برگزیده های پرشین تولز

چگونگي راه انداختين سرور World Of Warcraft

ARM_77

Registered User
لایک‌ها
0
بچه ها كسي از افراد اين فروم هست كه بتونه روش راه اندازي سرور انلاين World Of Warcraft (WOW ) q رو بلد باشه و توضيح بده.

راستي فايل بازي و پچ ها رو هم لينكشو بزاره واسه دونلود . خلاصه كل چيز هاي كه لازم داره. در حد امكان اگه بتونيم جبرلن ميكينم.

ممنون از همه بچه ها. :rolleyes:

ARM_77

Registered User
لایک‌ها
0
بچه ها كسي از افراد اين فروم هست كه بتونه روش راه اندازي سرور انلاين World Of Warcraft (WOW ) q رو بلد باشه و توضيح بده.

راستي فايل بازي و پچ ها رو هم لينكشو بزاره واسه دونلود . خلاصه كل چيز هاي كه لازم داره. در حد امكان اگه بتونيم جبرلن ميكينم.

ممنون از همه بچه ها.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

ممنون از همه بچه ها. :rolleyes:

شما فرض کن الان من لینک تمام مواد لازم و راهنماهای فعلی رو برای نصب دادم.. بعدش چطوری میخواید سرور رو نگهداری کنید و کانفیگ رو تغییر بدید و باگها رو برطرف کنید؟

بهتر خودتون اول یکی از 3 امولیتور WowEMU---منگوس --AscentEMU رو انتخاب کنید بترتیب سختی نصب و کانفیگ نوشتم و بعد باهاش کار کنید رو لوکال.. اولی که خیلی قدیمی شده.. سومی الان اکثر سرور ها از اون اسفاده میکنن و باگهای ورژن های قبلی رو نداره.. دومی هم معروفترین امولیتور بود یه زمانی..
البته از سبک نوشتتون مشخصه با اصل قضایا و امولیتور هم اشنایی ندارید و فکر میکنید یه چیزی هستش تو مایه های سرور CS... خیلی متفاوت تر و سختر کانفیگ میشه.. بعضا با 2 تا وب سرور و 2 تا دیتابیس طرف هستید.. خود سرور و قدرتش هم خیلی مهمه...

ARM_77

Registered User
لایک‌ها
0
خوب ركس جان .
من يه isp دارم كه پهنايي باندش 1 مگ هستش.
سه سيستم هم با سرعت 3000 فول و رم 2 گيگ .

واسه كساي ميخوام كه به isp ما وصل ميشن.

حالا ميشه فايل سرور و كلاينت + پچ ها رو بهم بدين يا لينك دونلود . البته با آموزش . :p

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
خوب ركس جان .
من يه isp دارم كه پهنايي باندش 1 مگ هستش.
سه سيستم هم با سرعت 3000 فول و رم 2 گيگ .

واسه كساي ميخوام كه به isp ما وصل ميشن.

حالا ميشه فايل سرور و كلاينت + پچ ها رو بهم بدين يا لينك دونلود . البته با آموزش . :p

کلاینت رو میخوای چیکار؟ از خود سایت بلیزارد میتونی بگیری.. برای امولیتور سرور هم ( که مطمئنا انگشت کوچیکه سرور اصلی بلیز هم نمیشه ) یه تورنت 100 مگی با راهنما هست..یه نمونش:
کد:
http://thepiratebay.org/tor/3744815/World_of_Warcraft_-_The_Burning_Crusade_server

مگنوس ویندوزی هستش.. برای تعداد یوزر های کم استفاده داره معمولا.. باگهاش هم کم نیست ولی کانفیگش از ascent فوق العاده راحتره.. ازسنت لینوکس بیس هستش در ضمن..

برای بازی کردن بعد از کانفیگ سرور فقط کافیه کلاینت ها نسخه کلاینت رو داشته باشن ( خود سایت بلیزارد) و اپدیت کنن حدود 400-500 مگ تا برسن به ورژن 2.1.3 ..

اگر البته 1 نفر اینکارو بکنه میتونه کپی کنه نسخه خودشو برای بقیه ولی حجمش میشه 2 تا دی وی دی..

در کل لتنسی سرورتون هم خیلی مهمه..اینجا خیلیا از ایرانیا شروع کردن و اخرشم به جایی نرسیدن..:happy:

ARM_77

Registered User
لایک‌ها
0
خوب جناب ركس.

