برگزیده های پرشین تولز

شب خواستگاری

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فرض کنید قصد ازدواج دارید و دختری رو هم مد نظر قرار دادید . شب خواستگاری چقدر باید اعتبار داشته باشید . ( پولهای خودتون یا کمک پدر و مادر )
سر جمع به تومان بگید .

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
به خيلي چيز ها بستگي داره . يكيش به وضع خانواده دختر كه اونها تو چه وضع مالي هستند ويا چه توقعاتي دارند . اگر بگيم اونها هيچ توقع مالي خاصي نداشته باشند و خودتم به يه زندگي ساده راضي باشي تو شهري مثل شهر ما كه نسبت به تهران كرايه ها ارزون تره با 10 ميليون هم ميشه يه زنگي ساده تشكيل داد البته به شرطي كه يه شغل ثابت هم داشته باشي .

jasoosk

Registered User
لایک‌ها
3
در کمترین حالت ممکن همون 10 تومن که دوستمون گفت : 5 تومن واسه رهن یه خونه 3 تومن خرید 2 تومن یه عروسی شدیدا ساده (بی شام).

N&A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز همه چیز بستگی به خودتون و اون دختر خانوم داره.و اینکه اصلا خانواده حمایتتون میکنن یا نه؟؟؟یا چه مدت میتونید نامزد باشین؟؟؟سن و تحصیلات دو طرف چه قدره؟و اینکه شغل دارین یا نه؟؟؟اما بازم میگم بستگی به دو نفری که میخوان زندگی کنن و ظرفیتشون داره.

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شب خاستگاری راحت بهت بگم هیچی...
چون هنوز نه به داره نه به باره

اومدیم گفتن نه ! اوووم ؟ میتونی بگی نه من خاستگاری کردم و حالا خداتومن هم سرمایه دارم پس باید دخترتون رو بدین به من ؟

خوب البته شایدم بگن آره که ایشالله هم بهت میگن آره... برای ازدواج اصلا تو فکر مادیات نرو.. من خیلی ها رو میشناسم که قبل از ازدواج آه نداشتن که با ناله سودا کنن (همینه دیگه ؟ اگه غلط نوشتم بخندین و ببخشین) اما بعد از ازدواج اوضاع خوبی دارن . البته فراموش نشه هم مرد و زن هردو الحمدلله کاری و اهل زندگی بودن.

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
مهم اینه که همدیگر رو بخوان (مگه برای پول داری ازدواج میکنید درسته پول هم لازمه ها ولی متاسفانه بیشتریا امروزه رو پولدار بودن طرف چشم میدوزند

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
در کمترین حالت ممکن همون 10 تومن که دوستمون گفت : 5 تومن واسه رهن یه خونه 3 تومن خرید 2 تومن یه عروسی شدیدا ساده (بی شام).
ینی واقعا فکر میکنی با 5 تومن میشه خونه رهن کرد؟
مگه تو شهرستان اونم نه رهن باید اجاره کنه
یکی از آشناهای ما خونه تازه گرفته طرفای مجیدیه یه جای کاملا معمولیه 15 میلیون ماهی 600 تومن
واحد 2 ساختمون خودمون 22 تومن ماهی 250 و....
فکرشم از سرت بیرون کن بتونی با 5 تومن خو نه رهن کنی البته اگه تهران هستی

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شب خاستگاری راحت بهت بگم هیچی...
چون هنوز نه به داره نه به باره

اومدیم گفتن نه ! اوووم ؟ میتونی بگی نه من خاستگاری کردم و حالا خداتومن هم سرمایه دارم پس باید دخترتون رو بدین به من ؟

خوب البته شایدم بگن آره که ایشالله هم بهت میگن آره... برای ازدواج اصلا تو فکر مادیات نرو.. من خیلی ها رو میشناسم که قبل از ازدواج آه نداشتن که با ناله سودا کنن (همینه دیگه ؟ اگه غلط نوشتم بخندین و ببخشین) اما بعد از ازدواج اوضاع خوبی دارن . البته فراموش نشه هم مرد و زن هردو الحمدلله کاری و اهل زندگی بودن.

ایول

این خیلی مهمه و بنظر خودم هم همینطوره . ولی جراتش رو هر کسی نداره .

من یکی خیلی باحالم نه پول درست و حسابی دارم نه کاری هستم . :)

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
بستگی داره به سن فرد
اگه مثلا طرف جوونه و هیچی نداره و احساس میکنی با عرضس خب آدم فرصت میده ولی اگه طرف مثلا 30-31 سالش شده هنوزم هیچی نداره این دیگه بحثش جداس
کسی که تا این سن هیچی نداره تضمینی نیست بعد از این هم بتونه کاری بکنه

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

شب خواستگاري آدم بايد پول رهن خونه و عروسي رو هم داشته باشه !

