برگزیده های پرشین تولز

آنتی ویروس سبک و خوب

H9(v

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
سلام دوستان

آنتی ویروسی که هم سبک باشه هم خوب و قدرتمند باشه آپدیتش هم راحت باشه معرفی کنید

ممنون:blush:

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
درود،

AOL Active Virus Shield

نسخه هست کِ فقط 10 مگ از رم رو اشغال میکنه و همون کسپر اسکای داخله اصلِ سیستمشه. یعنی بر پایه ی اون کار میکنه. و نسخه ی کات شدش هستش.
----
آویرا هم هست کِ نسخه ی مجانیش خیلی خیلی سَبُکِ. اینم لینکِ دانلودش.

امید کِ مفید بوده باشه.

al2

Registered User
لایک‌ها
3,251
این خیلی خیلی سبکش 83 مگا بابیته دوست عزیز
بدردم میخوره؟
ارزش دانلود داره منظورم اینه بهتر از این نیست

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
دوست خوبم . يك آنتي ويروس با اصل نصب و مطمئن بخواي من مكافي رو پيشنهاد ميدم . واقعا گارد قوي و خوبي داره . فايل اپديت آفلاينش هست . من سالها نود و آويرا و بقيه رو تست و بررسي كردم . ولي هر كدوم مشكلاتي با يكسري ويروس داشتند يا با پاك كردن فايلهاي سيستمي ويندوز رو خراب ميكردند . به نظر من مكافي يه انتخاب سنجيده و مطمئن هست البته اين نظر شخصي من هست من از زمان آنتي ويروس تول كيت با آنتي ويروس آشنا هستم . از لحاظ كند شدن سيستم هم من مشكلي نديدم . من از 100 بهش 88 ميدم . البته صرفا يك پيشنهاد بود

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
این خیلی خیلی سبکش 83 مگا بابیته دوست عزیز
بدردم میخوره؟
ارزش دانلود داره منظورم اینه بهتر از این نیست

درود،

دوستِ عزیز، استارتر منظورشون از سبُک این بود کِ موقعِ اجرا، زیاد سیستم بیزی نشه و رمِ زیادی از کامپیوتر رو اشغال نکنه و سرعتِ سیستم رو پایین نیاره.

منم بِ همون خاطر، اصطلاحِ سبُک رو بکار بردم توی این حوزه. منظورم حجمِ خودِ آنتی ویروس نبوده و منظور این بوده کِ موقعِ اجرا، کاراییِ سیستم، پایین نیاد.

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
دوست خوبم . يك آنتي ويروس با اصل نصب و مطمئن بخواي من مكافي رو پيشنهاد ميدم . واقعا گارد قوي و خوبي داره . فايل اپديت آفلاينش هست . من سالها نود و آويرا و بقيه رو تست و بررسي كردم . ولي هر كدوم مشكلاتي با يكسري ويروس داشتند يا با پاك كردن فايلهاي سيستمي ويندوز رو خراب ميكردند . به نظر من مكافي يه انتخاب سنجيده و مطمئن هست البته اين نظر شخصي من هست من از زمان آنتي ويروس تول كيت با آنتي ويروس آشنا هستم . از لحاظ كند شدن سيستم هم من مشكلي نديدم . من از 100 بهش 88 ميدم . البته صرفا يك پيشنهاد بود

طبقِ خواسته ی استارتر، و همچنین کاربر ال2، فکر نمیکنم زیاد سبُک باشه. مکافی خیلی عالیه. اما روی سیستمی مثلِ سیستمِ شما. :rolleyes:

برای بعضی از سیستم ها کِ ذغالی هستن، (مِن جمله سیستمِ خودم) مکافی پیشنهاد نمیشه.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
دوست خوبم ورژن 8.8 مكافي حتي روي سيستم هاي ضعيف نرمال بالا مياد . البته ممكنه سيستم نفتي ما بهش ساخته

iGeek

Registered User
لایک‌ها
122
مکافی از وقت همون آپدیت باگ دارش دیگه نمیشه بهش اطمینان کرد!

