برگزیده های پرشین تولز

خاطرات و تجارب اثاث کشی

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
بروبکی هر کی خاطره یا تجربه جالب ،خنده دار یا مفید درباره اثاث کشی داره بیا تعریف کنه اخه دفعه اولمون میخوایم اثاث کی کنیم .گفتم یه اطلاعات جمع کنیم .هم یکم بخندیم:D

اسپم هم ثواب دنیا و آخرت به همراه داره:D

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
من که همه خاطراتم از اسباب کشی بده ...

آخه کارگرارو که بار جا به جا میکنن میبینم اعصابم خورد میشه:(

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81

دمت گم یکم اطلاعات بده خاطره بد هم باشه مشکل نیست بگو حداقل برای من تکرار نشه
از الان عزا گرفتم شیشه میز ناهار خوری چه طوری میخوان ببرن که سلم بمونه:wacko:

lilyrose

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,207
خواهر من مستاجره . یه دختر داره که الان 13 سالشه. همیشه هم موهاشو بلند نگه میداره. یه بار موقع اسباب کشی یکی از کارگرا برمیگرده به خواهرزاده ی من میگه آقاپسر میشه بری یه لیوان آب برای من بیاری؟!

شوهر خواهر من هم که دستی در دنیای طنز و شوخی و به خصوص سر به سر گذاشتن دخترش داره تا مدت ها وقتی میخواست دخترشو مورد خطاب قرار بده بهش میگفت پسر خانوم!

موقع اسباب کشی حتما بالا سر کارگرا باشین تا وسایلتونو درست حمل کنن.بخصوص وسایل بزرگ رو.

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
دمت گم یکم اطلاعات بده خاطره بد هم باشه مشکل نیست بگو حداقل برای من تکرار نشه
از الان عزا گرفتم شیشه میز ناهار خوری چه طوری میخوان ببرن که سلم بمونه:wacko:

والا من زیاد تجربه ندارم من از اسباب کشی بدم میاد خودمو زیاد درگیرش نمیکردم

ولی واسه حمل این چیزا معمولا خود کارگرا بلدن چیکار کنن که کمتر ضربه بخوره..

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
بروبکی هر کی خاطره یا تجربه جالب ،خنده دار یا مفید درباره اثاث کشی داره

واژه بنظر آشنا میاد

....

موقع اسباب کشی خودتون دست به سیاه و سفید نزنید ( البته جمع کردن وسایل فرق میکنه ) . حتی شده 2 تا کاگر اضافه بگیرید اما خودتون چیزی رو حمل نکنید . این تجربه من بود از اسباب کشی :)

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121

پسر تو چرا همه چیزت مثل منه ؟! :D
منم خیلی ناراحت میشم می بینم اینجوری زحمت می کشن و کار دیگه ای هم نمیشه کرد...

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
بروبکی هر کی خاطره یا تجربه جالب ،خنده دار یا مفید درباره اثاث کشی داره بیا تعریف کنه اخه دفعه اولمون میخوایم اثاث کی کنیم .گفتم یه اطلاعات جمع کنیم .هم یکم بخندیم:D

اسپم هم ثواب دنیا و آخرت به همراه داره:D

کلا زجر آور ترین چیز در دنیا اسباب کشیه

Film & Music

Registered User
لایک‌ها
13
منم تجربه خوبی اصلاً ندارم . بارها شد اسباب کشی کردیم ولی این آخری ناراحت کننده ترین موردش بود .

4 تا کارگر حرفه ای گرفتم با یه خاور بار بیارن . خودم همه وسایل رو مرتب کرده بودم و روی کارتن ها هم شماره گذاشته بودم.
اما وقتی به نزدیکی های خونه رسیدیم دیدیم دارن برای محرم پارچه و ... می زنن . هر کاری کردیم اهالی محل نزاشتن ماشین جلوتر بره می گفتن خراب میشه داربست و ...

