برگزیده های پرشین تولز

سوال درباره نتیجه آزمایش هپاتیت بی

rodrigez4

Registered User
لایک‌ها
1
SPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAM

Last edited:

ripek

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزیز

وسطی هپاتیت سی هست که منفی هست.
اخری ایدزه که منفیه
ازمایش اولت هم انتی بادی علیه هپاتیت بی هست چون واکسن زدی.تیترت بالاس که خوبه.اما ازمایش هپاتیت بی ندادی(یعنی HBS Ag ) که به احتمال زیاد اونم منفیه

اینو از یه کارشناس ازمایشگاه پرسیدم.

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
زمان بین آزمایش دادن و رابطه جنسی خیلی مهمه. اون رو رعایت کردی انشاالله؟ یا فرداش رفتید آزمایش دادی؟

ضمن اینکه بعدا خیلی خواستی وسواس به خرج بدی به جای لیست کردن آنتی بادی و آنتی ژنها، یه ALT و AST بگیر که خرجش کلا 5 تومن هم نمیشه، نشون میده کبد درگیر هپاتایتیس شده یا نه. البته بالا بودنشون به بیماری های دیگه مثل کبد چرب یا مصرف الکل یا ... هم بستگی داره... یه وقت اگه بالا بود سکته نزنی! :D

آزمایشگاه هم بسیار مهمه... سعی کن آزمایشگاههای معتبر بری... جاهایی که با روش ECL این آزمایشات رو انجام میدن. یا اگه به روش الایزا انجام میدن، دستی نباشه و دستگاه elisa reader داشته باشن. چون محاسبه دقیق آنتی بادی با فرمولهای دستی معمولا درصد خطا رو زیاد میکنه.

rodrigez4

Registered User
لایک‌ها
1
SPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAMSPAM SPAM

Last edited:

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
سالمی بابا چی کار داری گیر دادی به خودت؟ :D

اگه رابطه جنسی نداشتی و همینطوری پاشدی رفتی آزمایش ایدز و هپاتیت ب و سی دادی، یه پشنهاد دوستانه میکنم که زیاد سخت نگیر... اگر خیلی داری سخت میگیری یه روانشناس و در نهایت یه روانپزشک میتوانه کمک شایانی بهت بکنه.

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
یکی از دوستام بنده خدا رفته بود دکتر فکر کرده بود سالاد فاسد خوردش دلش درد میکرد. دکتر بهش گفت هپاتیت داری و کبدت به فنا رفته. بنده خدا الان منتظر پیوند کبد هست. من باورم نمیشه چه الکی الکی اینطوری شد بنده خدا. خلاصه شوخی نگیرید سلامتی رو حواستون رو خیلی جمع کنید. دندون پزشکی یا سلمونی میرید حواستون رو خیلی جمع کنید...

حالا تو اون عکسی که گذاشتم چند تاش بالا پایین هست. اگر میدونید بگید چی هستن تا بی خودی نرم دکنر پولم رو بریزم تو جیبشون. لمفوسیتم زیاده و ام پی وی کمه تو عکس اول. بقیه چیز ها رو چیزی به چشمم نخورد. ولی من اصلا نمیدونم اون یعنی چی و الان که کمه من چی میشم ؟

آقا جون نرمالی! :D به پیر به پیغمبر نرمالی! :D یه cbc گذاشتی، یه ادرار... جفتشم نرمالی. به زندگیت برس... مایعات زیاد بخور، الکل و سیگار هم نخور و نکش. ورزش هم بکن. از من و خیلی های دیگه سالم تری.

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
عجیبه یه تاپیک پزشکی دیدیم و برخی افراد عالم و معلوم الحال سر و کلشون برای پاسخ پیدا نشد... واقعا عجیبه! :lol:

یادم رفت بگم، اصل آزمایش روتین قند و چربی و ایناست... چطوری اینارو ندادی؟ یا دادی عکسشو اینجا نذاشتی؟

هر چی هست، شما یه سر به پزشکی که برات آزمایش رو درخواست داده بزن... ضرر نمیکنی.

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
قند و اینها رو هم دادم ولی چون خودم سر در میارم نزاشتم. گلوکزم بود ۹۸
یک دونه دیگه بود فستینگ گلوکوز که فکر کنم مربوط به دیابت میشه که اون هم هفتاد هشتاد بود فکر کنم و در حد مجاز بود اگر اشتباه نکنم. فقط همون عکس هایی که گذاشتم چند تاش از حد مجاز بیشتر یا کمترهست و من اصلا نمیدونم چی هستن فقط میدونم مربوط به خون میشن

من جای شما بودم دیگه اون آزمایشگاه نمیرفتم! :D خیلی گزارشش باحاله! :D

شما اگه مدام آزمایش نمیدی و به قول معروف سالی یه دفعه است، یه 15-10 تومن بده برو پیش پزشکی که برات آزمایش رو درخواست کرده هم به اون بیچاره یه نونی برسونی :D هم خودت خیالت راحت بشه. ;)

بالا