برگزیده های پرشین تولز

کسی اینجا تا بحال دهکده آبی پارس رفته ؟

amirhesam1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله من رفتم فوق العاده است بقول خیلی هااصلا با استاندارد ایران مطابقت نداره انگاررفتی اروپا
آب تمیز کارمندان باادب بازیهای عالی محیط جذاب وشاد غذای خوب
حتمابروید ازصبح تاشب فقط 26هزارتومن البته یه چندهزارتومنی هم پول ناهار وکافی شاپ میشه ولی بااین
پول تو سرزمین عجایب یکساعت هم نمی تونی حال کنی اینجا یه روز کیف میکنی
خیلی باحالو باکلاسه:D

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
من كه خودم تا بحال نرفتم، اما يه برادر دارم تو اكباتان زندگي مي كنه، اونم نه!:lol:

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
همچين سوال مي كنه انگار مي خواد سقوط آزاد رو تجربه كنه. طرف كلي پول ميده ميره تركيه اونجا هم 40-60 دلار پول ميده ميره اينقدر هم سوال نمي كنه.

بجنب كه ماه رمضان تعطيل ميشه! نقد رو هميشه بچسب شايد فردا خبري نباشه!

Nomad 609

Registered User
لایک‌ها
38
منم رفتم خیلی حال میده فقط کرم ضد آفتاب یادتون نره که مثل من یه هفته به خاطر سوختگی خونه نشین نشین
در ضمن بلیطش شده 30 تومان تو ماه رمضون هم نوشته بود بازه فقط شبهای احیا باز نیست

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
به امید خدا بعد از ماه رمضون یه تور میزاریم تا بچه های پی تی رو دسته جمعی ببریم دهکده آبی پارس. البته این تور فقط برای پسرهای پی تی هست

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
به امید خدا بعد از ماه رمضون یه تور میزاریم تا بچه های پی تی رو دسته جمعی ببریم دهکده آبی پارس. البته این تور فقط برای پسرهای پی تی هست

با اجازتون بعد از ماه مبارك ميشه نيمه شهريور ماه و هوا سرده. ياد حكايتي افتادم كه مي خواستند سفينه بفرستند خورشيد و طرف مي گفت بخاطر اينكه نسوزيم شبانه مي ريم.:lol:

منصور جان جسارت كرديم. اما يه چي بگو كه عملي باشه.;)

بالا