برگزیده های پرشین تولز

چگونه ار طریق اینترنت فاکس بزنیم؟

m_kh_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستان

یه سوال ریزه میزه داشتم

می دونید چه طوری میشه از طریق اینترنت فاکس فرستاد؟

فقط این رو هم بگم که فاکس به تمام کشور ها بشه ها نه فقط تو ایران

دستون درد نکنه

با اجازه ... .

تا بعد ... .

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
در ويندوز XP از طريق خود مودم ميتونيد اين كار رو انجام بديد!
اينترنت رو نميدونم...!

البته کسی که سوال کرده ظاهرا می خاد از طریق تلفن نباشه تا هزینه کمتر بشه . برای کشورهای دیگه
مثله voip

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
سلام...

منم به شدت لازم دارم در این رابطه...
متشکر.

m_kh_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در ويندوز XP از طريق خود مودم ميتونيد اين كار رو انجام بديد!
اينترنت رو نميدونم...!

سلام دوست عزیز

بنده از این موضوع اطّلاع دارم ولی باید مودم مورد استفاده فاکس مودم باشه

از طرفی مودم من اکسترنال هست و ADSL استفاده می کنم

خیلی بعید هست که مودم من فاکس مودم باشه

به هر حال اگر اطّلاعات بیشتری دارید به ما بدید و اگر من اشتباه می کنم شما اشتباه من رو تصحیح کنید و یک جواب قانع کننده و کامل بدید

ممنون

با اجازه ... .

تا بعد ... .

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
همونطور كه شما گفتيد، با فكس مودم ميشه!
ولي اين مورد رو نميدونم...!!!

Cyber

Registered User
لایک‌ها
9
سلام

بعضی از دوستان "ارسال فکس از طریق اینترنت " رو با "ارسال فکس از طریق مودم" اشتباه گرفتند

این دو موضوع از هم جدا هست

ارسال فکس از طریق اینترنت رو می تونید از طریق سایتهایی که این خدمات رو ارائه میدن (و معمولا رایگان هم نیست ) انجام بدین

به عنوان مثال یک شرکت در اروپا به شما یک شماره اختصاصی یا مشترک میده که میتونید از طریق اینترنت مطالبتون رو به شماره تلفن های حقیقی فکس کنید

چیزی مشابه این : http://home.efax.com/s/r/efax-cj2?VID=36258&TYPE=300087&PID=1106697

در گوگل سرچ کنید ، زیاد هستند

m_kh_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

بعضی از دوستان "ارسال فکس از طریق اینترنت " رو با "ارسال فکس از طریق مودم" اشتباه گرفتند

این دو موضوع از هم جدا هست

ارسال فکس از طریق اینترنت رو می تونید از طریق سایتهایی که این خدمات رو ارائه میدن (و معمولا رایگان هم نیست ) انجام بدین

به عنوان مثال یک شرکت در اروپا به شما یک شماره اختصاصی یا مشترک میده که میتونید از طریق اینترنت مطالبتون رو به شماره تلفن های حقیقی فکس کنید

چیزی مشابه این : http://home.efax.com/s/r/efax-cj2?VID=36258&TYPE=300087&PID=1106697

در گوگل سرچ کنید ، زیاد هستند

سلام بر تو

قبول دارم حرفت رو

ولی جایی نمیشناسی که اوّلاً مجانی باشه دوم این که ایرانی باشه

اگر داشتی چیزی تو این مایه ها ما رو بی خبر نگذار

با اجازه ... .

تا بعد ... .

طنين سهروردي

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من طنين سهروري هستم و در زمينه ارسال فكس گسترده از اينترنت كمك و همفكري ميخواستم. خودم در خارج در كشور بلژيك هستم و در رشته كامپيوتر تدريس كردم.

1-اينكه خودم نرم افزار فكس اينترنتي را دارم ولي فقط ميتوانم يك فكس ارسال كنم و اين تعداد بسيار كم است و وقت ميگيرد. بصورت گسترده ميخواهم عكس و يا نوشته تبليغي ام را ارسال كنم چه برنامه اي خوب است و در اين رابطه كمك خواهد كرد و بايد چكار كنم؟

2-آيا شما سايت و يا شركت ديگري را مي شناسيد كه به ما در اين رابطه كمك كند و مشورت بكنم كه به يك نتيجه اي برسم؟ يا اگر برنامه نرم افزاري باشد و يا غيره؟؟

منتظر پاسخ و مشورت شما هستم

طنين

cell_phone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مسلما مودم adsl همونطور که اشاره کردید نمی تونه فکس کنه چون تو یه فاز دیگس
ولی مودم های معمولی حتی دربداغون ترینشون میتونن این کارو بکنن

اینم برای شما که یه برنامه می خواستی که چنتا چنتا فاکس بفرسته البته از طریق اینترنت
و پولی که شما که انوری باید عادت داشته باشی واما اون برنامه ی شما مجانیه یا نه چون ما اینوریم
http://multifaxsender.pc-telefon.com

va_sh114

Registered User
لایک‌ها
0
سلام برنامه فاير فاكس هم اين كار را مي كنه البته همنوجور كه دوستمون گفت مودم Adsl جواب نميده و اينكه فاير فاكس به اينترنت هم نياز نداره

mavashan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستان

یه سوال ریزه میزه داشتم

می دونید چه طوری میشه از طریق اینترنت فاکس فرستاد؟

فقط این رو هم بگم که فاکس به تمام کشور ها بشه ها نه فقط تو ایران

دستون درد نکنه

با اجازه ... .

تا بعد ... .
باسلام به همه حضار محترم
دوستانی که علاقمند به استفاده از سیستم فکس اینترنتی هستند آگاه باشند که درایران هم این امکان فراهم شده و می شود بدون دستگاه فکس و خط تلفن برای کسانی که سیستم فکس دارند ارسال و دریافت انجام داد.
سیتم فکس اینترنتی به شما کمک میکند درهر مکان و درهر زمان بدون دستگاه فکس - خط تلفن - کاغذ و دیگرلوازم معمول نسبت به ارسال و یا دریافت فکس اقدام کنید برای دریافت اطلاعات تکمیلی لطفا به سایت mavashan.ir مراجعه فرمایید .

واما مختصری از ویژگیهای فکس اینترنتی

عدم نیاز به دستگاه فکس و خط تلفن
بدون نیاز به دستگاه فکس ، خط تلفن و هرگونه سخت افزار و یا نرم افزاری ، تنها از طریق وب سایت امکان ارسال و یا دریافت فکس فراهم شده است.
شماره تلفن اختصاصی
برای هر کاربر پس از عضویت ، شماره اختصاصی هشت رقمی با پیش شماره 021 در نظر گرفته می شود.
همیشه روشن
شماره اختصاصی هر کاربر بصورت 24 ساعته و در کلیه روزهای سال در وضعیت دریافت فکس قرار دارد.
در قالب ایمیل و تحت وب
تمامی فکس ها به حساب کاربر و در صورت در خواست مشترک ، به ایمیل شخصی وی ارسال می شود.ارسال فکس نیز توسط ایمیل و با پیوست کردن فایل مورد نظر در فرمت های مختلف امکان پذیر است.
اختصاصی و امن
تمامی فکس ها به ایمیل محرمانه شما بصورت کاملا امن ارسال می گردد.
اطلاع رسانی در قالب SMS و ایمیل
اعلام دریافت و تایید فکس توسط SMS و ایمیل
ذخیره سازی فکس ها
تمامی فکس های ارسالی ودریافتی ذخیره شده و قابلیت بازیابی آنها به راحتی مقدور می باشد.
صرفه جویی در هزینه
هر کاربر می تواند فکس را بدون نیاز به کاغذ دریافت ، و برای دیگران ارسال یا ذخیره نماید.
ارسال فکس بر اساس برنامه زمانبندی
امکان ارسال فکس براساس تاریخ و ساعت برنامه ریزی شده توسط کابر.
ارسال فکس های انبوه
هر کاربر می تواند یک فکس را بصورت انبوه به چندین نفر ارسال نماید.
سیستم گزارش گیری
هر کابر می تواند تاریخچه فکس های ارسالی و دریافتی خود را بررسی کند.
شارژ آسان
بوسیله سیستم بانکداری الکترونیکی.
در مجموع روش بسیار خوب و پرکاربرد است که توصیه میکنم ازش استفاده بفرمایید. مجدد یاد آوری میکنم که ازطریق سایت mavashan.ir می توانید این سرویس را دریافت کنید.

Last edited:

mavashan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام جناب سهروری
شرکت ماوشان به نشانی mavashan.ir سرویسی را تحت عنوان فکس اینترنتی ارایه می کند که به نظرم مشکل شمارا حل میکند . می توانید به سایت مربوطه مراجعه فرمایید.

choseon

Registered User
لایک‌ها
27
باسلام جناب سهروری
شرکت ماوشان به نشانی mavashan.ir سرویسی را تحت عنوان فکس اینترنتی ارایه می کند که به نظرم مشکل شمارا حل میکند . می توانید به سایت مربوطه مراجعه فرمایید.

