برگزیده های پرشین تولز

مهاجرت به کانادا

Bluepyramid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
امروز کانادا بصورت مقصد شماره یک مهاجران ایرانی درآمده است.
و در ذهن هر ایرانی چه آنکس که تازه تصمیم به مهاجرت گرفته و چه آنکه پا به خاک این کشور گذاشته هزاران هزار سئوال و نکته و تجربه ... هست که مطمئنم درمیان گذاشتن آن با دیگران (دیگرانی که اندیشه مشابهی درسر دارند) به ما کمک خواهد کرد که بهتر بشناسیم بهتر تصمیم بگیریم و بهتر عمل کنیم .
امیدوارم این تاپیک نه تنها محلی برای راهنمایی های رسمی مربوط به امور مهاجرت بلکه همچنین جایی برای مبادله تجربیات و اطلاعات و براوردهای شخصی و... نیز باشد. که ارزش این دسته از اطلاعات اگر از اطلاعات رسمی بیشتر نباشد مسلما کمتر هم نیست
ممنون
نکته: من یه چرخی توی سایت زدم و مطلبی در مورد مهاجرت به کانادا پیدا نکردم اگر احتمالا این تاپیک تکراری است و قبلا مطرح شده عذرخواهی می کنم و امیدوارم که مدیران سایت تاپیک را حذف کنند.

nima178

Registered User
لایک‌ها
12

Bluepyramid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
سایتهای زیر اطلاعات نسبتا کاملی در مورد کانادا و مسائل مربوط به مهاجرت به این کشور فراهم می کنند
بدون این شک این سایتها برای بسیاری از دوستان شناخته شده است اما برای کامل بودن این تاپیک و همچنین
آشنایی دوستانی که اطلاعاتی دراین زمینه ندارند می تواند مفید واقع شود
از آنجا که مطالب و مسائل مربوط به مهاجرت گستره وسیعی را در بر می گیرد سعی می کنم اگر اطلاعات مفیدی دراین زمینه به دستم رسید آن را در این قسمت قرار دهم تا همه استفاده کنیم
و از دوستان نیز تقاضا دارم چنانچه هرگونه مطلب مفید در این مورد دراختیار دارند در این قسمت قرار دهند تا مورد استفاده قرار گیرد.

سایت رسمی دولت کانادا درباره مهاجرت به این کشور:

http://www.cic.gc.ca/english/index.html

از جمله امکانات سایت فوق یک سیستم ارزیابی است که به شما اجازه می دهد امتیازاتی را که بواسطه وضعیت شخصی خود(تحصیلات و سابقه کار... ) بدست می آورید براحتی محاسبه کنید

شرکتها و دفاتر بیشمار ی در زمینه مشاوره و انجام امور مهاجرت مشغول به فعالیت هستند سایت زیر یکی از فعال ترین ها در این زمینه است

http://www.abravani.com/NewTemplates/AmirFar_Template/index_per.cfm

نکته: لطفا توجه داشته باشید که برای مهاجرت به کانادا به هیچ وجه نیازی به دفاتری از این دست ندارید و چنین دفاتری برای انجام کار شما و یا انجام مشاوره مبالغ بعضا کلانی را دریافت می کنند.
معرفی سایت فوق جنبه تبلیغاتی نداشته و فقط به جهت شهرت سایت و همچنین سیستم ارزشیابی امتیازات به زبان فارسی که ممکن است برای بعضی از دوستان مفید واقع شود در اینجا معرفی شد

وبلاگ زیر حاصل زحمت یکی از هموطنان مقیم تورونتو است که بدلیل اطلاعات گسترده و کامل در مورد مهاجران از لحظه ورود به کانادا تا ... همواره از سایتهای پرمراجعه و مرجع بوده است

http://tehrantonian.blogspot.com/

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
سلام من هم می خوام سایت خودمون را معرفی کنم .
سایتی کاملا کامل و با مشاورانی مجرب و وکیل بسیار مجرب تر :p
در این سایت می تونید مقالات به روز و مهم را پیدا کنید. امیدوارم بتونیم کمکتون کنیم. :

مهاجرت به کانادا - ویزای کانادا

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
منم هستم...خواستی بری منم با خودت ببر.

