برگزیده های پرشین تولز

خریدار سایتهای دارای پیج رنک

buyer

Registered User
لایک‌ها
37
سلام
خدمت دوستان عرض کنم که بنده قصد دارم تعداد زیادی سایت(نه وبلاگ) که دارای پیج رنک واقعی گوگل (از 1 به بالا) و همچنین دارای صفحات ایندکس شده در گوگل هستند را چنانچه دارای قیمت مناسب و منطقی باشند خریداری کنم.
زمینه فعالیت سایتها نباید مغایرت با قوانین جاری کشور داشته باشند.مثلا سایت موزیک و فیلم ، عکس خوانندگان، تالارهای گفتگو و یا هر چیز دیگری که احتمال فیلتر شدن آنها وجود داشته باشد.
سایتهایی که در ارتباط با مطالب آموزشی ، علمی ، فرهنگی ،مذهبی ، هنری،پزشکی،اخبار ، مقالات مختلف ،کتابهای الکترونیکی ، معرفی نرم افزارهای گوناگون و ... هستند در اولویت می باشند.
فقط دومین ، دیتابیس و سی ام اس سایتها مورد نظر است و به هاست آنها هیچ نیازی نیست.
به طور کلی سایتها باید دارای شرایط زیر باشند :
1-دارای پیج رنک واقعی گوگل از یک به بالا
2-دارای صفحات ایندکس شده در گوگل
3-زمینه فعالیت سایتها نباید مغایر با قوانین جاری کشور باشند.
3-فروم و تالارهای گفتگو خریداری نمی گردند.
4-قیمت سایتها باید منطقی و بدون در نظر گرفتن قیمت هاستینگ آنها باشد.

لطفا اسامی سایتها به همراه مشخصات کامل مانند زمینه و مدت زمان فعالیت ، سی ام اس مورد استفاده ،قیمت پیشنهادی و ... را فقط به صورت خصوصی پی ام فرمایید.

توجه : از کلیه دوستان عزیز تقاضای عاجل داریم ضمن رعایت کلیه نکات فوق ، از ارسال هر گونه اسپم جدا خودداری فرمایند و چنانچه شخص دیگری هم نیازمند چنین سایتهایی بود به طور جداگانه یک تاپیک باز کند و در این تاپیک هیچ درخواستی را مطرح نفرماید.​

buyer

Registered User
لایک‌ها
37
تا کنون چند پیشنهاد اومده که در حال بررسی هستیم.

buyer

Registered User
لایک‌ها
37
سلام یه مدت نبودم.باز هم کسی از دوستان هست؟

nanographic

Registered User
لایک‌ها
3
سلام برای بنده هم اگر کسی هست پ.خ کنه. با اجازه مدیر تاپیک

buyer

Registered User
لایک‌ها
37
سلام برای بنده هم اگر کسی هست پ.خ کنه. با اجازه مدیر تاپیک

دوست عزیز بنده خیلی محترمانه به افرادی مانند شما جمله زیر را خطاب کرده بودم :
توجه : از کلیه دوستان عزیز تقاضای عاجل داریم ضمن رعایت کلیه نکات فوق ، از ارسال هر گونه اسپم جدا خودداری فرمایند و چنانچه شخص دیگری هم نیازمند چنین سایتهایی بود به طور جداگانه یک تاپیک باز کند و در این تاپیک هیچ درخواستی را مطرح نفرماید.

مدیر محترم لطفا پست این دوست گرامی را پاک فرمایند.

buyer

Registered User
لایک‌ها
37
tayebat دات کام. پیج رانک 2
r00a دات کام . پیج رانک 1

هر دوشو میدم 12 تومن .
( یک از دوستان توی تاپیک مشابه میخواست چند بار هم شماره کارت گرفت ولی ظاهرا پشیمون شده !)
دوست گرامی عرض کردم فقط به صورت خصوصی پی ام دهید.

بالا