برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

khodemooni

Registered User
لایک‌ها
0
کلا همه این چیزا فیلم بود بابا سره کار گزاشته بودنمون
اردستانی همیشه بهترین رژه رو میره بهترین نمره رو میاره نمونه هم میشه و ... ولی همیشه 90 درصدشون شهرستان میافتن :دی:D
مثله همون نمره ی فرماندهیه 99 از 100 برای دکتر نقی بود :دی ( که دکتر امکریه داشت اصلا لازمش نمیشد!×!)

yashax

Registered User
لایک‌ها
0
بچه‌ها پادگان امیر پارکینگ داره که ماشین ببریم ؟
و اینکه اگه داره به چه صورت هست اینجوری نیست که ماشینو ببریم بعدش ببینیم زیرش آجر گذاشتن!؟

yashax

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
خوش اومدی
آره برای منم جالبه زده یکسره اونجا
البته کلا قرار بر اینه که کل آموزشی ها بیاد حضرت امیر شاید از این دوره میخوان این کار و انجام بدن اما من که ندیدم جایی خوابگاه ساخته باشن
البته کل اونایی که خضرایی هم هستن به اسم مرکز آموزش حضرت امیر پذیرش میشن
راستی فرمانده گردان قبلا باباپور بود که خداروشکر هفته پیش انتقالش دادن خضرایی حالا هر کس بیاد از این بهتره این خیلی مارو اذیت کرد الان انگار یا سرهنگ آیین میاد که میگن خوبه یا رضاییان که اونم خوبه منم دوتاشونو توی اردو دیدم واقعا خوب بودن
فرمانده گروهان هم عباس زاده هستش که بدک نیست رگ خوابش دستتون بیاد خوبه اما ببینه سو استفاده کردید اذیت میکنه
استوار غلام پور هم خداروشکر هفته دوم به بعد اومد اسلامشهر واقعا یکی از بهترینهای اسلامشهر و حتی خضرایی هستش
جوادی هم بد نیست اما آدمی هست که هیچ کس نتونست باهاش درست دوستی کنه
ارشدا هم بد نیستن اگه باهاشون جور شید کلا میپیچونید اما من شخصا از همشون متنفرم خیلی آدمای دو رو و عوضی بودن بیشترین کسایی که تنبیهمون میکرد اسماعیل نژاد بود که ادعا میکنه همیشه از همه بیشتر به فکر بچه ها هست و هواشونو داره
اما در کل باید بهت تبریک بگم از همه لحاظ بهترین جاست برای آموزشی نمیگم اونقد که میگن هتل باشه اما خوب از هفته دوم شما بهش عادت میکنید و اونا هم یکم شل تر میگیرن راحت تر میگذره
هر سوالی داشتی بپرس در خدمتیم
راستی ستوان 3 قنبری خیلی پسر باهال و با معرفتیه تنها کسی بود که من باهاش رفیق فاب شدم و با معرفت بود
یعنی‌ ممکن شنبه که میریم میدون **** بگن که من خضرایی هستم و اسلامشهر نیستم !؟

khodemooni

Registered User
لایک‌ها
0
بچه‌ها پادگان امیر پارکینگ داره که ماشین ببریم ؟
و اینکه اگه داره به چه صورت هست اینجوری نیست که ماشینو ببریم بعدش ببینیم زیرش آجر گذاشتن!؟
پارکینگ نداره ولی حالته یه خیابون ماننده برجک داره میتونی ماشینتو بزاری مشکلی پیش نمیاد
در مورد رفتنت هم نیازی نیست بری میدون **** باید بری همونجایی که تو برگت زده ولی برای ما رو که زده بود خضرایی

میگم دوستان کسی آدرسی چیزی از این آزانس هواپاماییه که جوادی گفت 20 درصد هزینه رو میگیره داره؟

yashax

Registered User
لایک‌ها
0
پارکینگ نداره ولی حالته یه خیابون ماننده برجک داره میتونی ماشینتو بزاری مشکلی پیش نمیاد
در مورد رفتنت هم نیازی نیست بری میدون **** باید بری همونجایی که تو برگت زده ولی برای ما رو که زده بود خضرایی

میگم دوستان کسی آدرسی چیزی از این آزانس هواپاماییه که جوادی گفت 20 درصد هزینه رو میگیره داره؟

آخه نوشته که روز یکم ساعت ۶ صبح میدون **** باشیم!
آقا یک سوال دیگه !
۱کٔم اردیبهشت می‌شه جمعه !
من باید جمعه برم میدون **** یا شنبه صبح!؟

Last edited:

Conscript

Registered User
لایک‌ها
1
شما دقیقا همون عملی رو که توی برگه تون نوشته شده و در همون موعد مندج در برگه رو انجام بدین

Conscript

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان قدیمی اگه ممکنه راهنمایی کنید این آرم کلاه رو چه جوری باید نصب کرد؟ یه ذره گنگه برای من. مرسی

m.ajid

Registered User
لایک‌ها
35
خسته نباشید میگم به خسته های از اردوگاه برگشته
همونطوری که گفته بودم دوره شما هم به خیر و خوشی تموم شد ... شما موندید و خاطرات فراموش نشدنی خوب یا بد دوره آموزشی
امیدوارم که وقتی میرید سر یگانتون هوای هم رزماتونو داشته باشید و به چیزای منفی فکر نکنید.

m.ajid

Registered User
لایک‌ها
35
راجب به پادگان اسلامشهر باید بگم که بد جوری دلم واسش تنگ شده
اسلامشهر یه تیکه از بهشته

yashax

Registered User
لایک‌ها
0
آقا من به شدت نیازمند اسم بالاترین نفر در پادگان حضرت امیر هستم !
ممنون میشم کمک کنین.

maysam_ebi

Registered User
لایک‌ها
0
فرمانده پادگان حضرت امیر سرهنگ زاهدی اصل هستش
جانشینش توی پادگان حضرت امیر سرهنگ نظارت هستش
فرمانده گردان فعلا نداره چون هفته آخر انتقالش دادن جای دیگه
فرمانده گروهان هم ستوان دوم هادی عباس زاده هستش
زاهدی کلا جز اینکه فرمانده پادگان هست فرمانده کل گردانهای آموزشی دانشجو هست که نصفش توی خضرایی هست بقیش هم حضرت امیر که میشه 3تا گردان

yashax

Registered User
لایک‌ها
0
فرمانده پادگان حضرت امیر سرهنگ زاهدی اصل هستش
جانشینش توی پادگان حضرت امیر سرهنگ نظارت هستش
فرمانده گردان فعلا نداره چون هفته آخر انتقالش دادن جای دیگه
فرمانده گروهان هم ستوان دوم هادی عباس زاده هستش
زاهدی کلا جز اینکه فرمانده پادگان هست فرمانده کل گردانهای آموزشی دانشجو هست که نصفش توی خضرایی هست بقیش هم حضرت امیر که میشه 3تا گردان
به شدت ممنون !

longgan1cheshm

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان اعزامی اردیبهشت به نظر من فرقی نداره خضرایی باشید یا اسلام شهر فقط دعا کنید که فرمانده گروهانتون جناب سروان رضاییان باشه کل نظامو بگردی عین این آدم مرد پیدا نمی کنی به خاطر اینکه برای راحتی ما تو اردوگاه ظرف یه با مصرف آورده بود تنبیه شد و احتمالا دوره بعد میفرستنش اسلامشهر تازه این یه نمونه از فداکاریاشه خیلی به ما حال ما دورانیا حال داد بقیشو به دلایل امنیتی نمیگم ایشاالله فرماندتون میشه میفهمید انسان واقعی به کی میگن.جناب سروان هر جا هستی خدا پشت و پناهت باشه ما دورانیا عاشقتیم.

yashax

Registered User
لایک‌ها
0
بچه‌ها من امروز **** وظیفه بودم گفتن چون یکم تعطیل همه همون دوم که می‌شه شنبه بریم میدون **** ساعت ۶ صبح!
بعدش می‌گفتن کلا دیگه خضرایی آموزشی‌ نداره و همه رو می‌فرستن اسلام شهر منتها چون جا نداره از اونجا واسه جا‌های دیگه تقسیم می‌کنن!
واسه همینم بود که برای من رو مستقیماً زده بودن پادگان حاضرت امیر

