برگزیده های پرشین تولز

دانشگاهای بین المللی ایران ( بدون کنکور )

sk_1382

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هدف از تاسیس چنین دانشگاههایی پذیرش دانشجو بدون کنکور است که البته برای کسانی است که به هر دلیلی در کنکور موفق نشده اند و یا خواهان کیفیت آموزشی بیشتری هستند و قصد خروج از کشور برای ادامه تحصیل دارند دایر شده است.
این واحد ها زیر نظر دانشگاههای معتبر اداره می شنود و اکثرا با همکاری دانشگاههای معتبر دنیا فعالیت می کنند که مدرک صادر شده نیز در اون دانشگاهها و کشور ها معتبر است.
لازم به ذکر است این واحدها اغلب در مناطق آزاد مثل قشم ،کیش ،چابهار و ... تاسیس شده اند

zahra shahabi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.من می خواستم بدونم این دانشگا ههای بین المللی مثل کیش و قشم برای پزشکی هم بدون کنکور میشه رفت؟یعنی ربطی به رتبه نداره؟لطفا اگه اطلاعات کافی دارین جواب بدین.من در این مورد سوالای زیادی دارم.ممنون می شم.

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
شهریه هاشون در چه حده حدودا ؟
مثلا برای یه رشته مهندسی ترمی چند در میاد ؟

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
آقا بدون کنکور ؟
یعنی چی ؟
یعنی هر کس وارد بشه میتونه ادامه تحصیل بده مدرک بین المللی بگیره بره خارج ؟
خدایی ؟
میشه مگه همچین چیزی ؟

aras71

Registered User
لایک‌ها
38
چرا نشه فقط ترمی 2 میلیون و خورده ای

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
دوست عزیز من مهندسی بین الملل رو اطلاع ندارم ولی خودم پزشکی بین الملل هستم.کی گفته بدون کنکوره؟من رتبم خوب بود و سراسری دکترای دامپزشکی اوردم و فقط 4 نفر تا پزشکی دانشگاه مورد نظرم اختلاف داشتم واسه همین مجبور شدم برم بین الملل ما رتبه 900 هم داریم;)

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
من از مهندسی زیاد سر در نمیارم ولی بین ال تهران رو از نزدیک دیدم امکاناتش خوبه;)بازم بهتره بیشتر تحقیق کنی:)

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
ببخشید دوست عزیز.چند تا سوال دارم از هرکی میپرسم جواب درست و حسابی نگرفتم.میشه لطفا بگید که اخرین فرد قبول شده در رشته دندان پزشکی دانشگاه بین المللی حدودا رتبه ی منطقه اش چنده؟کلا با چه رتبه ای میشه به پذیرش دانشگاه بین المللی امید داشت.؟من رتبم در منطقه یک 5000 شده!به نظر شما چه قدر احتمال داره دندون تبریز یا قشم قبول شم؟واقعا از شما ممنونم.میتونم بپرسم دانشگاه شما کدام شهره؟1 دنیا ممنون

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز من مهندسی بین الملل رو اطلاع ندارم ولی خودم پزشکی بین الملل هستم.کی گفته بدون کنکوره؟من رتبم خوب بود و سراسری دکترای دامپزشکی اوردم و فقط 4 نفر تا پزشکی دانشگاه مورد نظرم اختلاف داشتم واسه همین مجبور شدم برم بین الملل ما رتبه 900 هم داریم;)
ببخشید دوست عزیز.چند تا سوال دارم از هرکی میپرسم جواب درست و حسابی نگرفتم.میشه لطفا بگید که اخرین فرد قبول شده در رشته دندان پزشکی دانشگاه بین المللی حدودا رتبه ی منطقه اش چنده؟کلا با چه رتبه ای میشه به پذیرش دانشگاه بین المللی امید داشت.؟من رتبم در منطقه یک 5000 شده!به نظر شما چه قدر احتمال داره دندون تبریز یا قشم قبول شم؟واقعا از شما ممنونم.میتونم بپرسم دانشگاه شما کدام شهره؟1 دنیا ممنون

alifaridm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پردیس بین الملل دانشگاه سیستان یک دکان شده سال پیش در یکی از رشته ها قبول شدم در این پردیس امکاناتش در حد صفر حتی سلف سرویس هم نداره و یک کتابخانه با چند جلد کتاب یک سایت با 40 کامپیوتر والسلام.شهریه سزسام اورشم 3 میلیون و خوابگاه درپیتشم 500 هزار و حتی این خراب شده اب شیرین نداره و اخرشم باید دانشجو با اب شور بره حموم ! خراب بشه انشالله اون وزارتی که به این دانشگاه مدام مجوز میده!
حالا ایناش به کنار استاداشم چنگی به دل نمیزنن

امسال پردیس بین المللی دو را در زاهدان علم کرده و به جرات بزرگترین خیانت رو به دانشجوهای این دانشگاه که اخر مدرکش بهتره بنویسن دکان سیستان و بلوچستان بدون امکانات در بدترین جای کشور!