PigPag

Registered User
لایک‌ها
0
مهاجرت به کانادا یکم سخت نیست؟
استرالیا با دوسال خوندن در یک مرکز TAFE میپذیرتون.

green_way

Registered User
لایک‌ها
128
کانادا با یک مدرک تافل میتونی بری

ولی الان که سفارت انگلیس درش تختس!

وقتی انگلیس تعطیل باشه

خوب استرالیا و کندا هم تعطیله !! :D

green_way

Registered User
لایک‌ها
128
مهاجرت به کانادا یکم سخت نیست؟
استرالیا با دوسال خوندن در یک مرکز TAFE میپذیرتون.

استرالیا مدرک فنی میخواد!!

یک لیسانس باید داشته باشی حداقل

فرقی نداره استرالیا و کندا شرایطتشون یکسانه!

PigPag

Registered User
لایک‌ها
0
منم استرالیا رو دوز دارم.

میشه بیشتر راهنمایی کنی؟

این TAFE چی هست؟
TAFE همون مدرک فنی هست که این دوستمون green_way در دو پست بالاتر از من، گفت، و اصلا احساس نکرد که داره حرفِ من رو تکرار میکنه در حینی که در خیال خودش حرف من رو رد میکنه.
مراکز TAFE در ایران هست هست. مثل بقیه ی مراکز کار و دانش هست فقط اگر مدرکش رو گرفتی شانست برای مهاجرت به استرالیا خیلی بالا هست. البته گرونه ترمی 2،800،000،0 هست فکر کنم.

MorningStar

Registered User
لایک‌ها
127
TAFE همون مدرک فنی هست که این دوستمون green_way در دو پست بالاتر از من، گفت، و اصلا احساس نکرد که داره حرفِ من رو تکرار میکنه در حینی که در خیال خودش حرف من رو رد میکنه.
مراکز TAFE در ایران هست هست. مثل بقیه ی مراکز کار و دانش هست فقط اگر مدرکش رو گرفتی شانست برای مهاجرت به استرالیا خیلی بالا هست. البته گرونه ترمی 2،800،000،0 هست فکر کنم.

من سال دیگه فوق مترجمی رو میگیرم.بعدش شاید به اینا فکر کنم!

این مدرک های فنی در چه زمینه هایی هستند؟ سخته گرفتن مدرکشون؟

green_way

Registered User
لایک‌ها
128

نقل قول را اشتباه زدم :دی پست پایینی را باید نقل و قول میکردم :دی

green_way

Registered User
لایک‌ها
128
من سال دیگه فوق مترجمی رو میگیرم.بعدش شاید به اینا فکر کنم!

این مدرک های فنی در چه زمینه هایی هستند؟ سخته گرفتن مدرکشون؟

ملاک مدرک تنها هم نیست ! یک امتیازیه برای خودش مثلا لیسانس کامپیوتر

باید سابقه کارهم داشته باشی مثلا همین کامپیوتر باید بین 1سال تا 2سال سابقه کار داشته باشی

هرچه امتیاز بیشتری داشته باشی ! اولویتت بالاتره

ببین اگه واقعا میخوای اقامت کنی و ازکشور خارج بشی

با یک وکیل مشورت کن!!

green_way

Registered User
لایک‌ها
128
Welfare داره. مهاجرت کن، سر ماه پولتو بگیر بشین تریاک بکش و شراب شیراز بنوش و تف کن به روزگار.

خوب اومدی اینو :دی ... تف کن به روزگار به حال ایرانیا بخند

حالا تو استرالیا وضیعت حقوق و دخل و خرج چطور هست؟

دخل و خرج چکار داری

همین که کشورجهان اول زندگی میکنی یک نعمتی میشه برات

بالا