برگزیده های پرشین تولز

پیشنهادات و انتقادات مربوط به بخش بازیها

Blocker

Registered User
لایک‌ها
24
احتمال دلیلش این بوده که بحث از بازی خارج بوده ... !؟

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
تاپیک ها رو من قفل نکردم.
احتمالا چون توی اون تاپیک بحث اسپم شده بود یکی از مدیران ارشد اونو قفل کرده.
من قصد داشتم تایک مدت بگذارم تاپیک گفتگوی ازاد پیش بره ببینم چجوری میشه.

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
آقا مهدی شرمنده!
من عصبانی بودم زود قضاوت کردم.ولی پیغام از طرف شما برام ارسال شد.
برای همین عصبانی شدم.چون من به شما گفته بودم آزمایشی بزارید.
و فقط به پی ام دومی توجه کنید.اون موقع آروم تر شده بودم و مغزم کار میکرد.

Blocker

Registered User
لایک‌ها
24
امیدواریم بین بچه های بخش بازی همیشه دوستــی برقرار باشه ... ضمنا" هیچ وقت زود قضاوت نکنید :)

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
امیدواریم بین بچه های بخش بازی همیشه دوستــی برقرار باشه ... ضمنا" هیچ وقت زود قضاوت نکنید :)

من هم امیدوارم کسی از دستم دلخور نشده باشه
این بار رو من اشتباه کردم.چون یکم زود قضاوت کردم.

Blocker

Registered User
لایک‌ها
24
هاا بلــی دنــی جون :دی

همبستگــی بچه های بازی مهمه :دی

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
چند مطلب:

1. من خودم بارها توی ذهنم اومده بود که گفتگوی آزاد بخش بازی های کامپیوتری داشته باشیم و می خواستم به مهدی پی ام بزنم و ببینم نظرش چیه؟ ولی هیچ وقت پیش نیومد.
این طوری که یادمه هم ایشون همیشه بخش رو خیلی دموکراتیک اداره می کردند و همین زیر بخش ها هم به پیشنهاد بچه ها تاسیس شد و اکثر پیشنهادات این تاپیک عملی شد و ...
بنابراین حدس می زدم بستن گفتگوی آزاد کار ایشون نیست...

نظر شخصی: به نظر من یه همچین تاپیکی باید باشه و مهم هم باشه، چون بسیار به جمع شدن بچه ها دور هم کمک می کنه و جمع رو صمیمی تر می کنه. کما این که در خیلی بخش های دیگه هم هست.

2. برخورد مدیریتی از جمله بستن تاپیک همیشه آدم رو یه ذره عصبی می کنه و آدم از کوره در میره و یه چیزی میگه و کدورت ایجاد میشه. امیدوارم اگه پی امی با لحن نامناسب فرستاده شده مهدی جان چیزی به دل نگیرند ، همچنین از پست های آخر بچه ها توی تاپیک صندلی داغ...

3. بابت بسته شدن تاپیک مربوط به گیم اسپات هم تشکر می کنم. :)

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16

ای آقا
یه حرفی می زنید که آدم شاخ در می آورد !!!
مگه میشه کار ایشون نباشه اونوقت پیغام بستن تاپیک به اسم ایشون باشه ! مگه میشه مدیری سر از خود بیاد و با اسم ایشون در بخشی که کنترلش دست ایشون هست تاپیکها رو پاک کنه یا ببنده ؟!!!

اگه اینطوریه , این از بی عرضه گیریه آقا مهدی است !

حداقل پیگیری می کردند و تاپیکها رو باز می کردند .
حالا که این همه احترام برای ایشون قائل هستیم , انتظار داریم متقابلا ایشون هم اینچنین باشند .

امیدوارم اگه پی امی با لحن نامناسب فرستاده شده مهدی جان چیزی به دل نگیرند

این هم از کم تجربه بودن دوستان ممکنه پیش بیاد که جای نگرانی نیست . بالاخره گاهی وقتها بعضی از صحبتها باید عنوان شود !

من اگه جای دانیال بودم پیغامی ارسال نمی کردم
ولی اگر هم ارسال می کردم نمی آمدم و بعد از آن پیغام در این تاپیک عذرخواهی کنم ! دقیقا رفتاری مثل رفتارهای مدیران در تمام بخش های این فروم , کاملا سلطنتی !

همچنین از پست های آخر بچه ها توی تاپیک صندلی داغ...

