برگزیده های پرشین تولز

کدوم برندها توی تهران نمایندگی دارند ؟

frog

Registered User
لایک‌ها
36
می خواستم بدونم کدوم برندهای پوشاک توی تهران نمایندگی دارند و آدرسشون رو هم اگه قید کنید که دیگه خیلی عالیه ممنون .

PinkOolini

Registered User
لایک‌ها
6
جایی که تقریبا همه ی برند ها جمع هستن
star.gif
از Bereshkaتا Armaniو ... بلوار آفریقا(جردن)-بلوار صبا (مثلا برشکا پلاک 23)
جاهای دیگه هم هستن مثل پاساژ تندیس تجریش و بلوار میرداماد و... ولی در بلوار صبا معمولن چیزی رو که میخواین می تونین پیدا کنین .

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
www.debenhams.com
www.benetton.com
www.bossini.com
www.giordano-me.com
www.nike.com
www.reebok.com
www.mango.com
www.zara.com
www.lacoste.com
و چندین و چند مورددیگه که الان به ذهنم نمیرسه، این رنگ قهوه ای ها مشکوک هستند و در نمایندگی واقعی بودنشون شک دارم.
آدرس هم اینها کلی شعبه دارند، مثلا پاساژ گلستان تو شهرک غرب چندتاییشون هستند. یا مرکز خرید تندیس تو تجریش هم همینطور چندتاییشون هستند. میرداماد میدان مادر هم چندتاییشون هستند. کلا پاساژ های شناخته شده اکثرا یه شعبه دارند.

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
www.debenhams.com
www.benetton.com
www.bossini.com
www.giordano-me.com
www.nike.com
www.reebok.com
www.mango.com
www.zara.com
www.lacoste.com
و چندین و چند مورددیگه که الان به ذهنم نمیرسه، این رنگ قهوه ای ها مشکوک هستند و در نمایندگی واقعی بودنشون شک دارم.
آدرس هم اینها کلی شعبه دارند، مثلا پاساژ گلستان تو شهرک غرب چندتاییشون هستند. یا مرکز خرید تندیس تو تجریش هم همینطور چندتاییشون هستند. میرداماد میدان مادر هم چندتاییشون هستند. کلا پاساژ های شناخته شده اکثرا یه شعبه دارند.
+ اینکه دوستانی که علاقه به مارک دارن حتما به پاساژ الماس ایرانیان یه سر بزنند (مينى سيتى - بلوار ارتش - مركز خريد الماس ايرانيان )

تقریبا تمام مارک ها شعبه زدن یا دارن میزنن ! متراژ مغازه ها بالا است و اصلا پاساژ (مخصوصا طبقه همکف) مخصوص مارک ها ساخته شده !

Last edited:

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
www.debenhams.com
www.benetton.com
www.bossini.com
www.giordano-me.com
www.nike.com
www.reebok.com
www.mango.com
www.zara.com
www.lacoste.com

در مودن تندیس هیچ کدوم از نمایندگی ها اونجا نیستند ولی کارهای فیک خیلی قوی اونجا دارند و قیمت هم بالاست
در مورد گلستان هم همینطور ولی نایک اونجا نمایندگی داره البته نایک رو به روی مترو قیطریه هم تو شریعتی شعبه داره دقیقا رو به روی همین نمایندگی پوما هم نمایندگی داره که قیمت کارشون بالاست
دیزل هم تو جردن نمایندگی داره منتها اینها هیچ کدوم به معنا واقعی نمایندگی نیست چون خیلی قیمت هاشون با قیمت سایت اصلی اون برند تفاوت داره الماس ایران هم کارهای ورزشی قوی داره و دو سه تا برند و رزشی و زارا اونجا نمایندگی دارند که طبق بررسی که انجام دادم کارهاشون فیک هستند کارهای زارا و خیلی دیر اپدیت می کنند
لاگوست هم تو دولت نمایندگی داره در هر صورت طبق نتجیه ای که من گرفتم اگر کار اورجینال با قیمت مناسب بخواهید تو اف خود اون برند از سایتش خرید کنید مستقیم
مثلا من چند روز پیش یک شلوار دیزل اصل برنامه داشتم بگیرم و الان دیزل اف گذاشته تماس گرفتم با نمایندگی شون تو ایران که گفتند اصلا ما اف نداریم و قیمت کارها از 250 بود تا فکر کنم 600 تومان و کاری که من میخواستم 260 درصد گرونتر از قیمت
خود سایتش بود که به من گفتند

frog

Registered User
لایک‌ها
36
من فکر می کردم ایران هم همراه با کشورهای دیگه آف می خوره ،

واقعا قیمتهای دیزل اینقدر بالاست ، توی سایت خودش نهایت قیمت شلوار جین ها 250 دلار ( حالا یه کمی بالا پایین داره)

ولی شنیدم بنتون آف داره ( توی میرداماد هست ) ولی نمی دونم کارهاش ایرانی پسند هست یا نه ، بعضی برند ها مثل Abercrombie & Fitch , H&M تن خور تی شرت و پیراهن هاشون خیلی خوبه و من خودم به شخصه خوشم میاد .

