر ميدن

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
سلام
ما رفتیم یه مارشال خریدیم.
ME-884
تو محلمون یه تعمیرات صوتی تصویری هست. خیلی انسان با انصاف و خوبی هست . جنسم که میده بهت (نمایندگی داره) ، حواسش هست که بهترین رو بده.
گفتیم چی خوبه گفت من مارشال برا هر کی وصل کردم راضی بوده. الان یه گارانتی 50 ماهه هم داره . یه گارانتی 6 ماهه تعویض هم داره.

منم گفتم اوکی بیا وصل کن. آقا اومد وصل کرد. 65 شد. من بصورت کامپوننت وصلش کردم. کهکیفیت تصویر بسیار عالی هست
سیگنال رو هم عالی بود. 95%
کانالا رو هم الان 14 تا تصویری داریم با کیفیت عالی

کیفیت ضبطش خیلی خیلی عالیه. یه سریال رو ضبط کردیم بعد با همون دستگاه از رو فلش دیدیم بسیار عالی بودش و مثل همون کیفیت پخش .
فایل صوتی و تصویری هم بریزی رو فلش اجرا میکنه. و یه سری قابلیت های دیگه

فقط یه سوال. فرمت ضبطش DVR هست.
اینو چطوری تو کامپیوتر ببینم و تبدیلش کنم؟
اگر کسی میدونه لطفا پاسخ بده

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
با Kmplayer اجرا كن

اگه نشد شايد بتوني تبديلش كني با برنامه xilisoft ultimate video converter يا AVS video Converter

vahidd

Registered User
لایک‌ها
13
هزار بار گفتیم هزار بار دیگه هم میگیم شما با هر گیرنده DVB-T که بتونه Mpeg-4 H264 را Decode کنه میتونید کانالهای وطنی رو ببینید، حالا رسیور باشه، USB باشه، یا گیرنده داخل خود تلویزیون باشه.

Upgrade هم برای حل مشکلات دستگاه نه برای سازگاری با فرستنده.

arashmidos

Registered User
لایک‌ها
46
سلام
ME-884
تو محلمون یه تعمیرات صوتی تصویری هست. خیلی انسان با انصاف و خوبی هست . جنسم که میده بهت (نمایندگی داره) ، حواسش هست که بهترین رو بده.
گفتیم چی خوبه گفت من مارشال برا هر کی وصل کردم راضی بوده. الان یه گارانتی 50 ماهه هم داره . یه گارانتی 6 ماهه تعویض هم داره.

منم گفتم اوکی بیا وصل کن. آقا اومد وصل کرد. 65 شد. من بصورت کامپوننت وصلش کردم. کهکیفیت تصویر بسیار عالی هست

کیفیت ضبطش خیلی خیلی عالیه. یه سریال رو ضبط کردیم بعد با همون دستگاه از رو فلش دیدیم بسیار عالی بودش و مثل همون کیفیت پخش .

برو تو اين وبلاگ يه نرم افزار لينك داده به اسم tmpge كه براي تبديل همه فرمت هاست
www.maadiran.mihanblog.com
گر پيدا نكردي سئوال كن جواب ميده

ak313

Registered User
لایک‌ها
74
سلام
ME-884

من هم این دستگاه رو دارم. لطفا بفرمایید شما با فلش چه فرمتهایی از فیلم رو می تونید ببینید. من هیچ فرمتی رو نتونستم با فلش ببینم.

limonat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ME-884

سلام مباركه اين دستگاهها كلاً سيستمشون يكيه نميخواد الكي اين مارك و اون مارك بكنيد
من خودم provision خريدم با كابل HDMI وصل كردم حرف نداره كيفيت تصويرش توپه توپه!
برنامه‌هايي رو كه با اين دستگاه ضبط ميكنيد با برنامه VLC مي‌تونيد ببينيد من لينكشو براتون ميذارم...
بيا اينم لينكش: http://vlc-media-player.en.softonic.com/download#pathbar
البته كه K-Lite Code هم جواب ميده البته ورژن جديدش
http://www.kamyabonline.com/modules.php?name=News&file=article&sid=12156
اينو نصب كني مديا پلير خود ويندوز هم فايلهاي ضبط شده رو نشون ميده.
برو حال كن

ak313

Registered User
لایک‌ها
74
سلام
ME-884

بابا من که بالا برات نوشتم نه با هیچ برنامه ای تبدیل می شه و نه با هیچ برنامه می شه توی کامپیوتر نگاه کرد.
زنگ بزن خدمات مارشال و این مشکلو مطرح کن شاید با آپدیت حل بشه.
021-88828455

isfahaneshop

Registered User
لایک‌ها
2
هم باهاش کار کردم ، هم تستش کردم و به جز آن نمایندگیش را گرفتیم و در حال فروش هم هستیم
فعلا تو دستگاه های موجود (دستگاه های تاییدیه دار) بهترین کیفیت را داره
:D

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
پست های سایت رو آدم میخونه یاد این تلویزیون های تبلیغاتی میفته ! بابا جون تبلیغ ایکس ویژن رو بزارید توی امضاتون دیگه ! چرا تاپیک تبلیغاتی بی خودی میزنید و تشویش اذهان میکنید!

isfahaneshop

Registered User
لایک‌ها
2
پست های سایت رو آدم میخونه یاد این تلویزیون های تبلیغاتی میفته ! بابا جون تبلیغ ایکس ویژن رو بزارید توی امضاتون دیگه ! چرا تاپیک تبلیغاتی بی خودی میزنید و تشویش اذهان میکنید!

