برگزیده های پرشین تولز

فروش مودم زایکسل وایرلس

alireza_dn85

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان.
من تقریبا 10 روز قبل یک مودم Zyxel وایرلس مدل p-660HW خریدم(فاکتور موجوده).توی این مدت فکر کنم 10 ساعت هم ازش استفاده نکردم حالا میبینم که اشتباه کردم مودم وایرلس گرفتم چون اصلا وایرلس بودنش به کار من نیومد و نتیجه گرفتم که همون مودم معمولی کار منو راه میندازه.
خوبی این مودم اینه که دو تا آنتن مجزا داره یکی کوتاه و یکی بلند بسته به مساحت مورد نیازتون میتونید آنتن مورد نظر رو به راحتی متصل کنید و جالبه که انتن کوچیکش تمام مساحت خونه ی 95 متری منو جواب داد.
این مودم کاملا نو و سالمه و حتی نایلون روی مودم رو هم برنداشتم و حتی سلفون روی جعبه رو هم با کاتر باز کردم و هنوز روشه که توی عکسها مشخصه و خوب مسلما وسایل و کابلها هم نو هستند و موجود بعلاوه یک کارت دریافت 2 گیگ ترافیک رایگان از شرکت شاتل که تو عکس هم هست یعنی اینکه شما اگه مشترک شاتل باشید میتونید 2 گیگ ترافیک رایگان هم دریافت کنید که خیلی به درد ایام عید میخوره.

fbec55f4c30bca8a5e6eeb03faca4.jpg

785e80965b376b6884194551a25ef.jpg

اگه باز هم عکس خواستید بگید تا آپ کنم.

لینک

قیمت 72 هزار تومن.

توجه:این مودم برای دوستانی مناسبه که قصد خریدش رو داشته باشند و حالا بتونن با یک قیمت مناسبتر از بازار تهیه کنن در حالی که با آکبند فرقی نداره پس لطفا دوستانی که قصد خرید جنس دست دو با قیمت زیرزمینی رو دارند فکر خرید این مودم رو نکنند و نظر هم ندند.
پیشاپیش تشکر میکنم.​

Last edited:

armenaksh

Registered User
لایک‌ها
221
دوست من قطعه شما هرچقدرم که نو باشه چون جعبه باز شده دست دو حساب میشه و شما طبق عرف و قوانین با احتساب کسر 30% باید قیمت بذارید
ممنون از حسن توجهتون
یعنی 50

alireza_dn85

Registered User
لایک‌ها
1
دوست من قطعه شما هرچقدرم که نو باشه چون جعبه باز شده دست دو حساب میشه و شما طبق عرف و قوانین با احتساب کسر 30% باید قیمت بذارید
ممنون از حسن توجهتون
یعنی 50
شما با 50 تومنت یک مودم دی لینک یا تی پی لینک بخر راست کار خودته.

alireza_dn85

Registered User
لایک‌ها
1
فروخته شد لطفا تاپیک را حذف نمایید.
با تشکر.

Last edited:
بالا