برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی درباره گزینش دانشگاه ها (مصاحبه عقیدتی)

Celine

Registered User
لایک‌ها
4
خوب...
اصل مطلب تو تایتل گفته شده.
به همین زودی ها باید برم گزینش دانشگاهی
ظاهراً خیلی هم سختگیرانه! برخورد میشه
ممنون میشم اگه تجربه یا اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید .

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710
فاییده نداره اگه این کاره نباشی لــو میری
drug.gif

بشین رساله و مفاتیح رو حفظ کن. ولی دامنه سوالاتی که میپرسن خیلی وسیعه بالاخره یــه سوتی میدی. ولی نترس اکثرا مثل خودت هستن پس یه کم تیـــز باشی می تونی موفق بشی. فقط حواست باشه سوالات گمرا کننده هم می پرسن.

در ضمن وقتی اون مسئول مصاحبه رو دیدی اینجوری=
innocence.gif
نگاهش کن شاید جواب بده!
gigglesmile.gif

"Mohammad"

Registered User
لایک‌ها
116
فاییده نداره اگه این کاره نباشی لــو میری
drug.gif

بشین رساله و مفاتیح رو حفظ کن. ولی دامنه سوالاتی که میپرسن خیلی وسیعه بالاخره یــه سوتی میدی. ولی نترس اکثرا مثل خودت هستن پس یه کم تیـــز باشی می تونی موفق بشی. فقط حواست باشه سوالات گمرا کننده هم می پرسن.

در ضمن وقتی اون مسئول مصاحبه رو دیدی اینجوری=
innocence.gif
نگاهش کن شاید جواب بده!
gigglesmile.gif

:D

راست میگه ، من نرفتم ولی اونایی که رفتن میگن هرچی جواب بدی سوالا سخت تر میشه :wacko:

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
امید نداشته باش . اگه چادری و مذهبی نیستی فقط باید پارتی داشته باشی .

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
شما کدوم دانشگاهی که گزینش داره؟!
اصلا مگه تا حالا کسی اینطوری رد شده؟

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
یه سری جزوه من دیده بودم راجع به همین چیز هاست !
مثلا وزیر فلانی و .... !
بعد می پرسند تو فامیلتون سیاسی داری و ... !
نماز جمعه 2 ماه پیش رو پیدا کن تو نت بگو آخرین بار اون بوده
ازت بابت نماز جمعه سوال می پرسه بلد باش .
مثلا می گه سروش رو می شناسی ؟ نظرت چیه ؟ و ....
خاتمی چطور آدمی هست ؟
به ********** ایمانی اعتقاد داری یا قانونا !
اینترنت می پرسند ، مثلا می گند تابناک برا کدوم الاغیه ؟
کجا ها عضو هستی ؟ فیسبوک می ری یا نه ؟ تویتر و ....
اگه خیلی شوت بازی در بیاری می رند سمت سوالات ریز احکام و ... !

پ.ن : گفتن خدا بگو آغا ، گفتن امام بگو آغا و..... ! یارو فکر کنه شستشو مغزی هستی و راحت برت دارند ! کلا هرچی پرسیدن بگو آغا
باز اگه بگی برا کدام دانشگاه هست ( پی ام بگو ) بهتر راهنماییت کنم

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852
برای استخدام در دانشگاه اگه میخوای سوالای خفن 30یا30 میپرسن مثلا اینکه مساله ی مهم 30یا30 روز چیه(اون موقع هلوکاست بود) احتمالا الان در مورد فتنه ی اخیر میپرسن:دی
سوالای مذهبیشش هم که یه چیزی تو مایه ی سوالایی که پسره از رضا مارمولک میپرسیدو اینکه مرجع تقلیدت کیه...:blink: :rolleyes:

Celine

Registered User
لایک‌ها
4
چرا این همه امیدواری یه جا؟:(
شما کدوم دانشگاهی که گزینش داره؟!
اصلا مگه تا حالا کسی اینطوری رد شده؟
پ.ن : گفتن خدا بگو آغا ، گفتن امام بگو آغا و..... ! یارو فکر کنه شستشو مغزی هستی و راحت برت دارند ! کلا هرچی پرسیدن بگو آغا
باز اگه بگی برا کدام دانشگاه هست ( پی ام بگو ) بهتر راهنماییت کنم
سوره میخوام برم... من که گروه نمایش نیستم اما ظاهراً پارسال از کل گروه نمایش فقط 5نفر قبول شدند
نه بابا . میخواد بره استاد دانشگاه بشه .
:p.... همین به دانشجویی پذیرش بگیرم خودش کلی...
ایول ا... انفسکم؛ احسنت احسنت
:lol:

Last edited:

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
اگر بخوان رد کنند رد میکنند ! :blink:
من یه دوستی دارم برادرش داره دکترای دامپزشکی میخونه . بعدا توی کنکور دکترا دانشگاه تهران قبول شده بود و رفته بود واسه مصاحبه . میدونید چی پرسیده بودن ؟:rolleyes:

اگر یکی از مقامات بلند پایه ی حکومتی از تو بخواد یه کار خلاف قانون انجام بدی ایا اون کارو میکنی یا نه ؟!!!

