برگزیده های پرشین تولز

دانشگاه آزاد واحد تهران شرق (قيام دشت)

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
سلام دوستان
من كنكور كارداني به كارشناسي اين واحد (تهران شرق) قبول شدم ، رشته ام هم الكترونيك ، ممنون ميشم يه مقدار در مورد اساتيد بگين كدوماشون خوبن (نمره بده ان) :D
پيشاپيش بابت وفتي كه ميگذاريد سپاس گذارم :)

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
يعني از واحد تهران شرق كسي اينجا نيست ؟؟

من اين ترم واحدهامو با اين استادا برداشتم از دوستاني كه تجربه دارن ممنون ميشم بگن كدوما خوبن

رياضي عمومي : گنجي
مدار 1 : اسكندري
ديفرانسيل : توكلي فر
برنامه سازي : شمس
الكترونيك 2 : قدردان
زبان فني : رهنما
انقلاب : اسماعيلي

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
واقعا از اين همه استقبال كف بر شديم :D يعني جدي اينجا كسي از تهران شرق نيست ؟؟؟ :blink:

جهت پربار شدن تايپك دوستان به هيچ وجه با قدردان و شمس درس بر ندارين :f34r::f34r::f34r:
گنجي و رهنما هم عالييييييييييييييييييييييييييييه

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
یکی از بچه ها بود کامیپوتر میگفت یه مشت الاغ بلا نسبت الاغ تشریف دارن اساتید

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
بروبچ تهران شرق کجایین ؟؟؟
بزارین از استادای ترم قبل یک مقدار بگم :
گنجي باهاش رياضي عمومي داشتم فوق العاده استاد خوب و خونسردیه ، اخلاق و ادب دانشجو از هر چیز براش مهم تر ، تنها بدیش اینه که سوال های امتحان رو خیلی با وسواس صحیح میکنه یعنی یه منفی و مثبت اشتاباه کرده باشی کل جواب رو خط میزنه ، این درس رو 15 گرفتم

با اسكندري مدار 1 داشتم ایشون هم استاد خوبی هستند و بسیار وجدان کاری (از لحاظ تایم درسی) دارند 3 واحد درس رو کلش رو از اول تا آخر تدریس میکنند امتحانش در حد جزوه اش هست حجم جزوه اش یکم مقدار زیاده در کل استاد نرمالیه ، این درس 10.5 گرفتم (کم کاری از خودم بود چون لای جزوه رو هم باز نکردم و با اطلاعات قبلی خودم رفتم سر جلسه)

با استاد توكلي فر هم معادلات ديفرانسيل داشتم استاد خوب با ادب و محترمیه ، ایشون همون اندازه که درس میدن همون اندازه هم از دانشجو انتظار دارن و 0.25 هم به کسی ارفاق نمیکنن هرچی بگیری تو برگه همونو رد میکنن با اینکه استاد خوب و با معلوماتی هستند چند تا ایراد هم دارند 1- تمرینات که سر کلاس حل میکنند رو تعدادیشون رو تا ابتدا حل میکردند و ما بقیش رو میگند بقیش دیگه کاری نداره محاسبات ریاضی خودتون برید خونه حل کنید ( شاید برای یکسری از دوستان این مشکلی نباشه ولی برای ما ها که فنی بودیم و یکمقدار بیس ریاضیاتمون ضعیف این مورد بعضی اوقات مشکل ساز میشه بطور مثال معادله رو حل میکنی بعد تو همون محاسبه ساده ریاضی یه جاش گیر میکنی ) 2- دومین مشکل ایشون دست خطشون هست یکمقدار دست خط ریاضیاتشون بده و ....) من این درس رو 9.5 گرفتم (تابستون با استاد نوری گرفتم و پاس کردم)