علی آبادانی

Registered User
لایک‌ها
11
من آدم میشناسم با 300 هزار تومن ازدواج کرده

الانم یکی از شادترین زوجهایی هستن که میشناسم

بستگی به خود آدم داره ولی من خودم که حاضر نیستم از این ریسکا بکنم

snail

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من آدم میشناسم با 300 هزار تومن ازدواج کرده

الانم یکی از شادترین زوجهایی هستن که میشناسم

بستگی به خود آدم داره ولی من خودم که حاضر نیستم از این ریسکا بکنم

شما مطمئنی که لاف نمی زنی:eek::D

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
به نظر من
باز هم میگم
به نظر منننننننن (!)
این حرفها شعاره :
"پول مهم نیس"
"مادیات مهم نیست"
"مهم تفاهم هست!"
"زندگی بر پایه عشق استوار است و نه مادیات"

بدون پول و یک سری رفاه ها در زندگی ، عشق های لیلی و مجنونی هم بعد از اومدن فشار های مالی ، یواش یواش سرد میشه..
و 100 البته همیشه تو هر چیزی استثنا هم هست ..
و باز هم البته خونواده هایی هم هستند که به این مشکل دچار شدن اما برا بعضی مسایل، ترجیح میدن تحمل کنن و بسوزن و بسازن، اما عملا داخل اون خونه ، همه چی سرده..

من همیشه به دوستام پیشنهاد دادم، الانم میگم و همیشه هم میگم.
تا وقتی نمیتونن از پس خرج 2 نفر بر بیان و مقداری هم پس انداز کنن، سراغ ازدواج نرن..
خوش خوشانیش برا 3 4 ماه اول هست. بعدش باید شیکمتونو سیر کنین یا نه ؟

برا شروع ازدواج هم فرض کنیم یه پراید هم دوماد داره البته، جدای از اون

4 تومنی خرج عقد و عروسی و مخلفات میشه، خلاصه برا شب اول 4 تومن پر ! ( تازه نه برای مجلسی با شکوه! یه چیز معمولی)

خونه 70 متری در ارزون ترین جای تهران دیگه زیر 12 تومن رهن کامل نمیدن! که مثلا میشه 7 تومن ، ماهی 150 (به صورت فوق العاده بی نظم داره گرون میشه)

تا اینجا شد 11 تومن نقد ، که باید پس انداز داشته باشی ..

اما برا شب خواستگاری ..
پول فقط در حد یه دسته گل خفن ، که دیگه 30 40 تومن بیشتر نیست.
فکر میکنم تو خواستگاری ، فقط صداقت داشته باشیم، کافیه ;)

علی آبادانی

Registered User
لایک‌ها
11
شما مطمئنی که لاف نمی زنی:eek::D

قبلاً هم سبک مغزهایی مثل شما این حرفو به من زدن و من بهشون ثابت کردم که اینجور نیست
الان به شما هم حاضرم که ثابت کنم اگر که مایلید یه پخ بزنید شماره تل میدم و با این زوج آشناتون میکنم حتی از نزدیک

omid0018

Registered User
لایک‌ها
39
به نظر من
باز هم میگم
به نظر منننننننن (!)
این حرفها شعاره :
"پول مهم نیس"
"مادیات مهم نیست"
"مهم تفاهم هست!"
"زندگی بر پایه عشق استوار است و نه مادیات"

بدون پول و یک سری رفاه ها در زندگی ، عشق های لیلی و مجنونی هم بعد از اومدن فشار های مالی ، یواش یواش سرد میشه..
و 100 البته همیشه تو هر چیزی استثنا هم هست ..
و باز هم البته خونواده هایی هم هستند که به این مشکل دچار شدن اما برا بعضی مسایل، ترجیح میدن تحمل کنن و بسوزن و بسازن، اما عملا داخل اون خونه ، همه چی سرده..

من همیشه به دوستام پیشنهاد دادم، الانم میگم و همیشه هم میگم.
تا وقتی نمیتونن از پس خرج 2 نفر بر بیان و مقداری هم پس انداز کنن، سراغ ازدواج نرن..
خوش خوشانیش برا 3 4 ماه اول هست. بعدش باید شیکمتونو سیر کنین یا نه ؟

برا شروع ازدواج هم فرض کنیم یه پراید هم دوماد داره البته، جدای از اون

4 تومنی خرج عقد و عروسی و مخلفات میشه، خلاصه برا شب اول 4 تومن پر ! ( تازه نه برای مجلسی با شکوه! یه چیز معمولی)

خونه 70 متری در ارزون ترین جای تهران دیگه زیر 12 تومن رهن کامل نمیدن! که مثلا میشه 7 تومن ، ماهی 150 (به صورت فوق العاده بی نظم داره گرون میشه)

تا اینجا شد 11 تومن نقد ، که باید پس انداز داشته باشی ..

اما برا شب خواستگاری ..
پول فقط در حد یه دسته گل خفن ، که دیگه 30 40 تومن بیشتر نیست.
فکر میکنم تو خواستگاری ، فقط صداقت داشته باشیم، کافیه ;)
لایک+1

mahdi_1365

Registered User
لایک‌ها
37
omid0018
برادر شما قراره ازدواج کنی؟ :دی هر چی تاپیک ازدواج هست داری از زیرخاک می کشی بیرون

smpd

Registered User
لایک‌ها
449
فقط و فقط و فقط و فقط و ............ به کمک پدر و مادر مربوط میشه ..... اگر کمک کنن به هر چی بخواهی میتونی برسی ... اگر کمک نکنن بیچاره میشی .... مظلوم واقع میشی و همه ترکت میکنن.....

بالا