ممنون از لطف دوستان

SiahSepid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9

ولی شنیدم بنتون آف داره ( توی میرداماد هست ) ولی نمی دونم کارهاش ایرانی پسند هست یا نه ، بعضی برند ها مثل Abercrombie & Fitch , H&M تن خور تی شرت و پیراهن هاشون خیلی خوبه و من خودم به شخصه خوشم میاد .

ممنون از لطف دوستان
Polo هم چند وقتیه قبل از پل میرداماد باز شده.
راستی H&M نمایندگی داره؟اگه داره آدرسش لطفاً
در مورد آف هم یه چیزی کاملاً واضحه: ته مونده آف کشورای دیگه (حالا میتونه امارات یا ترکیه باشه و یا ....) میرسه دست ما.البته ممکنه استثناهایی هم باشه مثلاً اگه بخوان یه برند رو بین خریدارا باب کنن!
تا جایی که میدونم، این موضوع در مورد عینک هایی که در عینک فروشی ها و به صورت تک فروخته میشه صدق میکنه!

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325

واقعا قیمتهای دیزل اینقدر بالاست ، توی سایت خودش نهایت قیمت شلوار جین ها 250 دلار ( حالا یه کمی بالا پایین داره)

ممنون از لطف دوستان
بنتن , اسپریت , ادیداس , نایک و خیلی از مارک های دیگه اف میخوره !

بهتیرن اف رو هم بنتن میخوره ! تو شعبه های خلوتش زمانی که اف به 30 درصد میرسه هنوز شعبه پره لباسه !
زیاد هم اف میزنه !
ولی خوب به شخصه طرح های بنتون رو نمیپسندم ! مگر تک و توک !
دیزل نمایندگی نداره تو ایران ! اگر داشت باید تو سایتش ادرس نمیاندگی تهران رو مینوشت که من همچین چیزی رو ندیدم تو سایتش !

ولی شما خیلی راحت میتونید برید تو سایت اسپریت و ببینید که تو ایران نمایندگی داره

================

راستی بنتون تقریبا از همه مارکا بیشتر شعبه داره تو تهران !
حضور ذهن ندارم ولی فک کنم حداقل 10 شعبه رو داره تو تهران !

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
برید هایپر استار (مرکز خرید خارج از هایپر مارکت اصلی - سیتی استار) همه ارازل اونجا دور هم جمعن...! :p

کمترم راه میرین...! :rolleyes:

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
بنتن , اسپریت , ادیداس , نایک و خیلی از مارک های دیگه اف میخوره !

بهتیرن اف رو هم بنتن میخوره ! تو شعبه های خلوتش زمانی که اف به 30 درصد میرسه هنوز شعبه پره لباسه !
زیاد هم اف میزنه !
ولی خوب به شخصه طرح های بنتون رو نمیپسندم ! مگر تک و توک !
دیزل نمایندگی نداره تو ایران ! اگر داشت باید تو سایتش ادرس نمیاندگی تهران رو مینوشت که من همچین چیزی رو ندیدم تو سایتش !

ولی شما خیلی راحت میتونید برید تو سایت اسپریت و ببینید که تو ایران نمایندگی داره

================

راستی بنتون تقریبا از همه مارکا بیشتر شعبه داره تو تهران !
حضور ذهن ندارم ولی فک کنم حداقل 10 شعبه رو داره تو تهران !

چرا دیزل نمایندگی داره دوست من
کافی به سایت دیزل مراجعه کنی http://www.diesel.com/ قسمت store Lacator برید
اینجا http://www.diesel.com/store-locator/
و کشور ایران رو انتخاب کنید نمایندگی شم تو جردن http://www.diesel.com/store-locator/store/602/casablanca-10-rue-ali-abderazak-rond-point-espace-porte-d-anfa

reza_badkonaki

کاربر فعال
لایک‌ها
325
چرا دیزل نمایندگی داره دوست من
کافی به سایت دیزل مراجعه کنی http://www.diesel.com/ قسمت store Lacator برید
اینجا http://www.diesel.com/store-locator/
و کشور ایران رو انتخاب کنید نمایندگی شم تو جردن http://www.diesel.com/store-locator/store/602/casablanca-10-rue-ali-abderazak-rond-point-espace-porte-d-anfa
مرسی
ممنون
عجیبه ندیده بودم تا حالا تو سایتش نوشته باشه ! یا کور شدم یا خل !