بااستاد شمس هم برنامه سازي داشتم ، ایشون فقط با یه ویدو پروجکتور میان سر کلاس پاور پوینت رو باز میکنن بعد تند تند از رو اسلاید ها توضیح میدن من که شخصا خیلی توضیحات ایشون بدردم نخورد و خودم نشستم خوندم ، بسیار بسیار گیر هستند 1 دقیقه از تایم کلاس بگزره یا راتون نمیده یا حسابی تیکه بهتون میندازه ، بسیار زیاد رو خمیازه کشیدن حساس و ..... و اصلا از نمره ای که بهم دادن راضی نیستم پایان ترم به من 12.5 دادن که واقعا حقم نبود یکمقدار مقصر هم خودم بودم ( از این بابت که وقت زیادی رو سوالات تعریفی گذاشتم و وقت برای حل مساله برنامه نویسی c++ کم آوردم ) ولی ایشون هم یکمقدار در نمره دادن بی انصافی کردن از 16-17 سوال که 7-8 تاش تشریح بوده که اونا کامل درست نوشتم مابقی هم برنامه نویسی از اون برنامه نویسی ها هم 7-8 تاش رو کامل نوشتم مابقی رو هم با اینکه درست نوشتم ولی ناقص و .........

با استاد قدردان هم الكترونيك 2 داشتم که تا حالا حقیقتا همچین استاد در تاریخ تحصیلم ندیده بودم ، ما دیده بودیم که استاد جزوه نمیگه یا اصلا جزوه نداره و خودت باید از صحبت هاش نت برداری یا خودت بری کتاب رو بخونی و سوالاتت رو بپرسی ولی ایشون واقعا خیلی خاص بودن ، ایشون دکتری الکترونیکشون رو از شریف گرفته بودن و داراش توان و دانش علمی واقعا بالایی بودن ولی مشکلشون این بود که نمیتونستن اون رو به دانشجو انتقال بدن ، فوق العاده فوق العاده زیاد تند صحبت میکردن به طوری که ما با سوند رکوردر و گوشی هامون صدای ایشون رو ضبط کردم هیچی از صحبتشون مفهموم نبودن این درس رو از رو جزوه دانشگاه شریف خودشون تدریس می کردند و کل تایم کلاس رو یه مدار میکشیدند پایه تخته و بدون اینکه چیز دیگه ای بنویسیند شروع میکردند تند و تند صحبت کردن و ..... ولی آخر سر با اینکه توی برگه در حد 2 هم ننوشتم بهم 13.5 دادن

با دکتر رهنما هم زبان فني ( زبان عمومی ) داشتم ایشون بسیار بسیار استاد عالی و با سوادی هستند بسیار با جنبه و خوش اخلاق ، این درس رو 20 گرفتم

با استاد اسماعيلي هم درس انقلاب اسلامی داشتم که ایشون هم بسیار استاد نرمال و خوبی بودند آخر سر هم یه 20 تا دونه سوال دادن 10 تاش تو امتحان اومد این درس رو هم 20 گرفتم

ترم تابستون هم یه معادلات دیفرانسیل برداشتم یه دونه تاریخ تحلیل صدر اسلام

معادلات دیفرانسل رو با یه گروه دیگه برداشتم ( گروه عمران ) با دکتر نوری ایشون فوق العاده زیاد استاد خوبی هستن (جیگر) سطح علمیشون بسیار بالا و توانایی و قدرت انتقال مطالبشون انصافا بی نظیره ، این درس رو کامل درس داد ، یه جزوه خیلی توپ از این درس برام موند که واقعا دید من رو به این درس عوض کردند بسیار بسیار آرام و این آرامش رو به دانشجو هم منتقل میکنه در تدریس به هیچ وجه عجله نداره (مثل خیلی استادا که جلسه اول میان میگن بچه ها درس خیلی عقبیم) با اینکه اصلا در تدریس عجله نداره کل سر فصل هارو کامل تدریس کردند و از هر مبحث هم کم کم 6-7 تا تمرین با حل کامل حل کردند نمره دادنشون هم خیلی خوبه من این درس رو 18.5 گرفتم

