برگزیده های پرشین تولز

راهنمايي براي گرفتن فوق ديپلم

Edited**

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به دانشجوهاي مملکت.

آقايون و خانوما يه راهنمايي ميخوام براي درس خوندنم. راستش هدفم اينکه يه مدرک دانشگاهي داشته باشم.
کساني که تجربه در اين مورد دارن کمک کنن ممنون ميشم.

شرايط من:

سن 30 سال و ديپلم **** قديم ادبيات و علوم انساني با معدل حدود 12 :blush:

الان ميخوام فقط يه فوق ديپلم بگيرم.

خودم بيشتر دوست دارم تو زمينه فني باشه.

به کامپيوتر و نرم افزار علاقه دارم و تا حدودي ور رفتن باهشون رو بلدم.
به شبکه هاي کامپيوتري علاقه دارم.
به برق و الکترونيک...
به هر چيزي که بعدا بشه تو شرکتي چيزي مشغول کار شد...(مثلا)

بطور کلي ميخوام يه فوق ديپلم بگيرم از دانشگاه يا آموزشگاه.

حالا شما کدوم دانشگاه و يا آموزشگاه رو که مدرک معتبر ميده پيشنهاد ميدين؟

در ضمن بدون کنکور باشه.

اگه کمي گنگه مساله شما سوال کنيد تا من بهتر توضيح بدم.

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
چون از زمان دیپلم گرفتنت خیلی وقت گذشته امکان اینکه از طریق کنکور سراسری بتونی وارد دانشگاه بشی کمه چون سخته با مشغله کاری زندگی بخوای از اول شروع کنی بخونی وچون دیپلمت هم ربطی به رشته که دوست داری داره بهتره این کارو بکنی

اولا مدرک دانشگاه از مدرک آموزشگاه وحتی مدرک فنی حرفه ای بهتره
پس دوتا گزینه برات میمونه اول اینکه یا بری فراگیر پیام نور شرکت کنی
یا تو دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنی
من شخصا باتوجه به اینکه پیام نور برای فراگیرش کلی درس امتحان میگره اون تستی وسخته ودرضمن تحصیل کردن تو خود پیام با توجه به تسی بودن امتحاناتش وسختیش بهت توصیه نمیکنم چون با مشغله زندگی وکار ممکن وسطش درجا بزنی
برات بهترین گزینه همون دانشگاه علمی کاربردی هست
یه ورودی بدون کنکور داره که دفترچه اش تو مهر یا اخر شهریور میاد که توش ثبت نام میکنی واینا هم میان مثلا 30 نفر اولی که معدلشون از بقیه بیشتر برای اون رشته بر میدارن حالا ممکن بالترین معدل بین همه 18 باشه ممکن 10 باشه بستگی به کسای داره که اون موقع رکت کردن وقتی هم اسمت دراومد میری درس میخونی هر ترم هم بهت 5 واحد بیشتر نمی دن بعداز دوسال هم یه امتحان جامع میدی که همه شون میگن راحت میشه توش قبول شد اون وقت مدریک فوق دیپلمت از طرف وزارت آموزش عالی تایید میشه
یه راه دیگه هم داره تو بهمن ماه یه کنکور کاردانی هست که ثبت نام میکنی امتحانشم تو اسفند هست فقط هم چهارتا درس اصلی ریاضی وعربی دینیوفارسی امتحان میگیرن اون میشی کنکور بعدم که قبول بشی هرترم هرچند واحد که خودت بخوای میتونی برداری بعد دوسالم که درست تموم شد مدرک فوق دیپلمت با تاییده از وزارت عالی اموزش میگیری
از نظر دانشی هم خوبه واقعا به دانشجو هاشون مطلب یاد میدن

Edited**

Registered User
لایک‌ها
0
چون از زمان دیپلم گرفتنت خیلی وقت گذشته امکان اینکه از طریق کنکور سراسری بتونی وارد دانشگاه بشی کمه چون سخته با مشغله کاری زندگی بخوای از اول شروع کنی بخونی وچون دیپلمت هم ربطی به رشته که دوست داری داره بهتره این کارو بکنی

اولا مدرک دانشگاه از مدرک آموزشگاه وحتی مدرک فنی حرفه ای بهتره
پس دوتا گزینه برات میمونه اول اینکه یا بری فراگیر پیام نور شرکت کنی
یا تو دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنی
من شخصا باتوجه به اینکه پیام نور برای فراگیرش کلی درس امتحان میگره اون تستی وسخته ودرضمن تحصیل کردن تو خود پیام با توجه به تسی بودن امتحاناتش وسختیش بهت توصیه نمیکنم چون با مشغله زندگی وکار ممکن وسطش درجا بزنی
برات بهترین گزینه همون دانشگاه علمی کاربردی هست
یه ورودی بدون کنکور داره که دفترچه اش تو مهر یا اخر شهریور میاد که توش ثبت نام میکنی واینا هم میان مثلا 30 نفر اولی که معدلشون از بقیه بیشتر برای اون رشته بر میدارن حالا ممکن بالترین معدل بین همه 18 باشه ممکن 10 باشه بستگی به کسای داره که اون موقع رکت کردن وقتی هم اسمت دراومد میری درس میخونی هر ترم هم بهت 5 واحد بیشتر نمی دن بعداز دوسال هم یه امتحان جامع میدی که همه شون میگن راحت میشه توش قبول شد اون وقت مدریک فوق دیپلمت از طرف وزارت آموزش عالی تایید میشه
یه راه دیگه هم داره تو بهمن ماه یه کنکور کاردانی هست که ثبت نام میکنی امتحانشم تو اسفند هست فقط هم چهارتا درس اصلی ریاضی وعربی دینیوفارسی امتحان میگیرن اون میشی کنکور بعدم که قبول بشی هرترم هرچند واحد که خودت بخوای میتونی برداری بعد دوسالم که درست تموم شد مدرک فوق دیپلمت با تاییده از وزارت عالی اموزش میگیری
از نظر دانشی هم خوبه واقعا به دانشجو هاشون مطلب یاد میدن

اطلاعات خيلي خوبي دادي دستت درد نکنه.

دقيقا منم تمايلم به همين پيام نور و علمي کاربردي بود. چون سراسري که کار من نيست هم از سنم گزشته و هم مغزم ديگه مغز 10 سال پيش نيست که جوان و فعالتر باشه الان يه نمه مغز افت کرده. کنکور و ... اصلا نميشه..

پيام نور هم که به قول شما و ديگر دوستان زياد جالب نيست. خودمم هم ميلي بهش ندارم.

پس گزينه آخر ميمونه همون علمي کاربردي. البته من شنيدم که اسفند ماه گزشته دفترچه آزمونش توضيع شد و مهلتش تموم شد. معنيش اينه که من جا موندم. تا دوره بعد که احتمالن سال بعده نه؟

من راستش رفتم کتابهاي سال آخر دبيرستان رشته ادبيات و چند تا کتاب رشته علوم تجربي رو اول مهر پارسال خريدم تا بشينم تو خونه و بخونم تا يه ذره اطلاعات دوران مدرسه بياد تو ذهنم و آمادگي کتابخونيم بالا بره و براي خوندن کتابهاي حجيم دانشگاه آماده بشم. ميخوام مغزم يه استارتي بعد از 10 سال زده باشه.

جالبه که هر کتاب رو در عرض دو يا پنج روز نهايت ميخونم و ميفهمم. خندم ميگيره که ما اينها رو توي 9 ماه ميخونديم چه الافي بوديم. :lol:

ياد اونموقع ها زنده شده برام... مطالب خيلي خيلي آسون بنظر مياد الان. البته هنوز تمومشون نکردم...

=============================================================

Edited**

Registered User
لایک‌ها
0
اینا هم میان مثلا 30 نفر اولی که معدلشون از بقیه بیشتر برای اون رشته بر میدارن
منظور شما معدل دبيرستانه؟

وقتی هم اسمت دراومد میری درس میخونی هر ترم هم بهت 5 واحد بیشتر نمی دن
پنج واحد؟ خيلي کمه که.. اينطوري دو سال بيشتر ميشه ها فکر کنم.:eek:

یه راه دیگه هم داره تو بهمن ماه یه کنکور کاردانی هست که ثبت نام میکنی امتحانشم تو اسفند هست
در مورد اين تا حالا هيچي نشنيدم. ميشه بيشتر توضيح بدي؟ کدوم سازمان يا دانشگاه اين کارو ميکنه؟ چرا فقط 4 تا درس؟

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
اره منظور معدلم دبیرستان هست البته اگه دیپل دبیرستان مرتبط باشه احتمال قبولیت بالاتر میره ولی غیر مرتبط هم میتونی بری
بزار یه مثال بزنم خودم تو دوبریام داشتم طکی دیپلم فنی برق بود با معدل 14 ویکی معلدی 13انسانی بود جفتشون یه دانشگاه وتو رشته حسابداری قبول شدن اونی که دیپلمش انسانی بود چون حسابداری زیر شاخه رشتش بود با این که معلدش پایین بود باز قبول شد

در اصل اینو میخوام بگم دیپلمت انسانی هست رشته مثل حسابداری بهتر قبول میشی ولی کامپیوتر یکن احتمالش میاد پایین

بهترین کار اینه که کنکور علمی کاربردی رو بدی که همش چهارتا درس عمومی امتحان میگیرن اگه کتاباشو خونده باشی راحت همون کامپیوتر که میخوای قبول میشی
منظورم 15 واحدبود اشتباه تایپی بود
تو سایت سازمان سنجش اعلام میکننwww.sanjesg.org
درضمن هر وقت دفترچه هاش بیاد تو قسمت دانشگاه همین پرشین تولز اعلام میکنن باخبر بشین
ولی دوره بعدی که میاد همون اخر شهریور یا اول مهر هست کلاساشم تو ابان شروع میشه ترم های اولشون یکم فشروست ولی

به شخصه خودم تو پیام نور وعلمی کار بردی مقایسه کردم کسی که علمی کاربردی خونده بیشتر سرش میشه
خودم پیام نور میخونم ولی فقط پدر ادمو با امتحاناشون درمیارن قسمت عملیاشون که تعداد جلساتش برای یادگیری کمه تنها حسنی که پیام نور داره چون تست زیاد میزنی تست زنی قوی میشه برای فوق لیسانس اماده میشی

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
اون کنکور علمی کاربردی که گفتم تو اسفند توسایت سازمان سنجش اعلام میشه وخود سازمان سنجش امتحانشو برگزار میکنه وبرگه هاشو تصیح میکنه

دیگه اینم این مدلی 4تا درس بیشتر نداره دانشگاه علکی کاربدی هدف اصلیش ارتقای سطح دانش کارمندان هست
در اصل برای افراد شاغل ساخته شده این افرادم که وقتشو ندارن بخوان 10 12 درس برای امتحان بخونن درضمن ماهای که این همه برای کنکور خوندیم الان که تو دانشگاهیم هیچ کدوم از اون درسای دبیرستانمون به کارمون نیومد فقط همون ادبیات فارسی وزبان انگلیسی دبیرستان به کارمون اومده بقیشم هیچ استفاده ای نکردیم

در کل دارم میگم علمی کاربردی چون هدف اصلیش ارتقای سطح دانش افراد شاغل هست ورد بهش اسون تره

Edited**

Registered User
لایک‌ها
0
خبري نشد از کنکور علمي کاربردي؟ راسته ميگن قراره اين دانشگاه ادغام بشه؟

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
کنکور علمی کاربردی تو بهمن واسفتد هرسال دفترچه هاش میاد
ولی بدون کنکورش اخر شهریور دفترچه هاش میاد که برحسب معدل دانشجو برمی داره
درمورد ادغام دانشگاه علمی کاربردی یا حذف این دانشگاه من بهتون قول 100در100 میدم که همش کذب ودورغ هست فقط قرار یه سری تغییرات تو نوع برگزاری امتحاناتش اعمال بشه وسطح علمیشو بالاتر ببرن به هیچ عنوان دانشگاه قرار نیست حذف بشه من منبعم معتبره
فقط خودتون یکم فکر کنید دانشگاهی که در تمامی استان های کشور شعبه داره ودرد تهران بالای سی وپنچ شعبه داره وبرای خیلی ازارگان های دولتی از جمله شهرداری .قوه قضایی .ایران خودور...داره دانشجو تربیت میکنه ومستقیم بهشون تحویل میده چطور ممکنه بتونن دانشگاه حذف یا ادغام کنن؟

بزار خیالتونو راحت کنم از این حرف های خود سر دسته ها از عمد میزنن وجزو سیاستشون هست برای نمونه من خودم سال 87که کنکور میدادم یادم خود ریس سازمان سنجش گفت که قرار کنکور 5 گزینه بشه درحالی که برای اینکار باید از امریکار متخصص می اوردن تا دستگاه های تحیصص اوراق روبرای 5گزینه تنظیم کنن ومسلتزم هزینه بسیار بالای بود
یه سال هم قرار بود کنکور عمومی بعداز عید بگیرن اختصاصی تو تیر
یه مدت هم گفتن درس ادبیات برای رشته های به غیر انسانی یعنی رشته های ریاضی تجربی حذف بشه
تما اینارم یا ریس سازمان سنجش میگفت یا زیر دستهاش تنها هدفشون هم جو دادن وسیاست های کاریشون بود
شمااصلا به این موارد فکر نکنید

جهاندار

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

من هم یه سوال داشتم

من دیپلم فنی دارم(برق) الان میخوام فوق دیپلم بگیرم بنظر شما چطور باید شروع کنم

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
سلام

من هم یه سوال داشتم

من دیپلم فنی دارم(برق) الان میخوام فوق دیپلم بگیرم بنظر شما چطور باید شروع کنم

اولا فوق دیپلم تو چه رشته ای میخوای بگیری؟
دوما میخوای وافعا ادامه تحصیل بدی یا صرفا میخوای مدرک بگیری که تو جای که کار میکنی حقوقت بره بالاتره؟
چند سال پیش دیپلم گرفتی؟
اینارو فعل جواب بده تا بشه درست راهنمایی کرده:D

جهاندار

Registered User
لایک‌ها
0
اولا فوق دیپلم تو چه رشته ای میخوای بگیری؟
دوما میخوای وافعا ادامه تحصیل بدی یا صرفا میخوای مدرک بگیری که تو جای که کار میکنی حقوقت بره بالاتره؟
چند سال پیش دیپلم گرفتی؟
اینارو فعل جواب بده تا بشه درست راهنمایی کرده:D

ممنون از شما دوست عزیز

رشته زیاد فرق نمیکنه ولی برق و کامپیوتر بشه که خیلی بهتره
فعلا که فقط میخوام مدرک بگیرم و ....
5 سالی میشه

بازم ممنون از راهنمایی شما

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
ممنون از شما دوست عزیز

رشته زیاد فرق نمیکنه ولی برق و کامپیوتر بشه که خیلی بهتره
فعلا که فقط میخوام مدرک بگیرم و ....
5 سالی میشه

بازم ممنون از راهنمایی شما

5سال پیش دیپلم گرفتی احتمالا از اون موقع تاحالا خیلی از کتاب هاتون باید عوض شده باشه .چون من یه دوست دارم تازه دیپلم گرفته سال اول قبول نشد سال وم که امتحان داد میگفت دوسه تا از کتاب های تخصصیشو عوض شده بود .ان رشتش کامپوتر بود

درضمن پارسال دفترچه فنی حرفه اای به جای بهمن تو تیر ماه اومد وبه جای مرداد ماه تو شهریو کنکورش برگزار شد وشروع ترمش به جای مهر بهمن امسال هست
دلیلشم این بود که پارسال خیلی کش وقوس زیادی برای حذف کنکور فنی بود که موفق نشدن واخر کنکر فنی برگزار شد ولی گفتن امسال فعلا کنکر فنی برگزار نمیشه
و دیپلم های فنی میتونن از طریق همون کنکور سراری شرکت کنن فعلا هم مهلت ثبت نامش تموم شده ولی گفتن که تاریخ 25 بهمن تا 2اسفند دوباره سایت بااز میشه تا بقیه ثبت نام کنن .اینم لینک خبرشhttp://www.noet.ir/noet/FullStory.aspx?gid=1&id=711

با این حساب متونی از طریق کنکور سراسری شرکت کنی .ولی چون رقابت تو سه رشته ریاضی تجربی انسانی زیاد فکر نمیکنم بتونی شانسی داشته باشی .تو رشته هنر میونی شرکت کنی که بهترین رشتش گرافیک هست که مرتبط با کامپیوتره که باید کتاب درسی رشته های هنر بخونی

یا فراگیر پبام نور شرکت کن و 5تا درس ترم اول کامپبوتر بخونی امتحان بدی
یا اینکه اگه زیاد حوصله یا وقت درس خوندن زیاد نداری علمی کاربردی شرکت کن
علمی کابردی بدون کنکور بر اساس معدل دانشجو میگیره که اگه معدلت بالای 15 باشه میتونی تو برق یا کامپوترش قبول شی
اگه معدلت پایین تره تو کنکورش شرکت کن که همش چهارتا درس عمومی ریاضی زبان ادبیات دینی ازت امتحان میگیرن

حالا اگه حوصله و وقت داری با یه برنامه ریزی منسجم ونسبتا سنگین (چون تا کنکورش کمتر از 6ماه مونده وبالای یک میلیون و نیم داوطلب) تو کنکر سراری شرکت کن (احتمال قبولی تو تهران کمتره)
اگه نمی تونی خیلی وقت زیاد برای درس خوندن بزاری فراگیر پیام نوز انتخاب کن که تعداد کتاب های کمتری باید بخونی
واگه وقت خیلی کم یا اصلا نداری برای درس خوندن علمی کابردی انتخاب کن

جهاندار

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون Rex_Kamnia عزیز

واقعا کارت حرف نداره

پس فکر کنم همون علمی کاربردی از همه بهتر باشه

Rex_Kamnia عزیز کی دفترچه کنکور علمی کاربردی میاد

اینجور که اینجا نوشته انگار وقتش تموم شده

من معدلم بد نیست 16 بنظرت کنکور بدم یا نه

چطور باید بدون کنکور ثبت نام کنم؟ میشه راهنماییم کنی چون چند سالی از درس و کتاب دور بودم نمیدون از کجا باید شروع کنم

راستی اعتبار مدرک علمی کاربردی چقدره؟ اگه بخوام ادامه بدم برای کارشناسی به مشکل نمیخورم؟

بنظر شما پیام نور مدرکش معتبر تره یا علمی کاربردی؟

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
ممنون Rex_Kamnia عزیز

واقعا کارت حرف نداره

پس فکر کنم همون علمی کاربردی از همه بهتر باشه

Rex_Kamnia عزیز کی دفترچه کنکور علمی کاربردی میاد

اینجور که اینجا نوشته انگار وقتش تموم شده

من معدلم بد نیست 16 بنظرت کنکور بدم یا نه

چطور باید بدون کنکور ثبت نام کنم؟ میشه راهنماییم کنی چون چند سالی از درس و کتاب دور بودم نمیدون از کجا باید شروع کنم

راستی اعتبار مدرک علمی کاربردی چقدره؟ اگه بخوام ادامه بدم برای کارشناسی به مشکل نمیخورم؟

بنظر شما پیام نور مدرکش معتبر تره یا علمی کاربردی؟

من توصیه میکنم چند جا شرکت کنی تا احتمال قبولیت بیشتر بشه
کنکور علمی کاربردی تو اسفند هست و تو وسط های بهمن دفترچش میاد
تو بهمن دفترچشو بگیر یه نگاه به کتاب های عمومی ریاضی .ادبیات .زبان ...بنداز برو امتحان بده
تو اسفند معمولا دفترچه بدون کنکور علمی کاربردی هم میاد اونم بگیر
هردوشون بعد از عید نتایجشو اعلام میکنن وتو اردیبهشت ثبت نام میکنن شروع ترمش همون اردیبهشته وامتحانات ترم اخر مرداد ماه ولی بقیه ترم هاش مثل بقیه دانشگاه هاس اول مهر .بهمن .تیر .فقط ترم اولش یکم فرق میکنه
هردوشون دفترچه هاشون 3 یا 4 هزار تومنه

فقط اون که بدون کنکور بعد از دوسال که درست تموم شد باید یه ازمون جامع امتحان بدی که 5و6تا از همون دروس تخصصی که تو دانشگاه خوندی.تو ازمون جامع که قبول بشی مدرکت تایید وزارت اموزش عالی داره وبا خیال راحت حتی میتونی تو کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه روزانه.ازاد.پیام نور.غیر انتفاعی یا خود علمی کاربردی شرکت کنی

اونی هم که کنکور داره که هچی وقتی درست تموم شد میتونی بری هر دانشگاه دیگه ادامه تحصیل بدی مشکلی نیست

پیام نور هم که اردیبهشت دفترچ هاش میاد تو اخر مرداد ا اول شهر یور کنکورش برگزار میشه فقط دفترچش 50 هزار تومنه

