برگزیده های پرشین تولز

Adsl در اهواز

dynamics

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان کسی از وضعیت Adsl در اهواز اطلاعی داره/
چه شرکت هایی ارائه میدن و 2 تا از بهترین هاشون کیا هستن.؟
ممنون میشم من رو راهنمایی کنین.
ضمنآ اگر آدرس وب سایت و تعرفشون رو هم دارین ممنون میشم

madsky

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

من از وایرلس استفاده میکنم اگه در این زمینه اطلاعات می خوای بگو؟

dracula_killer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در اهواز که من هستم چندین شرکت هستن که ارائه میدن اما بهترین اونها این دوتا هستن:نیمادنت که نماینده ی شاتل هست و رفاتک هم که اگه اشتباه نکرده باشم نماینده ی پارس آنلاین هست.

Last edited:

badform

Registered User
لایک‌ها
97
سلام به دوستان همشهري..
ماه گذشته بعد از 6 سال استفاده روزانه از دايال آپ تصميم به خريد adsl گرفتم. اينم بگم من هيچ اطلاعي از شرکت ها و مودم ها و... نداشتم و فقط مي خواستم اينترنت 24 ساعته براي کامپيوتر و لپ تاپم داشته باشم.

متاسفانه يا خوشبختانه چهار شرکت را بيشتر نمي شناختم.پيشگامان و رفاتک و نيماد و طلوع رايانه.
پيشگامان : که کيفيت بد خطوطش و ... باعث شد که همون اول کار خط بخورد.
رفاتک: که قيمت هاي گرون و بيخودي داره...همچنين سرويس بنديش محدوديت هاي عجيبي داره و با مراجعه به شرکت هم به شدت من را از خريد مودم از خارج از شرکت نهي کردند وگفتند هر مشکلي پيش بيايد مسئولش خودتونيد... البته خب اگر با محدوديت ها و قيمت گرونش کنار بياي سرعت خوبي داره واقعا...ضمنا از -------- خاص پارس آنلاين هم بهره مند مي شويد! منم که مي خواستم مودم را از بيرون بخرم بيخيال شدم.
نيماد هم تمام سرويساش غير 128 محدوديت دارند و قيمتش هم گرونه تقريبا ضمنا تو همين تاپيک خوندم پورت را نگه نمي دارند و...سرعتشم بگير نگير داره.با مودم دي لينک و لينک سيس هم کار نمي کنه ( بيخود و بي دليل...).يک تا دو هفته ( حداقل) براي ايجاد اشتراک وقت مي خواهند.
شرکت طلوع رايانه لقمان...قيمت ارزون و کيفيت معمولي نه سرعت بالا نه پايين.با هر مودمي کار مي کنن.سر وقت هم براي ايجاد اشتراک و...اقدام مي کنند.اما هر ارزوني بي دليل نيست که خدمتتون عرض مي کنم.
همون طور که در بالا گفتم مي خواستم لپ تاپم را هم به اينترنت وصل کنم.و اطلاعي هم از مراحل فني کار نداشتم.در شرکت رفاتک گفتند يک مودم 45 توماني مي گيرد و سپس از طريق سيم لپ تاپ را با کامپيوتر شبکه مي کنيد و بايد کامپيوتر روشن باشه تا بتونيد از اينترنت براي لپ تاپ استفاده کنيد!
در شرکت نيماد گفتند که مودم دوپورته!! بخريد 65 تومان و هر دو را با سيم شبکه به مودم وصل کنيد.
در تمام شرکت ها هم وقتي مورد لپ تاپ را مطرح مي کردم مي گفتند بايد به جاي 20 تومان 40 هزار تومان هزينه راه اندازي شبکه بديد!!! در آخر هم يکي از دوستان شبکه کار با شنيدن مشکلم سريعا گفت که مودم adsl wireless بگير و خلاص!
وبعدا که فهميدم مودم چهار پورته و... هم داريم وقتي من مي گفتم اگه من بعدا يک کامپيوتر يا چند تا را وصل کنم به مودم شما از کجا مي فهميد؟ جوابي نداشتند و همشون الکلي پول شبکه مي گيرند.!!! يا وقتي دوباره مراجعه کردم و صحبت وايرلس را مي کردم جملۀ : آها! اونطوريم مي شه!! را مي شنيدم....
اهواز هم که براي خريد مودم معمولا همه به بازار بزرگ مراجعه مي کنند که بدبختانه يا خوشبختانه غير از سه يا چهار مغازه بقيه چيزي از مودم adsl نمي دانند.و طبق معمول هم بعد از گشتن سه طبقه به فروشگاه لاوان مراجعه کردم و بين tplink & tenda تي پي را انتخاب کردم چون همون جا که بودم يه نفر مودم تندا را به علت خرابي پس آورده بود....ضمنا تي پي لينک usb نداره که زياد برام مهم نبود.قيمتش هم 5 تومن از تندا ارزون تر بود.قيمت تندا 70 تي پي 65.