من سرور كانتر رو دارم الان و راه انداختم.
شما ديگه چه سرور بازي انلاي رو پيشنهاد ميدين. كه هم راحت باشه و هم واسه كلاينها گير نداشته باشه.

راستي ياهو انلاين هستين يا نه

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
خوب جناب ركس.

من سرور كانتر رو دارم الان و راه انداختم.
شما ديگه چه سرور بازي انلاي رو پيشنهاد ميدين. كه هم راحت باشه و هم واسه كلاينها گير نداشته باشه.

راستي ياهو انلاين هستين يا نه

\پشیمون شدی از wow..:lol:

من فکر میکنم بجز کانتر فقط سری RTCW-ET و مشتقاتش ارزش دارن برای اینکار..کاملا مجانی و بدون باگ..

ARM_77

Registered User
لایک‌ها
0
RTCW-ET ميشه بيشتر توضيح بدي .

ايديتون رو ميتونم ادد كنم .

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
RTCW-ET ميشه بيشتر توضيح بدي .

ايديتون رو ميتونم ادد كنم .
Return To Castle Wolfenestien-Enemy Territory

مشتقاتشم هم خودت بگرد..یاهو هم اد کنی یا نکنی ما تا الان سالی 1 بارم بازش نکردم.:lol:

simorgh1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . می خواستم یک سرور wow معرفی کنم تا همه حال کنن . این جور که من شنیدم گقته شده که یک تیم قدیمی دوباره کنار هم جمع شدن که یک سرور قدرتمند با پیشرفته ترین تجهیزات می خواهد روی کار بیارند . احتمالا هم اسم این سرور Mass Games یا یک هم چین چیزی هست . پیشنهاد می کنم اخبار این سرور رو دنبال کنید . خیلی ها منتظر Run شدن این سرور هستند . در ضمن گفته شده است که این سرور با بالاترین اصول و قوانین Wow ، برای رقابت با بهترین های اروپا و ایران خواهند آمد

Last edited:

simorgh1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه کسایی که دنبال سرور خوب می گردن . الان سرور MAswow حدود 7 ماه هست که Run شده و همه پلیر ها رو شگفت زده کرده . تیم ساپورت این سرور بار ها خودش رو قدرت برنامه نویسی در عرصه WoW نشون داده . این صحبت شده که سرور تا چند ماه آینده به Patch 3 آپدیت می شه . خلاصه به نظر من این سرور به کمک پلیر های با تجربه و موفق می تونه سری توو سرهای سرور دارن باشه

امیدوارم اطلاعات خوبی داده باشم . :f34r:

mns

Registered User
لایک‌ها
1
فكر نمی كنم اين كه دوستان در هر موضوعی تبليغات می كنند زياد جالب باشد !
در تير اين موضوع نوشته شده چگونگي راه انداختين سرور World Of Warcraft نه معرفی سرور های WoW

danialafshari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فكر نمی كنم اين كه دوستان در هر موضوعی تبليغات می كنند زياد جالب باشد !
در تير اين موضوع نوشته شده چگونگي راه انداختين سرور World Of Warcraft نه معرفی سرور های WoW
آقای mns مشکل بزرگی که در حال حاضر سرور شما داره اینه که نمیشه در اون کاراکتر زن ساخت ! بسیاری از دوستان من به این دلیل تمایل به بازی در این سرور نیستند

mmarcuss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت همه ی برو بچه های wow باز .

آموزش راه اندازی سرور wow از مبتدی تا پیشرفته برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس حاصل فرمائید