اگه دقت کرده باشید ایشون نامشون "طنین" هستش. یعنی که خانم هستن. واسه خطاب کردن خانمها از واژه "جناب" استفاده نمیکنن دوست گرامی. واژه "سرکارخانم" بکار میبرن.

lotfikian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکس اینترنتی
فكس اينترنتي سرویس جدیدی است که از طریق دسترسی یه اینترنت شما را قادر می سازد بدون نیاز به دستگاه فاکس ، خط تلفن ، کاغذ و دیگر لوازم معمول برای دیگران فاکس ارسال نمایید و یا فاکس های ارسالی را دریافت کنید. کافیست از لینک زیر وارد شوید:

http://fax.ir?resellerid=ER321406

ویژگیهای فکس اینترنتی
فكس اينترنتي عدم نیاز به دستگاه فاکس و خط تلفن

فكس اينترنتي بدون نیاز به دستگاه فاکس ، خط تلفن و هرگونه سخت افزار و یا نرم افزاری ، تنها از طریق وب سایت امکان ارسال و یا دریافت فکس فراهم شده است.
شماره تلفن اختصاصی
در فكس اينترنتي برای هر کاربر پس از عضویت ، شماره اختصاصی هشت رقمی با پیش شماره 021 در نظر گرفته می شود.
فكس اينترنتي همیشه روشن
شماره اختصاصی هر کاربر بصورت 24 ساعته و در کلیه روزهای سال در وضعیت دریافت فکس قرار دارد.
در قالب ایمیل و تحت وب
تمامی فکس ها به حساب کاربر و در صورت در خواست مشترک ، به ایمیل شخصی وی ارسال می شود.ارسال فکس نیز توسط ایمیل و با پیوست کردن فایل مورد نظر در فرمت های مختلف امکان پذیر است.
اختصاصی و امن
اطلاع رسانی فكس اينترنتي در قالب SMS و ایمیل
ذخیره سازی فکس ها
تمامی فکس های ارسالی ودریافتی ذخیره شده و قابلیت بازیابی آنها به راحتی مقدور می باشد.
صرفه جویی در هزینه
هر کاربر می تواند فکس را بدون نیاز به کاغذ دریافت ، و برای دیگران ارسال یا ذخیره نماید.
ارسال فکس های انبوه
سیستم گزارش گیری
شارژ آسانبوسیله سیستم بانکداری الکترونیکی.

lotfikian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکس اینترنتی
فكس اينترنتي سرویس جدیدی است که از طریق دسترسی یه اینترنت شما را قادر می سازد بدون نیاز به دستگاه فاکس ، خط تلفن ، کاغذ و دیگر لوازم معمول برای دیگران فاکس ارسال نمایید و یا فاکس های ارسالی را دریافت کنید.

ویژگیهای فکس اینترنتی
فكس اينترنتي بدون نیاز به دستگاه فاکس ، خط تلفن و هرگونه سخت افزار و یا نرم افزاری ، تنها از طریق وب سایت امکان ارسال و یا دریافت فکس فراهم شده است.
شماره تلفن اختصاصی
در فكس اينترنتي برای هر کاربر پس از عضویت ، شماره اختصاصی هشت رقمی با پیش شماره 021 در نظر گرفته می شود.
فكس اينترنتي همیشه روشن
در قالب ایمیل و تحت وب
اختصاصی و امن
ذخیره سازی فکس ها
صرفه جویی در هزینه
ارسال فکس های انبوه
سیستم گزارش گیری

lotfikian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکس اینترنتی
فكس اينترنتي سرویس جدیدی است که از طریق دسترسی یه اینترنت شما را قادر می سازد بدون نیاز به دستگاه فاکس ، خط تلفن ، کاغذ و دیگر لوازم معمول برای دیگران فاکس ارسال نمایید و یا فاکس های ارسالی را دریافت کنید.

ویژگیهای فکس اینترنتی
شماره تلفن اختصاصی
فكس اينترنتي همیشه روشن
در قالب ایمیل و تحت وب
اختصاصی و امن
ذخیره سازی فکس ها
صرفه جویی در هزینه
ارسال فکس های انبوه
سیستم گزارش گیری

بالا