برگزیده های پرشین تولز

فرمول محاسبه نمره نهایی یک درس

erfanyazdani

Registered User
لایک‌ها
7
سلام . گلاب به روتون من شبانه هستم :D بعد مستمر بهم دادن 18 . 3 خرداد هم امتحان ریاضی 3 دارم . حالا میخوام ببینم اگه نمره امتحان مثلا 4 بگیرم :D اینا چطوری جمع میشن و نمره نهایی بدست میاد ؟! مستمر و امتحان جمع میشن تقسیم بر 2 میشن ؟! :D اگه توضیح بدید ممنون میشم :wub:

erfanyazdani

Registered User
لایک‌ها
7
اخه من یه تبصره دارم :D بعد دبیرمون گفت اگه مستمر 18 بگیری تو برگه 4 بگیری میشه 7 بعد تبصره هم که 3 نمره میده میشه 10 قبول . حالا 4 تو برگه بگیرم مستمر 18 چطوری میشه 7 نمیدونم :D

omid0018

Registered User
لایک‌ها
39
خودتو بکش بی سوات
1041.gif

enfejar

Registered User
لایک‌ها
3
نمی دونم چه طوری ضرب و تقسیم می کنن :دی
ولی با مستمر 18 حتما روی برگه باید 7/5 یا 8 بشی کمتر بشی قبول نمیشی

تایید میشه و اگه هم بخوای تک ماده بزنی باید بالای 7 باشی

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
تا اون جایی که ما بلدیم این گونه است که مستمر اول ضریب یک پایانی الو ضریب دو مستمر دوم ضریب یک و پایانی دوم ضریب 6 که کلا می شود 10 و نمره شما اگر بشود 200 که اخرش است تقسیم بر 10 می شود و می شود 20
نمره زیر 7 اگر اشتباه نکنم دو تا یا یکی می شود تک ماده زد .
ریاضی سه منظورت حسابان است . درس اسونی است بخونی قبول می شوی . فصل اول 4 نمره داره فصل دوم 4 نمره فصل سوم 3 نمره فصل چهارم 4 نمره فصل پنجم 5 نمره
کلا اگر حد و مشتق و مثاثات و تابع را خوب بخوانی قبولیت تضمینی است
و سعی کن امتحان نهایی سه ال اخر را هم بخونی

erfanyazdani

Registered User
لایک‌ها
7
تا اون جایی که ما بلدیم این گونه است که مستمر اول ضریب یک پایانی الو ضریب دو مستمر دوم ضریب یک و پایانی دوم ضریب 6 که کلا می شود 10 و نمره شما اگر بشود 200 که اخرش است تقسیم بر 10 می شود و می شود 20
نمره زیر 7 اگر اشتباه نکنم دو تا یا یکی می شود تک ماده زد .
ریاضی سه منظورت حسابان است . درس اسونی است بخونی قبول می شوی . فصل اول 4 نمره داره فصل دوم 4 نمره فصل سوم 3 نمره فصل چهارم 4 نمره فصل پنجم 5 نمره
کلا اگر حد و مشتق و مثاثات و تابع را خوب بخوانی قبولیت تضمینی است
و سعی کن امتحان نهایی سه ال اخر را هم بخونی

خیر حسابان نیست :D ریاضی ( 3 ) هست . مال فنی و حرفه ای :D الان هیچ نمره دیگه ای وجود نداره ! فقط یه مستمر هست با یه نمره برگه همین ! که مستمر دادن میمونه امتحان بدم . ولی بازم نمیدونم چجوری ضرب و تقسیم میکنن :D

Majidpotter616

Registered User
لایک‌ها
113
شوما حداقل بايد 6 رو بياري chون اينا نهايي هصت فكر نكنم خيلي تاسير داشته باشه نمره ي مصتمر توش ولي بازم نميدونم در كل نكن اظ اين كارا بشين درثت رو بخون

erfanyazdani

Registered User
لایک‌ها
7
شوما حداقل بايد 6 رو بياري chون اينا نهايي هصت فكر نكنم خيلي تاسير داشته باشه نمره ي مصتمر توش ولي بازم نميدونم در كل نكن اظ اين كارا بشين درثت رو بخون

به خدا فقط میخواستم ببینم چطوری . انصافا تا 7-8 نمره رو بلدم :D

H9(v

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
زمان ما اینجوری بود :

شما باید نمره ی نهاییت (با ضریب بیشتر) + نمره ی مستمر (با ضریب 1) تقسیم بر تعداد ضرایب = 10 باشه

اما !

در هر صورتی نمره ی نهایی که امتحان میدی باید بیشتر از 7 باشه یعنی همون نمره ی ورقه باید بشتر از  7 باشه و اگر مثلا 6.5 باشه و بعد از اون محاسبه ی بالایی 11 هم بشه باز هم قبول نیست
پس شما حد اقل نمره ای که باید بگیری 7 هست با 4 و 5 قبول نمیشی.
بیسواد آخه ریاضی 3 چیه داره بخوای بیفتی؟
مشتق بیشتره؟؟؟؟؟
جوونا امروزو ببین.
مشکل از سیستم آموزشیه ! :hmm:

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
زمان ما اینجوری بود :

شما باید نمره ی نهاییت (با ضریب بیشتر) + نمره ی مستمر (با ضریب 1) تقسیم بر تعداد ضرایب = 10 باشه

اما !

در هر صورتی نمره ی نهایی که امتحان میدی باید بیشتر از 7 باشه یعنی همون نمره ی ورقه باید بشتر از  7 باشه و اگر مثلا 6.5 باشه و بعد از اون محاسبه ی بالایی 11 هم بشه باز هم قبول نیست

:hmm:
این درسته .
من گفتم یه جای کار ایراد ایراد داره.
این دوستمون درست میگن.

erfanyazdani

Registered User
لایک‌ها
7
زمان ما اینجوری بود :

اما !

مشکل از سیستم آموزشیه ! :hmm:

جناب ممنون . ولی دبیر همون مدرسه گفت اگه توی برگه 4 بگیری با مستمر میشه 7 و تک ماده میزنی قبول میشی !! فکر کنم فکر کنم یکی از دوستانم هم سال پیش به همین صورت قبول شد ! ولی درست یادم نیست !

بالا