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
اينجاها براي مايه داراست / شهريه اش چيزي حدود 6 ميليون واسه ترميه ....

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
پردیس بین الملل دانشگاه سیستان یک دکان شده سال پیش در یکی از رشته ها قبول شدم در این پردیس امکاناتش در حد صفر حتی سلف سرویس هم نداره و یک کتابخانه با چند جلد کتاب یک سایت با 40 کامپیوتر والسلام.شهریه سزسام اورشم 3 میلیون و خوابگاه درپیتشم 500 هزار و حتی این خراب شده اب شیرین نداره و اخرشم باید دانشجو با اب شور بره حموم ! خراب بشه انشالله اون وزارتی که به این دانشگاه مدام مجوز میده!
حالا ایناش به کنار استاداشم چنگی به دل نمیزنن

امسال پردیس بین المللی دو را در زاهدان علم کرده و به جرات بزرگترین خیانت رو به دانشجوهای این دانشگاه که اخر مدرکش بهتره بنویسن دکان سیستان و بلوچستان بدون امکانات در بدترین جای کشور!
اقا لطفا یکی به من بگه حداکثر رتبه لازم برای قبولی چنده؟به خدا دارم دیوانه میشم!!!لطفا بگید با رتبه 5000 در منطقه یک میتونم بین المللی تبریز یا قشم (دندانپزشکی)قبول شم.؟؟؟کلا میانگین رتبه دانشجویان بین المللی رشته ی دندانپزشکی در منطقه چنده؟؟؟واقعا ممنون

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
کدوما ارشد مهندسی دارن؟

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
دوست عزیز معذرت میخوام مدتی اینجا نیومدم سوالتو ندیدم!:blush:
چون بین الملل پنج برابر ظرفیت برای مصاحبه اعلام میکنه احتمالش زیاده البته تو مصاحبه حسابی حواستو جمع کن;)
اگه تو مسابقه ای مقام اوردی مدارکشو همراه داشته باش.
ایشالله قبولی نگران نباش:D

ashkan_phd

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز معذرت میخوام مدتی اینجا نیومدم سوالتو ندیدم!:blush:
چون بین الملل پنج برابر ظرفیت برای مصاحبه اعلام میکنه احتمالش زیاده البته تو مصاحبه حسابی حواستو جمع کن;)
اگه تو مسابقه ای مقام اوردی مدارکشو همراه داشته باش.
ایشالله قبولی نگران نباش:D
بارون عزیز دستت واقعا درد نکنه.خدا رو شکر یکی پیدا شد جواب منو بده.فقط 1 سوال تقریبا با چه رتیه ای در دندانپزشکی دانشگاه شما میشه قبول شد؟یعنی حدود رتبه های اقایون دکتر بین المللی در منطقه 1 چنده.؟واقعا مرسی!!!TNX

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
خواهش میکنم:D
میدونی تو پزشکیای بین الملل رتبه ها بازه مشخصی ندارن چرا ؟چون یه عده با رتبه خوب چون پزشکی و دندون سراسری نیوردن میرن بین الملل!دلیل دیگشم اینه که هزینه ها بالاس و همه نمیتونن بنابراین جا برای یه عده مرفه بیدرد که رتبه خوبی هم ندارن باز میشه!پس تو بین ال انتظار دیدن رتبه سه رقمی تا پنج رقمی رو داشته باش!:wacko: هر چقدر بین الملل مذکور دور تر باشه و هزینه تحصیل و زندگی اونجا بالا تر باشه رتبه قبول شده ها هم بالاتر میشه!نمونش همین کیش!یه نفر با 20000 داره دندون میخونه!
به خاطر همین میگم به احتمال زیاد اسمت واسه مصاحبه تو هر دو اعلام میشه ولی بقیش به مصاحبه بستگی داره که اونم مسئله ای نیست ایشالله حله.:happy:

بالا