درس تاریخ تحلیل صدر اسلام رو هم با استاد سهیلی داشتم که ایشون هم استاد خوبی بودند هنوز نمره این درس نیومده

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
انتخاب واحد ترم جدید هم از 19م شروع میشه ، یه سری استادا جدید اومدن ( رشته من الکترونیک) یه سری هم که قدیم بودن ولی من نمیشناسم ، دوستان اگه میشناسید راهنمایی بفرمایید که استاید زیر چه جوریان
رحمان ابوالحسنی
هادی رزمی
آرش زارع صادقی
پونه روشنی تبریزی
علیرضا اسدی کاریزکی

بروبچ تهران شرق لطفا یکم در تاپیک مشارکت داشته باشند :blush:

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی ۹۱-۹۰

ثبت نام و انتخاب واحد ۱۹/۶/۹۰ الی ۲۴/۶/۹۰
شروع کلاسها: ۳/۷/۹۰
ثبت نام با تاخیر:۳/۷/۹۰ الی ۵/۷/۹۰
حذف و اضافه:۹/۷/۹۰ الی ۱۱/۷/۹۰
حذف اضطراری:۱۲/۹/۹۰ الی ۱۳/۹/۹۰
پایان دوره آموزشی و اتمام کلاسها:۱۸/۱۰/۹۰
شروع امتحانات:۱۹/۱۰/۹۰الی ۶/۱۱/90

ورودیهای ۸۷ و ماقبل – ۱۹ و۲۰ شهریورورودیهای ۸۸ – ۲۱ و۲۲ شهریورورودیهای ۸۹ – ۲۳ و۲۴ شهریور​

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
ظاهرا از فردا هست الان هر چی می رم تو سایت برای انتخاب واحد میگه "لطفا در زمان تعيين شده مراجعه نماييد "

ظاهرا از 20 هستش

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
ظاهرا از فردا هست الان هر چی می رم تو سایت برای انتخاب واحد میگه "لطفا در زمان تعيين شده مراجعه نماييد "

ظاهرا از 20 هستش
امروز برا ورودی های 87 و ماقبل بود ، یکی از دوستان من انتخاب واحد کرد و شد :)

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
پس برای ما که ورودی 88 هستیم امشبه ؟
والا چیزی که تو سایت اصلی دانشگاه زدن این بود (الان سایتشون دان انگار)
ورودیهای ۸۷ و ماقبل – ۱۹ و۲۰ شهریور
ورودیهای ۸۸ – ۲۱ و۲۲ شهریور
ورودیهای ۸۹ – ۲۳ و۲۴ شهریور​

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
والا چیزی که تو سایت اصلی دانشگاه زدن این بود (الان سایتشون دان انگار)
ورودیهای ۸۷ و ماقبل – ۱۹ و۲۰ شهریور
ورودیهای ۸۸ – ۲۱ و۲۲ شهریور
ورودیهای ۸۹ – ۲۳ و۲۴ شهریور​
پس شد برا پس فردا
پدر سوخته ها این سروراشون رو ارتقا نمیدن دو تا پنتیوم وان گذاشتن یک ساعت جون میکنه !

barsasoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من ارشد این دانشگاه قبول شدم. چند تا سوال دارم یکی لطفا جواب بده:
اینجا چرا سایتش اینجوریه؟ چرا html؟ یعنی یه cms بلد نیستند نصب کنند؟ خیلی داغونه سایت و اطلاع رسانی در حد زیر صفر!
ثبت نام ارشدها (ورودی 90) دقیقا کیه؟ من زنگ زدم صد تا چیز گفتن. چه مدارکی میخواد و چقدر پول؟
اگه نمیدونید یه شماره تلفن مطمئن بگید بپرسم. ممنون

