برگزیده های پرشین تولز

مشاوره ، واردات و ترخیص کالا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
دوستان عزیز

مثل اینکه مقاومت خودرو سازها باعث لغو مصوبه واردات خودرو با عمر حداکثر 3 سال شد . اینم از عجایب اقتصادی کشور ماست ... !

Last edited:

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
دوستان عزیز

به نظر می رسه با توجه به روند نزولی قیمت ارز در روزهای اخیر ، و همچنین تخصیص 20 میلیارد دلار ارز به واردات از طرف دولت ، شرایط برای کار در این قسمت رو به بهبود میره .

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
دوستان عزیز

مثل اینکه مقاومت خودرو سازها باعث لغو مصوبه واردات خودرو با عمر حداکثر 3 سال شد . اینم از عجایب اقتصادی کشور ماست ... !
مطمئنید ؟! لینک خبرشو دارید ؟

Fantasio

Registered User
لایک‌ها
76
سلام
من می‌خوام یک سری جنس کمدسازی و تجهیزات آشپزخونه (واسه کار خودمون) از چین وارد کنم. چیزهایی مثل هود، سینک، گاز و...
خب بنده هیچ تجربه‌ای ندارم توی این کار. فعلا کاری که انجام دادم اینه که اجناس رو توی سایت نمایشگاه چین جستجو کردم:
China Import and Export Fair (Canton Fair)
و تعدادی شرکت رو پیدا کردم (نمی‌دونم دیگه چطور می‌شه شرکت‌ها رو پیدا کرد.)
از این به بعد دیگه چه کاری باید انجام بدم؟
چطور می‌تونم جنس سفارش بدم؟ چطور می‌تونم پرداخت کنم؟ چطور می‌تونم نمونه جنس رو ببینم؟ و...
ببخشید اگر سوالات بنده ابتدایی هست و ممنون.

hadi2050

Registered User
لایک‌ها
17
دوستان عزیز

سلام آقا ظلمت
میشه باکستون رو چک کنید ودر صورت حوصله داشتن {که تا اینجا که خوندم پستهاتون رو داشتین}کاملا تمام مراحل وهزینه های تقربی
و...بدید وپ خ کنید
ممنونم

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام
من می‌خوام یک سری جنس کمدسازی و تجهیزات آشپزخونه (واسه کار خودمون) از چین وارد کنم. چیزهایی مثل هود، سینک، گاز و...
خب بنده هیچ تجربه‌ای ندارم توی این کار. فعلا کاری که انجام دادم اینه که اجناس رو توی سایت نمایشگاه چین جستجو کردم:
China Import and Export Fair (Canton Fair)
و تعدادی شرکت رو پیدا کردم (نمی‌دونم دیگه چطور می‌شه شرکت‌ها رو پیدا کرد.)
از این به بعد دیگه چه کاری باید انجام بدم؟
چطور می‌تونم جنس سفارش بدم؟ چطور می‌تونم پرداخت کنم؟ چطور می‌تونم نمونه جنس رو ببینم؟ و...
ببخشید اگر سوالات بنده ابتدایی هست و ممنون.

دوست عزيز

پخ شد براتون

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام آقا ظلمت
میشه باکستون رو چک کنید ودر صورت حوصله داشتن {که تا اینجا که خوندم پستهاتون رو داشتین}کاملا تمام مراحل وهزینه های تقربی
و...بدید وپ خ کنید
ممنونم

دوست من ملاحظه شد و پاسخ دادم

MDMDM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من میخوام برم توی کار واردات برنج البته کل سرمایه ای که برای این کار میخوام بزارم فعلاحدود 10 تا 15 تومان هست ممنون میشم راهنمایی ام کنید. یا به نظرتون چون اول کارم از شهرای مرزی بگیرم و بیارم تو مراکز استان پخش کنم چطوره؟
ضمناً اصلا آشنایی با کار صادرات واردات ندارم و شرکتی هم دارم که طبق اساسنامه میتونه فعالیت های بازرگانی و واردات و صادرات کالا رو انجام بده. که اکنون باهمین شرکت توی بحث پیمانکاری خدمات فعالبت دارم.

