برگزیده های پرشین تولز

بوسیدن پای انریکو توسط دختر ایرانی

اگر شما جای این دختر بودید کجای انریکو را میبوسیدید؟

• پایش

Votes: 0 0.0%
  • دستش

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    59
وضعیت
موضوع بسته شده است.

eyroozegar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک دختر ایرانی با هیکل داغان پای انریکو را میبوسد
حالا چرا پا؟
حداقل دست
حداقل صورت
وقتی داد میزنی ایرانی هستم حداقل آبرویی هم برای ایرانی ها بگذار
یک خارجی نمیگوید چرا صورت انریکو را نبوسید؟

Enrique Iglesias - Hero (Euphoria Tour Toronto) - YouTube

الان چند عدد لامپ کم مصرف روشن کرده در فکر می آیند می گویند افتخار میکنیم به این دختر
دلش خواست خخخخخخخخ

Enrique Iglesias - Hero (Euphoria Tour Toronto).3gp

موج انتظار

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک دختر ایرانی با هیکل داغان پای انریکو را میبوسد
حالا چرا پا؟
حداقل دست
حداقل صورت
وقتی داد میزنی ایرانی هستم حداقل آبرویی هم برای ایرانی ها بگذار
یک خارجی نمیگوید چرا صورت انریکو را نبوسید؟

Enrique Iglesias - Hero (Euphoria Tour Toronto) - YouTube

الان چند عدد لامپ کم مصرف روشن کرده در فکر می آیند می گویند افتخار میکنیم به این دختر
دلش خواست خخخخخخخخ

Enrique Iglesias - Hero (Euphoria Tour Toronto).3gp

حالا این انریکو کی هست؟

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
طرف اسکوله جو گرفتش

میگن ادم رو سگ بگیره جو نگیره !!!!!!!!!!:blink:

a1a169

Registered User
لایک‌ها
43
طرف اسکوله جو گرفتش

میگن ادم رو سگ بگیره جو نگیره !!!!!!!!!!:blink::blink:

eyroozegar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
طرف اسکوله جو گرفتش

میگن ادم رو سگ بگیره جو نگیره !!!!!!!!!!:blink:

یک نفر در بالاترین چه قشنگ گفت :

حالا هرطور که دلش میخواد رفتار کنه و رفتار کنید فقط خواهشا هوار نزنید : I am persian
و
من نمیدونم چه اصراریه وقتی سایزت لارجه ,اسمال بپوشی . دخترای ایرانی زیاد دیدم این کارو میکنن .

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
زنیکه حال به هم زن ... این چه کاریهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه جلوی میلیون ها نفر همچین حرکتی بزنی

eyroozegar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اعصابم داغان شد انریکه را در پست اول نوشتم انریکو هرچند آن هم درست است ولی زیرآبی نمیرویم و پوزش میخواهیم

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
البته افراد جوگیر همه جای دنیا هستند و مختص ایرانی ها نیست ولی خوب برای ما ایرانیها شاید یک مقدار بیشتر باشه چون از خیلی از چیزها محرومیم وقتی یک مرتبه باهاش مواجه میشیم ممکنه جو انچنان ما را بگیرد برویم و به پای یک خواننده بیفتیم نمیدونم چی میشه گفت به هر حال این قضیه کم اهمیتیه و انقدر بوق و کرنا کردن نداره یک دیوانه ی رفته پای یک خواننده رو ماچ کرده طرف 3 هزار میلیارد میکشه بالا یا هزار تا فاجعه دیگه کسی تخمشم نیست بعد از 2 ساعت پیش که اومدم تو نت این بی دروغ چندمین مطلبیه که راجب این قضیه میخونم.......آبروی من ایرانی اونجایی رفت که ما خیلی از مسائل اخلاقی و اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی و رو به ...بابامون هم حساب نکردیم تا تونستیم تو مسایل خاله زنکی سرک کشیدیم

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
اسگل خانوم :D ابرو کمون :D

در اینجا 2 نکته قابل توجه هستش :

1-وقتی دختره گفت من ایرانی هستم انریکه یه لحظه هنگ کرد :lol:
2-کلا از این حرکات انریکه خوشم میاد . خاکیه :D

آخرش که به پای انرکیه افتاد نتونستم نگاه کنم..کل سالن فیلم و عکس گرفتن :rolleyes:

ولی اینم بگم ها...از نظر خیلیا ( در سالن ) در همون لحظه کار خیلی ضایعی هم نکرده...چون همه جیغ کشیدن..شاید از نظر ما خیلی ضایع باشه..به هر حال نتونست خودشو کنترل کنه دیگه..ایرانی جماعت این جور مواقع به مغرش خون نمیرسه

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
صحنه را دیدم!
پیرو پست 11 باید بگم که 2 نکته دیگه هم هست
1.دختره زیادی خورده شدییییید
2.انگلیسیش هم در حد hello bye thank you هستش آخه کی میاد میگه پر.....شی..ین!!