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
دوستان من ارشد این دانشگاه قبول شدم. چند تا سوال دارم یکی لطفا جواب بده:
اینجا چرا سایتش اینجوریه؟ چرا html؟ یعنی یه cms بلد نیستند نصب کنند؟ خیلی داغونه سایت و اطلاع رسانی در حد زیر صفر!
ثبت نام ارشدها (ورودی 90) دقیقا کیه؟ من زنگ زدم صد تا چیز گفتن. چه مدارکی میخواد و چقدر پول؟
اگه نمیدونید یه شماره تلفن مطمئن بگید بپرسم. ممنون
سلام دوست عزیز ، تبریک میگم قبولیتون رو رشتتون چیه ؟ ارتباطات ؟ یا شیمی ؟
والا مشکلات این دانشگاه خیلی زیاد این مورد سایت هم که فرمودین واقعا از اون موارد آزار دهندس + اطلاع رسانی واقعا زیر صفر
والا من نمیدونم ثبت نام ارشد ها کیه این لینک همه شماره تلفن هاست ببین بدردت میخورده http://www.qdiau.ac.ir/tel.html

امروز اومدم شهریه رو برا انتخاب واحد بریزم حساب دانشگاه ، پول از حسابم کم شده ولی به حساب دانشگاه واریز نشده
زنگ زدم مدیر مالی بهش میگم اینجوریه داستان میگه خوب یه بار دیگه بریز میگم من همین قدر تو حساب پول داشتم الان یه قرونم ندارم میگه خوب تا 24 ساعت صبر کن خودش برگشت میخوره به حسابت
خداروشکر پول زود به حسابم برگشت خورد ، الانم امتحانی 1000 تومن ریختم ببینم درست شده یا نه دیدم دوباره همون مشکل پیش اومد حالا نمیدونم مشکل از چیه ، مشکل از بانک یا از دانشگاه (مملکته داریم ؟؟)

آقا من میخوام یه نامه تنظیم کنم خطاب به ریاست دانشگاه در مورد مشکلات دانشگاه (سایت ، کتابخونه ، برخورد کارمنداش و ........ کلا همه چی) ، دوستان اگه موافقین یه همکفری باهم بکنیم یه متن خوب تنظیم کنیم ببریم بدیم ریئس دانشگاه
ها ؟؟

barsasoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا مشکلات این دانشگاه خیلی زیاد این مورد سایت هم که فرمودین واقعا از اون موارد آزار دهندس + اطلاع رسانی واقعا زیر صفر
والا من نمیدونم ثبت نام ارشد ها کیه این لینک همه شماره تلفن هاست ببین بدردت میخورده http://www.qdiau.ac.ir/tel.html

امروز اومدم شهریه رو برا انتخاب واحد بریزم حساب دانشگاه ، پول از حسابم کم شده ولی به حساب دانشگاه واریز نشده
زنگ زدم مدیر مالی بهش میگم اینجوریه داستان میگه خوب یه بار دیگه بریز میگم من همین قدر تو حساب پول داشتم الان یه قرونم ندارم میگه خوب تا 24 ساعت صبر کن خودش برگشت میخوره به حسابت
خداروشکر پول زود به حسابم برگشت خورد ، الانم امتحانی 1000 تومن ریختم ببینم درست شده یا نه دیدم دوباره همون مشکل پیش اومد حالا نمیدونم مشکل از چیه ، مشکل از بانک یا از دانشگاه (مملکته داریم ؟؟)

آقا من میخوام یه نامه تنظیم کنم خطاب به ریاست دانشگاه در مورد مشکلات دانشگاه (سایت ، کتابخونه ، برخورد کارمنداش و ........ کلا همه چی) ، دوستان اگه موافقین یه همکفری باهم بکنیم یه متن خوب تنظیم کنیم ببریم بدیم ریئس دانشگاه
ها ؟؟
من ارتباطات قبول شدم
تلفن هم زدم گفتن ورودی های جدید چه کارشناسی و چه ارشد از 26 ام باید بیان اما نمیگن چه مدارکی باید بیاریم و چقدر پول لازم داره؟!!! در حالی که سازمان مرکزی دانشگاه آزاد ثبت نام ارشد ها رو گفته بود 19 تا 21. حالا مدارک رو میشه از سایر دانشگاه ها فهمید (معمولا مشترکه) اما واقعا نمیدونم باید چقدر پول جور کنم. شما کسی که در خصوص مسائل شهریه مطلع باشه تو این دانشگاه می شناسید؟
در مورد نامه هم من واقعا پایه ام! چون وضعیت اطلاع رسانی شون که اسف باره! من کارشناسی دانشگاه غیرانتفاعی بودم و از وضعیت اونجا می نالیدم حالا میگم صد رحمت به همونجا!

