برگزیده های پرشین تولز

رسوایی جاستین بیبر خواننده نوجوان آمریکایی!آیا سلنا گومز از او جدا می شود؟

عمو میلاد

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
67
اخبار جدید حاکی از آن است که جاستین بیبر در اوایل شهرت ، رسوایی بزرگی به بار آورده است ؛ از جاستین خواسته شده تا تست DNA از او به عمل آید تا ثابت شود او پدر یک فرزند نامشروع نیست!
ماریا ییتر ادعا می کند پسرش که در 6 ام جولای متولد شده است حاصل رابطه ای ناخواسته با جاستین بیبر می باشد. او بیان می کند که در 25 اکتبر 2010 خواننده جوان او را به داشتن رابطه نامشروع وادار کرده و نتیجه آن بدنیا آمدن یک فرزند نامشروع و ناخواسته است!
وکیل ماریا ییتر مصمم است تا این ادعا را از طریق قانونی دنبال کند و از طریق آزمایش DNA ثابت کند که این فرزند نامشروع ، فرزند جاستین است.
i29214_justinBieberbirthdaywithselenagomez3.jpg

وکیل وی می گوید:" ما مطمئن هستیم که جاستین پدر این بچه است. خانم ییتر بدنبال هیچگونه جارو جنجال رسانه ای نیست؛ما براساس قانون کالیفرنیا این موضوع را ثابت می کنیم.اگر جاستین با میل خود برای حل کردن این مشکل قدم پیش بگذارد خانم ییتر از آن استقبال خواهد کرد در غیر این صورت ما از طریق قانونی اقدام کرده و موضوع را به رسانه ها می کشانیم".
در مقابل جاستین بیبر تمام این تهمت ها را بی اساس خواند و گفت:"ناراحت کننده است که کسی یک موضوع ساختگی را برای شهرت و رسیدن به پول دست آویز قرار دهد".

i29215_justinbieberselenadating.jpg

به گزارش پرشین وی ، خانم ییتر می گوید پس از یکی از کنسرت های بیبر محافظان او نزد من آمده و گفتند اگر مایل هستم می توانم به پشت صحنه بروم تا او را ببینم؛او می گوید من به دیدن بیبر رفتم و او پس از گذشت لحظاتی او گفت که به جای دیگری برویم تا بتوانیم تنها باشیم و....
حال باید دید حق با کیست؛ آیا جاستین از این بدنامی و رسوایی جان سالم بدر می برد یا نه؟و آیا سلنا با جاستین بهم می زند یا دوستی اش را ادامه می دهد؟

منبع:پرشین وی

توجه : اسپم ازاد - بحث راجع ب بع بعی ها و utf8 , utf16 و ساندیس و رانی و برو کی و .... ازاد
20.png

فقط جون هرکسی ک دوز دارید به هم توهین نکنید
38.png

Last edited:

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
244
مگه یک زن میتونه یک بچه ی ژنتیکی با یک زن دیگه بسازه؟ نکنه من منتقل شدم به یک دنیای موازی؟

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,758
حالم از این بچه به هم میخوره.:wacko:

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
جاستین بیبر که کاناداییه چرا نوشتی آمریکایی؟!

Dark Sector

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
309
داستانش چقدر شبیه فیلمهای فارسی 1 بود!

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
مگه اين ش.ش كف دار شده
يا بقولي
مگه پ.م هاش در اومده كه از اين غلطا ميكنه

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
این بیبر باید یه سر میرفت قزوین ملت دلی از عزا در میاوردن تا برامون گردنکشی نکنه :)

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
الآن کلی دختر دارن حسرت این جریان رو می خورن که کاش جای اون دختره بودن ،

مطمئنم بهترین خاطره ی خودشم همینه ...

یه ویدئو دارم که توش داخل یه راه روی توالت (احتمالا مال یه رستوران) یه دختره از جاستین لب میگیره و دستکاریش می کنه و وقتی جاستین اونو پس میزنه یه کتک حسابی دختره می زنتش و باز شروع می کنه و وقتی باز جاستین کنارش می زنه این دفعه بدتر می زنتش و می ره بیرون (کتک که میگم کتکه ها ، پسره می افته زمین و دختره با لگد همچنان می کوبتش)

تصاویر دوربین مخفی سرویس بهداشتی هست

با تشکر

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555

یه ویدئو دارم که توش داخل یه راه روی توالت (احتمالا مال یه رستوران) یه دختره از جاستین لب میگیره و دستکاریش می کنه و وقتی جاستین اونو پس میزنه یه کتک حسابی دختره می زنتش و باز شروع می کنه و وقتی باز جاستین کنارش می زنه این دفعه بدتر می زنتش و می ره بیرون (کتک که میگم کتکه ها ، پسره می افته زمین و دختره با لگد همچنان می کوبتش)

با تشکر

این ویدئو رو کسی داره ببینیم؟

روح سگ ولگرد

Registered User
لایک‌ها
394

با تشکر

من هم همچین حسی رو دارم بهش

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
این ویدئو رو کسی داره ببینیم؟

با تشکر
بيخود نگرديد اين ويدئوي جاستين نيست دوربين يه توالت پمپ بنزين بين راهي در آمريكا هست چرا بيخود شايعه ميكنيد

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
بيخود نگرديد اين ويدئوي جاستين نيست دوربين يه توالت پمپ بنزين بين راهي در آمريكا هست چرا بيخود شايعه ميكنيد
حالا واسه جاستین هم نبود عب نداره بذارید ببینیم باید جالب باشه

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
یه سایت آپلود خوب معرفی کنید براتون آپلود کنم ،

هر چی گشتم تو اینترنت پیداشت نکردم .... یادمه اونوقتا که دیدمش در حواشی همین جاستین پیداش کردم، ولی بعد که فهمیدم کم یابه با یه برنامه فلش روی وبلاگرو دانلود کردم !

حالا اگه کسی لینک داره ازش که بهتر بذاره اگه نه که یه سایت بگید بدون یوزر و پس بشه توش آپلود کرد

با تشکر (30 ثانیه هست و 1 مگ و نیم)

عمو میلاد

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
67
ایشالا که ثابت بشه عابروش بره دلک خنک شه
پچه پرروووو

بالا