خلاصه بچه های محل تو یه ردیف وسایلو میوردن در خونه می دادن کارگرها ببرن بالا و بچینن . تلخی ماجرا این بود که فردای اون روز داشتم وسائلو چک می کردم دیدم بله یه کارتن نیست و متاسفانه یک دستگاه به ارزش یک میلیون تومن نبود . ریزروکردم نبود که نبود ... از شرکت باربری پرسیدم از همسایه ها پرسیدم خبری نشدکه نشد . فقط کم مونده بود از چند نفری تو محله کتک هم بخاطر تهمت بخوریم . همین الان هم ازجلوشون رد میشم بدو بیراه میگن.

توصیه من اینه که به هیچ عنوان نزار جز کارگرا وسایلو حمل کنه حتی همسایه خیر و ... و حتما هم بالا سرشون واستا که به مشکلی بر نخوری.

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
مرسی از نظرات همگی .بیشتر بیان نظر بدین :D

والا من زیاد تجربه ندارم من از اسباب کشی بدم میاد خودمو زیاد درگیرش نمیکردم

ولی واسه حمل این چیزا معمولا خود کارگرا بلدن چیکار کنن که کمتر ضربه بخوره..
یه سوال از کجا میشه فهمید کارگر وارده و تاز کار نیست بزنه همچو داغون کنه؟

کلا زجر آور ترین چیز در دنیا اسباب کشیه

:wacko:اینجوری نگین من پشیمون میشم از اثاث کشی هااا:wacko:

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
منم تجربه خوبی اصلاً ندارم . بارها شد اسباب کشی کردیم ولی این آخری ناراحت کننده ترین موردش بود .

4 تا کارگر حرفه ای گرفتم با یه خاور بار بیارن . خودم همه وسایل رو مرتب کرده بودم و روی کارتن ها هم شماره گذاشته بودم.
اما وقتی به نزدیکی های خونه رسیدیم دیدیم دارن برای محرم پارچه و ... می زنن . هر کاری کردیم اهالی محل نزاشتن ماشین جلوتر بره می گفتن خراب میشه داربست و ...

خلاصه بچه های محل تو یه ردیف وسایلو میوردن در خونه می دادن کارگرها ببرن بالا و بچینن . تلخی ماجرا این بود که فردای اون روز داشتم وسائلو چک می کردم دیدم بله یه کارتن نیست و متاسفانه یک دستگاه به ارزش یک میلیون تومن نبود . ریزروکردم نبود که نبود ... از شرکت باربری پرسیدم از همسایه ها پرسیدم خبری نشدکه نشد . فقط کم مونده بود از چند نفری تو محله کتک هم بخاطر تهمت بخوریم . همین الان هم ازجلوشون رد میشم بدو بیراه میگن.

توصیه من اینه که به هیچ عنوان نزار جز کارگرا وسایلو حمل کنه حتی همسایه خیر و ... و حتما هم بالا سرشون واستا که به مشکلی بر نخوری.
تسلیت مگم بابت گم شدن وسیلت
اخ خوب شد تعرف کردی حتما یادم باشه کامپیوترمو خودم ببرم که گم نشه

ولی چرا رو جعبه ها شماره زدی؟ و اسم وسایل داخلشو ننوشتی؟

ҒarHad

Registered User
لایک‌ها
254
اگه از یه خونه ی خوب بری به یه خونه ی بدردنخور توی یه محل بدردنخورتر تا مدتها افسردگی میگیری ....

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
اسباب کشی که خاطره نداره. کمر درد داره

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
مگه اسباب کشی خاطره قشنگ داره
پدر آدم در میاد

yasser_beh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اسم اسباب کشی رو می شنوم حالم بد میشه