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128

ها ؟؟

اصلا یک وضعیه این دانشگاه
اشک ما رو در اورده الان تو این 3-4 سال اخرین اولین بار دیشب بود که تونستم اینترنتی انتخاب واحدم رو کامل انجام بدم

در مورد پول هم معلوم نیست چرا اینجوری میکنه

اما به تجربه به هم اثبات شده همیشه باید 2-3 روز کاری مونده به روز انتخاب واحد بری رو قسمت انتخاب واحد هر چقدر که نوشته بود رو بعلاوه هزار تومن(برا اطمینان) بریزی به حساب که شب انتخاب واحد مشکلی پیش نیاد

من خودم همیشه همین کار رو میکنم

با نامه کاملا موافقم جواب میده اگر تعداد امضا بالا باشه 40-50 تا مثلا

من ارتباطات قبول شدم
تلفن هم زدم گفتن ورودی های جدید چه کارشناسی و چه ارشد از 26 ام باید بیان اما نمیگن چه مدارکی باید بیاریم و چقدر پول لازم داره؟!!! در حالی که سازمان مرکزی دانشگاه آزاد ثبت نام ارشد ها رو گفته بود 19 تا 21. حالا مدارک رو میشه از سایر دانشگاه ها فهمید (معمولا مشترکه) اما واقعا نمیدونم باید چقدر پول جور کنم. شما کسی که در خصوص مسائل شهریه مطلع باشه تو این دانشگاه می شناسید؟
در مورد نامه هم من واقعا پایه ام! چون وضعیت اطلاع رسانی شون که اسف باره! من کارشناسی دانشگاه غیرانتفاعی بودم و از وضعیت اونجا می نالیدم حالا میگم صد رحمت به همونجا!

اقا تبریک

این دانشگاه متاسفانه هم سایتش افتضاح هست هم اطلاع رسانیشون مشکل داره اساسی

پدر ما رو در اوردن

در مورد شهریه هم تا جایی که می دونم شهریه ثابت ارشد ازاد امسال یک تومن هست احتمالا با شهریه متغییر برای شما باید بشه 1.5 تقریبا

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
من ارتباطات قبول شدم
من یادمه برا ثبت نام خودمم همه این داستان بود خود مرکز دانشگاه ازاد گفت بود فلان تاریخ اینا 5-6 روز بعد گفتن بیاین دانشگاه رفتیم بعد اونجا یه کاغذ بهمون دادن که این مدارک رو میخواد + این مبلغ پول + رشتها فلان تو این روز بیان رشته فلان تو روز .... ، که اونم مصادف شد با 3-4 روز بعد که رفتیم و ثبت نام کردیم .
ولی شما اصلا دل به تلفن های دانشگاه خوش نکن واقعا جواب درست حسابی به آدم نمیدن ، در مورد مدارک و شهریه بزار من یه امار بگیرم تو همین تاپیک میگم :)

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
قابل توجه دانشجویان ورودی 90
کلیه ورودیهای جدید (ورودی 90 )می توانند جهت ثبت نام با در دست داشتن مدارک ثبت نام از روز 90/6/26 لغایت 90/6/30 به دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق مراجعه نمایند .
ضمنا دانشجویان محترم می توانند پس از مشخص شدن مبلغ شهریه خود از طریق اینترنت به شماره حساب 1680404جام بانک ملت مبالغ شهریه خود را واریز نمایند .