DRSaeid

Registered User
لایک‌ها
44
دوستان اعزامی اردیبهشت به نظر من فرقی نداره خضرایی باشید یا اسلام شهر فقط دعا کنید که فرمانده گروهانتون جناب سروان رضاییان باشه کل نظامو بگردی عین این آدم مرد پیدا نمی کنی به خاطر اینکه برای راحتی ما تو اردوگاه ظرف یه با مصرف آورده بود تنبیه شد و احتمالا دوره بعد میفرستنش اسلامشهر تازه این یه نمونه از فداکاریاشه خیلی به ما حال ما دورانیا حال داد بقیشو به دلایل امنیتی نمیگم ایشاالله فرماندتون میشه میفهمید انسان واقعی به کی میگن.جناب سروان هر جا هستی خدا پشت و پناهت باشه ما دورانیا عاشقتیم.

تایید میشه.
فوق العاده انسان با شخصیت و با پرستیژی هستن ایشون . واقعا همه کارهاش با حساب و کتاب انجام میشه و سعی میکنه حق هیچکس رو ضایع نکنه.
انقدر این آدم دوست داشتنیه که نگو .

maysam_ebi

Registered User
لایک‌ها
0
تایید میشه.
فوق العاده انسان با شخصیت و با پرستیژی هستن ایشون . واقعا همه کارهاش با حساب و کتاب انجام میشه و سعی میکنه حق هیچکس رو ضایع نکنه.
انقدر این آدم دوست داشتنیه که نگو .

سلام منم تایید میکنم با این حال که اسلام شهر بودم اما توی اردو ایشون رو شناختم همه جوره فرمانده خوبیه و باید بگم اگه بیاد اسلامشهر واقعا همه بچه ها لذت میبرن از اینکه اسلامشهر دارن خدمت میکنن

maysam_ebi

Registered User
لایک‌ها
0
بچه‌ها من امروز **** وظیفه بودم گفتن چون یکم تعطیل همه همون دوم که می‌شه شنبه بریم میدون **** ساعت ۶ صبح!
بعدش می‌گفتن کلا دیگه خضرایی آموزشی‌ نداره و همه رو می‌فرستن اسلام شهر منتها چون جا نداره از اونجا واسه جا‌های دیگه تقسیم می‌کنن!
واسه همینم بود که برای من رو مستقیماً زده بودن پادگان حاضرت امیر

سلام یعنی چی از اونجا میفرستن جاهای دیگه؟
جز خضرایی و اسلامشهر نیروی هوایی واسه دانشجوها جایی نداره واسه آموزش که!
لطفا خبر دار شدید یا رفتید بیاید بگید ببینیم چی شده

yashax

Registered User
لایک‌ها
0
سلام یعنی چی از اونجا میفرستن جاهای دیگه؟
جز خضرایی و اسلامشهر نیروی هوایی واسه دانشجوها جایی نداره واسه آموزش که!
لطفا خبر دار شدید یا رفتید بیاید بگید ببینیم چی شده
والا اينارو به من كسى كه تو اطاق ٩٧ سالن ٦ گفتن !
خضرايى گويا آموزشى نداره ديگه!

yashax

Registered User
لایک‌ها
0
١ سؤال دارم شايد خياى مسخره باشه هااااا
موزيك پلير ميشه ببريم با خودمون ؟

farshad250

Registered User
لایک‌ها
0
١ سؤال دارم شايد خياى مسخره باشه هااااا
موزيك پلير ميشه ببريم با خودمون ؟

پیشنهاد میکنم هفته اول چیزی نبرید ... چون دژبان ها تو جو هستن و میخوان خودشون رو نشون بدن همه جات رو میگردن ...
ولی کلا هر چیزی که بخوای میتونی ببری

تجربه ای که داشتم این بود که بچه هایی که میخوان چیزی ببرن شب برن پادگان بهتره ، ( هم احتمال کمی داره بگردن ، هم اگه هم خواستید میتونید هر چی که دارید رو بذارید پشت در اتاقک دژبانی برید تو بعد که از اتاق امدید بیرون خیلی اروم بر دارید )
بچه هایی که چهره ی یکم خلاف دارن مواظب باشن بهتره بدن وسایلاشون رو کسایی که چهرشون مزلومه ببرن تو ...

بالا