برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار Bit torrent و لينك هاي جديد .

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
bittorrent_logo.gif

سلام . نميدونم چند تن از دوستان با نرم افزار Bit torrent آشنايي دارند !
اينجا ميخوام اين نرم افزار رو معرفي كنم .از دوستاني كه در آينده در اينجا پست ميزنند خواهش ميكنم به غير از لينك ttorrent و توضيحاتي در مورد لينك چيزه ديگري پست نكنند . مرسي .
ttorrent لينك هايي هست كه در چند ماه گذشته رشد زيادي بين كاربران انترنتي پيدا كرده . البته اين لينك ها از سال 2001 تا به امروز مورد استفاده بوده و هستند. اين لينك ها به كار بر اين امكان رو ميده كه با داشتن اين لينكها هر چيزي رو دانلود كنيد ( اگر لينك مرده و يا ضعيف نباشه ) .
اول از همه لينك براي دانلود اين نرم افزار رو در اينجا ميدم :
بر روي اين لينك ها كليك كنيد و نرم افزار رو دانلود كنيد . اين نرم افزار حدود 3.50MB هست . من امروز يك لينك رو دانلود كردم كه حدوداي 79MB بود و با تمام شدن اين لينك ميشه گفت من خودم 639MB در اين 2 ماهه دانلود كردم كه خيلي خوب بود ! شما با اين لينك ها همه چي ميتونيد دانلود كنيد . از موزيك گرفته تا كارتون هاي مثل دراگون بال و از همين چيزا !
مزاياي زياد اين نرم افزار رو خودتون به بينيد ولي خوب من كه كار كردن رو باهاش دوست دارم . شما ميتونيد يك فايل رو دانلود كنيد بعد از دانلود اون فايل رو به وسيله همين نرم افزار BitTorrent ميتونيد به اشتراك بزارين . بدونه اين كه مشكلي پيش بيا .
به نظر من از نرم افزار هايي مثل اي ميول و كازا خيلي خوب تره !
شما ميتونيد با خوندن توضيحاتي كه سايت BitTorrent براي كاربران داده استفاده كنيد و با كارايي هاي اين نرم افزار بيشتر آشنا بشين .
What is BitTorrent?

BitTorrent is a free speech tool.

BitTorrent gives you the same freedom to publish previously enjoyed by only a select few with special equipment and lots of money. ("Freedom of the press is limited to those who own one" -- journalist A.J. Liebling.)

You have something terrific to publish -- a large music or video file, software, a game or anything else that many people would like to have. But the more popular your file becomes, the more you are punished by soaring bandwidth costs. If your file becomes phenomenally successful and a flash crowd of hundreds or thousands try to get it at once, your server simply crashes and no one gets it.

There is a solution to this vicious cycle. BitTorrent, the result of over two years of intensive development, is a simple and free software product that addresses all of these problems.

The key to scaleable and robust distribution is cooperation. With BitTorrent, those who get your file tap into their upload capacity to give the file to others at the same time. Those that provide the most to others get the best treatment in return. ("Give and ye shall receive!")

Cooperative distribution can grow almost without limit, because each new participant brings not only demand, but also supply. Instead of a vicious cycle, popularity creates a virtuous circle. And because each new participant brings new resources to the distribution, you get limitless scalability for a nearly fixed cost.

BitTorrent is not just a concept, but has an easy-to-use implementation capable of swarming downloads across unreliable networks. BitTorrent has been embraced by numerous publishers to distribute to millions of users.

With BitTorrent free speech no longer has a high price.​

خوب من چند سايت كه در اون شما ميتونيد لينك هاي BitTorrent رو دانلود كنيد معرفي ميكنم . لازم به ذكره كه من خودم از اين دو سايت استفاده ميكنم و كاملا جامع هستند و اگر دوستان ديگه سايتي جامع ميشناسند خوشحال ميشم براي باز بودن دست و بال ديگر دوستان اون سايت رو معرفي كنند .
اول از همه سايت Torrent reactor كه سايتي كامل و جامع در اين باره هست رو معرفي ميكنم . اين سايت Torrent هاي فراواني داره و پشتوانه اين Torrent ها بسيار قوي هستند .
اين سايت Bittorrent Software Download هم كه از اسمش پيداست ديگه چه Torrent هايي درش يافت ميشه !
يكي از بهترين Torrent ها رو ميتونيد از Box Torrent پيدا كنيد .

آموزش در رابطه با اين نرم افزار !
به عنوان مثال شما وارد سايت Torrent Reactor شدين . بعد از وارد شدن به صفحه اصلی در گوشه سمت راست شاخه هايي به نام هاي Anime و يا Appz و يا Games و يا Hentai و يا Movies مشاهده ميكنيد كه در زير شاخه اين شاخه ها نام بخش هاي مختلفي وجود دارد . شما با انتخاب يكي از انها وارد ان بخش شده و تورنت مورد علاقه خود را پيدا كرده و بروي اسم فايل كليك كنيد . دقت كنيد اين اسم ها در يك كادر بوده كه در اون كادر مشخصات ديگري هم ذكر شده مثل :
Age( مقدار زماني كه لينك گذاشته شده كه بر حسب ساعت محاسبه ميشه )
Name( اسم فايل مورد نظر )
Size( مقدار حجم فايل )
Seeds( آخر هم سر در نياوردم )
DL( تعداد افرادي كه فايل رو به اشتراك گذاشتن )
Category( نام زير شاخه )
Kind(فورمت نوع فايل )
Lang( نوع زبان )
دقت داشته باشين كه به DL( تعداد افرادي كه فايل رو به اشتراك گذاشتن ) فايل زياد باشه چونكه هرچي بيشتر باشه قدرت بيشتري داره ! بعد از اينكه روي اسم فايل كليك كردين صفحه اي كه باز ميشه تمامي مشخصات فايل رو نوشته ! در پايين صفحه نوشته اي به نام Download Here وجود داره كه با كليك بر روي ان شما ميتونيد لينك Torrent رو دانلود كنيد . بيشترين حجم اين Torrent ها 43.8 KB هستش كه من يك نمونه از اين Torrent ها كه براي كارتون Ranma 1/2 هست رو ميزارم . بعد از دانلود اين لينك فايلي كه دانلود شود رو در يك جاي سابت نگهدارين و از جابجايي اون خود داري كنين . براي شروع مرحله دوم بايد نرم افزار Bit torrent رو اجرا كنيد و از داخل منوي File گذينه Open Torrent File رو انتخاب كنيد .بعد از انتخاب فايل شما اماده دانلود هست .
دوستان لطفا اگر لينك هاي خوب پيدا كردين با مشخصات كامل در اينجا قرار بدين تا ديگر دوستان هم استفاده كنند ! مرسي .

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
این هم اولین Torrent . باراي فيلم Armia Boga: Powstanie هستش .
مشخصات :
Name Armia Boga: Powstanie *1 CD SVCD bin.cue. pal. Sub.(PL)
Size 786466656 bites [750 Mb]
Hash 63ac4ace9f95454184fb9d6726722b4bfd38cd8e
Tracker http://inferno.demonoid.com:3389/announce
Quality DVD-Rip
Uploader v-torrent
Seeders 53
Leechers 315
Added 1d ago
Updated never
Last time alive 47m 35s ago​
اين هم فايل دريافت Torrents كه بايد روش كليك كنيد !

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
خوب همه شما ديگه اسم فيلم Family.Guy رو شنيدين !
اين هم لينك torrent اون .
لینک دانلود torrent اون .
اطلاعاتي در مورد سرويس دهنده ها .

Age|| Name|| Size|| Seeds|| DL|| Category|| Kind|| Lang
8d30m || Family.Guy.Stewie.Griffin... || 1550MB || 1,878 || 5,007 || Animation || DVD​

Name Family.Guy.Stewie.Griffin.The.Untold.Story.XviD-GNP.[TPB]
Size 1625507192 bites [1550 Mb]
Hash 99b8e005e09c33b4ffdbe2afdaa05cf8a75d05c1
Quality DVD
Uploader monique200
Seeders 1,878
Leechers 5,007
Added 8d ago
Updated never
Last time alive 8d ago​

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از N e M e S i S :
خوب همه شما ديگه اسم فيلم Family.Guy رو شنيدين !
اين هم لينك torrent اون .
لینک دانلود torrent اون .
اطلاعاتي در مورد سرويس دهنده ها .

Age|| Name|| Size|| Seeds|| DL|| Category|| Kind|| Lang
8d30m || Family.Guy.Stewie.Griffin... || 1550MB || 1,878 || 5,007 || Animation || DVD​

Name Family.Guy.Stewie.Griffin.The.Untold.Story.XviD-GNP.[TPB]
Size 1625507192 bites [1550 Mb]
Hash 99b8e005e09c33b4ffdbe2afdaa05cf8a75d05c1
Quality DVD
Uploader monique200
Seeders 1,878
Leechers 5,007
Added 8d ago
Updated never
Last time alive 8d ago​

لطفا واژه هاي زير رو تعريف كنيد . :p دايال آپ . پول تلفن . سرعت . شونصد ماه دانلود . :p

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Pda :
لطفا واژه هاي زير رو تعريف كنيد . :p دايال آپ . پول تلفن . سرعت . شونصد ماه دانلود . :p

تعريف من از واژه هايي كه شما گفتين !

دايال آپ : خط تلفن معمولي!خيلي خوب نيست ولي به درد اين كار ميخوره !
پول تلفن : به جاي اين كه تو انترنت به چتين يا وب گردي كنين يك روز رو به اين كار اختصاص بدين .
سرعت : من 300 مگ رو در 15 ساعت دانلود كردم . ميانگين سرعت هم 3KB بود .
شونصد ماه دانلود : بيشترينش نوشته 2 ماه كه بعد ا اينكه چند دقيقه گذشت كم ميشه و به 15 ساعت تا 30 ساعت ميرسه .
دقت در نوع انتخاب DL خيلي مهم هست . چون كه هرچي بيشتر باشه سرعت هم بيشتره !
باز هم مشكلي هست من در خدمت هستم .

cracki

Registered User
لایک‌ها
23
به حساب من شما با ميانگين سرعت 3 كيلوبايت در ثانيه براي دانلود 300 مگ بايد 28 ساعت وقت صرف كرده باشيد !
در عالي بودن اين سيستم كه شكي نيست و درواقع مي شه گفت بي نظيره
اما نه براي كاربران كم سرعتي مثل ما !
بيشتر به درد اونايي مي خوره كه سرعت بالايي دارن
اما بازهم از معرفي شما ممنونم

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
من با همین تورنت سی دی های MacOS رو دانلود کردم.واقعا سیستم عالی هست :)

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
اين هم لينك تورنت فيلم گروه فانتاستيك فور ! لذت به برين !

Age || Name || Size || Seeds || DL || Category || Kind || Lang
2d08h || Fantastic.Four.2005.XviD-... || 1391MB || 3,058 || 5,504 || Action || DVD​

Name Fantastic.Four.2005.XviD-TUN
Size 1458992460 bites [1391 Mb]
Hash 71095503a89bf55ddc055407cd7d029ee5bc3b7a
Quality DVD
Uploader victor2005
Seeders 3,058
Leechers 5,504
Added 2d ago
Updated never
Last time alive 2d ago​

لینک دانلود .

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از cracki :
به حساب من شما با ميانگين سرعت 3 كيلوبايت در ثانيه براي دانلود 300 مگ بايد 28 ساعت وقت صرف كرده باشيد !
در عالي بودن اين سيستم كه شكي نيست و درواقع مي شه گفت بي نظيره
اما نه براي كاربران كم سرعتي مثل ما !
بيشتر به درد اونايي مي خوره كه سرعت بالايي دارن
اما بازهم از معرفي شما ممنونم

خوب اين ميانگين بيشتر براي شب ها بود . ولي در بيشتر موارد من از ساعت 5 صبح تا 12 ظهر ميزارم براي دانلود . اون موقع ديگه 3KB نيست . بين 6KB تا 10KB هستش . ولي اگر تو انتخاب DL دقت كنيد خيلي زود تر تمام ميشه .

به نقل از mohsenmx :
من با همین تورنت سی دی های MacOS رو دانلود کردم.واقعا سیستم عالی هست :)

خوشحالم يكي پيدا شد كه بااين سيستم كاركرده ! ميتوني اينجا براي ديگر دوستان لينك بزاري ؟

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
آقا دمت گرم :)

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
به بخشيد . تو اين چند روز مشغول دانلود چند تا لينك خف از تورنت بودم كه خيلي وقتم رو گرفته بود !
اين هم يك چيزه خيلي توپ براي دوستان :

38 Magic Books - Cards and other tricks

Name 38 Magic Books - Cards and other tricks
Size 28467237 bites [27 Mb]
Hash f439225813357fe6c2e74ee213aad35422701a5b
Tracker http://tracker.holyplanets.com/announce.php
Quality -
Uploader Vid_Guy
Seeders 201
Leechers 46
Added 12h 55m ago
Updated never
Last time alive 4h 55m ago​

حجم فايل هم 27 Mb هستش .
اين هم لينك دانلود

راستي يك چيزي بگم براي اون دسته از دوستاني كه سرعت كمي دارند . اين نرم افزار خيلي خوبه و به سرعت هم ربطي نداره . درسته باسه اون هايي كه از ديال آپ استفاده ميكنند حجم ها زيادن ولي خوب اگر مثل من طلبه يك چيز بشن ديگه هيچ كاري نميشه كرد به غير از دانلود كردن اون چيز ! :lol:

thekhosrow

Registered User
لایک‌ها
0
N e M e S i S عزيز
من دسترسي به اينترنت با سرعت بالا رو دارم ولي اين دسترسي بايد همه گير بشه تا همه بگردند و بهترينها رو پيدا كنند اين تاپيكم بشه مجموع بهترينها...

اينجاست كه ايران ميگه ADSL با سرعت 256 ممنوع !! پس پيشرفتي حاصل نميشه..

در ضمن ممنون بخاطر لينكهاي جالبت.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
bittorrent_logo.gif

سلام . نميدونم چند تن از دوستان با نرم افزار Bit torrent آشنايي دارند !
اينجا ميخوام اين نرم افزار رو معرفي كنم .از دوستاني كه در آينده در اينجا پست ميزنند خواهش ميكنم به غير از لينك ttorrent و توضيحاتي در مورد لينك چيزه ديگري پست نكنند . مرسي .
ttorrent لينك هايي هست كه در چند ماه گذشته رشد زيادي بين كاربران انترنتي پيدا كرده . البته اين لينك ها از سال 2001 تا به امروز مورد استفاده بوده و هستند. اين لينك ها به كار بر اين امكان رو ميده كه با داشتن اين لينكها هر چيزي رو دانلود كنيد ( اگر لينك مرده و يا ضعيف نباشه ) .
اول از همه لينك براي دانلود اين نرم افزار رو در اينجا ميدم :
بر روي اين لينك ها كليك كنيد و نرم افزار رو دانلود كنيد . اين نرم افزار حدود 3.50MB هست . من امروز يك لينك رو دانلود كردم كه حدوداي 79MB بود و با تمام شدن اين لينك ميشه گفت من خودم 639MB در اين 2 ماهه دانلود كردم كه خيلي خوب بود ! شما با اين لينك ها همه چي ميتونيد دانلود كنيد . از موزيك گرفته تا كارتون هاي مثل دراگون بال و از همين چيزا !
مزاياي زياد اين نرم افزار رو خودتون به بينيد ولي خوب من كه كار كردن رو باهاش دوست دارم . شما ميتونيد يك فايل رو دانلود كنيد بعد از دانلود اون فايل رو به وسيله همين نرم افزار BitTorrent ميتونيد به اشتراك بزارين . بدونه اين كه مشكلي پيش بيا .
به نظر من از نرم افزار هايي مثل اي ميول و كازا خيلي خوب تره !
شما ميتونيد با خوندن توضيحاتي كه سايت BitTorrent براي كاربران داده استفاده كنيد و با كارايي هاي اين نرم افزار بيشتر آشنا بشين .
What is BitTorrent?

BitTorrent is a free speech tool.

BitTorrent gives you the same freedom to publish previously enjoyed by only a select few with special equipment and lots of money. ("Freedom of the press is limited to those who own one" -- journalist A.J. Liebling.)

You have something terrific to publish -- a large music or video file, software, a game or anything else that many people would like to have. But the more popular your file becomes, the more you are punished by soaring bandwidth costs. If your file becomes phenomenally successful and a flash crowd of hundreds or thousands try to get it at once, your server simply crashes and no one gets it.

There is a solution to this vicious cycle. BitTorrent, the result of over two years of intensive development, is a simple and free software product that addresses all of these problems.

