برگزیده های پرشین تولز

داشتن حساب paypal + کسب درآمد از اینترنت

sobhan_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حتماً خیلی مواقع شده که احساس نیاز به داشتن یه حساب الکترونیکی برای پرداخت اینترنتی از طریق سایتی مانند Paypal کردید. خب حالا خدمتتون عرض می کنم که چه جوری هم برای خودتون حساب باز کنید و هم از سایتی مثل bux.to کسب درآمد کنید توجه داشته باشيد كه چون ايران جز ء ليست كشورها نيست و اين سايت هم a( paypal ) IP شما رو چك ميكنه ، بايد از فيلترشكن استفاده كنيد.

به سايت Paypal وارد شويد (Paypal) و يك Account براي خود ايجاد كنيد. براي اين كار روي گزينه Sign Up در بالاي صفحه كليك كنيد.
حالا در قسمت Select the country or region where you live نام محل زندگي خود را انتخاب كنيد.(چون ايران در بين كشورها نيست ، امريكا رو انتخاب كنيد)
در قسمت Choose your language preference زبان انگلیسی را انتخاب کنید.

در قسمتThen choose the type of account that works best for you روی گزینه Start Now در قسمت Personal Account کلیک نمایید.

پس از کلیک بر روی Start Now وارد قسمت Create a PayPal Account می شوید.

در این قسمت مشخصات فردی خود را به طور کامل و صحیح بنویسید
فقط 5 قسمت زير را همينطور كه در پايين اومده پر كنيد:

1- City= Los Angeles
State = CA -2
Zip Code = 90014 -3
Home Telephone = 888-245-4658 -4
Mobile Telephone = 600-558-8963 -5
سپس روی قسمت I Agree Create My Account کلیک نمایید.

در مرحله آخر باید روی دکمه Continue کلیک نمایید تا به صفحه اصلی سایت بروید.
برای فعال سازی اکانت خود باید به ایمیل خود رفته و روی لینک فعال سازی که از طرف سایت برای شما فرستاده شده کلیک نمایید.

حالا شما یه اکانت Paypal دارین که اگه توش پول داشته باشین (که الان میگم چجوری) میتونین باهاش هرکاری بکنین
حالا وارد مرحله ي اصلي كار ميشيم:
یه اکانت توی Bux.to برای خودتون ایجاد کنید به این ترتیب :
وارد سايت Bux.to شويد :

(خواهشا به خاطر كمك به نويسنده فقط از لينك بالا استفاده كنيد.)

پس از ورود به سایت باید در سایت یک Account بسازید. برای این کار روی Register در بالای صفحه کلیک کنید.

پس از ورود به قسمت Register اطلاعات خود را به طور صحیح و کامل وارد نمایید
در قسمت PayPal E-mail Address For Payments آدرس ایمیل خودتون که در سایت PayPal وارد کردید را بنویسید.

در قسمت Your Country only PayPal allowed countries کشور خود را که در سایت PayPal وارد کردید را بنویسید.

پس از اینکه اطلاعت خود را به طور کامل وارد کردید روی دکمه Register کلیک نمایید.
سپس Login کرده و به My Account خود وارد شوید.

توضیح: اول اینکه بابت عضویت یه مقدار پول گیرتون میاد. بعد اینکه همیشه 20-30 لینک توی بخش Surf Ads هست که هر چند ساعت یکبار اضافه و کم میشه. با کلیک روی هرکدومشون(در هر روز) هم یه مقدار دیگه پول گیرتون میاد. خاطر جمع باشین اگه یه ذره حوصله کنین توی همون روز اول 2 دلار گیرتون میاد. ظرف 4-5 روز شما 10 دلار دارین که میتونین به حساب Paypal منتقلش کنین و اکانت Rapidshare اختصاصی خودتون رو داشته باشین.

چگونه به مقدار پول خود اضافه کنیم؟

1- روی دکمه Surf Ads در بالای صفحه کلیک کنید تا به قسمت Surf Ads - Visit Websites وارد شوید.

2- در قسمت Surf Ads - Visit Websites همیشه ۲۰-۳۰ لینک تبلیغاتی وجود داره که هر چند ساعت یکبار عوض میشه شما با کلیک بر روی این تبلیغات می توانید به موجودی خود اضافه کنید

3- وقتی شما روی تبلیغی کلیک میکنید روی اون تبلیغ خط قرمزی کشیده میشه که میگه شما این تبلیغ رو باز کردید

تذکر: دقت کنید !!! در بخش Surf Ads از سایت www.bux.to روی هر لینک که کلیک کردین باید 30 ثانیه صبر کنین. (بالای صفحه یه Counter میبینین) همزمان چندتا صفحه رو باز نکنین ! یکی که تموم شد بعد اون یکی. اگر ایرادی توی کار شما نباشه بعد از 30 ثانیه به جای تایمر بالای صفحه يه تيك میبینین. اگه جاش X دیدین یعنی یه جای کار شما ایراد داشته

چگونه از موجودی خود مطلع شویم؟

وارد قسمت My Stats در بالای صفحه شوید.در قسمت Balance Information موجودی شما نوشته شده.

چگونه پول به دست آمده رو به Account خود در سایت Paypal منتقل کنیم؟

1- وارد قسمت My Stats در بالای صفحه شوید.

2- روی قسمتCashout/Convert در بالا کلیک کنید.

3- پس از ورود به قسمت Cashout/Convert روی دکمه Convert to Cash via PayPal کلیک نمایید.

تذکر: اگر موجودی شما کمتر از ۱۰ دلار باشد موجودی به حساب شما واریز نمی شود و پیغام Whoops, you only have $1.2800 You must earn at least $10.00 to request payment via PayPal. را می دهد.

چگونه زیر مجموعه به سایت معرفی کنیم؟

وارد قسمت My Stats در بالای صفحه شوید.
روبروی عبارت To refer others, use لینکی وجود دارد که شما باید این لینک را در اختیار دوستان خود قرار داده تا آنها از طریق لینک شما وارد سایت شوند و ثبت نام کنند.

سایت - باکس تو - بهترین و راحت ترین سایت برای رفرال گیری با پرداخت واقعی . فقط کافیست در این سایت روزی سه تا پنج دقیقه وقت بگذارید و نه بیشتر. 10 آگهی در روز در قسمت سورف به شما می دهد که در هر کلیک 30 ثانیه ای به شما یک سنت پرداخت می کند. برد شما در رفرال و زیر مجموعه هاست. هر نفری که شما به سایت معرفی کردید اگر آن روز بر روی 10 آگهی خود کلیک نماید شما 10 سنت هم از آن شخص به حسابتان می اید . حال اگر شما و بیست نفر زیر مجموعه تان بر روی آگهی هایشان روزانه کلیک نمایند می شود روزانه دو دلار و در ماه تقریبا 63 دلار درآمد خواهید داشت. پرداخت فقط در حساب پی پال می باشد که مطمئن تر است و حداقل پرداخت 10 دلار می باشد. واقعا این بهترین سایت سرمایه گذاری با حداقل وقت گذاری بر روی آن و بهترین درآمد ممکن است. حتی شما می توانید رفرال هم بخرید.

Earnings Example

You click 10 ads per day = $0.10
20 referrals click 10 ads per day = $2.00
Your daily earnings = $2.10
Your weekly earnings = $14.70
Your monthly earnings = $63.00

اگر حسابتان را برای یک سال آپگرید نمایید سرعت وضعیت روند کاری شما بالای دو برابر می شود .

اگه سوالی داشتید با کمال میل برای پاسخ گویی در خدمتم . . . .

MobileTools

Registered User
لایک‌ها
12
مگه Paypal کارمزد کم نمی کنه ؟ اگه Verify نشه ؟

hamoon99

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا اینها همه درست. ولی مشکل اینه که چطوری پول رو از پی پل خارج کنیم؟ سریعا لیمیت میشیم.

shahab_b

Registered User
لایک‌ها
5
اکانت رو شما چطوری Verify کردی؟!

مشکل اساسی حساب Paypal اینه

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
بنده های خدا کجای کارید؟؟؟؟؟؟

First:www.google.com
then: About Bux.to

نخواستینم به فارومش سر بزنید..هر کسی که حرف بزنه بن میشه! در ضمن پی پل هم انقدر ها مثل ایگلد الکی نیست که با یه آدرس ِ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بشه باهاش کار کرد!

Decent

Registered User
لایک‌ها
1
حتماً خیلی مواقع شده که احساس نیاز به داشتن یه حساب الکترونیکی برای پرداخت اینترنتی از طریق سایتی مانند Paypal کردید. خب حالا خدمتتون عرض می کنم که چه جوری هم برای خودتون حساب باز کنید و هم از سایتی مثل bux.to کسب درآمد کنید توجه داشته باشيد كه چون ايران جز ء ليست كشورها نيست و اين سايت هم a( paypal ) IP شما رو چك ميكنه ، بايد از فيلترشكن استفاده كنيد.

به سايت Paypal وارد شويد (Paypal) و يك Account براي خود ايجاد كنيد. براي اين كار روي گزينه Sign Up در بالاي صفحه كليك كنيد.
حالا در قسمت Select the country or region where you live نام محل زندگي خود را انتخاب كنيد.(چون ايران در بين كشورها نيست ، امريكا رو انتخاب كنيد)
در قسمت Choose your language preference زبان انگلیسی را انتخاب کنید.

در قسمتThen choose the type of account that works best for you روی گزینه Start Now در قسمت Personal Account کلیک نمایید.

پس از کلیک بر روی Start Now وارد قسمت Create a PayPal Account می شوید.

در این قسمت مشخصات فردی خود را به طور کامل و صحیح بنویسید
فقط 5 قسمت زير را همينطور كه در پايين اومده پر كنيد:

1- City= Los Angeles
State = CA -2
Zip Code = 90014 -3
Home Telephone = 888-245-4658 -4
Mobile Telephone = 600-558-8963 -5
سپس روی قسمت I Agree Create My Account کلیک نمایید.

در مرحله آخر باید روی دکمه Continue کلیک نمایید تا به صفحه اصلی سایت بروید.
برای فعال سازی اکانت خود باید به ایمیل خود رفته و روی لینک فعال سازی که از طرف سایت برای شما فرستاده شده کلیک نمایید.

حالا شما یه اکانت Paypal دارین که اگه توش پول داشته باشین (که الان میگم چجوری) میتونین باهاش هرکاری بکنین
حالا وارد مرحله ي اصلي كار ميشيم:
یه اکانت توی Bux.to برای خودتون ایجاد کنید به این ترتیب :
وارد سايت Bux.to شويد :

(خواهشا به خاطر كمك به نويسنده فقط از لينك بالا استفاده كنيد.)

پس از ورود به سایت باید در سایت یک Account بسازید. برای این کار روی Register در بالای صفحه کلیک کنید.

پس از ورود به قسمت Register اطلاعات خود را به طور صحیح و کامل وارد نمایید
در قسمت PayPal E-mail Address For Payments آدرس ایمیل خودتون که در سایت PayPal وارد کردید را بنویسید.

در قسمت Your Country only PayPal allowed countries کشور خود را که در سایت PayPal وارد کردید را بنویسید.

پس از اینکه اطلاعت خود را به طور کامل وارد کردید روی دکمه Register کلیک نمایید.
سپس Login کرده و به My Account خود وارد شوید.

توضیح: اول اینکه بابت عضویت یه مقدار پول گیرتون میاد. بعد اینکه همیشه 20-30 لینک توی بخش Surf Ads هست که هر چند ساعت یکبار اضافه و کم میشه. با کلیک روی هرکدومشون(در هر روز) هم یه مقدار دیگه پول گیرتون میاد. خاطر جمع باشین اگه یه ذره حوصله کنین توی همون روز اول 2 دلار گیرتون میاد. ظرف 4-5 روز شما 10 دلار دارین که میتونین به حساب Paypal منتقلش کنین و اکانت Rapidshare اختصاصی خودتون رو داشته باشین.

چگونه به مقدار پول خود اضافه کنیم؟

1- روی دکمه Surf Ads در بالای صفحه کلیک کنید تا به قسمت Surf Ads - Visit Websites وارد شوید.

2- در قسمت Surf Ads - Visit Websites همیشه ۲۰-۳۰ لینک تبلیغاتی وجود داره که هر چند ساعت یکبار عوض میشه شما با کلیک بر روی این تبلیغات می توانید به موجودی خود اضافه کنید

3- وقتی شما روی تبلیغی کلیک میکنید روی اون تبلیغ خط قرمزی کشیده میشه که میگه شما این تبلیغ رو باز کردید

تذکر: دقت کنید !!! در بخش Surf Ads از سایت www.bux.to روی هر لینک که کلیک کردین باید 30 ثانیه صبر کنین. (بالای صفحه یه Counter میبینین) همزمان چندتا صفحه رو باز نکنین ! یکی که تموم شد بعد اون یکی. اگر ایرادی توی کار شما نباشه بعد از 30 ثانیه به جای تایمر بالای صفحه يه تيك میبینین. اگه جاش X دیدین یعنی یه جای کار شما ایراد داشته

چگونه از موجودی خود مطلع شویم؟

وارد قسمت My Stats در بالای صفحه شوید.در قسمت Balance Information موجودی شما نوشته شده.

چگونه پول به دست آمده رو به Account خود در سایت Paypal منتقل کنیم؟

1- وارد قسمت My Stats در بالای صفحه شوید.

2- روی قسمتCashout/Convert در بالا کلیک کنید.

3- پس از ورود به قسمت Cashout/Convert روی دکمه Convert to Cash via PayPal کلیک نمایید.

تذکر: اگر موجودی شما کمتر از ۱۰ دلار باشد موجودی به حساب شما واریز نمی شود و پیغام Whoops, you only have $1.2800 You must earn at least $10.00 to request payment via PayPal. را می دهد.

چگونه زیر مجموعه به سایت معرفی کنیم؟

وارد قسمت My Stats در بالای صفحه شوید.
روبروی عبارت To refer others, use لینکی وجود دارد که شما باید این لینک را در اختیار دوستان خود قرار داده تا آنها از طریق لینک شما وارد سایت شوند و ثبت نام کنند.

سایت - باکس تو - بهترین و راحت ترین سایت برای رفرال گیری با پرداخت واقعی . فقط کافیست در این سایت روزی سه تا پنج دقیقه وقت بگذارید و نه بیشتر. 10 آگهی در روز در قسمت سورف به شما می دهد که در هر کلیک 30 ثانیه ای به شما یک سنت پرداخت می کند. برد شما در رفرال و زیر مجموعه هاست. هر نفری که شما به سایت معرفی کردید اگر آن روز بر روی 10 آگهی خود کلیک نماید شما 10 سنت هم از آن شخص به حسابتان می اید . حال اگر شما و بیست نفر زیر مجموعه تان بر روی آگهی هایشان روزانه کلیک نمایند می شود روزانه دو دلار و در ماه تقریبا 63 دلار درآمد خواهید داشت. پرداخت فقط در حساب پی پال می باشد که مطمئن تر است و حداقل پرداخت 10 دلار می باشد. واقعا این بهترین سایت سرمایه گذاری با حداقل وقت گذاری بر روی آن و بهترین درآمد ممکن است. حتی شما می توانید رفرال هم بخرید.

Earnings Example

You click 10 ads per day = $0.10
20 referrals click 10 ads per day = $2.00
Your daily earnings = $2.10
Your weekly earnings = $14.70
Your monthly earnings = $63.00

اگر حسابتان را برای یک سال آپگرید نمایید سرعت وضعیت روند کاری شما بالای دو برابر می شود .

اگه سوالی داشتید با کمال میل برای پاسخ گویی در خدمتم . . . .

دوست عزیز
اولا: www.b u x.to سایت مطمئنی برای کسب درآمد نیست و برعکس من صحبت هایی رو مبنی بر اینکه scam هست و به user ایرانی پرداخت نمیکنه شنیدم.
ثانیا:استفاده از paypal و verify کردن اون کار آسونی نیست و ارزشش رو واسه سایتی مثلwww.b u x.toنداره.
سوما:
اين سايت هم a( paypal ) IP شما رو چك ميكنه ، بايد از فيلترشكن استفاده كنيد.
اشتباهه Paypalقوانین دقیقی در مورد Privacy Protection در مورد user هاش داره .و یه هیچ جایی(بجز FBI , سیا)این اطلاعاتو نمیده .
چهارمن:فقط با یه ف ی ل ت ر ش ک ن نمیشه حساب Paypal باز کرد.چیزهای دیگه ای هم نیاز داره.
پنجمن:همیشه قبل از اینکه referral link بدی از earning خودت و دریافتیت تو paypal یه عکس قشنگ بگیر و تو پستت قرارش بده.اینجوری تاثیر تبلیغاتی بیشتری داره.موافق نیستی؟؟

cashu

Registered User
لایک‌ها
0
=)) شما دریافت داشتی از باکس.تو ؟

blueskyz_Lover

Registered User
لایک‌ها
0
:D
گل پسرا
پي پال داشتن به اين سادگي ها نيست
اگه خواستين
من براتون ميسازم ، يا به كسايي كه اينكارن بگين براتون حساب درست كنن

در مورد bux.to هم عرض كنم كه:

مذخرف و كلاه بردارتر اينا خودشونن
$100 - $200 قراره كه بهم بدن
15 ماه گذشته
خبري نيست

و ديگر اينكه اصلا پي پال ندارن بلكه با alertpay به مردم پول نميدن :D
يعني هيچي ،كشك

ای بابا 15 ماه که خوبه
من همون روزای اول توی سایتشون رجیستر کرده بودم
اون موقع که 10$ بود
الان 2 سال گذشته ولی هنوز تقاضای من pending هست
الان با یه جستجو ساده میشه فهمید که بزرگترین scam اینترنتی که هنوز هم کار میکنه همینه

MostafaIT

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام خدمت دوستان عزیز و ایکامرس کار!

سایت www.cashcrate.com سایت خوبیه اما با چک پرداخت می کنه!

از دوستان کسی هستش که زبانش خوب باشه و چند جمله رو از فارسی به انگلیسی ترجمه کنه؟!

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
با سلام خدمت دوستان عزیز و ایکامرس کار!

سایت www.cashcrate.com سایت خوبیه اما با چک پرداخت می کنه!

از دوستان کسی هستش که زبانش خوب باشه و چند جمله رو از فارسی به انگلیسی ترجمه کنه؟!

چه ربطی داره به تاپیک ؟! لول !!!! زبان خوب چیه ؟! شما اگه زبانت خوب نیست چطوری تو نت می خوای کارکنی ؟لول

MostafaIT

Registered User
لایک‌ها
3
چه ربطی داره به تاپیک ؟! لول !!!! زبان خوب چیه ؟! شما اگه زبانت خوب نیست چطوری تو نت می خوای کارکنی ؟لول

این یعنی چی؟ "لول"
منظور شما LEVEL هستش؟!

دوست عزیز زبانم خوبه یعنی می تونم متوجه بشم اما نمیتونم جمله رو به صورت انگلیسی بیان کنم یعنی در کل جمله بندی نمی تونم کنم!

راستی حالا ربطش به تاپیک رو بگم:

من در حال حاضر می خوام دوباره کار ایکامرس رو شروع کنم و می خوام با مدیریت سایت کش کریت صحبت کنم تا ببینم که میزارن بدونه آی پی اختصاصی و آی پی ایران در اون سایت کار کنم؟!

به خاطر همین می خوام یک نفر رو پیدا کنم که جملات منو معنی کنه و من ایمیل کنم به مدیریت سایت کش کریت!

================================
راستی دوست عزیز من در ایکامرس اونقدرها هم تازه کار نیستم من از اون عده ایی هستم که اون موقعه ایی که مترجمی در کانال ایران تی وی پیشنهاد داد وارد کار ایکامرس شدم!

MostafaIT

Registered User
لایک‌ها
3

amin.jimbo2004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.من چیزی حدود 10000$تو یکی از همین سایتهایی که به ازای هر کلیک پول میدند ،جمع کردم ولی برای برداشتش ظاهرا باید یه حساب پی بال داشت.اگه کسی در این مورد تجربه ای داره یا اینکه تا حالا تونسته از این پولا خرج کنه لطفا راهنماییم کنه.در ضمن پورسانتش هم محفوظه.با تشکر امین

saman148

Registered User
لایک‌ها
39
سلام.من چیزی حدود 10000$تو یکی از همین سایتهایی که به ازای هر کلیک پول میدند ،جمع کردم ولی برای برداشتش ظاهرا باید یه حساب پی بال داشت.اگه کسی در این مورد تجربه ای داره یا اینکه تا حالا تونسته از این پولا خرج کنه لطفا راهنماییم کنه.در ضمن پورسانتش هم محفوظه.با تشکر امین

عزيز من اين سايتهاي paid to click در هر روز نهايتا بتوني 7-8 سنت كار كني و در ماه شايد به 4-5 دلار برسي تازه اگر سايت اسكم نباشه هون 4-5 دلار رو هم با دو سه ماه تاخير پرداخت ميكنه پس براي رسيدن به 10000$ بايدچيزي در حدود 1000 سال كليك كني:lol:
مطمين باش اون سايت تا خرخره سرت كلاه گذاشته بيخود زحمت براي برداشتش نكش حالا پورسانتش پيشكش
بيخودم وقتتو سر اين سايتها نگذار كه هيچي نصيبت نميشه فقط وقتتو هدر دادي

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
116

نبش قبر کردی !
یه تاپیک بزنی زودتر به خواسته میرسی
پ ن : واقعآ میشه از طریق سیستم کلیکی 10.000$ جمع کرد!؟؟؟

Neobux4iranian

Registered User
لایک‌ها
53
دوست عزیز شما حتی اگه توی یه کشور دیگه باشید و پی پال باز کنید بعد از مدتی از ت می خواد وریفای کنی حالا فکر می کنی با چی چی شکن از ایران اکانت پی پال باز کنی و لیمیت نشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Funny

بالا