این بنده خدا گفته بود نه ... و رد شده بود ! ولی نکته مهم و جالب قضیه اینه که دوست همون اقا هم که اتفاقا دانشگاه تهران قبول شده بود و رفته بود مصاحبه ازش همین سوال رو کرده بودند ... دوستش گفته بود اره انجام میدم ، اون هم رد شده بود !!!! :lol::lol::lol:

Celine

Registered User
لایک‌ها
4
برای استخدام در دانشگاه اگه میخوای سوالای خفن 30یا30 میپرسن مثلا اینکه مساله ی مهم 30یا30 روز چیه(اون موقع هلوکاست بود) احتمالا الان در مورد فتنه ی اخیر میپرسن:دی
سوالای مذهبیشش هم که یه چیزی تو مایه ی سوالایی که پسره از رضا مارمولک میپرسیدو اینکه مرجع تقلیدت کیه...:blink: :rolleyes:

احتمالاً:wacko:
من یه دوستی دارم برادرش داره دکترای دامپزشکی میخونه . بعدا توی کنکور دکترا دانشگاه تهران قبول شده بود و رفته بود واسه مصاحبه . میدونید چی پرسیده بودن ؟:rolleyes:

اگر یکی از مقامات بلند پایه ی حکومتی از تو بخواد یه کار خلاف قانون انجام بدی ایا اون کارو میکنی یا نه ؟!!!

این بنده خدا گفته بود نه ... و رد شده بود ! ولی نکته مهم و جالب قضیه اینه که دوست همون اقا هم که اتفاقا دانشگاه تهران قبول شده بود و رفته بود مصاحبه ازش همین سوال رو کرده بودند ... دوستش گفته بود اره انجام میدم ، اون هم رد شده بود !!!! :lol::lol::lol:
:((
نرم انگار بهتره !

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
اینها ماستمالیزیشن و روتین هست
که باید اونها انجام بدن
در هر صورت شما باید یک سری چیزها بلد باشی و صفر نری اونجا
برو کتابفروشی یک کتاب احکام سبک و آسون بخر
خود کتابفروشی هم می دونه چه کتابی بهت بده
یک چند روز هم اخبار بشین گوش بده
چهار تا اسم وزیر و حسن خطرناکه حسن و اینها را یاد بگیر

به قولی بخوان قبول کنند ، قبول می کنند

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
نرم انگار بهتره !

نه بابا ... نا امید نباش ولی خوب اینا رو گفتم که اگر خدایی نکرده قبول نشدی زیاد ناراحت نشی . خیلی ها که بیشتر ما لیاقت به دست گرفتن امور رو داشتن به خاطر همین مصاحبه ها رد شدند . :)

امیدت به خدا باشه و تمام تلاشتو بکن ، انشا ا... قبولی

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852

ا :lol::lol::lol:

حب باید می گفت بستگی داره اوم مقام کی باشه!
تو ایران مقام فراقانونی داریم که اگه حکم کنه قانون نقش میشه
icon12.gif

احتمالاً:wacko:

نرم انگار بهتره !

بشین یه روز برنامه های صدا و سیما(اخبار، تحلیل سیاسی...) و روزنامه ی کیهان و ...رو کامل گوش کن و بخون
هر سوالی که پرسیدن بر مبنای چیزی که این 2 تا میگن جواب بده قبولی...:)

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
محبوبه اگه شدیدا مذهبی نیستی نرو به نظر من.
چون اگه قبول هم بشی بازم رفتنش اشتباهه.
من امام رشته خوب قبول شدم.ولی یکی از اطرافیان که 1 ترم هم رفته بود یه چیزایی برام تعریف کرد
که گفتم همین ازاد بهتره.:D
راستی اگه خواستی بری با داوود برو:D