براي قرارداد به شرکت طلوع رايانه مراجعه کردم و چون دانلود نمي کنم و روزانه دو تا سه ساعت بيشتر پا اينترنت نيستم اينترنت64 گرفتم.تا اينجا مشکلي نبود و 21 تومن پول اينترنت و 20 تومن هم راه اندازي ( که بازم هزينه بيخوديه) گرفتن و گفتن منتظر تماس باشيد.بعد از 10 روز تماس گرفتند و گفتند فردا براي نصب مي آييم.گفتم کي مياين؟ گفتن تماس مي گيريم قبلش هماهنگ مي کنيم....(چون صبح ها نيستم)
ساعت 3 ظهر ماه رمضون نصابشون زنگ خانه را زد و تمام اهل خونه را بيدار کرد!! يه بچه 18- 19 ساله که که کوله پشتي کوه هم انداخته بود پشتش! خلاصه ما هم لپ تاپ و کامپيوتر را روشن گذاشتيم خدمتشون.کامپيوتر که مودم را نشناخت!!
اشکالاتي که نصاب گرفت هر دو دقيقع و هر بار بعد از کمي ور رفتن مي گرفت:
1_چرا بلوتوث دارين؟ اصلا بلوتوث را قطع کن!
2_کامپيوتر کارت شبکه اش نصب نيست سي ديشو بيار...کمي بعد...اين سي دي اين مادر برد نيست!!
3_ويندوز تون خرابه
4_ويندوزتون ويروسيه
5_اين سيم شبکه همين مودمه؟ مطمئني؟
6_اين مودم کانفيگش سخته! با بقيه فرق داره....
7_تلفن وصله؟
_فعلا اينو بيخيال بشيم چون شبکش مورد داره و بريم سراغ لپ تاپ....
خب لپ تاپ هم که ويروس داره 100% پس من برم اينا رو خودتون درست کنيد و مودم هم فردا بياريد شرکت کانفيگ مي کنم.
نتيجه اين شد که من نزديک 4 ساعت درگير بک آپ گيري و نصب ويندوز و نصب سخت افزارها بودم و فرداش هم 2 ساعت مرخصي براي کانفيگ مودم.رفتم شرکت نصابشون نبود ولي بقيه بچه ها بودن...سه نفر دور مودم جمع شدن آخرشم نمي دونم چه خربکاري کردن که با سوزن از پشت ريستش کردن و دوباره شروع کردن!!!
خلاصه بعد از 40 دقيقه نشستن مودم را تحويل دادن و من : آقا من لپ تاپ را همراهم آوردم مي شه همين جا وايرلس امتحان کنيد ببينم مودم مشکلي نداشته باشه؟ جواب : شرمنده ما توي شرکت خط اينترنت نداريم!!! ( آدم نبايد فحش بده؟)
رفتيم خونه ايندفعه باز وصل نشد! زنگ زدم آي پي گرفتم و بازم وصل نشد؟ مودمو روشن خاموش کن و.... بازم توفير نداشت...خلاصه فردا باز نصابشون اومد و بازم يه ربع دور مودم بود و گفت درست کانفيگ نشده بوده!!! خلاصه اينترنتو وصل کرد و 10 تومنم به بهانه کانفيگ مودم غير شرکتي گرفت!! (من که مي دونستم بيخود مي گيره ولي گفتم سگ خور):hmm:
مشکل جديد نيم ساعت بعد معلوم شد هر 5 دقيقه يکبار رسيوم مي پريد...خلاصه باز روز از نو...3 دفعه ويندوز عوض کردم و همه چيز زا عوض کردم الا مادر برد که داشتم اونم عوض مي کردم که آخر سر فهميم که tplink روي اکس پي اين مشکلو داره و با ويستا مشکلي نداره!!! توي اينترنت هم همچين چيزي را کسي نگفته بود....
خلاصه طلوع رايانه هم توي يک هفته گذشته يک روز از صبح تا شب سرعتش مزخرف بود يک روز و نيم هم قطع بود که طبق معمول گفتن سراسريه! خلاصه هر ارزوني بي دليل نيست و پشتايباني اين شرکت ضعيف و مسئول فني شون هم چيز زيادي بارش نيست و طوطي وار يه سري کارها را انجام مي ده! و در حل مشکلات ناتوان هستند.
در کل تو اهواز اينترنت فوق العاده گرونه....و همشون هم مزخرف و بي کيفيت و اگر از روي مجبوري نبود کسي از اين شرکت ها اينترنت نمي گرفت...خود شرکت ها هم اين را مي دانند و چون رقابتي هم نيست خبري از کاهش قيمت و بهتر شدن هم نيست...
در مورد وايرلس هم که ديگه نگو....تجهيزات 350 به بالا...قيمت ها تو فضا و کيفيت ها زير زمين!:wacko:

Tenhi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شدید تائید میشه
مشکلی پیش بیاد اگه خودت نتونی مشکل و حل کنی باید بیخیال اینترنت شی
هر چیزی هم که میشه فوری میگه بدود مودمو ببر سرکوچه با خط اصلی چک کن

ahvaz1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام

من ساکن اهواز هستم.بر اساس اطلاعاتی که دارم شرکت پارس آنلاین در اهواز جدیدا دفتر مرکزیشو
راه اندازی کرده.من ازشون اشتراک adsl دارم.خیلی هم راضی هستم.هم قیمت هاش مناسبه هم پشتیبانی عالی داره. یک سری شرایط عالی بابت فروش بهارشون گذاشتن که بسیار مناسبه.توصیه می کنم یک تماس با دفتر مرکزیشون بگیرین.
آدرسشون: کیانپارس-نبش 14 غربی-ساختمان برج- طبقه سوم- واحد 6
تلفن:3383830- 3379271

موفق باشید

Last edited:

qasems2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
bacheha man kheily az sherkataro emtehan kardam pars , shat , razi naboodam alan oomadam rooye matriss net kheily qeymatesh monasebe aslan qaty nadare sorat Dl ham tooope !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kholase az ma goftan , beja veyloon boodano chand mah alaf boodan mesle man bechasbin be matris net
ماتریس نت

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40
یا از پارس آنلاین بگیر یا از شاتل. بقیه شرکتا بدرد نمیخورن :D

شاتل : www.shatel.ir
پارس آنلاین: www.parsonline.net

نمایندگی شاتل توی اهواز ایرسانت ( قبلا نیمادنت بود). 2تا شعبه داره. یکی کیانپارس بین 7-8 غربی. مجتمع دانش - طبقه 5
اون یکی شعبه هم برج It (رستوران گردون) طبقه سوم.
شعبه کیان پارس بری بهتره . سرشون خلوت تره سریعتر کارا رو انجام میدن.
درباره شاتل بگم که راه اندازیش طول میکشه جدیدا. مدارک رو از شما میگیرن میفرستن تهران اونجا تایید میکنه بعد میرن برای رانژه خط.