epsi1on

Registered User
لایک‌ها
2,558
چند وقت پیش اسباب کشی داشتیم،
روز قبلش رفتیم کلی مقوای پفک و چیپس و پودر لباسشویی گرفتیم و خلاصه ظرف چینی هامون رو گداشتیم توش با کلی وسایل دیگه.
اقا روز اسباب کشی یکی از دوستان کارگر اومد جعبه ها رو برداره دیدیم حدود 4 تا جعبه رو گذاشت رو هم که همه رو با هم برداره. ارتفاعش تا نزدیک سقف رسید!!
هر چی ما خودمونو کشتیم که آقا نکن اینطوری، اینا توش شکستنی هست میریزه همه خورد میشه به گوش این دوست عزیزمون نرفت که نرفت! گفت کار من اینه خودم میدونم.
خلاصه اخرش مجبور شدم رسما از ایشون عذر خواهی کنم و بگم که آقا بسته بندی های ما استاندارد نبوده و فکرش رو هم نمیکردیم شما میخوای 4 تا جعبه که هر کدون 10-15 کیلو وزن داره رو روی هم بزارید. خلاصه با کمک خودمون جعبه ها رو به ماشین انتقال دادیم، ولی موقع پیاده کردن وسایل خودشون اوردن تو.

یک چیز دیگه هم فهمیدم، رمز اینکه وسایل سنگین رو میبرن اینه که مرکز ثقل وسیله رو دقیقا میندازن روی کمرشون. یعنی اگه شما با دست کمی به طرفین هول بدی تعادلشون به هم میخوره و میچرخن :)
همون دوست عزیزی که میخواست همه جعبه ها رو با هم ببره، داشت پیخچالمون رو میبرد بیرون. یخچال رو یک نفری میبرد و گذاشته بود روی کمرش شبیه عکس زیر (عکس رو از اینترنت پیداش کردم)
%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%DB%8C%D8%AE%DA%86%D8%A7%D9%84.jpg

اقا داشت توی راه پله میرفت پایین من پشتش میومدم، و ایشون هم منو ندیده بود. یه لحظه فکر کردم این الان تهش میخوره به دیوار، با دست خیلی اروم کنترلش کردم. دیدم ایول چقدر روونه و راحت میشه کنترلش کرد. شبیه اینکه از یه طناب اویزونه. خلاصه دو سه تا پله رفتیم پایین، طرف گفت فلان فلان شده تویی داری اذیت میکنه؟! نکن الان یخچالت میوفته... منم سریع دستم رو برداشتم و منطقه رو ترک کردم :)

xshya

Registered User
لایک‌ها
38
خواهر من مستاجره . یه دختر داره که الان 13 سالشه. همیشه هم موهاشو بلند کوتاه؟نگه میداره. یه بار موقع اسباب کشی یکی از کارگرا برمیگرده به خواهرزاده ی من میگه آقاپسر میشه بری یه لیوان آب برای من بیاری؟!

شوهر خواهر من هم که دستی در دنیای طنز و شوخی و به خصوص سر به سر گذاشتن دخترش داره تا مدت ها وقتی میخواست دخترشو مورد خطاب قرار بده بهش میگفت پسر خانوم!
چه معظلی شده این خوب و بجا تربیت نکردن فرزند دختر و پسر! اخرش هم بخاطر همین بیمسئولیتی و کم سوادی پدر و مادر این فرزند دختر با رفتاری کاملا پسرانه و فرزند پسر هم با رفتاری دخترانه شخصیتش رنگ و شکل میگیرد! نهایت انحراف اخلاقی این فرزندان مثلا تربیت شده هم رسیدن به تفکر تغئیر جنسیت!!! که متاسفانه زیاد شده!
پدری که با تسمخر و ازار روحی میخواهد فرزندش را تربیت کند؟ از مادر هم مشخص است نمیداند چطور فرزند دخترش را....
یادشان میرود این فرزند هم میخواهد روزی در همین جامعه رفت و امد و نقشی داشته باشد

ما چند تا خونه داریم و برای اخرین بارکه قصد جابجائی مقداری وسایل به منزل دیگر را داشتیم متاسفانه بعضی وسایل موقع تخلیه گم و غیب شد;)
حتما امار دقیق از وسایل منزل وقت تحویل دادن و مخصوصا موقع تحویل و تخلیه داشته باشید و صرفا معتبر بودن شرکت باربری و... را ملاک قرار ندهید;)

بالا