هدف تشویش اذهان نیست جناب SherlockHolmes
هدف روشنگری است
شما برو تو نماینده های مارکی که اسم بردی ببین چه دروغهایی به مردم میگن تا یک دستگاه بفروشن!
به خود من تو نمایشگاه لوازم خانگی اصفهان یک خانم که فقط مثل نوار حرفهایی که بهش دیکته کرده بودند تکرار میکرد،گفت تا 3 ماه دیگه شما بدون گیرنده ایکس.... دیگه نه می توانید تلویزیون ببینید نه ماهواره! و فقط باید با دستگاه مارک .... که تنها دستگاه تو ایران است تلویزیون ببینید!
من چون دوستم توی این کار بود آمدم باهاش صحبت کردم و تمام تبلیغاتش تو اینترنت و شناساندن دستگاه های مورد تایید صدا و سیما و ... به مردم را قبول کردم براش انجام بدم تا به اون خانم ثابت کنم که اولا ماهواره ربطی به گیرنده دیجیتال نداره و دوماً 200000 مدل گیرنده دیجیتال تو بازار ایران ریخته و اگه کسی مارک ای.....ژن نخره آسمون به زمین نمیاد.
در کل اگه تو کارم زیاده روی کردم معذرت می خوام و سعی میکنم کمترش کنم.:D

isfahaneshop

Registered User
لایک‌ها
2
تلویزیون دیجیتال اصفهان افتتاح شد

بهره برداری رسمی از نهمین سامانه فرستنده دیجیتالی رادیو ، تلویزیونی با حضور معاون رسانه ملی در استان اصفهان آغاز شد .

با آغاز به کار این فرستنده 65 درصد مردم مناطق مختلف استان اصفهان از این پس 8 شبکه تلویزیونی و 11 شبکه رادیویی را به صورت دیجیتال دریافت می کنند .

همزمان با افتتاح فرستنده پرقدرت دیجیتالی در اصفهان ، 11 طرح فنی و عمرانی با 80 میلیارد هزینه با حضور معاون فنی و توسعه رسانه ملی به بهره برداری رسید .

معاون فنی و توسعه رسانه ملی همچنین در این مراسم با بیان اینکه این طرح ها پس از چند سال فعالیت تحقیقاتی امروز افتتاح شدند گفت : هم اکنون زیرساخت های سامانه های مدرن در کشور فراهم شده است .

دکتر علی عسکری با اشاره به اینکه فرستنده های دیجیتالی به کار گرفته شده در کشور مدرنترین فرستنده ها هستند افزود : 75 درصد تولیدات فنی رسانه ملی بومی سازی شده است .

اصفهان ایشاپ : البته ما هم اکنون در شهر اصفهان قادر به دریافت 15 شبکه تلویزیونی و 11 شبکه رادیویی می باشیم. امیدواریم با تلاش متخصصین صدا و سیما هرچه زودتر شاهد دریافت دیجیتال کلیه شبکه های ایرانی در سطح استان عزیزمان باشیم.

salambarto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز توشیرازهم شبکه دیجیتال راه افتاده.من با کامپیوترم درحال حاضر14تاشبکه تلویزیونی و11کانال رادیویی رادارم باکیفیت بالا مشاهده میکنم.البته با توجه به آزمایشی بودن گاهی اوقات قطعی سیگنال داره که بزودی برطرف میشه.

Uzgorlug

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امان از دست تبلیغات.حالا دوستان کدوم مارک گیرنده خوب جواب داده.

klid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
من يه گیرنده دیجیتال ME-7023 مارشال گرفتم كه هم آنتن ديجيتاله و هم دي وي دي پلير خيلي هم خوب شبكه ها رو مي گرفت
اما سوال من از شما بزرگواران:
تويه منوها يه گزينه داره جهت آپديت ورژن برنامه اما هر چي تو اينترنت گشتم چيزي پيدا نكردم كسي مي تونه در اين زمينه «يعني تهيه آپديت ME-7023 مارشال» راهنمايي كنه؟
لطفا خیلی فوری جواب بدید چون فقط یک فرکانس میگیره (یا کانالهای 1و2و3و... میگیره یا شبکه استانی)

بالا