09366442112 عبدالهی

deluna

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت تمامی دوستان علاقه مند به سرور وارکرفت
اینجانب مفتخرم به عرض شما برسانم که 8 سال است در زمینه راه اندازی سرور های وارکرفت فعالیت دارم .
کار من اسکریپت نویسی و رفع باگهای سرور وارکرفت و ایجد و آپدیت دیتابیس سرور وارکرفت می باشد.
از جمله کارهای من درست کردن دیتا بیس سرور wowzone و آشناگیم و رفع باگ سرورهای جهان گیم و دانش گیم می باشد و بسیاری از سرورهای دیگر که به دلیل مدیریت نادرست خریدار سرور از ادامه کار بازماندند و سرور آنها آفلاین شده است.
هم اکنون مفتخرم که خدمات ایجاد و فروش سرورها و دیتا بیس های وار کرفت را در فیکس ترین حالت و پشتیبانی 1 تا 2 ساله (بسته به نیاز خریدار سرور) از آنها را به علاقه مندان ارائه نمایم.
خدمات بنده شامل موارد زیر می باشد :
1- فروش سرور آفلاین وارکرفت همراه با آموزش کامل
2- فروش سرورهای آنلاین وارکرفت و آموزش کامل چگونگی رفع باگ و فیکس کردن سرور
3- راه اندازی سایت سرورهای آنلاین وارکرفت
4- پشتیبانی و آپدیت سرورها
5- فروش انواع اسکریپت ها مانند Arena spectator ( تماشای بازی آرنای دیگران) و NPC تماشای ده تیم برتر آرنا در داخل بازی و غیره
برای تماس و مشاوره می توانید با شماره تلفن 09354353971 - و یا با ایمیل [email protected] تماس حاصل نمایید.
شایان ذکر است که نرخ های ما واقعی و مطلوب بوده و از رقم های نجومی و میلیونی سایر کسانی که حتی آگاهی کافی نسبت به سرورها ندارند، خبری نیست.
به طور مثال سرور آفلاین با امکانات کامل از این قبیل است :
سرور Arcemu پنجاه هزار تومان با آموزش کامل راه اندازی
سرور trinity صدو پنجاه هزار تومان با امکانات کامل و آموزش کامل راه اندازی

هزینه سرور آنلاین وار کرفت به شرح ذیل می باشد
سرور trinity با امکانات معمولی مشابه سرور wowzone چهارصد هزار تومان (PVE)
سرور trinity با امکانات مشابه سرور daneshgame چهارصد هزار تومان (PVP)
سرور trinity با امکانات فراتر از تمامی سرورهای داخل ایران هفتصد هزار تومان
شماره تلفن 09354353971
ایمیل [email protected]

killer21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من خودم خیلی تلاش کردم که سرور بزنم همه فروما تو گوگل هر جا که فکرشو کنی رفتم اما بهترین راه برای داشتن یه سرور موفق اینه که اول یه سرور خوب بخری چون وقت و خرجی که میکنی برا یه چیز درستو حسابی بزاری من از این سایته سرور خریدم : design-wow.ir واقعا کارش خوب بود . چون خودش چندید سال روی این سرورا کار کرده تمومه وقتشو کارشو صرفش کرده به نظر من یه سرور از این بگیر روش حسابی بشین کار کن اگه جاییم مشکل داشتی بگو خودش یادت میده بعدش ک همه چیزو کامل اوکی شدی انلاینش کن من همه جا هارو رفتم هر سایتی که راجع به wow باشه هم رفتم حتی همه کسایی که سرور میفروشن تجربه من از همه اینا این پیشنهادو میده

wowmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پاسخ به :
سلام خدمت تمامی دوستان علاقه مند به سرور وارکرفت
اینجانب مفتخرم به عرض شما برسانم که 8 سال است در زمینه راه اندازی سرور های وارکرفت فعالیت دارم .
کار من اسکریپت نویسی و رفع باگهای سرور وارکرفت و ایجد و آپدیت دیتابیس سرور وارکرفت می باشد.
از جمله کارهای من درست کردن دیتا بیس سرور wowzone و آشناگیم و رفع باگ سرورهای جهان گیم و دانش گیم می باشد و بسیاری از سرورهای دیگر که به دلیل مدیریت نادرست خریدار سرور از ادامه کار بازماندند و سرور آنها آفلاین شده است. )

دوست عزیز سرور wowzone بیس اولیش مال علیرضا اکبری بود که فروخت به به پسر خاله من یعنی کیاوش ( ادمین wowzone ) کارای فیکس سرورو هم خود کیاوش انجام میده با منو داداشش خواهشا دروغ نگید جهانو اشنا هم میشناسم فیکسراش کیا هستن تا حالا شما رو ندیدم

این قیمتاییم که گفتی حدود 4 برابر جا های دیگست مثلا همین design-wow.ir سروری که شما میدی 400 این میده 100 حتی اپدیت تر با سایت خودمم سرور جدیدمو از این گرفتم از wowzone قدیم خیلی فیکس تره
خود کیاوشم بیس و کور جدیدشو از همینا گرفته

بالا