پارس آنلاین هم 2تا شعبه داره. یکی برج کیانپارس. طبقه سوم.
اون یکی هم رفاتکه. آدرشم فکر کنم میشه بین حافظ و کافی. ( آدرسش رو ذهنی بلدم :D )

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40
یا از پارس آنلاین بگیر یا از شاتل. بقیه شرکتا بدرد نمیخورن :D

شاتل : www.shatel.ir
پارس آنلاین: www.parsonline.net

نمایندگی شاتل توی اهواز ایرسانت ( قبلا نیمادنت بود). 2تا شعبه داره. یکی کیانپارس بین 7-8 غربی. مجتمع دانش - طبقه 5
اون یکی شعبه هم برج It (رستوران گردون) طبقه سوم.
شعبه کیان پارس بری بهتره . سرشون خلوت تره سریعتر کارا رو انجام میدن.
درباره شاتل بگم که راه اندازیش طول میکشه جدیدا. مدارک رو از شما میگیرن میفرستن تهران اونجا تایید میکنه بعد میرن برای رانژه خط.

پارس آنلاین هم 2تا شعبه داره. یکی برج کیانپارس. طبقه سوم.
اون یکی هم رفاتکه. آدرشم فکر کنم میشه بین حافظ و کافی. ( آدرسش رو ذهنی بلدم :D )

:lol::lol: این همه تایپ کردم تازه فهمیدم تاپیک قدیمیه!!!!!

badform

Registered User
لایک‌ها
97
:lol::lol: این همه تایپ کردم تازه فهمیدم تاپیک قدیمیه!!!!!

عزیزم تاپیک قدیمی و جدید که نداره...در مورد مسائل خبری و مد روز که ح رف نمی زنی...
الان نیماد چی ارائه می ده؟

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40
عزیزم تاپیک قدیمی و جدید که نداره...در مورد مسائل خبری و مد روز که ح رف نمی زنی...
الان نیماد چی ارائه می ده؟

منظورم این بود که دیگه بدرد استارتر نمیخوره :D
نیماد الان دیال آپ فقط میده با وایرلس. وایرلس هم برای همه مناطق نداره.
تا ماه آینده هم adsl میده.

mehragen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظورم این بود که دیگه بدرد استارتر نمیخوره :D
نیماد الان دیال آپ فقط میده با وایرلس. وایرلس هم برای همه مناطق نداره.
تا ماه آینده هم adsl میده.

من مشترک دنیانت هستم
اینترنتش قیمت عالیه کیفیتش هم خوبه
شمارش 2226934 وب سایتشم
taranet.mihanblog.com

tina_1987

Registered User
لایک‌ها
34
من دنیا نت دارم واقعا افتضاحه سرعتش خیلی پایینه زیادم قطع میشه اصلا راضی نیستم
می خواستم از شاتل سرویس بگیرم ولی ظاهرا اونم وضع خوبی نداره
کسی پارس انلاین رو توصیه می کنه؟؟؟

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
وایمکس بگیرید!

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40
من دنیا نت دارم واقعا افتضاحه سرعتش خیلی پایینه زیادم قطع میشه اصلا راضی نیستم
می خواستم از شاتل سرویس بگیرم ولی ظاهرا اونم وضع خوبی نداره
کسی پارس انلاین رو توصیه می کنه؟؟؟
شرکتایی مثل دنیانت و پژوهشگران و ... رو بیخیال کلا.
یا از شاتل بگیر یا پارس آنلاین. دیگه بین این دوتا خودت انتخاب کن یکی رو :happy: پارس آنلاین یکم وضعیتش بهتره و یکم گرونتر. فکر کنم البته :D

Pedram_IR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
كيفيت اينترنت طلوع رايانه لقمان در حال حاضر چطوره؟ سرعت دانلود براي 128 نامحدود چنده؟

ahuray_mazdaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راصد هم فعلا سرویس هاش خوبه
rased.ir
تلفنش هم
۰۶۱۱-۳۰۳۱

بالا