از نظر اعتبار داشتن تقریبا هردوشون یه سطحن ولی یه 15 درصد پام نور بالاتره ولی یادت باشه امتحانات داخلی یعنی هر ترم پیام نور تمام سوالاتش تستی هست و درست که الان برای تمام درس هاش کلاس میزاره ولی خب باز تعداد کلاس هاش کمتره مثلا علمی کاربردی 16 جلسه هست پیام نور 9 جلسه هست

من تو صیه میکنم همه رو شرکت کن تا بلاخره تو یکیش قبول بشی

برای اطلاع از زمان دقیق توزیع دفترچه ها به سایت سنجش هر هفته سر بزن این ادرسشhttp://sanjesh.org/

asiashoping

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چند روز دیگه فراگیر پیامنور ثبت نام میکنه هر رشته ای خواستی برو اگه فوق دیپلم میخوای 70 واحد که گزروندی با فوق دیپلم فارغ التحصیل میتونی بشی

gsm64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستم من هم شرایط شما رو داشتم حدود 27 سالم است و یک پسر دارم اگر شنیده باشی یا تو گوگل سرچ کرده باشی الان تمامی دانشگاه های ازاد بدون کنکور اول مهر مثل مدارس دانشجو میگیرن من خودم دیپلم کامپیوتر بودم و اول مهر امدم دانشگاه ازاد شهرمان و ثبت نام کردم البته قبل از اینکه بری دانشگاه باید در سایتش ثبت نام کنی تا اسمت رو بدن به دانشگاه مورد نظرت و الان ترم اول رشته کاردانی کامپیوتر دانشگاه ازاد هستم به نظر من راحت ترین راه برای درس خواندن در یک دانشگاه معتبر بود بدون هیچ کنکور سراسری درس بخون جاتون خالی امروز هم امتحان میان ترم فیزیکم بود البته این هم بگم اگر دیپلم **** قدیم باشی یک راست میری برای لیسانس و دیگه نباید اول فوق دیپلم بگیری بعد لیسانس موفق باشی دوست من :)

Matyu

Registered User
لایک‌ها
90
دوست عزیز من الان خودم علمی کاربردی هستم. یه اشتباهی کردم اون اول رفتم پودمانی بجای ترمی الان ممکنه یک سال از وقتم هدر بره!
ترمی ها 4 ترمه فوق دیپلم رو تموم می کنن درصورتی ماها که پودمانی هستیم باید 6 ترم بخونیم!
فقط من الان یه سوال داشتم، من دیپلم **** جدید رشته ریاضی دارم که معدل کلش 15 و خورده ای هست و معدل کتبیش 10 و خورده ای! و مدرک پیش دانشگاهیم هم هنوز نگرفتم، چندتا واحدش پاس نشده!
بنظرتون من الان فوق دیپلمم رو بگیرم میتونم با همین برای کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری اقدام کنم؟ یا اینکه باید حتما مدرک پیش دانشگاهیم رو قبلش بگیرم؟ معدل که دیگه توی این کنکور تاثیری نداره؟
در ضمن من الان رشتم معماری هست میخوام تغییر رشته بدم برای کارشناسی آیا امکانش هست؟ اگه آره باید دروس تخصصی اون رشته رو بخونم؟

bahadorzarnegar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ممنون میشم راهنماییم بفرمایید. چون سالهاست از فضای اموزشی دور بودم و اطلاعاتی ندارم برای چگونگی ادامه تحصیل -
من آخرین مدرک تحصیلیم مربوط سال 1379 هست ،گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه شاخه کاردانش در رشته نقشه کشی ساختمان معدل 15 –
لطفا با توجه به موارد زیر من رو برای رسیدن به مدرک کارشناسی مورد تایید وزارت علوم راهنمایی کنید:
- با توجه شرایط کاریم امکان حضور در کلاس ندارم
- بدنبال کوتاهترین و راحت ترین راه ممکن هستم
-اگه نیاز به هزینه کردن باشه هم مشکلی ندارم
-میخوام در یکی از رشته های : برق یا معماری یا طرای شهری یا شهرسازی به مدرک کارشناسی برسم.
من در این رشته ها بصورت تجربی کار کردم و الان نیاز به مدرکشون رو دارم برای تاسیس شرکت مهندسی مشاور.
ممنون میشم -

بالا