پستهای آخر , چیزی جز چند انتقاد ساده نبود و ایشون هم حتما انتقاد پذیر هستند .

در کل آقا مهدی مدیر خوبی هستند . و من هم خوشحالم که به عنوان یک کاربر در خدمت ایشون بودم

خلاصه دوستان حلال کنید ...

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
توماس خان، البته من نمی دونم پیغام بسته شدن قضیه اش چی بوده، اگر پیغام بسته شدن تاپیک برای زننده تاپیک از مهدی اومده که خوب خود ایشون تاپیک رو بسته.
ولی در مورد دسترسی به بخش بازی، مدیران ارشد انجمن به تمام بخش ها دسترسی دارند و می تونند تاپیک ببندند.

در مورد پست های آخر تاپیک صندلی داغ هم به نظر من، پست ها بیشتر از "چند انتقاد ساده" بودند و بعضا لحن مناسبی نداشتند. :hmm:

کلا بخش داشت خوب پست می خورد، ولی بعد از اون قضایا انگار گرد مرگ توی بخش پاشیدند!
دیگه وقتشه ملت از شوک خارج شن! ;)

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
چند مطلب:

1. من خودم بارها توی ذهنم اومده بود که گفتگوی آزاد بخش بازی های کامپیوتری داشته باشیم و می خواستم به مهدی پی ام بزنم و ببینم نظرش چیه؟ ولی هیچ وقت پیش نیومد.
این طوری که یادمه هم ایشون همیشه بخش رو خیلی دموکراتیک اداره می کردند و همین زیر بخش ها هم به پیشنهاد بچه ها تاسیس شد و اکثر پیشنهادات این تاپیک عملی شد و ...

نظر شخصی: به نظر من یه همچین تاپیکی باید باشه و مهم هم باشه، چون بسیار به جمع شدن بچه ها دور هم کمک می کنه و جمع رو صمیمی تر می کنه. کما این که در خیلی بخش های دیگه هم هست.

2. برخورد مدیریتی از جمله بستن تاپیک همیشه آدم رو یه ذره عصبی می کنه و آدم از کوره در میره و یه چیزی میگه و کدورت ایجاد میشه. امیدوارم اگه پی امی با لحن نامناسب فرستاده شده مهدی جان چیزی به دل نگیرند ، همچنین از پست های آخر بچه ها توی تاپیک صندلی داغ...

3. بابت بسته شدن تاپیک مربوط به گیم اسپات هم تشکر می کنم. :)
دقیقا نظر من هم همین هست.
من میگم این چور تاپیک ها واقعا لازم و مفید هستن.
شما یه نگاهی به بخش های دیگه بندازید.
یا اصلا نگاهی به این پست من بندازید.
تمام تاپیک ها گفتوگو استیکی شدن و بسیار خوب بودن.

در مورد پی ام هم آخر این پست میگم.

ای آقا
یه حرفی می زنید که آدم شاخ در می آورد !!!
مگه میشه کار ایشون نباشه اونوقت پیغام بستن تاپیک به اسم ایشون باشه ! مگه میشه مدیری سر از خود بیاد و با اسم ایشون در بخشی که کنترلش دست ایشون هست تاپیکها رو پاک کنه یا ببنده ؟!!!

اگه اینطوریه , این از بی عرضه گیریه آقا مهدی است !

حداقل پیگیری می کردند و تاپیکها رو باز می کردند .
حالا که این همه احترام برای ایشون قائل هستیم , انتظار داریم متقابلا ایشون هم اینچنین باشند .

این هم از کم تجربه بودن دوستان ممکنه پیش بیاد که جای نگرانی نیست . بالاخره گاهی وقتها بعضی از صحبتها باید عنوان شود !

من اگه جای دانیال بودم پیغامی ارسال نمی کردم
ولی اگر هم ارسال می کردم نمی آمدم و بعد از آن پیغام در این تاپیک عذرخواهی کنم ! دقیقا رفتاری مثل رفتارهای مدیران در تمام بخش های این فروم , کاملا سلطنتی !

پستهای آخر , چیزی جز چند انتقاد ساده نبود و ایشون هم حتما انتقاد پذیر هستند .

در کل آقا مهدی مدیر خوبی هستند . و من هم خوشحالم که به عنوان یک کاربر در خدمت ایشون بودم

خلاصه دوستان حلال کنید ...
نه آقا ایمان من درباره این هم تحقیق کردم.
مدیر یک بخش فقط توانایی مدیریت بخش خودش رو داره.
اما مدیران ارشد،ادمین و مدیر فنی دسترسی به تمامی بخش ها دارن و میتونن قوانین رو روی تاپیک اجرا کنن.
و
میتونن تاپیکی رو قفل کنن و پیغام از طرف مدیر بخش ارسال بشه.
این نکته ی کنکوریش بود :دی
پس احتمالا یا کار شایان یا احسان یا بهمن (پایلوت) و یا حمید (موزمار) هست یا کار خود آقا مهدی.
اگه خود آقا مهدی میگن کار من نیست من قبول دارم.حالا چرا تا حالا رسیدگی نشده؟
در مورد پیغام هم همون طور که گفتم در پایان این پست توضیحات کامل رو میدم.
تنها مشکل من قضاوت زود بود که به قول شما به خاطر کم تجربگی هست.

توماس خان، البته من نمی دونم پیغام بسته شدن قضیه اش چی بوده، اگر پیغام بسته شدن تاپیک برای زننده تاپیک از مهدی اومده که خوب خود ایشون تاپیک رو بسته.
ولی در مورد دسترسی به بخش بازی، مدیران ارشد انجمن به تمام بخش ها دسترسی دارند و می تونند تاپیک ببندند.

در مورد پست های آخر تاپیک صندلی داغ هم به نظر من، پست ها بیشتر از "چند انتقاد ساده" بودند و بعضا لحن مناسبی نداشتند. :hmm:

کلا بخش داشت خوب پست می خورد، ولی بعد از اون قضایا انگار گرد مرگ توی بخش پاشیدند!
دیگه وقتشه ملت از شوک خارج شن! ;)
قضیش رو بالا گفتم.خوب شما که خودتون میدونید دیگه.و همچنین مدیران ارشد میتونن پیغام رو از طرف آقا مهدی ارسال کنن که من دلیلش رو نمیدونم چرا این کار رو کردن!
مثلا من توی انجمن دیگه یه تورنومتر بازی ایجاد کردم و پیغام های یاداوری بازی و غیره به صورت اتوماتیک از طرف من برای خودم و دیگران ارسال میشد و من هیچ دخالتی نداشتم.
پست های آخر صندلی هم به خاطر اسپم بوده که بسته شده نه انتقاد.
ایشون اگه میخواستن ناراحت بشن یا پست ها رو پاک میکردن یا اخطار میدادن.بستن کل تاپیک انصاف نبود.
**
پی نوشت:
خوب در مورد اون پیغام هم،من نمیدونم چی تو این تاپیک به شما گفتم که شما اینقدر از اون بد میگید.من اون موقع خیلی عصبانی بودم.
چون من بار ها به ایشون گفتم تاپیک آزمایشی هست و حداقل یه هفته بزارید باز باشه.
اما بعد از قفل شدن تاپیک ایشون آفلاین شدن و من اون موقع مطمئن بودم کار ایشون هست.
بعد دوست خوبم آقا یوسف من رو راهنمایی کرد که آروم باش و بدون داری چی کار میکنی و کلی راهنمایی.
من به هیچ وجه در پی ام بی احترامی نکردم فقط چون عصبانی بودم با لحن کمی تند دلیل کار ایشون رو میخواستم که بعد فهمیدم کار ایشون نیست.با این حال امیدوارم که ایشون از دست من ناراحت نباشن و من رو در اون لحظه درک کنن.
همین طور شما دوستان عزیز.

موفق باشید

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
صحبت های زیادی مطرح شده، که من فقط گزیده ای اش رو که مهم تره جواب میدم.
دقیقا رفتاری مثل رفتارهای مدیران در تمام بخش های این فروم , کاملا سلطنتی !
ببخشید، ولی شما فکر نمی کنید این حرف تون یه خورده ای منصفانه نیست؟
به پست های خودتون توی همین تاپیک دقت کنید. فکر می کنم اکثر پیشنهاداتی که شما در مورد بخش دادید عملی شده اند، در صورتی که بسیاری از مدیران همین پرشین تولز و انجمن های دیگه برخوردشون با پیشنهادات کاربر فقط پیدا کردن بهانه ای برای ماست مالی کردن اون پیشنهاد است، و سالی یک بار هم یه پیشنهاد رو عملی نمی کنند.
لطفا من رو به جانب داری از ایشون متهم نکنید، ولی واقعا فکر نمی کنم این جوری که می گید باشه.
پی نوشت:
خوب در مورد اون پیغام هم،من نمیدونم چی تو این تاپیک به شما گفتم که شما اینقدر از اون بد میگید.
رفیق، کسی از شما بد نگفته که...
در مورد پی ام شما به ایشون من هم فقط یک جمله نوشتم:

امیدوارم اگه پی امی با لحن نامناسب فرستاده شده مهدی جان چیزی به دل نگیرند

این هم که جمله بدی نیست، در واقع فقط هدفم این بود که اگر علت ساکت شدن بخش کدورت بچه ها از همدیگه است، کدورت برطرف بشه (البته درست می گید، ممکنه علت ساکت شدن بخش همین امتحانات نهایی باشه).

شما هم امیدوارم بعد از این که امتحانات تموم شد باز هم بیشتر توی بخش ببینیم تون.

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
صحبت های زیادی مطرح شده، که من فقط گزیده ای اش رو که مهم تره جواب میدم.

ببخشید، ولی شما فکر نمی کنید این حرف تون یه خورده ای منصفانه نیست؟
به پست های خودتون توی همین تاپیک دقت کنید. فکر می کنم اکثر پیشنهاداتی که شما در مورد بخش دادید عملی شده اند، در صورتی که بسیاری از مدیران همین پرشین تولز و انجمن های دیگه برخوردشون با پیشنهادات کاربر فقط پیدا کردن بهانه ای برای ماست مالی کردن اون پیشنهاد است، و سالی یک بار هم یه پیشنهاد رو عملی نمی کنند.
لطفا من رو به جانب داری از ایشون متهم نکنید، ولی واقعا فکر نمی کنم این جوری که می گید باشه.

رفیق، کسی از شما بد نگفته که...
در مورد پی ام شما به ایشون من هم فقط یک جمله نوشتم:

این هم که جمله بدی نیست، در واقع فقط هدفم این بود که اگر علت ساکت شدن بخش کدورت بچه ها از همدیگه است، کدورت برطرف بشه (البته درست می گید، ممکنه علت ساکت شدن بخش همین امتحانات نهایی باشه).

شما هم امیدوارم بعد از این که امتحانات تموم شد باز هم بیشتر توی بخش ببینیم تون.

نه.
منظور من هم این بود که من از هیج لحن بدی در پی ام استفاده نکردم.
اصلا میخواید متن کامل پی ام رو بزارم.
خوب اگه حدف شما این بوده که من هم گفتم به خاظر امتحانا بوده.

در مورد انتقاد ها هم توی تاپیک صندلی من حقیقت رو گفتم.
به نظرم نه لحن تندی بود و نه بی احترامی.
البته انجمن های بازی.مثل بازی نما و پی سی ورلد که قوی ترین بخشش بازی هاست.
در مورد جواب شما به آقا ایمان هم قصد دخالت ندارم.در مورد سلطنتی بودن هم موافقم.
ولی مدیر با معرفت هم زیاد هست.مثل آقا مهدی بخش بازی و آقا مهدی بخش موبایل و محسن همکار گفتگو و مینا مدیر گفتگو و چند تا دیگه.

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
خوب سلام مجدد.
آقا مهدی اگه میشه تاپیک گفت و گو رو باز کنید و پست هایی که بوی اسپم میدن رو پاک کنید.
قوانین رو جدی تر میکنم.
همچنین در خواست میکنم حتی اگر تاپیک باز اسپم داشت قفلش نکنید!حداقل تا یه هفته.
پست های اسپم رو خودم ریپورت میکنم.
چند بار که پست شخص پاک شد دیگه اسپم نمیشه!

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
تاپیک رو مجددا باز کردم.
ببینیم اینبار چطور پیش میره.

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
تاپیک رو مجددا باز کردم.
ببینیم اینبار چطور پیش میره.