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
عزیز من بورسیه شرکت ملی نفتکش ایران هستم و خدا رو شکر درسم تموم شد. ما کنار بچه های نیرو دریایی درس میخوندیم ولی بعد دانشگاه لباس **** رو در آوردیم و شخصی هستیم(خدا رو شکر)
واسه ورود باید یه چند صد تا مرحله رو رد میکردیم که یک قسمتش عقیدتی سیاسی بود و البته حفاظت
قسمت حفاظت که ازت میپرسن جزو حزبی هستی یا نه؟ فامیل تو خارج داری یا نه؟ به چه گروهی علاقه مندی ؟ چه روزنامه هایی رو میخونی؟ و از اینجور حرفا
تو این قسمت تا میتونی خودت رو بزن به نفهمی ( یعنی اینکه همینی که هست رو بهش اعتماد داری و زیاد فعالیت سیاسی یا دنباله رو نیست. واسه روزنامه هم چندتا مثل جام جم و همشهری رو که عمومی هستن بگو)

واسه بخش عقیدتی هرچی بیشتر جواب بدی سوالای سختتری ازت میپرسن. ظاهرت رو مرتب کن(شلوار پارچه ای و پیرهن بهتره با کفش ساده) در حد یه بسیجی باید بلد باشی که البته من رد شدم و با وساطت شرکت با دادن یه تعهد (که عقیدتیم رو بهتر میکنم) قبول شدم. از من اصول و فروع دین رو پرسید. طریقه خواندن نماز جمعه( حتما باید بلد باشی) میپرسن در نماز جمعه شرکت میکنی یا نه؟ شاید هم بخشی از خطبه ها رو ازت خواستن. یه صفحه از قرآن رو باز میکنن که روخونیت رو تست کنن اگه صوت بلدی حتما با صوت بخون. حواست به آیه یک سوره مریم باشه (همش از این حروفهای مخفف باشه)
من تو همین قسمت به چیز رفتم.
جالب اینکه دفعه بعد به من گفت یه نماز الکی بخون که اونم به چیز دادم ولی چون نظامی نبودیم یه جوری گذاشتن بریم.
البته من دفعه اول با یه تیپ افتضاح رفتم و کسی نبود بهم اطلاعات بده.

Celine

Registered User
لایک‌ها
4
محبوبه اگه شدیدا مذهبی نیستی نرو به نظر من.
چون اگه قبول هم بشی بازم رفتنش اشتباهه.
من امام رشته خوب قبول شدم.ولی یکی از اطرافیان که 1 ترم هم رفته بود یه چیزایی برام تعریف کرد
که گفتم همین ازاد بهتره.:D
راستی اگه خواستی بری با داوود برو:D

نرم بیچاره ام که... دانشگاه خودم انتخاب واحد نکردم اینم نرم...
:D
عزیز من بورسیه شرکت ملی نفتکش ایران هستم و خدا رو شکر درسم تموم شد. ما کنار بچه های نیرو دریایی درس میخوندیم ولی بعد دانشگاه لباس **** رو در آوردیم و شخصی هستیم(خدا رو شکر)
واسه ورود باید یه چند صد تا مرحله رو رد میکردیم که یک قسمتش عقیدتی سیاسی بود و البته حفاظت
قسمت حفاظت که ازت میپرسن جزو حزبی هستی یا نه؟ فامیل تو خارج داری یا نه؟ به چه گروهی علاقه مندی ؟ چه روزنامه هایی رو میخونی؟ و از اینجور حرفا
تو این قسمت تا میتونی خودت رو بزن به نفهمی ( یعنی اینکه همینی که هست رو بهش اعتماد داری و زیاد فعالیت سیاسی یا دنباله رو نیست. واسه روزنامه هم چندتا مثل جام جم و همشهری رو که عمومی هستن بگو)

واسه بخش عقیدتی هرچی بیشتر جواب بدی سوالای سختتری ازت میپرسن. ظاهرت رو مرتب کن(شلوار پارچه ای و پیرهن بهتره با کفش ساده) در حد یه بسیجی باید بلد باشی که البته من رد شدم و با وساطت شرکت با دادن یه تعهد (که عقیدتیم رو بهتر میکنم) قبول شدم. از من اصول و فروع دین رو پرسید. طریقه خواندن نماز جمعه( حتما باید بلد باشی) میپرسن در نماز جمعه شرکت میکنی یا نه؟ شاید هم بخشی از خطبه ها رو ازت خواستن. یه صفحه از قرآن رو باز میکنن که روخونیت رو تست کنن اگه صوت بلدی حتما با صوت بخون. حواست به آیه یک سوره مریم باشه (همش از این حروفهای مخفف باشه)
من تو همین قسمت به چیز رفتم.
جالب اینکه دفعه بعد به من گفت یه نماز الکی بخون که اونم به چیز دادم ولی چون نظامی نبودیم یه جوری گذاشتن بریم.
البته من دفعه اول با یه تیپ افتضاح رفتم و کسی نبود بهم اطلاعات بده
مرسی از اطلاعاتت ولی اینجوری برم قطعا رد میشم چون دختر ام:happy:

بالا