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
سبک ترین ها اویرا، اوست و نود یا همون ESET هستن! که من خودم به شخصه دو مورد اول رو بیشتر توصیه میکنم!
مکافی خوب و بدشو نمیدونم ولی تو تست هایی که سایت های مقایسه نرم افزار انجام دادن زیاد قوی نبوده...

tcp/ip

Registered User
لایک‌ها
72
به نظر من بین انتی ویروسهای سبک بولگارد یک سر گردن از اواست و اویرا و ناد 32بهتره

اویرا جدیدن خیلی سنگین شده سرعت نت کم میکنه

بولگارد از موتور بیت دفندر استفاده میکنه فایروالشم تحت نظارت اتپوست هست ینی از درایوراش داره استفاده میکنه و لی دیتابیس ویروساش مال خودشه

اینم اخرین تست شرکت AV-Comparatives

نوع تست On-Demand Comparative

کد:
http://www.av-comparatives.org/images/stories/test/ondret/avc_fd_mar2012_intl_en.pdf

موفق باشید:heart:

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
به نظر من بین انتی ویروسهای سبک بولگارد یک سر گردن از اواست و اویرا و ناد 32بهتره

اویرا جدیدن خیلی سنگین شده سرعت نت کم میکنه

بولگارد از موتور بیت دفندر استفاده میکنه فایروالشم تحت نظارت اتپوست هست ینی از درایوراش داره استفاده میکنه و لی دیتابیس ویروساش مال خودشه

اینم اخرین تست شرکت AV-Comparatives

نوع تست On-Demand Comparative

کد:
http://www.av-comparatives.org/images/stories/test/ondret/avc_fd_mar2012_intl_en.pdf

موفق باشید:heart:

وسوسه نکنین تو رو خدا! :دی
من الان 2 هفته هست آنتی ویروسای مختلف رو دارم تست میکنم (هر 2-3 روز یک آنتی ویروس). الان یعنی بولگاردم تست کنم؟ :دی

tcp/ip

Registered User
لایک‌ها
72
وسوسه نکنین تو رو خدا! :دی
من الان 2 هفته هست آنتی ویروسای مختلف رو دارم تست میکنم (هر 2-3 روز یک آنتی ویروس). الان یعنی بولگاردم تست کنم؟ :دی

اتفاقا کار خوبی میکنی چه اشکالی داره میتونید بولگاردو تست کنید

از هر کدوم خوشت اومد استفاده کن همشون انتی ویروسهای معتبری هستن

انتی ویروس به نظر من سلیقه ای هست

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
اتفاقا کار خوبی میکنی چه اشکالی داره میتونید بولگاردو تست کنید

از هر کدوم خوشت اومد استفاده کن همشون انتی ویروسهای معتبری هستن

انتی ویروس به نظر من سلیقه ای هست

در واقع همینطور هم هست! آنتی ویروس به نظر من هم سلیقه یی هست و البته باید اعتبارش رو هم بررسی کرد! مثلا جز 10 آنتی ویروس برتر شناخته شده جهان باشه و مطابق با سلیقه
من مد نظرم آنتی ویروس رایگانه و یا آنتی ویروسی که بتونم بخرمش (یعنی قانونی دوست دارم کار کنم :دی)
شما خودتون از چی استفاده میکنین؟

tcp/ip

Registered User
لایک‌ها
72
در واقع همینطور هم هست! آنتی ویروس به نظر من هم سلیقه یی هست و البته باید اعتبارش رو هم بررسی کرد! مثلا جز 10 آنتی ویروس برتر شناخته شده جهان باشه و مطابق با سلیقه
من مد نظرم آنتی ویروس رایگانه و یا آنتی ویروسی که بتونم بخرمش (یعنی قانونی دوست دارم کار کنم :دی)
شما خودتون از چی استفاده میکنین؟

سلام عزیز

من از انتی ویروس کسپرسکی استفاده میکنم البته سنگینه و جز انتی ویروسهای سبک جای نمیگیره اما نیازهای من برطرف میکنه و به تنظیماتش اشنا هستم

اگه به غیر از کسپر چیزی دیگه ای رو سیستم باشه اصن احساس امنیت نمیکنم:دی

Kim Gap Soo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اگه یه چیزی میخوای سبک و مطمئن و بی دردسر و البته رایگان، Avast بریز خیال خودت رو راحت کن. اما اگه میخوای سیستمت کند بشه و آخرشم ویروسه رو بگیری، برو آت و آشغالهایی مثل مک آفی یا نورتون و کسپرسکی نصب کن.
توی سایت ویکیپدیا برو خودت بخون ببین این سه تا آشغالی که گفتم تو تاریخ ننگینشون چه سوتی هایی که ندادن و کاربرای بدبختشون چه ضررهایی که متحمل نشده ن.

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
سلام عزیز

من از انتی ویروس کسپرسکی استفاده میکنم البته سنگینه و جز انتی ویروسهای سبک جای نمیگیره اما نیازهای من برطرف میکنه و به تنظیماتش اشنا هستم

اگه به غیر از کسپر چیزی دیگه ای رو سیستم باشه اصن احساس امنیت نمیکنم:دی

درک میکنم چی میگین! چون خودمم یه عمر کسپر استفاده کردم! (از کسپر 7 تا کسپر 2012).
اما یکی به خاطر سرعت اسکنش که یه کم پایینه (مخصوصا وقتی فلش کسی رو میزنم اسکن کنه کلی طول میکشه و طرف خسته میشه :پی)
بعدم واسه تنوع گفتم برم سراغ آنتی ویروسای دیگه.

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
اگه یه چیزی میخوای سبک و مطمئن و بی دردسر و البته رایگان، Avast بریز خیال خودت رو راحت کن. اما اگه میخوای سیستمت کند بشه و آخرشم ویروسه رو بگیری، برو آت و آشغالهایی مثل مک آفی یا نورتون و کسپرسکی نصب کن.
توی سایت ویکیپدیا برو خودت بخون ببین این سه تا آشغالی که گفتم تو تاریخ ننگینشون چه سوتی هایی که ندادن و کاربرای بدبختشون چه ضررهایی که متحمل نشده ن.

دوست عزیز من اینو از یکی از کاربرای حرفه ای گروه (igimax) آویزه گوشم کردم!
آنتی ویروس متوسط+کاربر آگاه= سیستم امن
آنتی ویروس قوی+ کاربر نا آگاه= سیستم نام امن

هیچ آنتی ویروسی کامل نیست! اگه آنتی ویروسا در تاریخشونن اشتباه یا خطایی داشتن، دلیل بر این نمیشه که بخوایم کلا زیر سوال ببریمشون! کاربر اگه کاربر باشه، ضرر متحمل نخواهد شد.
اما در مورد سبک و سنگین بودن با حرفاتون موافقم به جز 1 مورد و اونم هم نورتون! چون نورتون الان چند سالی میشه رو سیستماش کار کرده و دیگه مث سابق سنگین نیست!
من سیستمم مشخصاتش اینه:
Cpu 1.86 intel core2 duo
Ram 2Gb ddrII
VGA Intel 128
کندی با نورتون احساس نکردم! با کسپرک جز سرعت اسکن کردنش (خیلی طول میده) اونقدری که بخوام بترسم و بگم سیستممم down بشه کندی احساس نکردم!
اما مطمئنا اوست، اویرا، نود،... از کسپر سبک ترن
سمت مکافی هم تا حالا نرفتم (خوشم نمیاد ازش)
موفق و موید باشید

durantash

Registered User
لایک‌ها
1
سبکترین دوست عزیز وب روت Webroot Secure Anywhere هستش .

durantash

Registered User
لایک‌ها
1
سبک سریع مطمئن با کیفیت :
وب روت Webroot
نورتون سیمانتک Symantec norton
ترندمیکرو تیتانیوم trend micro titanium

موفق باشی دوست عزیز .

بالا