خیلی ممنون مهدی خان.
من خودم پست های اسپم رو ریپورت میکنم.
وقتی چند تا پست پاک شد دیگی کسی اسپم نمیکنه.
البته من نمیگم این تاپیک کاملا باید پست های مفید داشته باشه!
اسم تاپیک گفتوگوی آزاد هست.یعنی مباحث مختلفی در باره ی بازی ها توش بحث میشه.
اما این که یه نفر بیاد و تو تاپیک سلام و احوال پرسی کنه درست نیست.این ها اسپم هست.
اما از نظر من هر پستی که حتی تکه ای از آن در مورد بازی بحث شده باشه از نظر من در این تاپیک اسپم نیست.

dark_angel

Registered User
لایک‌ها
0
به جای تاپیک گفتگو آزاد یه تاپیک ایجاد بشه بحث تخصصی-نیمه تخصصی-شخصی ! در مورد بازی بهتره.
مثلا هر هفته یا هر ماه با پیشنهاد کاربران یه موضوع تو پست اول گذاشته بشه در مورد اون بحث بشه مثل :
تاثیر بازی های ویدئویی
ویژگی های یه بازی موفق از نظر شما
گیم پلی , داستان , گرافیک ؟
و...

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
به جای تاپیک گفتگو آزاد یه تاپیک ایجاد بشه بحث تخصصی-نیمه تخصصی-شخصی ! در مورد بازی بهتره.
مثلا هر هفته یا هر ماه با پیشنهاد کاربران یه موضوع تو پست اول گذاشته بشه در مورد اون بحث بشه مثل :
تاثیر بازی های ویدئویی
ویژگی های یه بازی موفق از نظر شما
گیم پلی , داستان , گرافیک ؟
و...

خب ديگه گفتوگوي ازاد براي همين بحث هاست :دي
تاپيك تاثي ربازي هاي ويدئويي هم داريم.داره خاك ميخوره.
تمام اين بحث ها رو ميشه در تاپيك گفتوگوي ازاد انجام داد.
+
به نظر من اگه بتونيم بازي برتر ماه رو تو اون تاپيك هم معرفي كنيم خوب ميشه.

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
سلام.
مهدي خان لطفا زحميت اينا رو بكش

اين تاپيك ها منتقل بشن :

Xbox360 بهتره یا Sony Playstation3 ( مقایسه فنی )؟
به
بخش كنسول ها

//

به
کد تقلب و تراینر تمامی بازی ها

//

كمك در نصب , اجرا و رد كردن مراحل بازيها

//

از همه جا - اخبار بازيهاي كامپيوتري

//

XBOX AND PLAY STATION card

اين تاپيك هم يا حذف بشه چون بيشتر جنبه ي تبليغاتي داره يا هم به بخش كنسول ها منتقل بشه.

---------------------------------

اين يكي تاپيك رو هم براي اين كه هدفمند :)دي) بشه بهتره قسمت NFS حذف بشه و مقايسه بين دو بازي انحصاري كنسول ها انجام بشه كه به بخش كنسول ها منتقل بشه.

NFS:Hot Persuit , Forza 3 , Gran Turismo 5

و يه چيز ديگه اين كه اگه تاپيك راهنمايي خريد بازي به " (راهنمايي و ) درخواست معرفي بازي" تغيير نام بديد، بد نيست.

ديگه حالا هر جور كه صلاح ميدونيد.

fonix light

Registered User
لایک‌ها
4
تا الآن خیلی تو اینترنت دنبال این مطلب گشتم که یه سایت یا وبلاگ یا تاپیک کامل درباره ی این موضوع پیدا کنم . ولی هر جا رفتم ، یا فقط معرفی بوده ، یا فقط آموزش و جالبه که هیچ کدومم به سرانجام نرسیدن و کامل نبودن .

این موضوع ، موضوع game engine یا همون موتور بازی هستش .
حالا پیشنهاد من اینه که یه تیم تشکیل بشه . اعضاعش هم همین یوزر های بخش بازی باشن . این گروه شروع کنن به تحقیق درباره ی این موضوع .

اگه بتونیم یه مجموعه ی آموزشی نسبتا کامل جمع آوری کنیم و نهایتا به صورت یه کتاب دربیاریم ، فکر کنم هم واسه خود کاربر های این بخش مفید باشه (از لحاظ بالا رفتن اطلاعات ) و هم برای بخش کامپیوتر پی تی .

از بزرگ های این بخش خواهش می کنم پیشنهاداشونو بدن تا معلوم بشه اصلا با این پیشنهاد من موافقن یا نه .

پیشاپیش از همکاری همه ممنون . :)

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
سلام.

من با زدن تاپیک مشکلی ندارم.
فقط این بحث تخصصی هست و شاید همه نتونن توش شرکت کنن.به خصوص اینجا و در حال حاضر.
این کار وقت هم میخواد که ممکنه مثل مجله بشه و ...

به نظر من فعلا نیاز به تاپیک های کلی داریم که همه بتونن توش پست بدن.

بالا