Last edited:

HEY YOU

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا میشه ی نفر لیست قیمت MFD خام تو تهران رو بزاره اینجا، من تهران نیستم . پیش پیش متشکرم

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام دوستان
من میخوام برم توی کار واردات برنج البته کل سرمایه ای که برای این کار میخوام بزارم فعلاحدود 10 تا 15 تومان هست ممنون میشم راهنمایی ام کنید. یا به نظرتون چون اول کارم از شهرای مرزی بگیرم و بیارم تو مراکز استان پخش کنم چطوره؟
ضمناً اصلا آشنایی با کار صادرات واردات ندارم و شرکتی هم دارم که طبق اساسنامه میتونه فعالیت های بازرگانی و واردات و صادرات کالا رو انجام بده. که اکنون باهمین شرکت توی بحث پیمانکاری خدمات فعالبت دارم.

دوست من

واردات برنج کار پرسود اما پر مشکلیه ... شما ابتدا باید مجوز وارداتی برنج رو از مراجع مربوطه بگیرید . خرید با قیمت مناسب از فروشنده های هندی و پاکستانی منوط به خرید یک حداقلی هست که متاسفانه این 10 یا 15 تومن جوابگوی اون نیست .
اگه اطلاعات دیگه ای می خواید بهتون بدم . اما خرید از شهر های مرزی هم شاید اون سودی که مد نظرتون هست رو پوشش نده .

ارادتمند

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
آقا میشه ی نفر لیست قیمت MFD خام تو تهران رو بزاره اینجا، من تهران نیستم . پیش پیش متشکرم

دوست من

با این شماره تماس بگیر شاید به کارت بیاد

موبایل:09126871343 امید طاهری

ارادتمند

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
zolmat جان اقا ما رو هم یه راهنمایی میکنید
والا من میخوام با حدود 5 میلیون سرمایه اولیه یه کالا وارد کنم و میخواستم بپرسم الان با وضع بازار چی وارد کنیم ضرر توش نیست و از کدوم کشور ؟ و بنظرتون از مراجع قانونی وارد بشه بهتره یا غیر قانونی. برای کرفتن کارت بازرگانی هم مشکلی ندارم.

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام

دوستان عزیز به نظرتون با 10 میلیون تومان میشه در واردات چه کاری زد ؟

مثلا واردات لوازم التحریر خوبه ؟
مجوز میخاد اون هم ؟

ممنون

دوست عزیزم

من بارها تو همین تاپیک گفتم . بازهم خدمتتون عرض می کنم ، واردات همه کالاها خوبه و سود اور تنها به یک شرط : بازارش رو بشناسید . وگرنه حتی واردات جنسی که خریدش 1 تومن باشه و فروشش در ایران 1 میلیون تومن هم براتون سودی نداره و ضرر می کنید .

چرا این همه تلخ و گزنده گفتم . چون قدم اول در تجارت سود اوریه .... شما قرار نیست ضرر کنید زمانی که کل سرمایه تون رو قراره بریزید تو کار .

در ضمن شما علاوه بر هزینه های خرید کالا هزینه ترخیص و گمرکی رو هم باید به حساب بیارید . یعنی اگه 10 میلیون خرید می کنید حداقل 5 میلیون باید برای هزینه های گمرکی و ... کنار بگذارید .

توصیه من به همه دوستان اینه که ببیندد تو چه حوزه ای از بازار شناخت دارند . یا حتی تو حوزه تخصصی خودشون ، چه فرصتهایی برای واردات توی اون بازار هست . اونوقت با شناخت این موقعیتها و عوامل دست اندرکار اون بازار می تونید یه تجارت خوب و مطمئن رو شروع کنید .

ارادتمند

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
دوستان عزیز
لیست قیمت یه سری ماشین رو که برای یکی از دوستان گرفتم رو اینجا می زارم . امیدوارم مفید باشه :

*هیوندای سوناتا 2400 سی سی فول اپشن ( با گرمکن جلو وعقب ) 96 هزار درهم

* هیوندای ix 35 سی سی 2400 فول آپشن 87000 درهم

* هیوندای آزرا 3000 سی سی فول اپشن 114000 درهم

* کیا کادنزا 3000 سی سی فول اپشن 110500 درهم

* لكسوس rx 350 خريد عمان لاستيك پهن فول آپشن 2012 229000 درهم
هزینه ها :
حمل دریایی + بیمه
حقوق گمرکی 90 درصد ارزش + 5 درصد ارزش افزوده
هزینه پلاک گذاری و اسقاط
هزینه حمل زمینی

پرایس لیست قیمت مورد استناد گمرک برای دریافت حقوق گمرکی کیا 2012

پرایس لیست قیمت مورد استناد گمرک برای دریافت حقوق گمرکی هیوندای

ارادتمند

Last edited:

Brayant

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

اگر میشه در رابطه با وارد کردن خوردو ( یک دستگاه ) و مراحل خرید تا وارد کردنش اطلاعات بدید ...
هزینه حمل دریای تو چه حدودیه ؟ و بیمه ...

تشکر// :)

parya_irooni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام تشکر از شما
بفرمایید اگر بخواهیم کل پروسه ی خرید یاتاقان مدل ucf 210 از خرید خارجی گرفته تا ترخیص را برای ما انجام بدین هزینه ها به چه صورت خواهد بود. در مورد هزینه های حمل-برگ سبز و ...مبلغ فاکتورها ملاک هست ولی بفرمایید برای اجرت شما بابت ترخیص و همچنین انجام خرید , ثبت سفارش وگرفتن استاندارد البته نمیدونم لازم داره یا نه؟چقدر باید بپردازیم و هزینه را بر چه اساس محاسبه میکنید؟تعرفه گمرکی چند درصد است و اصلا این خرید صرفه اقتصادی دارد یانه؟مبلغ خریدمون 5000 دلاره خواهد بود .ممنون میشم پاسخ دهید

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
با سلام تشکر از شما
بفرمایید اگر بخواهیم کل پروسه ی خرید یاتاقان مدل ucf 210 از خرید خارجی گرفته تا ترخیص را برای ما انجام بدین هزینه ها به چه صورت خواهد بود. در مورد هزینه های حمل-برگ سبز و ...مبلغ فاکتورها ملاک هست ولی بفرمایید برای اجرت شما بابت ترخیص و همچنین انجام خرید , ثبت سفارش وگرفتن استاندارد البته نمیدونم لازم داره یا نه؟چقدر باید بپردازیم و هزینه را بر چه اساس محاسبه میکنید؟تعرفه گمرکی چند درصد است و اصلا این خرید صرفه اقتصادی دارد یانه؟مبلغ خریدمون 5000 دلاره خواهد بود .ممنون میشم پاسخ دهید

سلام

اگر میشه در رابطه با وارد کردن خوردو ( یک دستگاه ) و مراحل خرید تا وارد کردنش اطلاعات بدید ...
هزینه حمل دریای تو چه حدودیه ؟ و بیمه ...

تشکر//

دوستان عزیزم

لطفا برای من شماره تماستون رو تو پیام خصوصی بگذارید تا با شما تماس بگیرم البته پاسخ ها رو همینجا می دم خدمتتون .

ارادتمند

Sama Rayaneh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من چند کانتینر لوازم التحریر الان توی کانادا دارم که ساخت کانادا هستن ولی چون نمی تونم پول حواله کنم جنس هام موندن اونجا. حالا می خواستم ببینم چطوری میشه با ارز دولتی جنس هامو وارد کنم، اگه امکان داشته باشه حاضرم ببرم چین از اونجا بیارم ولی نمی دونم چیکار کنم؟!
هر کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا