برگزیده های پرشین تولز

بهترین دکتر مغز و اعصاب در اصفهان!

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
بهترین/معروفترین دکتر مغز و اعصابی که در اصفهان میشناسید را معرفی کنید لطفا :rolleyes:

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
آخه واسه چي ؟
128fs4765852.gif

از همون اول حدس ميزدم يه اتفاقي واست افتاده
154fs232528.gif

bonheur.gif
زبونتو گاز بگیر سید! برای خودم نمیخوام که
4076.gif

چند وقت پیش که دنبال دکتر قلب میگشتی؟
درسته درسته!

دوستان خواهشا اسپم نکنید قضیه جدیه
241.gif

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
دکتر شکوهی اصفهانیه خدایی
241.gif

من پیشنهاد میکنم بری بهترین بیمارستان اصفهان ... اونجا ازشون کمک بگیری ... از پرستارا ... یا بخش اطلاعات ... اونا خیلی بهتر میتونن بهت آمار بدن

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
تو اصفهان دکتر معروف نورولوژی - که بالاتر از دیگران باشه- نیست. تهران دکتر عباسیون اگز بتونی گیر بیاریش.

salar68

Registered User
لایک‌ها
66
متخصص اعصاب و روان ( البته فک نکنم جراح باشه )

این دکترو چند تا دکتر خیلی معروف دیگه توصیه کردن تا سال پیش هم بدون معرفی نامه از دکتر مشهوری پذیرش نمی کرد)

دکتر معروفی شمس آبادی روبرو بیمارستان سینا جنب بانک کشاورزی

Mon_hareF

Registered User
لایک‌ها
700
دکتر اعتمادی فر بهترین توی این زمینه هست . .

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388

این دکترو چند تا دکتر خیلی معروف دیگه توصیه کردن تا سال پیش هم بدون معرفی نامه از دکتر مشهوری پذیرش نمی کرد)

متخصص اعصاب و روان همون روانپزشکه . ایشون متخصص نورولوژی - مغز و اعصاب- میخواد.

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
حواست باشه هر دکتر معروفی دلیل بر خوب بودنش نیست .الان پاس دادن مریض و زیر میزی و کلاس الکی گذاشتن شده کار 80 درصد این دکترهای مثلا معروف برات مثال بزنم یکی از اقوام سکته قلبی کرد همین اصفهان رفت پیش یک دکتر قلب با دفترچه بیمه عمل رگ قلبش بیشتر از 400تومن نشد یکی دیگه از اقوام رفت پیش اون دکتر معروف و فوق العاده کلاس گذار تهرانی 12 میلیون هزینه همین بای پس قلبش کرد همراه بیمار میگفت فقط خود دکتر 20 دقیقه تو اتاق عمل بوده بقیش دست دوتا رزدنتو پرستار بوده در حالی که همون دکتر قلب تو اصفهان همراه مریض تعریف میکرد از زمان بیهوشی تا آخر عمل خود دکتر تمام کار را انجام میداده شما باشی خودت کدومو انتخاب میکنی؟؟؟؟؟؟

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
رفقا مساله جدیه ها! خلاصه حواستون باشه این تاپیک اسپم بردار نیست!

ممنون ولی همونطور که دوستمون گفتن "متخصص مغز و اعصاب" میخوام.
دکتر اعتمادی فر بهترین توی این زمینه هست . .
ایشون متخصص "مغز و اعصاب" هستن دیگه؟
حواست باشه هر دکتر معروفی دلیل بر خوب بودنش نیست .الان پاس دادن مریض و زیر میزی و کلاس الکی گذاشتن شده کار 80 درصد این دکترهای مثلا معروف برات مثال بزنم یکی از اقوام سکته قلبی کرد همین اصفهان رفت پیش یک دکتر قلب با دفترچه بیمه عمل رگ قلبش بیشتر از 400تومن نشد یکی دیگه از اقوام رفت پیش اون دکتر معروف و فوق العاده کلاس گذار تهرانی 12 میلیون هزینه همین بای پس قلبش کرد همراه بیمار میگفت فقط خود دکتر 20 دقیقه تو اتاق عمل بوده بقیش دست دوتا رزدنتو پرستار بوده در حالی که همون دکتر قلب تو اصفهان همراه مریض تعریف میکرد از زمان بیهوشی تا آخر عمل خود دکتر تمام کار را انجام میداده شما باشی خودت کدومو انتخاب میکنی؟؟؟؟؟؟
بله درسته. البته خدا را شکر مورد پیش اومده جراحی نیست صرفا معاینه و احتمالا معالجه است!
یه دکتر می شناسم به اسم دکتر نجفی خیلی انه :D من یه مدت می رفتم پلوش کلا یه دارو هایی به من داد که کبدمو به چیز داد داشتم خدمت باش معاف می شدم که نشدش ... :|
گفتم حواست باشه نری پلوش :lol:
دمت گرم عمو مایکی. نمیرم پلوش. میگم اون بیاد پلوم :lol:

Last edited:

mhdi2120

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشی.من تو کمرم یه غده دارم که باید سریع عمل کنم.لطفا یه دکتر جراح مغز اعصاب در اصفهان ک برا عمل مطمئنه پیشنهاد .خیلی ممنون .هزینه هم مهم نیس

بالا