frog

Registered User
لایک‌ها
36
Polo هم چند وقتیه قبل از پل میرداماد باز شده.
راستی H&M نمایندگی داره؟اگه داره آدرسش لطفاً
در مورد آف هم یه چیزی کاملاً واضحه: ته مونده آف کشورای دیگه (حالا میتونه امارات یا ترکیه باشه و یا ....) میرسه دست ما.البته ممکنه استثناهایی هم باشه مثلاً اگه بخوان یه برند رو بین خریدارا باب کنن!
تا جایی که میدونم، این موضوع در مورد عینک هایی که در عینک فروشی ها و به صورت تک فروخته میشه صدق میکنه!
والا نمی دونم شاید توی تهران باشه . من خودم ندیدم ، یه سری بود که دوستم از دبی گرفته بود .

اینجا ( بندرعباس) تا اونجایی که دیدم فقط جیوردانو و هنگ تن نمایندگی دارند ، که جنس های هنگ تن که واقعا آشغالند ولی جیوردانو بدک نیست ، قیمتهاشم هم بد نیست . آف های نسبتا خوبی هم گاها داره .

منه خنگ اگه یه کمی دیرتر می رفتم ترکیه ، این روزه خرید چیه اسمش ( Boxing day) مثل اینکه تخفیف خیلی خوبی دارند ، ولی خوب الان بیشتر کارهاشون زمستونه بود .

فقط موندم چرا نمایندگی ها اینقدر گرون می دهند !

با فرض اینکه اینا با گمرکی بیارند کیلیویی 25 -27 گمرکی می خوره . حالا 20 درصد هم گرونتر بفروشند ولی نه دیگه اینقدر .

حیف سرمایه ام فعلا کمه ، اگه بتونم یه جایی خوب توی تهران پیدا کنم احتمالا نمایندگی بگیرم ، نمایندگی هم نشد بعضی از برندها هستند که فروش عمده هم دارند .

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
ولی جدای از این موضوعات ، برید کی . . .

به نظر من پول نفله کردن پای این برندای خارجی آتیش زدن پوله (البت کفش یکم ارزششو داره ولی بقیه چیزا به هیچ وجه ارزششو ندارن)...

من حاضرم پولمو برم پژوی محمودو بخرم ولی پای این چیزا نفله نکنم...

یا مثلاً یه جای بهتر محک و ایناس واسه خرج پول... یا مثلاً بری 40-50 تا اردک خوشگل بگیری حال کنی... :lol:

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
ولی جدای از این موضوعات ، برید کی . . .

به نظر من پول نفله کردن پای این برندای خارجی آتیش زدن پوله (البت کفش یکم ارزششو داره ولی بقیه چیزا به هیچ وجه ارزششو ندارن)...

من حاضرم پولمو برم پژوی محمودو بخرم ولی پای این چیزا نفله نکنم...

یا مثلاً یه جای بهتر محک و ایناس واسه خرج پول... یا مثلاً بری 40-50 تا اردک خوشگل بگیری حال کنی... :lol:

تنها چیزی که بین تمام انسان ها مشترک متفاوت بودنشونه
هر کسی از یک چیز حال میکنه البته منم اردک دوست دارم ولی :(

e-rfan00

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی می دونه شرایط گرفتن نمایندگی پوشاک چی هست؟

t.sunami

Registered User
لایک‌ها
478
بچه ها فروشگاه پوما توی میلاد نور نمایندگی رسمیه؟؟

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
حالا که تاپیک رو بالا آوردین منم یه سوال بپرسم :دی
کسی از قیمت حدودی تی شرت های مارک لاگوست توی تهران اطلاع داره؟

toccolite

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان از لباس فروشای مفت خور که لباسو خیلی گرون میدن متنفرم واسه همین همیشه سعی می کنم جاهایی برم که لباس ارزون تر میفروشن و فروشگاهش بزرگ نباشه ! چون میتیغن ! کجا برم که لباس های اصل بخرم . جین میخوام ( منظورم شلوار جینه ) تو رشت نمایندگی دارن ؟ برای اصل پول بدم و یه مارک شناخته شده ای باشه باز ارزش داره .

Fouad-PES

Registered User
لایک‌ها
252
سرور سایت دیزل چرا توی عربستانه!؟ ربطی به عربستان داره؟
i463148_edfeure.jpg

بالا