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
این ننگ فقط در صورتی جبران می شود که انریکه به ایران بیاید و پای آقا را ماچ کند

eyroozegar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته افراد جوگیر همه جای دنیا هستند و مختص ایرانی ها نیست ولی خوب برای ما ایرانیها شاید یک مقدار بیشتر باشه چون از خیلی از چیزها محرومیم وقتی یک مرتبه باهاش مواجه میشیم ممکنه جو انچنان ما را بگیرد برویم و به پای یک خواننده بیفتیم نمیدونم چی میشه گفت به هر حال این قضیه کم اهمیتیه و انقدر بوق و کرنا کردن نداره یک دیوانه ی رفته پای یک خواننده رو ماچ کرده طرف 3 هزار میلیارد میکشه بالا یا هزار تا فاجعه دیگه کسی تخمشم نیست بعد از 2 ساعت پیش که اومدم تو نت این بی دروغ چندمین مطلبیه که راجب این قضیه میخونم.......آبروی من ایرانی اونجایی رفت که ما خیلی از مسائل اخلاقی و اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی و رو به ...بابامون هم حساب نکردیم تا تونستیم تو مسایل خاله زنکی سرک کشیدیم

فکر میکنید این بحث ها خاله زنکی است و بحث 3 هزار میلیارد بحث جدی؟
با نظر یکی از اعضای بالاترین موافقم که گفت تا وقتی که نگفته بود از ایرانم هر کاری دلش میخواست میکرد مشکلی نبود
ولی وقتی فریاد میزند از ایرانم در کشورهایی که از ایران جز کثافت خاطره دیگری ندارند جز تصویر خوار شدن چیزی ندارد
3 هزار میلیارد به وقتش است تاپیک زده شد ولی لحاف ملا را خوردند و بردند
بگذاریم در این وانفسای فرهنگ کشی کمی بهتر عمل کنیم

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
فکر میکنید این بحث ها خاله زنکی است و بحث 3 هزار میلیارد بحث جدی؟
با نظر یکی از اعضای بالاترین موافقم که گفت تا وقتی که نگفته بود از ایرانم هر کاری دلش میخواست میکرد مشکلی نبود
ولی وقتی فریاد میزند از ایرانم در کشورهایی که از ایران جز کثافت خاطره دیگری ندارند جز تصویر خوار شدن چیزی ندارد
3 هزار میلیارد به وقتش است تاپیک زده شد ولی لحاف ملا را خوردند و بردند
بگذاریم در این وانفسای فرهنگ کشی کمی بهتر عمل کنیم
این مسئله ریشه یابیش کار من و شما نیست 3 هزار میلیارد و باید گفت تا ملت آگاه بشن حالا شما فکر کن من الان آگاه شدم که یک دیوانه ای رفت پای یک خواننده رو ماچ کرد که چی عزیز جان کلاً یک سری مسائل از دست من و شما که در دنیای مجاز چرت و پرت میگیم خارجه نهایت هنر من و شما خبر رسانیست تحلیل مسائل هم جای خود دارد ولی تبدیل کردن این موضوع به سوژه ی اصلی یک موضوع به غایت خاله زنکیست مگر ما فاجعه های بسیار دردآور تر از این در همین لحظات در کشورمان نداریم این همه دزدی قتل جنایت اینها زشت تره یا بوسیدن پای یک خواننده توسط یک الاف حالا بگه من ایرانیم اگر دنیا آنقدر سطحی نگر است که میخواهد همه ی ما را با یک چوب بزند بگذارید آنقدر بزنند تا جانشان در برود شما هزار دلیل و برهان هم بیاورید این مسئله خاله زنکی است و به درد سایت های جوسیپ و سلبریتی میخورد نه ریشه یابی فرهنگی آنهم در شرایطی که این همه مسائل فرهنگی ریز و درشت داریم و من و شما در نت غیر از قلم فرسایی کار دیگری هم از دستمان ساخته نیست......

eyroozegar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این مسئله ریشه یابیش کار من و شما نیست 3 هزار میلیارد و باید گفت تا ملت آگاه بشن حالا شما فکر کن من الان آگاه شدم که یک دیوانه ای رفت پای یک خواننده رو ماچ کرد که چی عزیز جان کلاً یک سری مسائل از دست من و شما که در دنیای مجاز چرت و پرت میگیم خارجه نهایت هنر من و شما خبر رسانیست تحلیل مسائل هم جای خود دارد ولی تبدیل کردن این موضوع به سوژه ی اصلی یک موضوع به غایت خاله زنکیست مگر ما فاجعه های بسیار دردآور تر از این در همین لحظات در کشورمان نداریم این همه دزدی قتل جنایت اینها زشت تره یا بوسیدن پای یک خواننده توسط یک الاف حالا بگه من ایرانیم اگر دنیا آنقدر سطحی نگر است که میخواهد همه ی ما را با یک چوب بزند بگذارید آنقدر بزنند تا جانشان در برود شما هزار دلیل و برهان هم بیاورید این مسئله خاله زنکی است و به درد سایت های جوسیپ و سلبریتی میخورد نه ریشه یابی فرهنگی آنهم در شرایطی که این همه مسائل فرهنگی ریز و درشت داریم و من و شما در نت غیر از قلم فرسایی کار دیگری هم از دستمان ساخته نیست......