The key to scaleable and robust distribution is cooperation. With BitTorrent, those who get your file tap into their upload capacity to give the file to others at the same time. Those that provide the most to others get the best treatment in return. ("Give and ye shall receive!")

Cooperative distribution can grow almost without limit, because each new participant brings not only demand, but also supply. Instead of a vicious cycle, popularity creates a virtuous circle. And because each new participant brings new resources to the distribution, you get limitless scalability for a nearly fixed cost.

BitTorrent is not just a concept, but has an easy-to-use implementation capable of swarming downloads across unreliable networks. BitTorrent has been embraced by numerous publishers to distribute to millions of users.

With BitTorrent free speech no longer has a high price.​

خوب من چند سايت كه در اون شما ميتونيد لينك هاي BitTorrent رو دانلود كنيد معرفي ميكنم . لازم به ذكره كه من خودم از اين دو سايت استفاده ميكنم و كاملا جامع هستند و اگر دوستان ديگه سايتي جامع ميشناسند خوشحال ميشم براي باز بودن دست و بال ديگر دوستان اون سايت رو معرفي كنند .
اول از همه سايت Torrent reactor كه سايتي كامل و جامع در اين باره هست رو معرفي ميكنم . اين سايت Torrent هاي فراواني داره و پشتوانه اين Torrent ها بسيار قوي هستند .
اين سايت Bittorrent Software Download هم كه از اسمش پيداست ديگه چه Torrent هايي درش يافت ميشه !
يكي از بهترين Torrent ها رو ميتونيد از Box Torrent پيدا كنيد .

آموزش در رابطه با اين نرم افزار !
به عنوان مثال شما وارد سايت Torrent Reactor شدين . بعد از وارد شدن به صفحه اصلی در گوشه سمت راست شاخه هايي به نام هاي Anime و يا Appz و يا Games و يا Hentai و يا Movies مشاهده ميكنيد كه در زير شاخه اين شاخه ها نام بخش هاي مختلفي وجود دارد . شما با انتخاب يكي از انها وارد ان بخش شده و تورنت مورد علاقه خود را پيدا كرده و بروي اسم فايل كليك كنيد . دقت كنيد اين اسم ها در يك كادر بوده كه در اون كادر مشخصات ديگري هم ذكر شده مثل :
Age( مقدار زماني كه لينك گذاشته شده كه بر حسب ساعت محاسبه ميشه )
Name( اسم فايل مورد نظر )
Size( مقدار حجم فايل )
Seeds( آخر هم سر در نياوردم )
DL( تعداد افرادي كه فايل رو به اشتراك گذاشتن )
Category( نام زير شاخه )
Kind(فورمت نوع فايل )
Lang( نوع زبان )
دقت داشته باشين كه به DL( تعداد افرادي كه فايل رو به اشتراك گذاشتن ) فايل زياد باشه چونكه هرچي بيشتر باشه قدرت بيشتري داره ! بعد از اينكه روي اسم فايل كليك كردين صفحه اي كه باز ميشه تمامي مشخصات فايل رو نوشته ! در پايين صفحه نوشته اي به نام Download Here وجود داره كه با كليك بر روي ان شما ميتونيد لينك Torrent رو دانلود كنيد . بيشترين حجم اين Torrent ها 43.8 KB هستش كه من يك نمونه از اين Torrent ها كه براي كارتون Ranma 1/2 هست رو ميزارم . بعد از دانلود اين لينك فايلي كه دانلود شود رو در يك جاي سابت نگهدارين و از جابجايي اون خود داري كنين . براي شروع مرحله دوم بايد نرم افزار Bit torrent رو اجرا كنيد و از داخل منوي File گذينه Open Torrent File رو انتخاب كنيد .بعد از انتخاب فايل شما اماده دانلود هست .
دوستان لطفا اگر لينك هاي خوب پيدا كردين با مشخصات كامل در اينجا قرار بدين تا ديگر دوستان هم استفاده كنند ! مرسي .

من فکر کنم اگر این تاپیکو تو معرفی سایتهای خارجی بزنی بد نباشه! من خودم تو 1 ماه 20 گیگ دانلود کردم 30 گیگم گذاشتم خودش دانلود کنه.
به کمک همین تورنت تمام فیلمای روزو دارم میبینم.

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
حيف نيست اين تاپيك داره خاك ميخوره ؟!!!
سعي ميكنم از امروز لينك بزارم ...

بالا