پ.ن : عزیز ثبت نام از همون 26 ام هست که بهتون گفتن ، شهریه هم گویا یه چیزی دورو بر 1.5 هست ، مدارک هم اصل کارت ملی و شناسنامه و مدرک کارشناسی و پایان خدمت + کپی همه اینها

barsasoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشکر از همه دوستان. بله ظاهرا از شنبه 26ام باید بریم فرم پر کنیم، فقط برای اینکه دوباره نرید بیایید این همه راه رو، همه مدارک رو کامل در اختیار داشته باشید. من تماس که گرفته بودم یه بار گفتن از هر مدرک 4 کپی هم داشته باشید! خلاصه مجهز بیایید! لیست مدارک ارشد رو که از دانشگاه های دیگه جمع کردم براتون مینویسم:
عکس 12 قطعه (اگر خانم هستید یا سربازی رفتید 6 تا بسه اما بازم کار از محکم کاری عیب نمیکنه همون 12 تا!D:)
ریز نمرات کارشناسی + کپی به مقدار لازم!!
اصل مدرک کارشناسی و یا گواهی موقت پایان دوره+ کپی به میزان لازم
برگه احراز وضعیت **** وظیفه + کپی هاش (این برگه میتونه کارت پایان خدمت باشه یا برگ سبز اعزام یا...)
اصل شناسنامه + کپی از تمام صفحات و جلد (جلد رو شوخی کردم) کپی هرچه بیشتر بهتر
کارت ملی+کپی هاش
پول هم همراهتون باشه خیلی ها میگن دانشگاه آزاد برای ضمانت سفته می خواد این رو مطمئن نیستم
واریز شهریه بعد از ثبت نامه به صورت اینترنتی (خدا به داد برسه!)
باز هم ممنون از تمامی دوستانی که من رو کمک کردند

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
با تشکر از همه دوستان. بله ظاهرا از شنبه 26ام باید بریم فرم پر کنیم، فقط برای اینکه دوباره نرید بیایید این همه راه رو، همه مدارک رو کامل در اختیار داشته باشید. من تماس که گرفته بودم یه بار گفتن از هر مدرک 4 کپی هم داشته باشید! خلاصه مجهز بیایید! لیست مدارک ارشد رو که از دانشگاه های دیگه جمع کردم براتون مینویسم:
عکس 12 قطعه (اگر خانم هستید یا سربازی رفتید 6 تا بسه اما بازم کار از محکم کاری عیب نمیکنه همون 12 تا!D:)
ریز نمرات کارشناسی + کپی به مقدار لازم!!
اصل مدرک کارشناسی و یا گواهی موقت پایان دوره+ کپی به میزان لازم
برگه احراز وضعیت **** وظیفه + کپی هاش (این برگه میتونه کارت پایان خدمت باشه یا برگ سبز اعزام یا...)
اصل شناسنامه + کپی از تمام صفحات و جلد (جلد رو شوخی کردم) کپی هرچه بیشتر بهتر
کارت ملی+کپی هاش
پول هم همراهتون باشه خیلی ها میگن دانشگاه آزاد برای ضمانت سفته می خواد این رو مطمئن نیستم
واریز شهریه بعد از ثبت نامه به صورت اینترنتی (خدا به داد برسه!)
باز هم ممنون از تمامی دوستانی که من رو کمک کردند

این مورد تاکید و تایید میشه هم پول همراهتون باشه
هم سفته از ورودی ها جدید میگیرن

راست تو عابر بانکتون پول داشته باشید اگر پول کم امد اینترنتی بریزید کلی راه نرید بانک

همونجا از طریق سایت دانشگاه به حسابشون بریزد

عابر بانک های ملی و ملت و پارسیان فکر کنم و یکی دیگه رو قبول میکنه سایت دانشگاه

رمز اینترنتیش رو هم فعال کنید

بالا