باید دید من و شما چقدر از 3 هزار میلیارد خبر داریم؟
تا کی میخواهیم هرکس هر شایعه ای درست کرد سریع آنرا ادامه بدهیم؟
خود دولت 3 هزار میلیارد دزدی کرده بعد خود دولت می آید اعلام میکند 3 هزار میلیارد دزدی کردیم یک نفر رفت کانادا دو نفر اخراج شدند و هرکس که این را اعلام کرده بود به مقصودش رسید
اما چطور وقتی این 3 هزارمیلیارد خورده نشده بود کسی اعلام نکرد؟ یک شبه خورده شد؟
حتی اگر هم بگوییم این 3 هزارمیلیارد واقعی است از من و شما چه کاری بر می آید؟ خواجه حافظ شیرازی هم اطلاع دارد ولی کاری نمی کند
این مطلب خاله زنکی است
اما بهتر است بگوییم ای ایرانی به فروختن شیشه در دیسکو های مالزی نناز
ای ایرانی به مصرف مواد مخدر در تورنتو کانادا معروف نباش
و در نهایت کاری جز قلم فرسایی نمیکنیم

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
باید دید من و شما چقدر از 3 هزار میلیارد خبر داریم؟
تا کی میخواهیم هرکس هر شایعه ای درست کرد سریع آنرا ادامه بدهیم؟
خود دولت 3 هزار میلیارد دزدی کرده بعد خود دولت می آید اعلام میکند 3 هزار میلیارد دزدی کردیم یک نفر رفت کانادا دو نفر اخراج شدند و هرکس که این را اعلام کرده بود به مقصودش رسید
اما چطور وقتی این 3 هزارمیلیارد خورده نشده بود کسی اعلام نکرد؟ یک شبه خورده شد؟
حتی اگر هم بگوییم این 3 هزارمیلیارد واقعی است از من و شما چه کاری بر می آید؟ خواجه حافظ شیرازی هم اطلاع دارد ولی کاری نمی کند
این مطلب خاله زنکی است
اما بهتر است بگوییم ای ایرانی به فروختن شیشه در دیسکو های مالزی نناز
ای ایرانی به مصرف مواد مخدر در تورنتو کانادا معروف نباش
و در نهایت کاری جز قلم فرسایی نمیکنیم
ببین دوست من ما داریم برای بهینه کردن وقت و انرژی که در نت میگزاریم صحبت میکنیم ببینید اون قضیه سه هزار میلیارد مثال بود ببینید و، کارش چیپ بوده حرفیم توش نیست ولی نباید روش انرژی بی خود گذاشت خوب ماچ کرده که کرده باید در حد یک تاسف خوردن و یک سرگرمی مسخره از یک ادم نفهمی که از یک جامعه بیمار خارج شده صحبت کنیم نهایتاً ولی نه اینکه تعمیمش بدیم بوق و کرنا کنیم های آبرومون رفت فردا هم 20:30 بیاد بگه ای وای اسلام و یک عده تو کانادا قطعه قطعه کردن این جور چیزا خوراک به حاشیه بردن مسائل اصلی جامعه از جمله فقر مردم است آقا مردم دارند تو فقر میمیرند این که برای من و شما ثابت شده است و مثل 3 هزار میلیارد نیست بعد ما اینجا راجب لنگ یک خواننده حرف میزنیم

eyroozegar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببین دوست من ما داریم برای بهینه کردن وقت و انرژی که در نت میگزاریم صحبت میکنیم ببینید اون قضیه سه هزار میلیارد مثال بود ببینید و، کارش چیپ بوده حرفیم توش نیست ولی نباید روش انرژی بی خود گذاشت خوب ماچ کرده که کرده باید در حد یک تاسف خوردن و یک سرگرمی مسخره از یک ادم نفهمی که از یک جامعه بیمار خارج شده صحبت کنیم نهایتاً ولی نه اینکه تعمیمش بدیم بوق و کرنا کنیم های آبرومون رفت فردا هم 20:30 بیاد بگه ای وای اسلام و یک عده تو کانادا قطعه قطعه کردن این جور چیزا خوراک به حاشیه بردن مسائل اصلی جامعه از جمله فقر مردم است آقا مردم دارند تو فقر میمیرند این که برای من و شما ثابت شده است و مثل 3 هزار میلیارد نیست بعد ما اینجا راجب لنگ یک خواننده حرف میزنیم

درست میگویید
هدف این تاپیک هم فقط چند لحظه داشتن سرگرمی ای شاید مسخره بود نه بحث جدی
شاید از نظرسنجی تاپیک این مورد کاملا مشخص است
فردا یا پس فردا هم فراموش می شود
همیشه نباید زندگی را تلخ کرد قبول داریم که فقر هست ولی قبول کنید پی تی نمیتواند جلوی فقر را بگیرد ولی چند دقیقه ای میتواند استراحت به ذهن خسته از این مسائل بدهد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا